<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov v atletike starších žiakov a starších žiačok Majstrovstvá VsAZ v päťboji mladších žiakov a mladších žiačok

Košice (1. 9. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 1.9.2022 - 10:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 07.63 Q
2 103 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 07.66 Q
3 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.70 Q
4 4 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 08.00 q
5 46 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.40 q
6 1 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 08.58
7 3 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 09.78
Poznámky:
Postup do Finále: prví 3 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 1.9.2022 - 10:40) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 07.58 Q
2 83 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 5 07.80 Q
3 77 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.46 Q
4 2 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.84
47 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
97 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNF
Poznámky:
Postup do Finále: prví 3 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 07.58 Q
2 115 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 07.63 Q
3 103 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 07.66 Q
4 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.70 Q
5 83 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 5 07.80 Q
6 4 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 08.00 q
7 46 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.40 q
8 77 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.46 Q
9 1 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 08.58
10 2 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.84
11 3 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 09.78
47 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
97 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNF

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (št, 1.9.2022 - 11:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 07.51
2 83 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 SB 07.52
3 40 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 SB 07.56
4 103 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 SB 07.62
5 115 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.65
6 4 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.12
7 46 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 SB 08.32
8 77 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 SB 08.42
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 12:15) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.07 540.00
2 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.61 396.00
3 65 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.88 331.00
4 98 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.08 287.00
49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 12:15) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 08.64 388.00
2 92 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.97 311.00
3 23 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.48 207.00
4 84 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 PB 09.71 166.00
5 86 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 10.58 49.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.07 540.00
2 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.61 396.00
3 63 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 08.64 388.00
4 65 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.88 331.00
5 92 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.97 311.00
6 98 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.08 287.00
7 23 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.48 207.00
8 84 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 PB 09.71 166.00
9 86 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 10.58 49.00
49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (št, 1.9.2022 - 12:05) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 07.87
2 123 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 08.01
3 20 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 08.07
4 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 08.38
5 28 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 08.44
6 125 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 08.52
7 12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 08.62
8 36 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.23
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 1.9.2022 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 07.86 Q
2 28 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.48 Q
3 12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.61 Q
4 50 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.38
5 7 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.44
6 11 Ujcová NelaUjcová Nela 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.88
7 6 Kissová NikolettaKissová Nikoletta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 11.56
Poznámky:
Postup do Finále: prvé 3 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 1.9.2022 - 10:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 08.17 Q
2 123 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 08.26 Q
3 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.47 Q
4 125 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.53 q
5 36 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.22 q
6 82 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.33
7 17 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.37
8 67 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.91
Poznámky:
Postup do Finále: prvé 3 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 07.86 Q
2 20 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 08.17 Q
3 123 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 08.26 Q
4 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.47 Q
5 28 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.48 Q
6 125 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.53 q
7 12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.61 Q
8 36 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.22 q
9 82 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.33
10 17 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.37
11 50 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.38
12 7 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.44
13 11 Ujcová NelaUjcová Nela 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.88
14 67 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.91
15 6 Kissová NikolettaKissová Nikoletta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 11.56

