<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva

Martin (1. 5. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 07.39
2 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.40 QA
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.68 qB
MS Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 08.69
5 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.84
6 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 09.02
7 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.43
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.89 QA
2 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.48 qB
3 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.90
4 5 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.23
MS Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.82
6 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.06
7 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 10.85
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 07.64 QA
2 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.62 qB
3 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 08.77 qB
4 Mučka JakubMučka Jakub 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 09.19
5 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.50
6 27 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.82
Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.07 QA
2 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.39 qA
3 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 08.58 qB
4 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.68 qB
5 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.36
6 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.49
7 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.22
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.17 QA
2 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.48 qB
3 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.88
4 90 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.09
5 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.28
6 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.80
7 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.01
8 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.03
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 07.92 QA
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.04 qA
3 93 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 08.75 qB
4 88 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 08.89
5 13 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.98
6 98 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.81
7 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.07
8 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 10.09
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 07.39
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 07.64 QA
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.89 QA
4 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 07.92 QA
5 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.04 qA
6 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.07 QA
7 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.17 QA
8 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.39 qA
9 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.40 QA
10 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.48 qB
10 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.48 qB
12 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 08.58 qB
13 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.62 qB
14 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.68 qB
14 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.68 qB
16 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 08.69
17 93 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 08.75 qB
18 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 08.77 qB
19 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.84
20 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.88
21 88 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 08.89
22 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.90
23 13 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.98
24 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 09.02
25 90 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.09
26 Mučka JakubMučka Jakub 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 09.19
27 5 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.23
28 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.28
29 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.36
30 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.43
31 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.49
32 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.50
33 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.80
34 98 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.81
35 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.82
35 27 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.82
37 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.01
38 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.03
39 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.06
40 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.07
41 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 10.09
42 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.22
43 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 10.85
Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 07.71 11.00
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 07.81 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.92 8.00
4 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 08.04 7.00
5 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 08.14 6.00
6 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.24 5.00
7 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.43 4.00
8 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.62 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 08.27 2.00
2 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 08.30 1.00
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 08.57
4 93 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 SB 08.64
5 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 SB 08.67
6 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.71
7 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.74
8 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.74
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 08.15 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 08.26 9.00
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 08.28 8.00
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 SB 08.36 7.00
5 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 SB 08.37 6.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.51 5.00
7 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.54 4.00
8 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.58 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 SB 08.49 2.00
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 08.54 1.00
3 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.67
4 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.78
5 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 08.78
6 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.80
7 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.94
8 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 08.94
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.33 qA
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.79 qB
3 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.12
4 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.58
5 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.06
6 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.47
7 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 10.64
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.19 qA
2 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.81 qB
3 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09.09
4 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.82
5 Mošková MichaelaMošková Michaela 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.91
6 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10.62
7 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.76
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.37 qA
2 97 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.45
3 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 09.76
4 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.80
5 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.94
6 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.13
7 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 10.75
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.43 qA
2 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.99
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.38
4 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 09.59
5 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.65
6 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.40
MS Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.90
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.56 qB
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.19
3 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.22
4 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 09.71
5 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 PB 09.83
6 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.91
7 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.38
8 Veselková SoňaVeselková Soňa 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 PB 10.94
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.42 qA
2 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.94 qB
3 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 09.35
4 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.45
MS Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.62
MS Dubcová VeronikaDubcová Veronika 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 09.63
7 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.71
8 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.79
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.47 qA
2 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.66 qB
3 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 09.17
4 Černá EmmaČerná Emma 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.38
5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.98
6 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.48
7 Husárová TamaraHusárová Tamara 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.27
8 88 Čerňanová PetraČerňanová Petra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.44
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.55 qB
2 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.98
3 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.47
4 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.54
5 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.68
6 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.74
7 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.10
8 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 10.56
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.74 qB
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.78 qB
3 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 09.27
4 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 09.53
5 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.19
6 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.35
MS Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 10.42
8 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10.52
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 1.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 08.46 qA
2 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.49 qA
3 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.19
4 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.32
5 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.49
6 Michnicová AlexandraMichnicová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.75
7 98 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10.20
8 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 10.33
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.19 qA
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.33 qA
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.37 qA
4 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.42 qA
5 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.43 qA
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 08.46 qA
7 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.47 qA
8 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.49 qA
9 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.55 qB
10 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.56 qB
11 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.66 qB
12 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.74 qB
13 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.78 qB
14 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.79 qB
15 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.81 qB
16 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.94 qB
17 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.98
18 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.99
19 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09.09
20 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.12
21 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 09.17
22 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.19
22 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.19
24 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.22
25 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 09.27
26 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.32
27 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 09.35
28 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.38
28 Černá EmmaČerná Emma 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.38
30 97 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.45
30 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.45
32 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.47
33 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.49
34 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 09.53
35 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.54
36 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.58
37 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 09.59
38 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.62
39 Dubcová VeronikaDubcová Veronika 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 09.63
40 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.65
41 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.68
42 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 09.71
42 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.71
44 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.74
45 Michnicová AlexandraMichnicová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.75
46 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 09.76
47 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.79
48 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.80
49 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.82
50 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 PB 09.83
51 Mošková MichaelaMošková Michaela 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.91
51 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.91
53 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.94
54 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.98
55 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.06
56 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.10
57 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.13
58 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.19
59 98 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10.20
60 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 10.33
61 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.35
62 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.38
63 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.40
64 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 10.42
65 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.47
66 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.48
67 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10.52
68 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 10.56
69 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10.62
70 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 10.64
71 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 10.75
72 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.76
73 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.90
74 Veselková SoňaVeselková Soňa 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 PB 10.94
75 Husárová TamaraHusárová Tamara 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.27
76 88 Čerňanová PetraČerňanová Petra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.44

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 18.03 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 18.36 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 18.90 8.00
4 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.32 7.00
5 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.46 6.00
6 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 19.67 5.00
7 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 20.91 2.00
8 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.43
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 21.19 1.00
2 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 21.20
3 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 21.47
4 89 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 21.92
5 86 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.09
6 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.16
7 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 22.23
8 82 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 22.73
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 14:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 22.11
2 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 23.02
3 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.34
4 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 23.60
5 91 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.62
6 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 23.68
7 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 25.29
Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DQ
Poznámky:
DQ 17.3
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 14:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 22.08
2 88 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 22.42
MS Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 24.03
4 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.68
5 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 25.53
6 Mitrík MatejMitrík Matej 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 25.73
7 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.10
8 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 28.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 14:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 20.16 4.00
2 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 20.80 3.00
3 Mučka JakubMučka Jakub 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 21.76
4 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.84
5 88 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 21.97
6 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.56
7 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.72
Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DQ
Poznámky:
DQ 17.3
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 1.5.2022 - 14:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 17.11
2 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.10
3 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 23.60
4 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 24.40
5 87 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.61
6 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 24.83
83 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNS
45 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DQ
Poznámky:
DQ 17.3
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 17.11
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 18.03 11.00
3 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 18.36 9.00
4 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 18.90 8.00
5 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.32 7.00
6 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.46 6.00
7 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 19.67 5.00
8 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 20.16 4.00
9 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 20.80 3.00
10 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 20.91 2.00
11 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 21.19 1.00
12 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 21.20
13 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.43
14 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 21.47
15 Mučka JakubMučka Jakub 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 21.76
16 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.84
17 89 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 21.92
18 88 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 21.97
19 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 22.08
20 86 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.09
21 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.10
22 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 22.11
23 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.16
24 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 22.23
25 88 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 22.42
26 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.56
27 82 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 22.73
28 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 23.02
29 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.34
30 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 23.60
30 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 23.60
32 91 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.62
33 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 23.68
34 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 24.03
35 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 24.40
36 87 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.61
37 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.68
38 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 24.83
39 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 25.29
40 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 25.53
41 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.72
42 Mitrík MatejMitrík Matej 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 25.73
43 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.10
44 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 28.38
Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DQ
Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DQ
83 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNS
45 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DQ

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.49 11.00
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 19.58 9.00
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.29 8.00
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 20.38 7.00
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.60 6.00
6 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 20.71 5.00
7 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.02 4.00
8 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 21.30 3.00
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.40 1.50
3 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 21.50
4 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 21.58
5 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 21.75
6 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 22.03
7 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 22.76
Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 21.40 1.50
2 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 21.95
3 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 22.62
4 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.66
5 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 22.72
6 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.90
Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 DNS
Plošticová AlžbetaPlošticová Alžbeta 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 21.51
2 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 22.48
3 96 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 22.87
4 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 23.14
5 Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 23.66
6 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 23.88
7 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 24.05
8 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.37
2 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 23.58
3 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 23.93
4 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 24.45
5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 24.49
6 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 26.19
7 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 26.92
91 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ
Poznámky:
DQ 17.3
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.26
2 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 22.58
MS Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.29
4 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 24.41
5 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.14
6 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.82
7 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 26.52
MS Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.78
2 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 23.44
3 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.09
4 Mošková MichaelaMošková Michaela 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 24.25
5 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.29
6 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.28
7 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.94
8 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 27.04
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 22.59
2 92 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 22.88
3 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 22.92
4 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.11
5 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 23.20
6 86 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 23.47
7 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 23.72
8 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 25.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 1.5.2022 - 14:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 21.66
2 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 22.46
3 Michnicová AlexandraMichnicová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.96
4 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.11
5 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.86
6 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 25.46
MS Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.05
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.49 11.00
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 19.58 9.00
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.29 8.00
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 20.38 7.00
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.60 6.00
6 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 20.71 5.00
7 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.02 4.00
8 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 21.30 3.00
9 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.40 1.50
9 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 21.40 1.50
11 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 21.50
12 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 21.51
13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 21.58
14 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 21.66
15 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 21.75
16 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.90
17 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 21.95
18 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 22.03
19 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.26
20 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 22.46
21 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 22.48
22 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 22.58
23 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 22.59
24 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 22.62
25 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.66
26 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 22.72
27 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 22.76
28 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.78
29 96 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 22.87
30 92 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 22.88
31 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 22.92
32 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.11
33 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 23.14
34 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 23.20
35 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.37
36 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 23.44
37 86 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 23.47
38 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 23.58
39 Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 23.66
40 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 23.72
41 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 23.88
42 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 23.93
43 Michnicová AlexandraMichnicová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.96
44 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 24.05
45 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.09
46 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.11
47 Mošková MichaelaMošková Michaela 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 24.25
48 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.29
48 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.29
50 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 24.41
51 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 24.45
52 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 24.49
53 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.72
54 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.86
55 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.90
56 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.14
57 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.28
58 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 25.38
59 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 25.46
60 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.82
61 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.94
62 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.05
63 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 26.19
64 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 26.52
65 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 26.92
66 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 27.04
67 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.65
Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DNS
Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 DNS
Plošticová AlžbetaPlošticová Alžbeta 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS
91 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 41.94
2 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 44.53 11.00
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 45.18 9.00
4 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 46.61 7.00
5 85 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 48.76 5.00
6 94 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 50.68 4.00
7 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 51.14 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 96 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 47.57
2 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 51.21 2.00
3 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 56.28
4 98 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 56.57
5 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 60.63
6 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 60.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 45.77 8.00
2 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 48.32 6.00
3 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 53.66 1.00
4 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 54.30
5 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 55.08
6 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 62.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 41.94
2 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 44.53 11.00
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 45.18 9.00
4 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 45.77 8.00
5 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 46.61 7.00
6 96 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 47.57
7 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 48.32 6.00
8 85 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 48.76 5.00
9 94 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 50.68 4.00
10 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 51.14 3.00
11 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 51.21 2.00
12 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 53.66 1.00
13 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 54.30
14 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 55.08
15 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 56.28
16 98 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 56.57
17 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 60.63
18 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 60.70
19 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 62.72

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 43.21 11.00
2 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 43.94 9.00
MS Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 44.14
4 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 44.37 8.00
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 46.97 5.00
6 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 46.99 4.00
7 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 47.96 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 48.76
2 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 51.50
3 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 53.30
4 Michnicová AlexandraMichnicová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 53.75
5 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 54.07
6 Paulínyová NatáliaPaulínyová Natália 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 54.34
MS Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 56.82
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 46.47 6.00
2 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.09
3 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 52.96
4 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 54.31
5 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 55.60
6 Chilá TerezaChilá Tereza 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 61.97
7 Veselková SoňaVeselková Soňa 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 63.60
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 47.94 3.00
2 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 50.11
3 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 50.90
4 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 52.37
5 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 54.32
6 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 58.65
7 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 58.84
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 45.13 7.00
2 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 47.98 1.00
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 49.35
4 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 53.32
5 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 55.94
6 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 56.49
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 43.21 11.00
2 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 43.94 9.00
3 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 44.14
4 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 44.37 8.00
5 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 45.13 7.00
6 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 46.47 6.00
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 46.97 5.00
8 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 46.99 4.00
9 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 47.94 3.00
10 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 47.96 2.00
11 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 47.98 1.00
12 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 48.76
13 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 49.35
14 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.09
15 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 50.11
16 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 50.90
17 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 51.50
18 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 52.37
19 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 52.96
20 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 53.30
21 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 53.32
22 Michnicová AlexandraMichnicová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 53.75
23 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 54.07
24 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 54.31
25 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 54.32
26 Paulínyová NatáliaPaulínyová Natália 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 54.34
27 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 55.60
28 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 55.94
29 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 56.49
30 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 56.82
31 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 58.65
32 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 58.84
33 Chilá TerezaChilá Tereza 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 61.97
34 Veselková SoňaVeselková Soňa 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 63.60

