<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ všetkých kategórií v cezpoľnom behu

Košice (5. 11. 2022)

Cezpoľný beh - Muži

(so, 5.11.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 Active life team KošiceActive life team Košice 5 0:32:25
2 236 Orolín PavolOrolín Pavol 95 95 AO Tatry Horný SmokovecAO Tatry Horný Smokovec 9 0:33:12
3 199 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 0:35:05
4 137 Maťašovský MichalMaťašovský Michal 91 91 Active life team KošiceActive life team Košice 8 0:37:42
5 3 Vilk RadovanVilk Radovan 85 85 Active life team KošiceActive life team Košice 10 0:37:52
6 1 Henček EmilHenček Emil 92 92 Active life team KošiceActive life team Košice 4 0:38:33
7 232 Lukáč MarekLukáč Marek 82 82 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:39:38
8 20 Vilk JuliusVilk Julius 76 76 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 0:43:15
9 141 Filčák MatejFilčák Matej 79 79 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:44:43
10 126 Hrnek VladislavHrnek Vladislav 57 57 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 1:11:42
139 Alexovič MiroslavAlexovič Miroslav 73 73 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Poznámky:
Dĺžka trate: 9000 m
Celkom 11 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 5.11.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:17:02
2 19 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:17:02
3 10 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 0:17:24
4 16 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:17:24
5 81 Kapraľ PeterKapraľ Peter 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:19:03
6 44 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 0:25:19
Poznámky:
Dĺžka trate: 4000 m
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 5.11.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 43 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 0:08:16
2 200 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 0:08:23
3 174 Hoger MartinHoger Martin 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:08:39
4 140 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:09:00
5 177 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:09:01
6 127 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 0:09:14
7 39 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 0:10:16
8 143 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:10:36
130 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 11 DQ
198 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 DQ
183 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 DQ
145 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 DQ
Poznámky:
Dĺžka trate: 2000 m
Celkom 12 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 5.11.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 216 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15 0:03:20
2 217 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17 0:03:21
3 11 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 0:03:23
4 170 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:03:25
5 171 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:03:36
6 181 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21 0:03:41
7 186 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 25 0:03:43
8 179 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 19 0:03:48
9 209 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 0:03:51
10 149 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 27 0:03:53
11 210 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 0:03:55
12 86 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 0:03:57
13 80 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 0:03:59
14 172 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:04:02
15 184 Rusiňák TobiasRusiňák Tobias 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23 0:04:08
16 91 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24 0:04:10
17 176 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14 0:04:11
18 77 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:04:12
19 203 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 16 0:04:22
20 165 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:04:23
21 166 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:04:30
22 182 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22 0:04:33
23 138 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:04:34
12 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 13 DNS
9 Gedeon GregorGedeon Gregor 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 DNS
17 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 20 DNS
Poznámky:
Dĺžka trate: 1000 m
Celkom 26 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy

(so, 5.11.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 Active life team KošiceActive life team Košice 3 0:32:22
2 5 Kalafusova LenkaKalafusova Lenka 85 85 Active life team KošiceActive life team Košice 2 0:33:12
3 7 Zábojová ZuzanaZábojová Zuzana 70 70 Active life team KošiceActive life team Košice 5 0:35:31
4 237 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:35:47
4 Ďurišová MiroslavaĎurišová Miroslava 85 85 Active life team KošiceActive life team Košice 1 DNS
Poznámky:
Dĺžka trate: 7000 m
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 5.11.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 160 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:12:37
2 67 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 0:15:32
3 59 Juriková RadkaJuriková Radka 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 0:15:36
4 50 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 0:17:14
Poznámky:
Dĺžka trate: 3000 m
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 5.11.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 235 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14 0:08:14
2 191 Havírová EvaHavírová Eva 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:08:28
3 192 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:08:54
4 55 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 0:08:57
5 51 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 0:08:58
6 56 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 0:09:01
7 158 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 0:09:36
8 65 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 13 0:09:45
9 62 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11 0:10:07
10 73 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 15 0:10:21
11 52 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 0:10:30
12 156 Kindernayová DominikaKindernayová Dominika 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:10:30
13 63 Michalíková NelaMichalíková Nela 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 12 0:10:56
14 33 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 0:11:26
15 53 Dorošová NinaDorošová Nina 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 0:11:31
Poznámky:
Dĺžka trate: 2000 m
Celkom 15 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 5.11.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 76 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 24 0:03:52
2 197 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 32 0:03:56
3 116 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 27 0:03:57
4 113 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26 0:03:57
5 54 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 0:04:02
6 190 Gerčáková BiankaGerčáková Bianka 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:04:06
7 196 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 30 0:04:08
8 162 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23 0:04:08
9 228 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21 0:04:18
10 230 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28 0:04:19
11 64 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 22 0:04:20
12 157 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 17 0:04:22
13 154 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:04:23
14 57 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 0:04:25
15 107 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 20 0:04:27
16 163 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 31 0:04:28
17 95 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 0:04:29
18 155 Guľková DanielaGuľková Daniela 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:04:30
19 223 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 0:04:32
20 71 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 29 0:04:33
21 193 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 15 0:04:37
22 32 Kukuricášová CynthiaKukuricášová Cynthia 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 14 0:04:38
23 106 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 19 0:04:39
24 112 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25 0:04:41
25 104 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 0:04:43
26 96 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:04:43
27 187 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:04:47
28 225 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 0:04:50
29 30 Hudáková TatianaHudáková Tatiana 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 0:04:51
30 227 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16 0:04:56
31 23 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:05:03
32 29 Hegedűsová LuciaHegedűsová Lucia 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 0:05:08
Poznámky:
Dĺžka trate: 1000 m
Celkom 32 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 5.11.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 0:01:46
2 83 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 0:01:46
3 74 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 18 0:01:46
4 222 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17 0:01:51
5 178 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:01:51
6 49 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 13 0:01:53
7 42 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 0:01:53
8 219 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 0:01:54
9 202 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 0:01:57
10 169 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:01:58
11 221 Soták TobiasSoták Tobias 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15 0:02:00
12 185 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 16 0:02:02
13 89 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 0:02:04
14 85 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 0:02:05
15 213 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:02:06
16 87 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 0:02:06
17 82 Kidala JakubKidala Jakub 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:02:07
22 Záhorský OliverZáhorský Oliver 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 19 DNS
231 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Poznámky:
Dĺžka trate: 500 m
Celkom 19 pretekárov
Beh 02 (so, 5.11.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 19 0:01:40
2 214 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:01:47
3 175 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:01:47
4 180 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14 0:01:49
5 93 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26 0:01:50
6 92 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 0:01:56
7 212 Kopas TimotejKopas Timotej 83 83 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:01:56
8 128 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 13 0:01:59
9 41 Kišš ŠimonKišš Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 0:02:00
10 218 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 0:02:00
11 84 Krišš PatrikKrišš Patrik 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 0:02:03
12 148 Puškár MatejPuškár Matej 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 15 0:02:04
13 48 Mojžiš DominikMojžiš Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 12 0:02:07
14 8 Faragó DenisFaragó Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 0:02:14
15 13 Kulčár FilipKulčár Filip 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 0:02:17
16 18 Sýkora VilliamSýkora Villiam 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 17 0:02:18
17 79 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:02:20
18 21 Vilk OliverVilk Oliver 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 20 0:02:28
19 46 Lukáč DávidLukáč Dávid 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11 0:02:31
14 Kuzma OliverKuzma Oliver 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 DNS
90 Sabol AdamSabol Adam 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 16 DNS
Celkom 21 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 19 0:01:40
2 45 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 0:01:46
2 83 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 0:01:46
2 74 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 18 0:01:46
5 214 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:01:47
5 175 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:01:47
7 180 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14 0:01:49
8 93 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26 0:01:50
9 222 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17 0:01:51
9 178 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:01:51
11 49 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 13 0:01:53
11 42 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 0:01:53
13 219 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 0:01:54
14 92 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 0:01:56
14 212 Kopas TimotejKopas Timotej 83 83 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:01:56
16 202 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 0:01:57
17 169 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:01:58
18 128 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 13 0:01:59
19 221 Soták TobiasSoták Tobias 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15 0:02:00
19 41 Kišš ŠimonKišš Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 0:02:00
19 218 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 0:02:00
22 185 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 16 0:02:02
23 84 Krišš PatrikKrišš Patrik 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 0:02:03
24 89 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 0:02:04
24 148 Puškár MatejPuškár Matej 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 15 0:02:04
26 85 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 0:02:05
27 213 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:02:06
27 87 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 0:02:06
29 82 Kidala JakubKidala Jakub 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:02:07
29 48 Mojžiš DominikMojžiš Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 12 0:02:07
31 8 Faragó DenisFaragó Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 0:02:14
32 13 Kulčár FilipKulčár Filip 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 0:02:17
33 18 Sýkora VilliamSýkora Villiam 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 17 0:02:18
34 79 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:02:20
35 21 Vilk OliverVilk Oliver 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 20 0:02:28
36 46 Lukáč DávidLukáč Dávid 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11 0:02:31
22 Záhorský OliverZáhorský Oliver 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 19 DNS
231 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
14 Kuzma OliverKuzma Oliver 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 DNS
90 Sabol AdamSabol Adam 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 16 DNS

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 5.11.2022 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 109 Neupauerová MiriamNeupauerová Miriam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 16 0:01:51
2 159 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 14 0:01:54
3 60 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 0:01:54
4 68 Petrová HankaPetrová Hanka 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 19 0:01:57
5 101 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 0:01:59
6 58 Hinďošová EliškaHinďošová Eliška 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 0:02:01
7 25 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:02:02
8 194 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 17 0:02:04
9 206 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 23 0:02:07
10 188 Čechová ElaČechová Ela 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:02:09
11 234 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20 0:02:10
12 70 Potočňáková AlexandraPotočňáková Alexandra 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 21 0:02:11
13 226 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 0:02:12
14 114 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 22 0:02:15
15 108 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 15 0:02:16
16 119 Vančíková SimonaVančíková Simona 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25 0:02:18
17 224 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 0:02:21
18 124 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 29 0:02:23
19 26 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:02:23
20 121 Varga ChristinaVarga Christina 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26 0:02:24
21 111 Paľová KatarínaPaľová Katarína 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 0:02:26
22 103 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 0:02:27
23 97 Handlovičová SoňaHandlovičová Soňa 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:02:28
24 37 Sýkorová GrétaSýkorová Gréta 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 24 0:02:28
25 38 Vilková LauraVilková Laura 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 28 0:02:53
26 27 Faragó LianaFaragó Liana 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:02:53
27 150 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:02:53
28 94 Bodnárová KristínaBodnárová Kristína 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:02:53
122 Vargovičová NikolaVargovičová Nikola 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 27 DNS
Poznámky:
Dĺžka trate: 500 m
Celkom 29 pretekárov
Beh 02 (so, 5.11.2022 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 99 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 0:01:46
2 207 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 19 0:01:48
3 229 Olejárová LenkaOlejárová Lenka 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 0:01:55
4 123 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 21 0:01:56
5 195 Silvestrová TinaSilvestrová Tina 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 17 0:01:56
6 110 Ondočková DanielaOndočková Daniela 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13 0:01:56
7 36 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 16 0:01:59
8 189 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:02:01
9 66 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 14 0:02:02
10 100 Kandráčová JúliaKandráčová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:02:03
11 61 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 0:02:04
12 117 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 0:02:08
13 31 Komorová AlexandraKomorová Alexandra 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 0:02:12
14 120 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 20 0:02:13
15 28 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:02:21
16 35 Prokop VivienProkop Vivien 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 15 0:02:23
17 34 Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 0:02:28
18 24 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:02:28
98 Jarčušková EmmaJarčušková Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
102 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 DNS
233 Dzurovčinová EmaDzurovčinová Ema 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 21 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 99 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 0:01:46
2 207 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 19 0:01:48
3 109 Neupauerová MiriamNeupauerová Miriam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 16 0:01:51
4 159 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 14 0:01:54
4 60 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 0:01:54
6 229 Olejárová LenkaOlejárová Lenka 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 0:01:55
7 123 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 21 0:01:56
7 195 Silvestrová TinaSilvestrová Tina 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 17 0:01:56
7 110 Ondočková DanielaOndočková Daniela 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13 0:01:56
10 68 Petrová HankaPetrová Hanka 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 19 0:01:57
11 101 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 0:01:59
11 36 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 16 0:01:59
13 58 Hinďošová EliškaHinďošová Eliška 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 0:02:01
13 189 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:02:01
15 25 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:02:02
15 66 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 14 0:02:02
17 100 Kandráčová JúliaKandráčová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:02:03
18 194 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 17 0:02:04
18 61 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 0:02:04
20 206 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 23 0:02:07
21 117 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 0:02:08
22 188 Čechová ElaČechová Ela 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:02:09
23 234 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20 0:02:10
24 70 Potočňáková AlexandraPotočňáková Alexandra 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 21 0:02:11
25 226 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 0:02:12
25 31 Komorová AlexandraKomorová Alexandra 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 0:02:12
27 120 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 20 0:02:13
28 114 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 22 0:02:15
29 108 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 15 0:02:16
30 119 Vančíková SimonaVančíková Simona 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25 0:02:18
31 224 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 0:02:21
31 28 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:02:21
33 124 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 29 0:02:23
33 26 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:02:23
33 35 Prokop VivienProkop Vivien 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 15 0:02:23
36 121 Varga ChristinaVarga Christina 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26 0:02:24
37 111 Paľová KatarínaPaľová Katarína 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 18 0:02:26
38 103 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 0:02:27
39 97 Handlovičová SoňaHandlovičová Soňa 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:02:28
39 37 Sýkorová GrétaSýkorová Gréta 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 24 0:02:28
39 34 Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 0:02:28
39 24 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:02:28
43 38 Vilková LauraVilková Laura 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 28 0:02:53
43 27 Faragó LianaFaragó Liana 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:02:53
43 150 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:02:53
43 94 Bodnárová KristínaBodnárová Kristína 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:02:53
122 Vargovičová NikolaVargovičová Nikola 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 27 DNS
98 Jarčušková EmmaJarčušková Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
102 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 DNS
233 Dzurovčinová EmaDzurovčinová Ema 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS