<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. Žiaci - 3. kolo

Košice (20. 8. 2022)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 20.8.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 118 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 568 -0.1 m/s 552  1,90 558  0,20 551  0,20 558 558  -1,10 552  -1,40 568  -0,10 11.00
2 57 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 9 565 +1.3 m/s 564  0,20 x 557  0,20 564 547  -1,20 x 565  1,30 9.00
3 141 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 545 +2.6 m/s 542 +0.1 m/s 545  2,60 500  0,20 542  0,10 545 526  -0,50 510  -0,10 514  -1,30 8.00
4 55 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 7 516 +0.2 m/s x 443  0,20 516  0,20 516 x x 495  0,50 7.00
5 66 Griglák DenisGriglák Denis
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
08 08 5 PB 487 +0.6 m/s x 456  1,00 462  -0,10 462 477  0,20 470  0,20 487  0,60 6.00
6 110 Čejka MartinČejka Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 3 PB 440 -0.1 m/s x 440  -0,10 440 5.00
MS 29 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 12 654 +0.5 m/s 628  -1,10 654  0,50 x 654
MS 26 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 10 567 -0.1 m/s 539  0,20 558  0,20 567  -0,10 567
MS 106 Ovčarík DávidOvčarík Dávid
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
04 04 1 SB 463 -1.2 m/s x 463  -1,20 439  0,20 463
MS 108 Szilágyi MatejSzilágyi Matej
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
03 03 2 PB 451 -1.5 m/s x 451  -1,50 422  0,20 451
113 Kuľka RichardKuľka Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 4 DNS
112 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 DNS
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 20.8.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Frištyk PavolFrištyk Pavol
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 12 482 +2.5 m/s 463 +0.7 m/s 438  1,10 426  -0,10 447  0,90 447 463  0,70 482  2,50 453  3,80 11.00
2 117 Paľuv OliverPaľuv Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 9 PB 438 +1.8 m/s 414  2,90 409  -1,70 357  1,20 414 x 412  4,80 438  1,80 9.00
3 120 Vasilega JakubVasilega Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 3 430 +4.0 m/s 404 +1.2 m/s 404  1,20 393  -0,60 x 404 x 430  4,00 424  3,10 8.00
4 111 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 10 404 +1.7 m/s 378  1,60 374  -1,80 404  1,70 404 402  0,20 327  -1,40 380  2,50 7.00
5 30 Parkanský ArturParkanský Artur
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 8 PB 384 +0.9 m/s 384  0,90 338  -2,10 378  2,20 384 369  2,60 354  1,90 370  1,50 6.00
6 99 Makkay SimonMakkay Simon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 11 380 +0.7 m/s 380  2,30 378  -0,10 378  3,30 380 364  2,50 372  2,80 380  0,70 5.00
7 65 Griglák DanielGriglák Daniel
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
10 10 4 372 +2.5 m/s 348 +1.1 m/s 372  2,50 348  1,10 322  1,10 372 354  2,40 344  2,80 232  2,60 4.00
8 82 Sosa TaaviSosa Taavi
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 5 344 +1.4 m/s 316  1,50 341  -0,10 344  1,40 344 343  2,50 327  1,60 342  2,50 3.00
9 137 Miliczky JakubMiliczky Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 7 340 +3.4 m/s 340  3,40 x x 340 2.00
10 28 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 6 313 +1.4 m/s x x 313  1,40 313 - - - 1.00
11 74 Frištyk DávidFrištyk Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 1 PB 303 +0.7 m/s 279  2,00 302  -0,90 303  0,70 303
MS 87 Tomáš LukášTomáš Lukáš
ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce
11 11 2 PB 410 -0.9 m/s 394  3,50 410  -0,90 x 410
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 20.8.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 8 SB 505 +1.1 m/s 473  2,40 505  1,10 488  -0,10 505 456  3,50 455  -1,10 - 11.00
2 33 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 12 PB 499 +1.7 m/s 478  2,40 483  0,50 488  -0,10 488 472  0,40 376  -1,30 499  1,70 9.00
3 147 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 10 487 +3.5 m/s 478 -0.9 m/s 478  0,20 450  2,40 482  2,10 482 458  -1,90 478  -0,90 487  3,50 8.00
4 40 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 11 486 +2.2 m/s 482 +1.4 m/s 404  0,20 482  1,40 469  0,30 482 - 471  -1,80 486  2,20 7.00
5 35 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 9 451 +2.0 m/s 426  1,40 451  2,00 448  2,10 451 x - x 6.00
6 126 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 450 +1.5 m/s 443  0,90 439  2,80 450  1,50 450 400  -2,20 419  0,20 445  2,90 5.00
7 17 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 4 PB 450 +1.1 m/s x x 450  1,10 450 x - 376  0,20 4.00
8 43 Midová LaraMidová Lara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 2 427 +1.8 m/s 420  1,90 427  1,80 405  0,30 427 385  -0,10 388  0,20 x 3.00
9 47 Snížiková ZojaSnížiková Zoja
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 423 +2.2 m/s 397 -2.2 m/s 397  -2,20 423  2,20 x 423 2.00
10 49 Vargová GabrielaVargová Gabriela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 1 SB 377 +0.2 m/s 377  0,20 363  3,20 340  0,60 377 1.00
MS 91 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 7 429 +0.2 m/s x x 429  0,20 429
32 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 DNS
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 20.8.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 128 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 20 479 +0.2 m/s 459  -0,10 479  0,20 x 479 475  -0,10 477  0,20 x 11.00
2 41 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 19 471 +1.2 m/s 468  -0,30 446  1,70 471  1,20 471 454  1,30 460  -0,40 468  1,10 9.00
3 159 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 16 PB 445 +0.2 m/s 413  -1,50 422  0,10 424  2,00 424 434  -0,10 437  -0,70 445  0,20 8.00
4 93 Mikitová NatáliaMikitová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
09 09 14 PB 445 +1.9 m/s 425  0,30 411  -0,10 390  1,50 425 x 399  -1,50 445  1,90 7.00
5 39 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 18 434 +2.7 m/s 433 -0.1 m/s 412  -0,10 432  1,00 434  2,70 434 433  -0,10 x x 6.00
6 133 Udičová PatríciaUdičová Patrícia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 13 PB 424 +0.2 m/s x 382  -0,10 x 382 424  0,20 x 417  0,20 5.00
7 38 Kobová NinaKobová Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 15 412 -0.1 m/s 369  -0,10 - 389  3,20 389 412  -0,10 376  -1,20 404  0,20 4.00
8 46 Riesová TamaraRiesová Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 12 388 +1.6 m/s - 342  0,90 388  1,60 388 x x 372  -1,10 3.00
9 105 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 10 381 +0.8 m/s 366  2,60 381  0,80 378  1,80 381 2.00
10 150 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 7 SB 374 +1.5 m/s 374  1,50 x 359  -0,70 374 1.00
11 124 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 11 368 +2.3 m/s 339 +1.2 m/s 339  1,20 308  -0,10 368  2,30 368
12 130 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 2 PB 356 -1.7 m/s x 356  -1,70 338  -2,40 356
13 155 Miliczka HanaMiliczka Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 4 PB 352 +0.2 m/s 352  0,20 347  0,20 324  -0,70 352
14 154 Kozáková HanaKozáková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 8 351 +0.2 m/s x 351  0,20 340  1,30 351
15 67 Nováková HanaNováková Hana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 9 342 -0.1 m/s 341  -0,10 342  -0,10 x 342
16 84 Bochňová ElianaBochňová Eliana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 3 PB 332 -0.8 m/s 292  0,20 332  -0,80 315  -1,90 332
17 163 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 1 PB 328 -1.6 m/s x 328  -1,60 x 328
50 Weissová NataliaWeissová Natalia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 5 DNS
68 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 6 DNS
36 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 17 DNS
Celkom 20 pretekárov