<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. Žiaci - 4. kolo

Košice (3. 9. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.9.2022 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.93 QA
2 92 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.12 QA
3 108 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.25 QA
4 42 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 09.25 qA
5 95 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.28 qA
6 112 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.54 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 3 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.9.2022 - 11:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.75 QA
2 19 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.88 QA
3 88 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.27 QA
4 113 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.31 qB
5 24 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.43 qB
6 54 Puškár MatejPuškár Matej 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.77 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 3 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.75 QA
2 19 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.88 QA
3 107 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.93 QA
4 92 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.12 QA
5 108 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.25 QA
5 42 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 09.25 qA
7 88 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.27 QA
8 95 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.28 qA
9 113 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.31 qB
10 24 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.43 qB
11 112 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.54 qB
12 54 Puškár MatejPuškár Matej 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.77 qB

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 3.9.2022 - 13:15) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 08.74 11.00
2 19 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.93 9.00
3 92 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.17 8.00
4 107 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19 7.00
5 88 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 SB 09.22 6.00
6 108 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.35 5.00
7 95 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.38 4.00
8 42 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 09.44 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 3.9.2022 - 13:15) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.23 2.00
2 24 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.25 1.00
3 112 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.37
4 54 Puškár MatejPuškár Matej 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.28
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 3.9.2022 - 13:25) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.81 11.00
2 11 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.86 9.00
3 38 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 09.05 8.00
4 6 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 09.10 7.00
5 98 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.33 6.00
6 5 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 09.41 5.00
7 99 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.62 4.00
8 64 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.80 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 3.9.2022 - 13:25) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.15 2.00
2 153 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.38 1.00
3 127 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.56
4 62 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.63
5 36 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.71
6 58 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.76
7 56 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.90
103 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.9.2022 - 11:30) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.22 QA
2 77 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.34 qB
3 153 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.43 qB
4 62 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.55 qB
5 36 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.61 qB
6 61 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.92
7 119 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.98
59 Guľková DanielaGuľková Daniela 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.9.2022 - 11:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.77 QA
2 99 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.33 qA
3 127 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.68 qB
4 48 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 10.12
5 49 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.17
6 123 Lojdlová AlžbetaLojdlová Alžbeta 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.81
7 57 Dukovská EmilyDukovská Emily 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.00
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.9.2022 - 11:30) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 09.03 QA
2 5 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 09.25 qA
3 58 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.89 qB
4 60 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 10.14
5 118 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.30
6 29 Kisiday LillyKisiday Lilly 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.09
102 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.9.2022 - 11:30) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.79 QA
2 103 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.80 qB
3 39 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.00
4 27 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.27
5 26 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.00
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 3.9.2022 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.08 QA
2 98 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.30 qA
3 56 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.79 qB
4 30 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.95
5 68 Vasiľková DominikaVasiľková Dominika 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 10.25
6 25 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.75
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.77 QA
2 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.79 QA
3 6 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 09.03 QA
4 38 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.08 QA
5 64 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.22 QA
6 5 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 09.25 qA
7 98 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.30 qA
8 99 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.33 qA
9 77 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.34 qB
10 153 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.43 qB
11 62 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.55 qB
12 36 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.61 qB
13 127 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.68 qB
14 56 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.79 qB
15 103 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.80 qB
16 58 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.89 qB
17 61 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.92
18 30 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.95
19 119 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.98
20 39 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.00
21 48 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 10.12
22 60 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 10.14
23 49 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.17
24 68 Vasiľková DominikaVasiľková Dominika 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 10.25
25 27 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.27
26 118 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.30
27 25 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.75
28 123 Lojdlová AlžbetaLojdlová Alžbeta 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.81
29 57 Dukovská EmilyDukovská Emily 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.00
29 26 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.00
31 29 Kisiday LillyKisiday Lilly 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.09
59 Guľková DanielaGuľková Daniela 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
102 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS

100 m - Juniori

(so, 3.9.2022 - 10:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.41
2 131 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.27
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2022 - 10:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 11.81 11.00
2 20 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 12.02 9.00
3 43 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 12.04 8.00
4 134 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.25 7.00
5 8 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 12.69 6.00
6 21 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.80 5.00
7 23 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 12.87 4.00
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 3.9.2022 - 13:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 12.73 11.00
2 145 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 13.19 9.00
3 28 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 13.37 8.00
4 4 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 13.97 7.00
5 13 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 SB 14.49 6.00
6 12 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 14.50 5.00
7 33 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.73 4.00
14 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 3.9.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
37 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB DNS
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 12.72 QA
2 28 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.70 QA
3 4 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 13.90 QA
4 33 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 14.57 qA
5 13 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.72 qA
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 3 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 12.88 QA
2 145 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.36 QA
3 12 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.30 QA
4 37 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 15.68 qB
139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 3 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 12.72 QA
2 50 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 12.88 QA
3 145 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.36 QA
4 28 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.70 QA
5 4 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 13.90 QA
6 12 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.30 QA
7 33 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 14.57 qA
8 13 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.72 qA
9 37 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 15.68 qB
139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 14:25) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 21.56 11.00
2 18 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 21.86 9.00
3 19 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 21.96 8.00
4 91 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.49 7.00
5 115 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.86 5.00
6 107 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.95 4.00
7 95 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.42 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 14:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.71 6.00
2 42 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 23.15 3.00
3 24 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 23.33 2.00
4 108 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.58
5 112 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 23.62
6 54 Puškár MatejPuškár Matej 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 26.51
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 21.56 11.00
2 18 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 21.86 9.00
3 19 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 21.96 8.00
4 91 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.49 7.00
5 22 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.71 6.00
6 115 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.86 5.00
7 107 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.95 4.00
8 42 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 23.15 3.00
9 24 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 23.33 2.00
10 95 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.42 1.00
11 108 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.58
12 112 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 23.62
13 54 Puškár MatejPuškár Matej 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 26.51

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 14:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 21.98 11.00
2 153 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 22.89 9.00
3 38 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.16 7.00
4 101 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.28 5.00
5 99 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 23.55 4.00
6 63 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 23.94 2.00
7 62 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 24.16 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 14:45) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.77 3.00
2 103 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.28
3 67 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.84
4 48 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 25.11
5 119 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.81
6 60 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 26.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 3.9.2022 - 14:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.11 8.00
2 34 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.24 6.00
3 39 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.19
4 118 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.28
5 57 Dukovská EmilyDukovská Emily 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 30.71
102 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 21.98 11.00
2 153 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 22.89 9.00
3 64 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.11 8.00
4 38 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.16 7.00
5 34 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.24 6.00
6 101 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.28 5.00
7 99 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 23.55 4.00
8 149 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.77 3.00
9 63 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 23.94 2.00
10 62 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 24.16 1.00
11 103 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.28
12 67 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.84
13 48 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 25.11
14 39 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.19
15 119 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.81
16 118 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.28
17 60 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 26.36
18 57 Dukovská EmilyDukovská Emily 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 30.71
102 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

200 m - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 15:00) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.09 11.00
2 43 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 24.55 9.00
3 47 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 24.81 8.00
4 8 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 26.52 7.00
MS 132 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.35
23 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 15:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.84 11.00
2 148 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.40 9.00
3 144 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 8.00
4 32 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 29.59 7.00
5 150 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.44 6.00
6 15 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 31.41 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 15:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 30.87 5.00
2 13 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 31.10 4.00
3 151 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 32.59 2.00
4 17 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 32.84 1.00
MS 2 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 26.64
MS 1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 26.90
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.84 11.00
2 148 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.40 9.00
3 2 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 26.64
4 1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 26.90
5 144 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 8.00
6 32 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 29.59 7.00
7 150 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.44 6.00
8 35 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 30.87 5.00
9 13 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 31.10 4.00
10 15 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 31.41 3.00
11 151 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 32.59 2.00
12 17 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 32.84 1.00

400 m - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 0:55.95 11.00
2 44 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 0:59.32 9.00
MS 87 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:54.60
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 1:11.65 11.00
2 17 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:18.36 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 5:04.48 11.00
2 46 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 5:07.75 9.00
3 40 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 5:49.26 8.00
MS 86 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 4:41.60
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 3.9.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 73 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 5:43.58 11.00
2 76 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 5:48.09 9.00
3 75 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 6:30.06 8.00
4 70 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 6:39.79 7.00
5 71 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 7:51.35 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 5:20.14 11.00
2 13 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 5:47.92 9.00
3 10 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 6:08.69 8.00
4 15 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 6:13.47 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 3.9.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 6:17.85 11.00
2 61 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 6:18.44 9.00
3 100 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 6:39.91 8.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 3.9.2022 - 10:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 10.19 11.00
2 74 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.21 9.00
3 111 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.54 8.00
4 105 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.20 7.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(so, 3.9.2022 - 10:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 10.32 11.00
2 125 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.31 9.00
3 120 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.60 8.00
4 65 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 11.80 7.00
5 27 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.24 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 10:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 16.72 11.00
2 4 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 17.42 9.00
3 9 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 17.61 8.00
4 151 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.30 7.00
150 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 16.62 11.00
2 133 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.14 9.00
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:11.13 11.00
2 9 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:24.98 9.00
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 165 170 175 183 189 192 Body
1 81 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 4 PB 189 - - - - - o o o xo o xxx 11.00
2 97 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 3 170 - - o o o xo o xxx 9.00
3 133 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 160 o - o xxo o xxx 8.00
134 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 3.9.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 138 141 144 147 156 160 Body
1 110 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 PB 156 - - o o o o o xo o xo xxx 11.00
2 74 Papcun MartinPapcun Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 5 PB 144 o o o o o xo o xo xxx 9.00
3 18 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 4 PB 141 o o o o o xo xxo xxx 8.00
4 72 Gulič TimotejGulič Timotej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 2 PB 135 o o o o o xxx 7.00
5 94 Širochman OliverŠirochman Oliver
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 1 115 o xxx 6.00
96 Trembuľák RamónTrembuľák Ramón
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 163 Body
1 152 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 160 - - - o o xo xxo xxx 11.00
2 146 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 SB 145 o o xo xxo xxx 9.00
3 136 Bukhun OlhaBukhun Olha
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 PB 135 xo o xxx 8.00
16 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 3.9.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 138 141 144 147 157 Body
1 84 Mikitová NatáliaMikitová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
09 09 11 147 - - - o o o o o xo o xxx 11.00
2 11 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 10 144 - o o o o o xxo xxo xxo xxx 9.00
3 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 8 PB 130 o o o o xxo xxx 8.00
4 65 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 7 PB 125 o o xo o xxx 7.00
5 49 Siroťáková EvaSiroťáková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 4 PB 125 xo o o xo xxx 6.00
6 121 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 9 120 - o o xxx 5.00
7 68 Vasiľková DominikaVasiľková Dominika
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 1 PB 120 xxo xo o xxx 4.00
8 56 Dendešová LenkaDendešová Lenka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 5 120 xxo xxo xo xxx 3.00
9 5 Olexová EmaOlexová Ema
AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov
10 10 6 115 o xo xxx 2.00
10 30 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 2 110 o xxx 1.00
63 Nováková HanaNováková Hana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 3 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 5 608 +2.8 m/s 592 -2.1 m/s 608  2,80 569  1,50 x 608 x x 592  -2,10 11.00
2 55 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 8 608 +2.1 m/s x x x - x x 608  2,10 9.00
3 44 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 6 546 +5.0 m/s 512 -0.6 m/s 529  4,10 525  2,60 535  2,70 535 546  5,00 542  2,30 512  -0,60 8.00
4 133 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 526 +1.5 m/s 338  1,30 493  3,30 335  3,00 493 501  2,10 526  1,50 495  -1,20 7.00
5 43 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 2 518 +2.6 m/s 498 -0.1 m/s 518  2,60 x 512  2,40 518 509  3,10 498  -0,10 - 6.00
6 134 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 503 +2.1 m/s 487 -1.8 m/s x 503  2,10 x 503 x x 487  -1,80 5.00
7 52 Griglák DenisGriglák Denis
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
08 08 1 478 +2.0 m/s 478  2,00 466  5,20 458  1,20 478 453  4,30 424  1,20 x 4.00
MS 109 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 605 +5.1 m/s 578 -1.7 m/s 588  2,40 605  5,10 x 605 600  3,10 x 578  -1,70
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 3.9.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 110 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 14 498 +2.2 m/s 475 -1.3 m/s 478  2,50 433  -0,10 475  -1,30 478 473  -1,70 498  2,20 287  4,30 11.00
2 106 Jurčišin MarkoJurčišin Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 13 460 +2.9 m/s 433 -0.6 m/s 460  2,90 416  2,60 411  0,40 460 433  -0,60 420  0,30 - 9.00
3 18 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 12 448 +2.4 m/s 434 -0.2 m/s 448  2,40 432  0,20 425  5,00 448 398  -1,80 434  -0,20 x 8.00
4 105 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 10 425 +5.1 m/s 404 +1.8 m/s 385  -0,40 404  1,80 394  4,70 404 401  1,70 407  4,30 425  5,10 7.00
5 115 Vasilega JakubVasilega Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 9 PB 423 +1.3 m/s 423  1,30 410  2,20 x 423 366  1,80 x 421  3,80 6.00
6 74 Papcun MartinPapcun Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 7 414 +3.4 m/s 398 +1.6 m/s 381  2,40 391  0,70 398  1,60 398 348  2,60 391  2,30 414  3,40 5.00
7 76 Troščák OliverTroščák Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 8 404 +3.0 m/s 389 +2.0 m/s 374  2,00 366  2,90 399  5,30 399 389  2,00 404  3,00 385  3,00 4.00
8 107 Kerbčár AlexKerbčár Alex
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 2 396 +2.8 m/s 394 +0.4 m/s 396  2,80 380  1,40 364  1,90 396 x 394  0,40 365  3,60 3.00
9 24 Parkanský ArturParkanský Artur
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 6 371 +0.5 m/s 371  0,50 369  1,20 x 371 2.00
10 91 Makkay SimonMakkay Simon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 11 371 +0.4 m/s 361  -1,00 371  0,40 x 371 1.00
11 70 Centko ErikCentko Erik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 1 PB 352 +1.9 m/s 333  1,90 352  1,90 x 352
12 75 Sosa TaaviSosa Taavi
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 5 347 +0.3 m/s 347  0,30 325  0,40 327  3,10 347
13 51 Griglák DanielGriglák Daniel
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
10 10 4 343 +2.1 m/s 339 +0.9 m/s 343  2,10 339  0,90 334  2,70 343
14 54 Puškár MatejPuškár Matej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
12 12 3 282 +2.3 m/s 268 +1.6 m/s 224  1,80 282  2,30 268  1,60 282
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 138 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 499 +3.1 m/s 490 +0.6 m/s 490  3,50 x 490  0,60 490 478  1,80 478  2,60 499  3,10 11.00
2 28 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 9 464 +3.4 m/s 450 -1.8 m/s 460  2,40 464  3,40 x 464 450  -1,80 450  1,10 416  3,70 9.00
3 150 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 PB 458 -1.0 m/s x 432  3,00 436  3,80 436 458  -1,00 448  1,60 450  2,40 8.00
4 12 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 4 439 +4.5 m/s 434 +0.2 m/s x 391  1,50 408  2,90 408 403  1,40 434  0,20 439  4,50 7.00
5 146 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 SB 430 +1.7 m/s x 428  3,90 428  1,60 428 416  2,20 430  1,70 430  3,20 6.00
6 151 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 422 +0.3 m/s x 422  0,30 402  4,80 422 372  2,30 384  1,80 x 5.00
7 33 Midová LaraMidová Lara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 5 419 +1.9 m/s 378  -1,60 414  0,50 419  1,90 419 x x x 4.00
8 136 Bukhun OlhaBukhun Olha
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 3 PB 411 +1.8 m/s 381  -0,70 394  0,20 411  1,80 411 x 411  2,10 392  3,00 3.00
9 37 Vargová GabrielaVargová Gabriela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 2 359 +2.5 m/s x x 359  2,50 359 2.00
139 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 8 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 3.9.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 22 PB 445 +0.9 m/s 399  1,50 420  5,00 420 408  -2,00 421  0,70 445  0,90 11.00
2 98 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 20 421 +3.8 m/s 391 -0.5 m/s 421  3,80 388  1,90 421 391  -0,50 389  0,20 x 9.00
3 65 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 19 PB 409 +1.1 m/s 377  1,80 363  2,00 377 x 389  2,20 409  1,10 8.00
4 64 Onderišinová EvaOnderišinová Eva
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 18 402 +2.7 m/s 391 -0.4 m/s 402  2,70 391  1,50 402 364  2,40 391  -0,40 x 7.00
5 34 Miklošová AndreaMiklošová Andrea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 21 391 +2.4 m/s 390 +1.7 m/s x 391  2,40 391 375  2,70 390  1,70 386  2,30 6.00
6 38 Weissová NataliaWeissová Natalia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 17 385 +2.4 m/s 368 +1.9 m/s 358  2,40 335  3,30 358 347  0,60 368  1,90 385  2,40 5.00
7 121 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 6 370 +2.2 m/s 368 +1.8 m/s 367  0,30 368  1,80 368 364  1,10 370  2,20 x 4.00
8 62 Matiasová NelaMatiasová Nela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 8 PB 357 -1.5 m/s 357  -1,50 318  2,10 357 325  0,60 326  0,30 x 3.00
9 63 Nováková HanaNováková Hana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 15 344 +2.2 m/s 270 +1.5 m/s 344  2,20 270  1,50 344 2.00
10 126 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 16 342 +2.3 m/s 342  2,30 x 342 1.00
11 77 Domaničová LíviaDomaničová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 7 329 +2.7 m/s 325 +0.2 m/s 325  0,20 329  2,70 329
12 39 Zubriková TamaraZubriková Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 14 326 +2.2 m/s 318 +1.2 m/s 326  2,20 318  1,20 326
13 36 Račinskis DominikaRačinskis Dominika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 13 322 -0.1 m/s 312  1,90 322  -0,10 322
14 25 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 1 322 +2.9 m/s 295 +0.2 m/s 295  0,20 322  2,90 322
15 67 Taňkošová EmaTaňkošová Ema
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 9 315 -1.8 m/s 315  -1,80 x 315
16 119 Chovancová EmaChovancová Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 12 298 +0.6 m/s 298  0,60 x 298
17 60 Halická LuciaHalická Lucia
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
12 12 11 PB 287 -0.3 m/s 254  -1,20 287  -0,30 287
18 26 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 2 269 +2.5 m/s 251 +1.3 m/s 251  1,30 269  2,50 269
19 57 Dukovská EmilyDukovská Emily
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
13 13 4 PB 199 +0.6 m/s 199  0,60 196  2,60 199
116 Demešová LauraDemešová Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 3 PB NM x x -
117 Glazunova NinaGlazunova Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
20 20 5 PB NM x x -
56 Dendešová LenkaDendešová Lenka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 10 NM x x -
Celkom 22 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 2 11.94 +3.7 m/s 11.42 +1.4 m/s 11.30  0,40 11.42  1,40 11.57  4,80 11.57 x 11.94  3,70 r 11.00
2 47 Rojček JakubRojček Jakub
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 1 10.09 +3.0 m/s 10.09  3,00 r 10.09 9.00
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 11.63 11.63 x 10.66 11.63 x x x 11.00
2 152 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 09.19 08.67 08.11 09.19 9.19 r 9.00
3 16 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 5 PB 08.88 08.41 07.88 08.13 8.41 07.90 08.88 08.70 8.00
4 79 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 PB 08.88 08.42 08.88 08.67 8.88 08.33 08.31 08.52 7.00
5 12 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 4 PB 08.65 08.15 08.65 08.20 8.65 08.55 r 6.00
6 15 Martausová NatáliaMartausová Natália
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 2 PB 06.85 06.11 05.10 06.06 6.11 06.85 x 05.87 5.00
7 78 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 3 06.75 06.14 06.20 06.40 6.40 x 06.75 06.45 4.00
8 37 Vargová GabrielaVargová Gabriela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 1 PB 06.66 06.17 06.66 06.20 6.66 06.32 06.32 x 3.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 3.9.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 12.31 11.17 x 12.31 12.31 x 11.67 x 11.00
2 7 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 1 09.06 x x 09.06 9.06 x x 08.83 9.00
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 3 SB 11.05 11.05 11.05 11.00
2 114 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 PB 10.78 10.78 10.78 9.00
3 93 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 5 PB 10.63 10.63 10.63 8.00
4 45 Pučko KristiánPučko Kristián
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 4 08.10 08.10 8.10 7.00
5 41 Janovický AdamJanovický Adam
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 2 PB 07.34 07.34 7.34 6.00
6 40 Bidulský MatejBidulský Matej
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 1 PB 05.70 05.70 5.70 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 3.9.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 1 17.42 16.99 16.84 16.64 16.99 17.42 x x
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 3.9.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 1 26.33 21.32 24.88 26.33 26.33 22.74 19.73 23.95 11.00
2 7 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 2 22.88 x x 20.66 20.66 20.93 x 22.88 9.00
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 33.53 30.86 x 30.72 30.86 x 33.53 x 11.00
2 66 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 PB 26.13 26.13 25.04 x 26.13 23.29 22.82 24.34 9.00
3 137 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 25.68 23.15 x 25.45 25.45 25.67 25.68 x 8.00
4 147 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 PB 24.16 22.04 21.78 24.16 24.16 21.90 x 20.73 7.00
5 50 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 2 PB 22.35 22.35 x 21.94 22.35 x 20.84 18.92 6.00
6 140 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 4 20.10 18.01 19.70 x 19.70 x x 20.10 5.00
7 78 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 3 18.96 18.74 18.62 18.96 18.96 x x x 4.00
8 79 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 SB 18.74 - 18.74 17.01 18.74 16.57 17.86 16.35 3.00
141 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 NM x x x -
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 49.48 47.43 47.99 - 47.99 - 49.48 r 11.00
2 81 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 5 40.31 - - - - 35.68 36.94 40.31 9.00
3 130 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 39.79 - 33.59 33.78 33.78 36.59 - 39.79 8.00
4 129 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 28.55 28.55 r 28.55 7.00
5 46 Pustai OliverPustai Oliver
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 2 PB 20.01 19.41 - 16.72 19.41 - 20.01 r 6.00
6 89 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 1 PB 18.67 13.62 18.42 - 18.42 18.67 - 16.14 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 141 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 42.64 x x 42.64 42.64 42.25 x x 11.00
2 147 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 30.59 x 30.56 30.59 30.59 x x 25.10 9.00
3 66 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 18.84 16.05 x 16.84 16.84 x x 18.84 8.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 45.45 x x 35.74 35.74 x x 45.45 11.00
2 135 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 28.82 28.82 r 28.82 9.00
3 46 Pustai OliverPustai Oliver
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 3 14.19 12.19 11.94 13.63 13.63 13.76 14.19 13.20 8.00
4 45 Pučko KristiánPučko Kristián
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 2 PB 13.03 06.87 13.03 r 13.03 7.00
5 41 Janovický AdamJanovický Adam
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 1 PB 07.58 x 07.58 r 7.58 6.00
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 3.9.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 11 PB 55.83 51.80 52.84 55.67 55.67 x 51.15 55.83 11.00
2 72 Gulič TimotejGulič Timotej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 12 47.40 47.40 x 44.29 47.40 40.00 44.97 x 9.00
3 92 Mruz PavolMruz Pavol
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 9 PB 46.40 36.19 37.66 46.40 46.40 x 43.60 42.57 8.00
4 76 Troščák OliverTroščák Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 10 45.87 45.11 37.55 45.87 45.87 41.02 42.34 x 7.00
5 111 Paľuv OliverPaľuv Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 2 PB 44.74 44.74 41.68 41.45 44.74 x x 39.00 6.00
6 22 Eštok MichalEštok Michal
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 6 42.74 x 42.74 39.09 42.74 39.25 40.24 42.00 5.00
7 105 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 7 41.78 37.29 41.78 39.10 41.78 38.08 x 36.94 4.00
8 51 Griglák DanielGriglák Daniel
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
10 10 5 PB 41.60 40.04 40.49 40.45 40.49 39.69 41.60 x 3.00
9 88 Demko DávidDemko Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 4 PB 40.26 38.70 33.10 40.26 40.26 2.00
10 106 Jurčišin MarkoJurčišin Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 39.23 38.84 37.85 39.23 39.23 1.00
11 104 Arendáš AdamArendáš Adam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 1 PB 26.37 26.37 x 24.44 26.37
12 113 Sokol FilipSokol Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 3 PB 24.70 24.70 19.96 23.63 24.70
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 3.9.2022 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 125 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 14 40.46 32.48 35.12 40.30 40.30 32.07 40.46 - 11.00
2 6 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia
AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov
09 09 13 36.90 36.90 35.72 34.87 36.90 36.71 36.90 36.09 9.00
3 123 Lojdlová AlžbetaLojdlová Alžbeta
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 10 35.06 28.80 31.34 35.06 35.06 34.81 27.25 25.10 8.00
4 5 Olexová EmaOlexová Ema
AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov
10 10 11 33.50 31.77 30.53 x 31.77 30.15 33.50 31.96 7.00
5 127 Šimová SoňaŠimová Soňa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 9 29.33 x 29.33 29.20 29.33 20.66 27.44 25.25 6.00
6 126 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 28.73 26.83 28.73 22.70 28.73 26.58 28.03 27.55 5.00
7 116 Demešová LauraDemešová Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 1 PB 23.80 17.67 20.34 23.80 23.80 19.53 22.88 20.87 4.00
8 68 Vasiľková DominikaVasiľková Dominika
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 4 PB 23.41 23.41 19.43 21.50 23.41 20.00 15.80 x 3.00
9 27 Grígerová LauraGrígerová Laura
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 6 23.21 23.21 21.08 22.40 23.21 2.00
10 77 Domaničová LíviaDomaničová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 5 PB 23.05 22.53 18.52 23.05 23.05 1.00
11 67 Taňkošová EmaTaňkošová Ema
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 7 22.47 22.47 x x 22.47
12 124 Milá LeaMilá Lea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 3 PB 18.77 18.77 15.34 17.95 18.77
13 117 Glazunova NinaGlazunova Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
20 20 2 PB 17.20 15.66 17.20 09.12 17.20
59 Guľková DanielaGuľková Daniela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 12 DNS
Celkom 14 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 3.9.2022 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 5 PB 30.16 x 22.43 25.28 25.28 28.46 28.98 30.16 11.00
2 140 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 7 29.72 24.78 25.91 26.18 26.18 26.65 28.34 29.72 9.00
3 78 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 21.27 20.67 18.92 19.10 20.67 21.27 19.68 x 8.00
4 79 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 19.64 17.20 19.64 19.28 19.64 18.30 16.77 16.40 7.00
5 9 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 2 PB 14.72 12.60 14.72 11.73 14.72 14.27 12.10 13.21 6.00
6 17 Vojteková TerezaVojteková Tereza
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
08 08 1 PB 13.20 x 09.90 13.20 13.20 11.18 10.36 12.98 5.00
143 Knišová JanaKnišová Jana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 3.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 SB 48.16 32.94 48.16 r 48.16 11.00
2 114 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 34.11 x 34.11 x 34.11 34.05 x 29.80 9.00
3 89 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 3 PB 31.10 x 29.26 x 29.26 31.10 24.10 27.07 8.00
4 41 Janovický AdamJanovický Adam
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 1 PB 26.64 - - x - 26.64 x x 7.00
5 40 Bidulský MatejBidulský Matej
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 2 PB 24.86 - - 17.20 17.20 24.86 x 17.61 6.00
6 45 Pučko KristiánPučko Kristián
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 4 23.53 - - 22.18 22.18 23.53 20.61 22.30 5.00
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 3.9.2022 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Sokol, Arendáš, Paľuv, Kubis Sokol, Arendáš, Paľuv, Kubis ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 36.52 11.00
2 75 Gulič, Sosa, Moravčík, Centko Gulič, Sosa, Moravčík, Centko ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 37.74 9.00
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky

(so, 3.9.2022 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Križáková, Kendrová, Senčáková, Nyongoni Križáková, Kendrová, Senčáková, Nyongoni ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 34.73 11.00
2 124 Jacenková, Milá, Šimová, Vasilišinová Jacenková, Milá, Šimová, Vasilišinová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 35.94 9.00
Celkom 2 pretekári