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:33.13 11.00
2 85 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 2:37.98 9.00
3 10 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:41.61 8.00
4 13 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 2:42.78 4.00
5 92 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 2:43.44 3.00
6 86 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:50.19 1.00
7 82 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:53.85
8 88 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:54.96
9 94 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:58.25
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 56 Poláček TimotejPoláček Timotej 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:25.36
2 84 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:42.31 7.00
3 5 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:42.49 6.00
4 89 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 2:42.61 5.00
5 91 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:44.92 2.00
6 27 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:51.63
7 81 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:51.83
8 93 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:52.77
9 87 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:54.69
10 45 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:06.99
11 90 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 3:13.09
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Poláček TimotejPoláček Timotej 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:25.36
2 83 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:33.13 11.00
3 85 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 2:37.98 9.00
4 10 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:41.61 8.00
5 84 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:42.31 7.00
6 5 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:42.49 6.00
7 89 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 2:42.61 5.00
8 13 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 2:42.78 4.00
9 92 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 2:43.44 3.00
10 91 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:44.92 2.00
11 86 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:50.19 1.00
12 27 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:51.63
13 81 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:51.83
14 93 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:52.77
15 82 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:53.85
16 87 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:54.69
17 88 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:54.96
18 94 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:58.25
19 45 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:06.99
20 90 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 3:13.09

800 m - Staršie žiačky

(ne, 1.5.2022 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 2:41.62 11.00
2 13 Pňačeková TerezaPňačeková Tereza 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:43.35 9.00
3 83 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:43.45 8.00
4 86 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 2:43.70 7.00
5 94 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 2:46.87 6.00
6 82 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 2:55.42 5.00
7 96 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 2:59.97 4.00
8 97 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 3:00.15 3.00
9 85 Očková VeronikaOčková Veronika 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 3:02.26 2.00
10 98 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:25.21 1.00
11 95 Čiernik HanaČiernik Hana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 3:33.71
12 88 Čerňanová PetraČerňanová Petra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:41.48
18 Hricová JuditaHricová Judita 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNF
Celkom 13 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 1.5.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 7:37.60 11.00
2 86 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 7:42.71 9.00
3 27 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 8:21.13 8.00
4 98 Otrasová AnetaOtrasová Aneta 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 8:21.54 7.00
5 93 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 8:23.70 6.00
6 87 Malárová KatarínaMalárová Katarína 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 8:25.98 5.00
7 82 Kupková KarolínaKupková Karolína 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 8:39.92 4.00
8 81 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 8:40.68 3.00
9 13 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 8:42.46 2.00
10 91 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 8:49.31 1.00
11 89 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 8:50.95
12 90 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 15 8:58.36
13 92 Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 9:06.48
14 45 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 9:18.88
84 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 DNF
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 1.5.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 97 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 10:21.24
2 83 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 10:26.07 11.00
3 10 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 10:27.14 9.00
MS 95 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 10:43.08
5 85 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10:57.49 8.00
MS 96 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11:19.29
7 94 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 11:25.24 7.00
8 88 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 13:05.79 6.00
9 98 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 13:26.75 5.00
Celkom 9 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.64 11.00
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 15.65 9.00
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 15.86 8.00
4 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.26 5.00
5 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.56 4.00
6 84 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 20.15 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.10 7.00
2 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.19 6.00
3 92 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.66 3.00
4 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 21.24 1.00
5 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.57
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.64 11.00
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 15.65 9.00
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 15.86 8.00
4 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.10 7.00
5 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.19 6.00
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.26 5.00
7 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.56 4.00
8 92 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.66 3.00
9 84 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 20.15 2.00
10 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 21.24 1.00
11 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.57

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 16.42 11.00
2 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 17.59 8.00
3 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 18.06 6.00
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.61 5.00
5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 20.87 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 17.27 9.00
2 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.05 7.00
3 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.79 4.00
4 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.60 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 16.42 11.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 17.27 9.00
3 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 17.59 8.00
4 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.05 7.00
5 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 18.06 6.00
6 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.61 5.00
7 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.79 4.00
8 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 20.87 3.00
9 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.60 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:48.58 9.00
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.22 8.00
3 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 0:51.25 5.00
4 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:54.33 3.00
5 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:07.22 1.00
6 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:08.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:45.13 11.00
2 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 0:49.99 7.00
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex