<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo

Košice (4. 6. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.32 QA
2 251 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.52 qB
3 249 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.68
4 110 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.49
5 1 Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 PB 09.56
6 2 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 11.26
245 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 07.67 QA
2 111 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.40 qB
3 105 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.44 qB
4 99 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.90
5 9 Nemec MichalNemec Michal 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.05
6 177 Griglák DanielGriglák Daniel 10 10 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 10.30
241 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 270 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 07.71 QA
2 248 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 07.96 qA
3 120 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.29 qB
4 113 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.69
5 8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 09.17
6 56 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.54
62 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 302 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.85 QA
2 36 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.20 qB
3 32 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.82
4 5 Hudec MatejHudec Matej 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 09.31
5 11 Paleček TobiasPaleček Tobias 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 09.98
6 185 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.20
233 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.85 QA
2 172 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.13 qA
3 178 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 PB 08.31 qB
4 182 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 08.59 qB
5 33 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.82
6 200 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.22
239 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.12 QA
2 298 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 08.25 qB
3 264 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
4 34 Čimpoješ NikitaČimpoješ Nikita 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.48
234 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
180 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
238 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 07.67 QA
2 270 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 07.71 QA
3 302 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.85 QA
3 169 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.85 QA
5 248 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 07.96 qA
6 106 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.12 QA
7 172 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.13 qA
8 36 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.20 qB
9 298 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 08.25 qB
10 120 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.29 qB
11 178 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 PB 08.31 qB
12 259 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.32 QA
13 111 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.40 qB
14 105 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.44 qB
15 251 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.52 qB
16 182 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 08.59 qB
17 249 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.68
18 113 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.69
19 32 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.82
19 33 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.82
21 99 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.90
22 264 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
23 8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 09.17
24 200 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.22
25 5 Hudec MatejHudec Matej 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 09.31
26 34 Čimpoješ NikitaČimpoješ Nikita 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.48
27 110 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.49
28 56 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.54
29 1 Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 PB 09.56
30 11 Paleček TobiasPaleček Tobias 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 09.98
31 9 Nemec MichalNemec Michal 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.05
32 177 Griglák DanielGriglák Daniel 10 10 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 10.30
33 185 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.20
34 2 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 11.26
245 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 DNS
241 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
62 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 DNS
233 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
239 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
234 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
180 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
238 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 SB 07.62 11.00
2 270 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 07.71 9.00
3 302 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.92 8.00
4 248 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 07.96 7.00
5 169 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 07.97 6.00
6 106 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.15 5.00
7 172 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 08.15 4.00
8 259 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 08.31 3.00
Poznámky:
št.č.106: 8,146 sec; št.č.172: 8,150 sec;
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 08.23 2.00
2 298 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 08.25 1.00
3 36 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08.26
4 251 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 08.42
5 178 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 08.42
6 105 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.51
182 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNS
111 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Poznámky:
št.č.251: 8,411 sec; št.č.178: 8,416 sec;
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 08.03 11.00
2 121 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 08.39 9.00
3 125 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 08.50 8.00
4 55 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.52 7.00
5 316 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 08.81 6.00
6 129 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.99 5.00
318 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
285 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 08.85 2.00
2 142 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.91 1.00
3 307 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.08
4 228 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 09.15
5 227 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 09.16
6 153 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.26
7 315 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.30
8 51 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.56
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 08.04 qA
2 129 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.86 qA
3 228 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 08.99 qB
4 317 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.68
5 96 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 09.84
6 23 Lamperová LauraLamperová Laura 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 10.26
7 14 Barboriaková NelaBarboriaková Nela 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.33
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.53 qA
2 153 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.02 qB
3 67 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.49
4 161 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.54
5 216 Kušniriková NellyKušniriková Nelly 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.21
6 26 Mračnová MelániaMračnová Melánia 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.92
MS 127 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.08
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 318 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.49 qA
2 51 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.22 qB
3 66 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.30
4 49 Kukuricášová CynthiaKukuricášová Cynthia 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.71
5 211 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.75
6 18 Hlinková DanielaHlinková Daniela 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 PB 10.52
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.10 qA
2 307 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.00 qB
3 160 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.51
4 46 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.80
5 146 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.97
MS 130 Gézová KristínaGézová Kristína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.41
MS 144 Kisiday LillyKisiday Lilly 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.47
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.56 qA
2 53 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.45
3 71 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.50
4 273 Cingeľová NinaCingeľová Nina 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.79
5 39 Barátová BarbaraBarátová Barbara 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.68
6 279 Kašperová MichaelaKašperová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.82
306 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 08.48 qA
2 227 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 08.90 qB
3 13 Balážiková DianaBalážiková Diana 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 PB 09.39
4 207 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 SB 09.59
163 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
40 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 DNS
230 Štiglitz Ellie IvanaŠtiglitz Ellie Ivana 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.93 qB
2 315 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 qB
3 143 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.29
4 157 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.58
5 272 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.04
6 321 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.05
7 50 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.51
305 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.88 qA
2 164 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.96 qB
3 288 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.32
4 229 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 09.62
5 311 Ľochová JankaĽochová Janka 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.03
6 41 Dohányos AmelieDohányos Amelie 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.47
7 131 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.53
MS 123 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.88
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 08.04 qA
2 285 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.10 qA
3 55 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 08.48 qA
4 318 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.49 qA
5 121 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.53 qA
6 125 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.56 qA
7 129 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.86 qA
8 316 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.88 qA
9 227 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 08.90 qB
10 142 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.93 qB
11 164 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.96 qB
12 228 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 08.99 qB
13 307 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.00 qB
14 153 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.02 qB
15 315 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 qB
16 51 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.22 qB
17 143 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.29
18 66 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.30
19 288 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.32
20 13 Balážiková DianaBalážiková Diana 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 PB 09.39
21 130 Gézová KristínaGézová Kristína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.41
22 53 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.45
23 67 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.49
24 71 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.50
25 160 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.51
26 161 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.54
27 157 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.58
28 207 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 SB 09.59
29 229 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 09.62
30 317 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.68
31 49 Kukuricášová CynthiaKukuricášová Cynthia 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.71
32 211 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.75
33 273 Cingeľová NinaCingeľová Nina 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.79
34 46 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.80
35 96 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 09.84
36 146 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.97
37 311 Ľochová JankaĽochová Janka 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.03
38 272 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.04
39 321 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.05
40 127 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.08
41 216 Kušniriková NellyKušniriková Nelly 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.21
42 23 Lamperová LauraLamperová Laura 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 10.26
43 41 Dohányos AmelieDohányos Amelie 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.47
44 50 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.51
45 18 Hlinková DanielaHlinková Daniela 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 PB 10.52
46 131 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.53
47 39 Barátová BarbaraBarátová Barbara 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.68
48 279 Kašperová MichaelaKašperová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.82
49 123 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.88
50 26 Mračnová MelániaMračnová Melánia 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.92
51 14 Barboriaková NelaBarboriaková Nela 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.33
52 144 Kisiday LillyKisiday Lilly 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.47
306 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
163 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
40 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 DNS
230 Štiglitz Ellie IvanaŠtiglitz Ellie Ivana 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 DNS
305 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.6.2022 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 09.32 QA
2 59 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 10.21 qB
3 85 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 10.31 qB
4 6 Chomčo PatrikChomčo Patrik 13 13 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.03
5 98 Bánayi MaximiliánBánayi Maximilián 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.63
6 300 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.83
4 Hronec SebastiánHronec Sebastián 13 13 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.6.2022 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.30 QA
2 79 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 10.35 qB
3 3 Hodoš JakubHodoš Jakub 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.28
4 100 Bruňacký RomanBruňacký Roman 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.34
5 296 Albert FilipAlbert Filip 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 12.67
MS 117 Štrompf OliverŠtrompf Oliver 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.54
81 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.6.2022 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.50 QA
2 104 Ivan TimonIvan Timon 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.37 qB
3 57 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 10.68 qB
4 109 Kenda OliverKenda Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.93 qB
5 108 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.00
MS 119 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.88
58 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.6.2022 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.37 QA
2 7 Makróczy MatúšMakróczy Matúš 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 10.20 qA
3 37 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.73 qB
4 116 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.23
5 299 Jakubišin BrankoJakubišin Branko 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.89
35 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
102 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.6.2022 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.54 QA
2 107 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.79 qA
3 118 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.92 qA
4 267 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 10.62 qB
5 168 Adzima ŠimonAdzima Šimon 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.10