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 12:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.59 676.00
2 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 08.70 645.00
3 120 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 08.79 621.00
4 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.84 608.00
5 30 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.92 587.00
6 124 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.14 308.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 12:25) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.17 523.00
2 56 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.29 494.00
3 105 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.44 458.00
4 57 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 09.45 456.00
5 51 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.73 393.00
6 54 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 10.05 326.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 12:25) official Vietor: +4.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.90 592.00
2 58 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.91 355.00
3 26 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.18 300.00
4 66 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.49 243.00
5 88 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 10.88 179.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.59 676.00
2 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 08.70 645.00
3 120 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 08.79 621.00
4 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.84 608.00
5 73 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.90 592.00
6 30 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.92 587.00
7 107 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.17 523.00
8 56 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.29 494.00
9 105 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.44 458.00
10 57 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 09.45 456.00
11 51 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.73 393.00
12 58 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.91 355.00
13 54 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 10.05 326.00
14 124 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.14 308.00
15 26 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.18 300.00
16 66 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.49 243.00
17 88 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 10.88 179.00

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 13:30) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 17.92
2 83 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 18.24
3 115 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.33
4 103 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.46
5 79 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.67
97 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 13:30) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.30
2 96 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.66
3 46 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.17
4 2 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 21.92
5 1 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 23.40
6 3 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 24.78
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 17.92
2 83 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 18.24
3 115 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.33
4 103 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.46
5 90 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.30
6 96 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.66
7 79 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.67
8 46 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.17
9 2 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 21.92
10 1 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 23.40
11 3 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 24.78
97 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 13:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 19.24
2 117 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.45
3 125 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.79
4 12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 21.05
20 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 DNS
32 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 13:45) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 21.41
2 50 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 22.48
3 55 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.60
4 7 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 22.89
5 8 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 24.36
52 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 13:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 19.12
2 122 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 19.68
3 118 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 21.70
4 21 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 23.35
5 11 Ujcová NelaUjcová Nela 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23.87
6 39 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.51
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 19.12
2 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 19.24
3 122 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 19.68
4 117 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.45
5 125 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.79
6 12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 21.05
7 68 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 21.41
8 118 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 21.70
9 50 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 22.48
10 55 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.60
11 7 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 22.89
12 21 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 23.35
13 11 Ujcová NelaUjcová Nela 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23.87
14 8 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 24.36
15 39 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.51
20 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 DNS
32 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
52 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF

300 m - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 41.23
2 4 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 41.79
3 95 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 42.41
4 1 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 48.34
48 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
47 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.01
2 28 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 48.41
3 50 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 49.42
4 10 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 50.23
5 19 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 50.26
6 33 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 51.54
7 34 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 53.16
Celkom 7 pretekárov

600 m - Mladší žiaci

(št, 1.9.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:49.01 683.00
2 99 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:49.20 679.00
3 63 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1:52.02 633.00
4 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:03.42 460.00
5 92 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:04.53 444.00
6 65 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov PB 2:07.94 398.00
7 84 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2:22.99 224.00
8 23 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:23.25 221.00
9 86 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa PB 2:26.26 192.00
49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(št, 1.9.2022 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1:56.46 562.00
2 73 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:03.38 460.00
3 124 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:05.06 437.00
4 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:09.34 380.00
5 57 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:11.06 358.00
6 120 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:14.76 313.00
7 56 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:18.24 274.00
8 54 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné PB 2:19.35 262.00
9 105 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 PB 2:21.03 244.00
10 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:21.47 239.00
11 107 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 PB 2:21.59 238.00
12 30 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:22.57 228.00
13 26 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:23.86 215.00
14 51 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:25.28 201.00
15 58 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:30.13 157.00
16 66 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:36.66 106.00
17 88 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3:07.39 0.00
Celkom 17 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 93 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:19.39
2 76 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 2:27.85
3 22 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 2:31.45
78 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
48 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
47 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 2:43.04
2 17 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 2:46.63
3 19 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 2:55.18
4 113 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:58.06
Celkom 4 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10:56.92
2 42 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 11:10.20
MS 75 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10:31.67
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 10:20) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.34 479.00
2 63 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.35 477.00
3 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.49 452.00
4 98 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.67 421.00
5 92 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.16 343.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 10:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.22 200.00
2 86 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 13.39 86.00
3 23 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.40 85.00
4 84 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 14.58 17.00
49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.34 479.00
2 63 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.35 477.00
3 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.49 452.00
4 98 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.67 421.00
5 92 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.16 343.00
6 65 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.22 200.00
7 86 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 13.39 86.00
8 23 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.40 85.00
9 84 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 14.58 17.00
49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 1.9.2022 - 10:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 10.38 643.00
2 120 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 10.49 623.00
3 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.33 484.00
4 105 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.70 427.00
5 73 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.64 298.00
6 66 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14.26 127.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 1.9.2022 - 10:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.77 417.00
2 57 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.58 306.00
3 107 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 13.38 212.00
4 58 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.59 100.00
5 54 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 14.77 87.00
6 88 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 17.31 0.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 1.9.2022 - 10:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.52 454.00
2 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.85 405.00
3 56 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13.73 176.00
4 26 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 14.01 149.00
5 51 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.20 132.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 10.38 643.00
2 120 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 10.49 623.00
3 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.33 484.00
4 30 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.52 454.00
5 105 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.70 427.00
6 124 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.77 417.00
7 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.85 405.00
8 57 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.58 306.00
9 73 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.64 298.00
10 107 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 13.38 212.00
11 56 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13.73 176.00
12 26 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 14.01 149.00
13 51 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.20 132.00
14 66 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14.26 127.00
15 58 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 14.59 100.00
16 54 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 14.77 87.00
17 88 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 17.31 0.00

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 15.14
2 91 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 16.68
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 10:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 15.96
2 112 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 16.74
3 38 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.45
4 121 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.55
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 0:50.96
2 25 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 0:55.51
3 55 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.58
4 27 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:59.72
5 52 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:09.95
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 17:03.56
2 79 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 SB 18:21.80
3 62 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 20:53.10
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 16 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 17:12.83
2 21 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 21:49.24
3 8 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 22:09.82
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 155 160 163 166 170 Body
1 81 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 5 166 - - - - o o o xo - xo xxx
2 114 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 PB 160 - - - o - o o xo xxx
3 95 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 155 - - - o o xo o xxx
4 85 Ptáček DouglasPtáček Douglas
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 1 PB 145 o - o o o xxx
5 2 Bokšai DávidBokšai Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 2 140 - o o o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150 Body
1 108 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 140 - - - o o o - xxx
2= 121 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 4 135 - o o o o xxx
2= 106 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 135 - o o o o xxx
4 11 Ujcová NelaUjcová Nela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 1 PB 130 o o o o xxx
5 116 Bukhun OlhaBukhun Olha
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 130 o o o xxo xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 103 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 PB 581 +1.8 m/s x 550  3,40 566  1,60 566 548  0,60 581  1,80 546  3,30
2 101 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 575 +3.5 m/s 564 +1.2 m/s 570  2,40 575  3,50 567  2,10 575 x 563  2,50 564  1,20
3 115 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 555 +3.9 m/s x 555  3,90 x 555 539  3,20 x 468  3,50
4 114 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 PB 549 +1.2 m/s 498  0,80 520  1,00 549  1,20 549 504  1,00 532  2,60 536  2,00
5 4 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 514 +2.1 m/s 491 +1.4 m/s x 514  2,70 514  2,10 514 474  3,20 505  2,90 491  1,40
6 85 Ptáček DouglasPtáček Douglas
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 2 459 +3.1 m/s 442 +0.6 m/s 391  2,60 451  2,70 x 451 449  2,50 442  0,60 459  3,10
7 3 Danko DanielDanko Daniel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 1 347 +2.5 m/s x 347  2,50 x 347 326  2,50 x x
8 97 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 5 000 -
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(št, 1.9.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 10 PB 528 +0.2 m/s 523  3,80 528  0,20 x 528 437.00
2 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 PB 477 +1.6 m/s 477  1,60 446  1,70 - 477 339.00
3 98 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 7 453 +2.7 m/s 440 +1.6 m/s 440  1,60 443  3,70 453  2,70 453 295.00
4 63 Papcun MartinPapcun Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 4 426 +2.2 m/s 426  2,20 x 409  3,70 426 249.00
5 92 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 6 404 +2.0 m/s 386  3,10 396  1,60 404  2,00 404 212.00
6 65 Troščák OliverTroščák Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 5 402 +3.7 m/s 393 +1.8 m/s 402  3,70 393  1,80 341  5,20 402 209.00
7 23 Parkanský ArturParkanský Artur
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 3 367 +3.5 m/s 358 +1.3 m/s 356  3,70 358  1,30 367  3,50 367 155.00
8 84 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
11 11 2 PB 366 +1.9 m/s 357  2,80 x 366  1,90 366 153.00
9 86 Ptáček LuisPtáček Luis
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
09 09 1 PB 334 +0.4 m/s 334  0,40 263  2,80 333  3,20 334 108.00
49 Žužo OliverŽužo Oliver
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 9 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 13 475 -0.1 m/s 366  -0,70 475  -0,10 - 475 453  1,40 - 409  2,20
2 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 14 463 +2.2 m/s 436 -2.6 m/s 436  -2,60 463  2,20 - 463 - - x
3 71 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 12 450 -1.1 m/s 427  -1,70 445  0,70 448  1,20 448 447  1,20 450  -1,10 398  -2,00
4 37 Snížiková ZojaSnížiková Zoja
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 11 422 +1.5 m/s 397  1,90 401  0,40 422  1,50 422 414  0,30 416  1,60 406  0,20
5 87 Čamajová MichaelaČamajová Michaela
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 10 399 +2.3 m/s 394 +1.4 m/s 399  2,30 x 365  0,50 399 394  1,40 341  2,00 393  0,50
6 34 Miklošová AndreaMiklošová Andrea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 7 PB 396 -0.1 m/s 378  -0,20 374  -0,90 391  2,30 391 386  3,40 396  -0,10 x
7 116 Bukhun OlhaBukhun Olha
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 1 PB 388 +0.5 m/s 369  -0,70 369  -0,70 339  0,30 369 386  4,60 377  0,70 388  0,50
8 82 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 8 379 -1.3 m/s 370  3,80 x x 370 372  1,40 371  -1,20 379  -1,30
9 12 Weiserová SofiaWeiserová Sofia
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 6 354 +2.3 m/s x x 354  2,30 354
8 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 SB NM - - x -
7 Péter KittyPéter Kitty
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 9 NM x x x -
67 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 NM x x x -
39 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 5 NM x x x -
10 Takács AnnaTakács Anna
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 4 NM x x x -
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(št, 1.9.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 1 PB 476 +1.9 m/s 433  1,50 440  2,50 476  1,90 476 495.00
2 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 17 472 +1.2 m/s 415  3,20 472  1,20 x 472 485.00
3 120 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 13 PB 450 -0.3 m/s 414  3,30 423  1,90 450  -0,30 450 428.00
4 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 15 433 +4.7 m/s x x 433  4,70 433 386.00
5 56 Onderišinová EvaOnderišinová Eva
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 5 409 +3.5 m/s 373 -1.1 m/s 409  3,50 373  -1,10 x 409 329.00
6 124 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 16 397 +0.5 m/s 397  0,50 371  1,80 361  5,00 397 301.00
7 30 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 11 389 +2.7 m/s x 389  2,70 364  3,00 389 283.00
8 57 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 12 PB 376 +1.7 m/s 376  1,70 362  0,60 x 376 254.00
9 105 Jacenková EmaJacenková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 3 369 +3.7 m/s 347 +0.6 m/s 287  1,50 347  0,60 369  3,70 369 239.00
10 107 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 14 350 +2.8 m/s x 350  2,80 x 350 200.00
11 73 Štofanová LauraŠtofanová Laura
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 7 PB 331 -1.6 m/s x 331  -1,60 x 331 163.00
12 58 Taňkošová EmaTaňkošová Ema
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 8 328 +2.6 m/s 322 -2.2 m/s 328  2,60 322  -2,20 x 328 157.00
13 66 Bochňová ElianaBochňová Eliana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 10 318 +3.5 m/s 312 +1.8 m/s 312  1,80 288  0,80 318  3,50 318 139.00
14 51 Dendešová LenkaDendešová Lenka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 9 303 +1.5 m/s 303  1,50 x x 303 112.00
15 54 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 4 PB 291 +0.9 m/s 291  0,90 x 238  0,90 291 92.00
16 26 Grígerová LauraGrígerová Laura
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 2 289 +4.1 m/s 254 +1.8 m/s 289  4,10 226  3,00 254  1,80 289 89.00
17 88 Radulyová LindaRadulyová Linda
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
11 11 6 PB 225 -1.3 m/s 224  3,30 225  -1,30 x 225 8.00
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 2 PB 09.08 08.60 08.57 08.09 8.60 08.21 09.06 09.08
2 59 Vasilcová AnnaVasilcová Anna
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 12 PB 08.74 07.86 x 07.94 7.94 07.72 08.50 08.74
3 72 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 11 08.48 08.48 08.16 08.04 8.48 07.69 07.81 08.40
4 5 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 9 08.13 08.13 07.85 08.10 8.13 07.77 07.82 07.20
5 35 Pankuchová ViktóriaPankuchová Viktória
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 8 08.09 07.97 08.09 07.56 8.09 07.74 x x
6 74 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 08.05 08.02 07.10 06.99 8.02 07.50 08.05 07.91
7 109 Milá LeaMilá Lea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 PB 08.05 07.36 07.29 08.05 8.05 07.82 07.02 07.84
8 68 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 7 07.71 05.72 07.25 07.28 7.28 07.62 07.27 07.71
9 9 Spišáková LianaSpišáková Liana
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 5 PB 06.58 06.06 06.24 06.58 6.58
10 87 Čamajová MichaelaČamajová Michaela
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 1 PB 06.00 06.00 05.90 05.72 6.00
11 10 Takács AnnaTakács Anna
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 4 PB 05.32 05.32 x x 5.32
6 Kissová NikolettaKissová Nikoletta
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 DNS
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 100 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 12.80 12.80 x 12.45 12.80 x 12.18 x
2 102 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 12.54 12.39 11.29 12.54 12.54 12.28 12.29 12.30
3 80 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 5 11.63 11.63 11.16 11.01 11.63 11.47 11.31 11.55
4 89 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 4 11.59 x 11.13 x 11.13 11.27 11.59 11.53
5 60 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 2 PB 09.06 08.33 07.89 09.06 9.06 08.90 08.18 x
6 45 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 3 07.56 07.08 07.40 07.20 7.40 x 07.56 x
7 61 Gulič TimotejGulič Timotej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 1 PB 06.27 06.27 05.80 05.49 6.27 05.12 05.67 05.53
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 0,75 kg - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 8 PB 22.87 22.43 22.87 22.36 22.87 21.47 22.59 21.03
2 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 PB 22.39 16.83 19.88 20.21 20.21 20.43 22.39 x
3 74 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 PB 19.52 17.33 15.44 x 17.33 x 17.67 19.52
4 72 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 19.42 19.42 17.83 17.47 19.42 17.10 17.07 x
5 109 Milá LeaMilá Lea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 PB 19.12 16.87 18.85 19.12 19.12 17.24 18.30 x
6 5 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 7 16.17 x x 16.17 16.17 x 13.94 x
7 53 Guľková DanielaGuľková Daniela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 2 PB 15.69 15.69 12.85 x 15.69 x 14.73 14.48
8 9 Spišáková LianaSpišáková Liana
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 15.45 x x 15.45 15.45 x x x
9 6 Kissová NikolettaKissová Nikoletta
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 1 11.88 x 09.73 11.88 11.88
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 2 PB 39.83 39.83 x x 39.83 x x x
2 100 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 38.36 x 38.36 x 38.36 x 32.65 35.90
3 43 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 4 36.39 36.39 x x 36.39 x 34.30 x
4 102 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 34.29 34.25 x x 34.25 x 32.44 34.29
5 45 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 PB 25.94 x 24.75 25.94 25.94 x x x
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(št, 1.9.2022 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 44 Lacková JulianaLacková Juliana
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
02 02 1 PB 27.37 x 27.37 24.36 27.37
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(št, 1.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Troščák OliverTroščák Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 4 PB 46.82 46.70 46.82 38.80 46.82 281.00
2 98 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 9 PB 46.33 46.33 46.03 40.82 46.33 277.00
3 86 Ptáček LuisPtáček Luis
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
09 09 6 PB 45.58 45.58 35.78 35.20 45.58 271.00
4 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 1 PB 43.41 37.37 43.41 38.73 43.41 252.00
5 92 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 10 40.31 38.63 38.90 40.31 40.31 227.00
6 99 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 2 PB 38.80 30.51 38.80 30.55 38.80 214.00
7 84 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
11 11 8 30.24 20.70 30.24 28.86 30.24 145.00
8 63 Papcun MartinPapcun Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 3 PB 29.36 28.60 29.36 27.28 29.36 138.00
9 23 Parkanský ArturParkanský Artur
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 7 25.90 24.15 25.90 22.65 25.90 111.00
49 Žužo OliverŽužo Oliver
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 5 DNS
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(št, 1.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 17 43.88 42.99 39.15 43.88 43.88 403.00
2 15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 3 PB 39.05 39.05 37.00 34.40 39.05 344.00
3 124 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 16 37.62 37.17 37.62 35.86 37.62 326.00
4 30 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 15 PB 36.45 26.54 32.00 36.45 36.45 312.00
5 107 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 PB 32.72 32.72 27.67 26.85 32.72 267.00
6 57 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 11 PB 26.24 26.24 26.13 22.68 26.24 191.00
7 56 Onderišinová EvaOnderišinová Eva
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 10 PB 25.40 x 23.57 25.40 25.40 181.00
8 26 Grígerová LauraGrígerová Laura
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 4 PB 24.72 21.67 23.46 24.72 24.72 174.00
9 73 Štofanová LauraŠtofanová Laura
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 13 PB 23.54 23.54 18.60 19.55 23.54 160.00
10 31 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 7 PB 23.29 23.29 20.70 16.24 23.29 157.00
11 58 Taňkošová EmaTaňkošová Ema
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 14 22.55 20.96 22.55 x 22.55 149.00
12 105 Jacenková EmaJacenková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 PB 21.23 21.23 20.47 19.42 21.23 134.00
13 88 Radulyová LindaRadulyová Linda
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
11 11 12 PB 20.66 16.77 20.66 17.90 20.66 128.00
14 120 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 5 PB 20.28 17.22 20.28 19.53 20.28 124.00
15 54 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 9 SB 18.20 14.54 16.72 18.20 18.20 101.00
16 51 Dendešová LenkaDendešová Lenka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 2 PB 17.99 15.52 17.99 17.22 17.99 98.00
17 66 Bochňová ElianaBochňová Eliana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 1 PB 16.57 x 16.02 16.57 16.57 83.00
Celkom 17 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 22.98 x 13.01 20.63 20.63 x 22.98 x
2 87 Čamajová MichaelaČamajová Michaela
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 3 PB 22.08 18.16 22.08 19.12 22.08 17.41 20.27 x
3 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 21.55 18.16 18.93 18.01 18.93 x 18.37 21.55
4 16 Gutisová NatáliaGutisová Natália
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
08 08 6 21.44 17.50 19.03 x 19.03 21.44 20.78 x
5 59 Vasilcová AnnaVasilcová Anna
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 2 PB 17.40 x 13.91 17.40 17.40 14.90 15.36 15.74
6 53 Guľková DanielaGuľková Daniela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 4 15.96 15.96 10.47 13.54 15.96 x 13.78 11.56
7 109 Milá LeaMilá Lea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 1 PB 15.01 14.97 14.22 15.01 15.01 12.98 13.67 14.24
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 102 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 PB 38.52 36.08 38.30 36.74 38.30 35.86 37.36 38.52
2 101 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 PB 37.87 37.87 34.98 32.43 37.87 x 31.31 x
3 60 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 2 PB 27.04 22.13 20.36 23.36 23.36 27.04 22.10 x
4 45 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 3 PB 25.98 25.98 x x 25.98 x x x
5 61 Gulič TimotejGulič Timotej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 1 PB 19.03 17.93 16.84 19.03 19.03 18.42 x 18.22
Celkom 5 pretekárov
Päťboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2349
2 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1963
3 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1899
4 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1885
5 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1537
6 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1419
7 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0779
8 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 0706
9 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 0705
Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 10 pretekárov
Päťboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2689
2 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2428
3 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2109
4 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1864
5 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1795
6 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1789
7 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1673
8 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1565
9 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1502
10 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1454
11 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1440
12 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0936
13 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0927
14 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0918
15 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0868
16 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0698
17 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 0315
Celkom 17 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(št, 1.9.2022 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Macej, Čejka, Kuľka, Kuchcík Macej, Čejka, Kuľka, Kuchcík ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 30.85
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Vašková, Eperješiová, Semančíková, Mišková Vašková, Eperješiová, Semančíková, Mišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 31.92
2 106 Pillárová, Kašperová, Ščerbatá, Mačejovská Pillárová, Kašperová, Ščerbatá, Mačejovská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 32.57
3 119 Ledecká, Harinová, Filová, Bukhun Ledecká, Harinová, Filová, Bukhun AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 34.63
Celkom 3 pretekári

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky

(št, 1.9.2022 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Kazimírová, Huňadyová, Gajdošová, Juríková Kazimírová, Huňadyová, Gajdošová, Juríková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 3:19.77
2 17 Martausová, Gutteková, Cabanová, Vojteková Martausová, Gutteková, Cabanová, Vojteková Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 3:26.28
3 36 Miklošová, Parkanská, Szabadosová, Matejová Miklošová, Parkanská, Szabadosová, Matejová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 3:31.08
Celkom 3 pretekári