6 10 Pakes MarkusPakes Markus 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 11.72
7 16 Bukoci DominikBukoci Dominik 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 13.01
247 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 09.32 QA
2 115 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.37 QA
3 60 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.50 QA
4 112 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.54 QA
5 107 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.79 qA
6 118 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.92 qA
7 7 Makróczy MatúšMakróczy Matúš 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 10.20 qA
8 59 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 10.21 qB
9 183 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.30 QA
10 85 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 10.31 qB
11 79 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 10.35 qB
12 104 Ivan TimonIvan Timon 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.37 qB
13 267 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 10.62 qB
14 57 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 10.68 qB
15 37 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.73 qB
16 109 Kenda OliverKenda Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.93 qB
17 108 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.00
18 6 Chomčo PatrikChomčo Patrik 13 13 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.03
19 168 Adzima ŠimonAdzima Šimon 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.10
20 116 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.23
21 3 Hodoš JakubHodoš Jakub 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.28
22 98 Bánayi MaximiliánBánayi Maximilián 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.63
23 10 Pakes MarkusPakes Markus 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 11.72
24 300 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.83
25 119 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.88
26 299 Jakubišin BrankoJakubišin Branko 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.89
27 100 Bruňacký RomanBruňacký Roman 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.34
28 296 Albert FilipAlbert Filip 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 12.67
29 16 Bukoci DominikBukoci Dominik 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 13.01
30 117 Štrompf OliverŠtrompf Oliver 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.54
4 Hronec SebastiánHronec Sebastián 13 13 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 DNS
81 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 DNS
58 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNS
35 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
102 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
247 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 SB 09.22 11.00
2 60 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.59 9.00
3 115 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.61 8.00
4 112 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.65 7.00
5 107 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.05 6.00
6 7 Makróczy MatúšMakróczy Matúš 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.22 5.00
7 118 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.32 4.00
8 183 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.50 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 SB 10.25 2.00
2 59 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 10.36 1.00
3 104 Ivan TimonIvan Timon 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.45
4 85 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 10.54
5 267 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.68
6 37 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.78
7 57 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.94
109 Kenda OliverKenda Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 09.08 11.00
2 176 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 09.57 9.00
3 43 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 SB 09.87 8.00
4 271 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 10.08 7.00
5 94 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.10 6.00
6 314 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.27 5.00
7 165 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.42 4.00
8 174 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 10.44 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 10.01 2.00
2 320 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 4 SB 10.05 1.00
3 137 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 10.14
4 312 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 10.24
5 31 Vaššová TeréziaVaššová Terézia 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 SB 10.24
6 322 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 SB 10.30
7 175 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 10.37
8 24 Liptáková Saskia MayLiptáková Saskia May 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 10.67
Poznámky:
št.č.312: 10,232 sec; št.č.31: 10,235 sec;
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.13 qA
2 45 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.49
3 77 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 10.78
4 213 Kamenčíková VivienKamenčíková Vivien 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.37
5 134 Handlovičová SoňaHandlovičová Soňa 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.38
6 15 Belánová EmilyBelánová Emily 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.71
145 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.10 qA
2 31 Vaššová TeréziaVaššová Terézia 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.38 qB
3 217 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.44
4 281 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 10.46
5 73 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 10.68
6 133 Hančárová LeaHančárová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.26
132 Gupko EmilyGupko Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.82 qA
2 320 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 2 10.18 qB
3 24 Liptáková Saskia MayLiptáková Saskia May 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 10.43 qB
4 92 Kováčová SofiaKováčová Sofia 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.65
5 72 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 10.91
6 166 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.01
52 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.35 qB
2 17 Gonosová TamaraGonosová Tamara 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.51
3 25 Mišanková NinaMišanková Nina 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.71
4 291 Udičová Sofia MáriaUdičová Sofia Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.75
5 310 Legátová ViktóriaLegátová Viktória 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.36
6 158 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.90
167 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 312 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.34 qB
2 322 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 10.37 qB
3 126 Dúhová SofiaDúhová Sofia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.60
4 74 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 11.10
5 276 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.27
6 42 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 11.89
29 Rolincová HankaRolincová Hanka 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 09.55 qA
2 175 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.22 qB
3 70 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.28 qB
4 19 Hudecová LenkaHudecová Lenka 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.89
5 76 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 11.45
6 154 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.49
149 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 10.05 qA
2 174 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.15 qA
3 152 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.91
4= 275 Hlaďová NelaHlaďová Nela 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92
4= 244 Jasušová NelaJasušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.92
6 280 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.06
7 22 Kožuchová PetraKožuchová Petra 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.63
321 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Poznámky:
št.č.244: 10,911 sec; št.č.275: 10,911 sec; POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Blašková BarboraBlašková Barbora 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 10.47
2 162 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.65
3 124 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.22
4 28 Poprocká JarmilaPoprocká Jarmila 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 11.30
5 147 Komloš LilianaKomloš Liliana 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.73
6 12 Antalíková SašaAntalíková Saša 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.38
7 304 Albertová ZuzanaAlbertová Zuzana 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.60
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 09.94 qA
2 165 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.16 qA
3 27 Palečeková NelaPalečeková Nela 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.61
4 20 Kečeňáková NikolKečeňáková Nikol 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.36
5 44 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 12.14
54 Vávrová SophiaVávrová Sophia 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
319 Zahoranská MiaZahoranská Mia 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
21 Kováčová SophiaKováčová Sophia 13 13 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.10 qA
2 176 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 09.55 qA
3 314 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.82 qA
4 94 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 09.94 qA
5 43 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 10.05 qA
6 271 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.13 qA
7 174 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.15 qA
8 165 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.16 qA
9 320 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 2 10.18 qB
10 175 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.22 qB
11 70 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.28 qB
12 312 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.34 qB
13 137 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.35 qB
14 322 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 10.37 qB
15 31 Vaššová TeréziaVaššová Terézia 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.38 qB
16 24 Liptáková Saskia MayLiptáková Saskia May 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 10.43 qB
17 217 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.44
18 281 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 10.46
19 63 Blašková BarboraBlašková Barbora 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 10.47
20 45 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.49
21 17 Gonosová TamaraGonosová Tamara 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.51
22 126 Dúhová SofiaDúhová Sofia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.60
23 27 Palečeková NelaPalečeková Nela 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.61
24 92 Kováčová SofiaKováčová Sofia 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.65
24 162 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.65
26 73 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 10.68
27 25 Mišanková NinaMišanková Nina 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.71
28 291 Udičová Sofia MáriaUdičová Sofia Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.75
29 77 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 10.78
30 19 Hudecová LenkaHudecová Lenka 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.89
31 72 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 10.91
31 152 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.91
33 275 Hlaďová NelaHlaďová Nela 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.92
33 244 Jasušová NelaJasušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.92
35 166 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.01
36 280 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.06
37 74 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 11.10
38 124 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.22
39 133 Hančárová LeaHančárová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.26
40 276 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.27
41 28 Poprocká JarmilaPoprocká Jarmila 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 11.30
42 310 Legátová ViktóriaLegátová Viktória 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.36
42 20 Kečeňáková NikolKečeňáková Nikol 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.36
44 213 Kamenčíková VivienKamenčíková Vivien 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 11.37
45 134 Handlovičová SoňaHandlovičová Soňa 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.38
46 76 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 11.45
47 154 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.49
48 22 Kožuchová PetraKožuchová Petra 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.63
49 15 Belánová EmilyBelánová Emily 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.71
50 147 Komloš LilianaKomloš Liliana 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.73
51 42 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 11.89
52 158 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.90
53 44 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 12.14
54 12 Antalíková SašaAntalíková Saša 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.38
55 304 Albertová ZuzanaAlbertová Zuzana 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.60
145 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
132 Gupko EmilyGupko Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
52 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 DNS
167 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
29 Rolincová HankaRolincová Hanka 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
149 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
321 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
54 Vávrová SophiaVávrová Sophia 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
319 Zahoranská MiaZahoranská Mia 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
21 Kováčová SophiaKováčová Sophia 13 13 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 14:35) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
106 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 NM
172 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 NM
245 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 5 NM
169 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 NM
302 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 NM
191 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 NM
184 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 NM
262 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 NM
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 14:35) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
254 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 NM
251 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 NM
193 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 NM
180 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 NM
186 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 NM
259 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 NM
182 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 NM
252 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 NM
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.6.2022 - 14:35) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
263 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 NM
99 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 NM
103 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 NM
110 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 NM
56 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 NM
62 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 NM
38 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 NM
257 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 NM
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.6.2022 - 14:35) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
246 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 NM
197 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 NM
241 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 NM
258 Kuderlásek MilošKuderlásek Miloš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 NM
2 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 NM
11 Paleček TobiasPaleček Tobias 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 NM
253 Eštvanik SamuelEštvanik Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 4.6.2022 - 14:35) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
9 Nemec MichalNemec Michal 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 NM
255 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 NM
248 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 NM
36 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 NM
34 Čimpoješ NikitaČimpoješ Nikita 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 NM
MS 269 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 NM
270 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 NM
Celkom 7 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 14:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
318 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 NM
55 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 NM
139 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 NM
316 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 NM
151 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 NM
210 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 NM
164 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 14:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
153 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 NM
315 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 NM
307 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 NM
284 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 NM
64 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 NM
142 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 NM
128 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 4.6.2022 - 14:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
129 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 NM
66 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 NM
51 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 NM
292 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 NM
289 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 NM
214 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 NM
159 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 4.6.2022 - 14:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
161 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 NM
317 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 NM
49 Kukuricášová CynthiaKukuricášová Cynthia 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 NM
46 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 NM
140 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 NM
277 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 NM
309 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 4.6.2022 - 14:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
163 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 NM
229 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 NM
13 Balážiková DianaBalážiková Diana 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 NM
78 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 NM
41 Dohányos AmelieDohányos Amelie 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 NM
211 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 NM
305 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 4.6.2022 - 14:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
230 Štiglitz Ellie IvanaŠtiglitz Ellie Ivana 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 NM
71 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 NM
39 Barátová BarbaraBarátová Barbara 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 NM
40 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 NM
50 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 NM
311 Ľochová JankaĽochová Janka 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 NM
68 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 NM
Celkom 7 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 14:05) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
102 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 NM
81 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 NM
79 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 NM
118 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 NM
115 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 NM
80 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 NM
112 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 NM
90 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 NM
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 14:05) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
267 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 NM
108 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 NM
232 Coranič MatúšCoranič Matúš 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 NM
247 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 NM
37 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 NM
35 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 NM
57 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 NM
85 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 NM
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.6.2022 - 14:05) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
84 Jančár MatúšJančár Matúš 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 NM
261 Ľuník RichardĽuník Richard 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 NM
61 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 NM
10 Pakes MarkusPakes Markus 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 NM
MS 119 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 NM
6 Chomčo PatrikChomčo Patrik 13 13 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 NM
16 Bukoci DominikBukoci Dominik 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 NM
83 Jančár LadislavJančár Ladislav 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 NM
Celkom 8 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 14:20) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
165 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 NM
138 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 NM
149 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 NM
271 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 NM
145 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 NM
167 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 NM
174 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 14:20) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
281 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 NM
219 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 NM
137 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 NM
276 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 NM
280 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 NM
52 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 NM
45 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 4.6.2022 - 14:20) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
12 Antalíková SašaAntalíková Saša 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 NM
94 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 NM
43 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 NM
54 Vávrová SophiaVávrová Sophia 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 NM
44 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 NM
76 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 NM
28 Poprocká JarmilaPoprocká Jarmila 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 4.6.2022 - 14:20) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
92 Kováčová SofiaKováčová Sofia 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 NM
243 Hajdúková AlexandraHajdúková Alexandra 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 NM
291 Udičová Sofia MáriaUdičová Sofia Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 NM
320 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 6 NM
17 Gonosová TamaraGonosová Tamara 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 NM
162 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 NM
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.6.2022 - 14:20) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
70 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 NM
27 Palečeková NelaPalečeková Nela 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 NM
244 Jasušová NelaJasušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 NM
22 Kožuchová PetraKožuchová Petra 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 NM
29 Rolincová HankaRolincová Hanka 14 14 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 NM
74 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 NM
Celkom 6 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 12:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
184 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 NM
301 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 NM
180 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 NM
169 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 NM
298 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 NM
MS 170 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 NM
246 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 12:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
260 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 NM
264 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 NM
192 Mannguera LeynardMannguera Leynard 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 NM
182 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 NM
255 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 NM
56 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 NM
238 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 4.6.2022 - 12:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
302 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 NM
38 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 NM
234 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 NM
32 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 NM
33 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 NM
MS 269 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 NM
2 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 NM
Celkom 7 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 12:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
95 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 NM
128 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 NM
139 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 NM
285 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 NM
313 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 NM
53 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 NM
227 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 NM
136 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 NM
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 12:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
228 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 NM
49 Kukuricášová CynthiaKukuricášová Cynthia 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 NM
146 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 NM
23 Lamperová LauraLamperová Laura 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 NM
18 Hlinková DanielaHlinková Daniela 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 NM
67 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 NM
230 Štiglitz Ellie IvanaŠtiglitz Ellie Ivana 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 NM
229 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 NM
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 4.6.2022 - 13:20) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
294 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 NM
295 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 NM
89 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 NM
90 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 NM
84 Jančár MatúšJančár Matúš 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 11 NM
60 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 NM
88 Varga SimonVarga Simon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 14 NM
235 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 NM
59 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 NM
58 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 NM
107 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 NM
61 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 13 NM
86 Varga DanielVarga Daniel 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 15 NM
3 Hodoš JakubHodoš Jakub 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 9 NM
83 Jančár LadislavJančár Ladislav 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 10 NM
Celkom 15 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 4.6.2022 - 13:30) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
25 Mišanková NinaMišanková Nina 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15 NM
24 Liptáková Saskia MayLiptáková Saskia May 12 12 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14 NM
31 Vaššová TeréziaVaššová Terézia 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 18 NM
43 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 NM
45 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 NM
225 Vašková ZuzanaVašková Zuzana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 17 NM
135 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 NM
122 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 NM
72 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 NM
204 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 NM
320 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 13 NM
52 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 NM
73 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 NM
63 Blašková BarboraBlašková Barbora 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 NM
155 Neupauerová MiriamNeupauerová Miriam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 16 NM
77 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 NM
42 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 NM
19 Hudecová LenkaHudecová Lenka 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12 NM
Celkom 18 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 13:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
256 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 NM
198 Šverha ŠimonŠverha Šimon 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 NM
196 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 NM
194 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 NM
186 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 NM
1 Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 NM
197 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 NM
5 Hudec MatejHudec Matej 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10 NM
62 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 NM
190 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 NM
114 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 NM
MS 171 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 NM
181 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 NM
Celkom 13 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 13:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
67 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 NM
66 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 NM
205 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 NM
224 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 NM
203 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 NM
209 Havírová EvaHavírová Eva 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 NM
206 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 NM
136 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 NM
93 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 NM
71 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 NM
64 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 NM
Celkom 11 pretekárov

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci

(so, 4.6.2022 - 09:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 12.48 11.00
2 82 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 13.60 9.00
3 261 Ľuník RichardĽuník Richard 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 13.64 8.00
4 60 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 13.75 7.00
5 59 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.31 6.00
6 57 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 15.29 5.00
58 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 DNS
61 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 09:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Pavlinská MiriamPavlinská Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.78 7.00
2 219 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 15.48 4.00
3 73 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 15.52 3.00
145 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
63 Blašková BarboraBlašková Barbora 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 09:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 13.20 11.00
2 148 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.26 9.00
3 312 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.39 8.00
4 77 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.03 6.00
5 72 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.17 5.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 13.20 11.00
2 148 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.26 9.00
3 312 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.39 8.00
4 218 Pavlinská MiriamPavlinská Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.78 7.00
5 77 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.03 6.00
6 72 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.17 5.00
7 219 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 15.48 4.00
8 73 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 15.52 3.00
145 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
63 Blašková BarboraBlašková Barbora 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 DNF

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 09:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 266 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.86 11.00
2 254 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 16.86 9.00
3 111 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 18.93 8.00
4 103 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 19.06 7.00
5 257 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.37 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 09:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 17.13 11.00
2 125 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 19.40 9.00
3 284 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.29 8.00
4 78 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 21.56 7.00
5 131 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.68 6.00
306 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 13:10) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
65 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 NM
150 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 NM
143 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 NM
64 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 NM
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 4.6.2022 - 15:50) unofficial