<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. žiaci - 2. kolo

Košice (14. 5. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.33 QA
2 135 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.69 qA
3 32 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.12 qB
4 210 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.46
5 167 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.09
196 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
33 Budai PatrikBudai Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.85 QA
2 16 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 09.20 qB
3 206 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.56
4 92 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.01
5 190 Hnatko BenjamínHnatko Benjamín 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.76
6 193 Hudačin LukášHudačin Lukáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.55
117 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 08.44 QA
2 31 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.92 qB
3 49 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.16 qB
4 168 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.26
5 43 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.89
6 37 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.02
7 126 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.87
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.10 QA
2 166 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 08.80 qB
3 133 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.28
4 48 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.56
5 164 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.26
6 91 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.51
7 165 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.99
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.50 QA
2 47 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.84 qB
3 212 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.28
4 249 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.50
5 50 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.11
6 84 Adzima ŠimonAdzima Šimon 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.70
7 208 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.81
158 Brhlík TimotejBrhlík Timotej 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.57 QA
2 159 Butka RamonButka Ramon 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.75 qA
3 169 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 08.83 qB
4 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 09.15 qB
5 87 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.98
6 199 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.04
200 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
36 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.10 QA
2 195 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.33 QA
3 157 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 08.44 QA
4 97 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.50 QA
5 209 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.57 QA
6 135 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.69 qA
7 159 Butka RamonButka Ramon 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.75 qA
8 166 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 08.80 qB
9 169 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 08.83 qB
10 47 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.84 qB
11 197 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.85 QA
12 31 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.92 qB
13 32 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.12 qB
14 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 09.15 qB
15 49 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.16 qB
16 16 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 09.20 qB
17 168 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.26
18 133 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.28
18 212 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.28
20 210 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.46
21 249 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.50
22 206 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.56
22 48 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.56
24 43 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.89
25 87 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.98
26 92 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.01
27 37 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.02
28 199 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.04
29 167 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.09
30 50 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.11
31 164 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.26
32 91 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.51
33 84 Adzima ŠimonAdzima Šimon 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.70
34 190 Hnatko BenjamínHnatko Benjamín 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.76
35 208 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.81
36 126 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.87
37 165 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.99
38 193 Hudačin LukášHudačin Lukáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.55
196 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
33 Budai PatrikBudai Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
117 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
158 Brhlík TimotejBrhlík Timotej 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
200 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
36 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 14.5.2022 - 13:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 SB 08.09 11.00
2 195 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.48 9.00
3 157 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.63 8.00
4 97 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.71 7.00
5 159 Butka RamonButka Ramon 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.82 6.00
6 135 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.89 5.00
7 209 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.94 4.00
8 197 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.07 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.5.2022 - 13:15) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.13 2.00
2 31 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.16 1.00
3 166 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.17
4 169 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.19
5 16 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 09.23
6 49 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.40
7 32 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.42
8 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.53
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.36 qA
2 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.35 qB
3 79 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.69
4 100 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 10.08
5 74 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.33
6 284 Šemráková NatashaŠemráková Natasha 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.71
290 Vojteková SoňaVojteková Soňa 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.50 qA
2 224 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 09.38 qB
3 227 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.45
4 5 Dvorožňáková HanaDvorožňáková Hana 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 09.52
5 274 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.41
6 27 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 10.75
7 174 Hrabovská TimeaHrabovská Timea 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 10.81
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 230 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.41 qA
2 7 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 08.90 qA
3 59 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.51
4 122 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.75
5 104 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 10.27
6 239 Vatehová EmmaVatehová Emma 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.12
7 260 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 11.66
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.72 qA
2 273 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.46
3 288 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.75
4 81 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.06
5 219 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.38
6 98 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.46
7 181 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 12.06
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.87 qA
2 269 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.39
3 25 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.57
4 232 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.91
5 186 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.10
6 221 Glazunovová NinaGlazunovová Nina 20 20 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.19
7 220 Bubeníková LenkaBubeníková Lenka 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.46
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.98 qB
2 256 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.27 qB
3 184 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 09.41
4 291 Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.67
5 222 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.25
6 142 Jovič AlicaJovič Alica 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.93
103 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 281 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.70 qA
2 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.11 qB
3 267 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.46
4 144 Križovenská ElenaKrižovenská Elena 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.74
5 72 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.76
6 102 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10.04
7 231 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.82
53 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.05 qB
2 171 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.19 qB
3 68 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.75
4 55 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.83
5 276 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.96
6 120 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.06
7 235 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.33
8 264 Hvizdáková AmiHvizdáková Ami 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.34
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.88 qA
2 155 Mikitová NatáliaMikitová Natália 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 PB 08.96 qB
3 263 Hvizdáková AlexHvizdáková Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.62
4 6 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.76
5 175 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.94
6 119 Calleku ElinaCalleku Elina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.10
7 262 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.11
8 280 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.26
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.36 qA
2 230 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.41 qA
3 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.50 qA
4 281 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.70 qA
5 64 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.72 qA
6 136 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.87 qA
7 67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.88 qA
8 7 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 08.90 qA
9 155 Mikitová NatáliaMikitová Natália 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 PB 08.96 qB
10 19 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.98 qB
11 83 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.05 qB
12 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.11 qB
13 171 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.19 qB
14 256 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.27 qB
15 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.35 qB
16 224 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 09.38 qB
17 269 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.39
18 184 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 09.41
19 227 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.45
20 273 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.46
20 267 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.46
22 59 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.51
23 5 Dvorožňáková HanaDvorožňáková Hana 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 09.52
24 25 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.57
25 263 Hvizdáková AlexHvizdáková Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.62
26 291 Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.67
27 79 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.69
28 144 Križovenská ElenaKrižovenská Elena 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.74
29 122 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.75
29 288 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.75
29 68 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.75
32 72 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.76
32 6 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.76
34 55 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.83
35 232 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.91
36 175 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.94
37 276 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.96
38 102 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10.04
39 81 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.06
39 120 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.06
41 100 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 10.08
42 186 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.10
42 119 Calleku ElinaCalleku Elina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.10
44 262 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.11
45 222 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.25
46 280 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.26
47 104 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 10.27
48 74 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.33
48 235 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.33
50 219 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.38
51 274 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.41
52 98 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.46
53 284 Šemráková NatashaŠemráková Natasha 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.71
54 27 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 10.75
55 174 Hrabovská TimeaHrabovská Timea 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 10.81
56 231 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.82
57 142 Jovič AlicaJovič Alica 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.93
58 239 Vatehová EmmaVatehová Emma 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.12
59 264 Hvizdáková AmiHvizdáková Ami 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.34
60 260 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 11.66
61 181 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 12.06
62 221 Glazunovová NinaGlazunovová Nina 20 20 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.19
63 220 Bubeníková LenkaBubeníková Lenka 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.46
290 Vojteková SoňaVojteková Soňa 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
103 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 DNS
53 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 14.5.2022 - 13:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.24 11.00
2 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 08.31 9.00
3 230 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 08.32 8.00
4 281 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.78 7.00
5 7 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 08.94 6.00
6 136 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.95 5.00
7 64 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.97 4.00
8 67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.12 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.5.2022 - 13:25) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.02 2.00
2 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.16 1.00
3 155 Mikitová NatáliaMikitová Natália 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 09.19
4 83 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.22
5 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.44
6 256 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.48
7 171 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.49
8 224 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.65
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži

(so, 14.5.2022 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.93
2 292 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 12.83
44 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori

(so, 14.5.2022 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.30
2 29 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 11.38
3 201 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.44
4 113 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.74
5 215 Tkačenko AntonTkačenko Anton 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.22
6 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.37
7 245 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.70
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 14.5.2022 - 12:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.77 11.00
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 12.04 9.00
3 187 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 7 SB 12.35 8.00
4 111 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.54 7.00
5 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.62 6.00
6 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.72 5.00
7 10 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.90 4.00
189 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.5.2022 - 12:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 SB 12.30 2.00
2 12 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 5 12.90 1.00
3 214 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.97
4 42 Kapraľ PeterKapraľ Peter 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.10
5 110 Calleku KristiánCalleku Kristián 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13.14
6 40 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 13.38
51 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNF
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.5.2022 - 10:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.63 QA
2 10 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 12.40 QA
3 110 Calleku KristiánCalleku Kristián 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.98 qB
4 40 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.45 qB
204 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
39 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.5.2022 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 11.73 QA
2 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.43 QA
3 189 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.43 qA
4 12 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 3 PB 12.75 qB
5 42 Kapraľ PeterKapraľ Peter 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.96 qB
45 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.7 POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.5.2022 - 10:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 12.46 QA
2 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.47 QA
3 111 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.52 qA
4 90 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 12.62 qB
5 214 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 12.94 qB
6 51 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.36 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.63 QA
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 11.73 QA
3 10 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 12.40 QA
4 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.43 QA
4 189 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.43 qA
6 187 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 12.46 QA
7 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.47 QA
8 111 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.52 qA
9 90 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 12.62 qB
10 12 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 3 PB 12.75 qB
11 214 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 12.94 qB
12 42 Kapraľ PeterKapraľ Peter 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.96 qB
13 110 Calleku KristiánCalleku Kristián 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.98 qB
14 51 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.36 qB
15 40 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.45 qB
204 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
39 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
45 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.66 QA
2 255 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.54 qB
3 60 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.81 qB
4 26 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.09
5 57 Getlíková NinaGetlíková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 14.63
6 80 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.93
7 23 Lešková RadovanaLešková Radovana 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 14.95
8 185 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 19.49
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 12.69 QA
2 62 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 13.67 qB
3 268 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.77 qB
4 271 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.34
5 65 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 14.80
6 54 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 16.63
177 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
180 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 12.63 QA
2 2 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 13.42 qA
3 70 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 13.45 qA
4 259 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.65 qB
5 141 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 13.85 qB
6 258 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.34
170 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
58 Gézová KristínaGézová Kristína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.94 QA
2 289 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.31 qA
3 272 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.50 qA
4 118 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13.62 qB
5 285 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.76 qB
6 78 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 14.01
7 233 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 15.51
183 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 12.63 QA
2 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.66 QA
3 21 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 12.69 QA
4 279 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.94 QA
5 289 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.31 qA
6 2 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 13.42 qA
7 70 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 13.45 qA
8 272 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.50 qA
9 255 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.54 qB
10 118 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 13.62 qB
11 259 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.65 qB
12 62 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 13.67 qB
13 285 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.76 qB
14 268 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.77 qB
15 60 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.81 qB
16 141 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 13.85 qB
17 78 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 14.01
18 26 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.09
19 271 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.34
19 258 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.34
21 57 Getlíková NinaGetlíková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 14.63
22 65 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 14.80
23 80 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.93
24 23 Lešková RadovanaLešková Radovana 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 14.95
25 233 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 15.51
26 54 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 16.63
27 185 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 19.49
177 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
180 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
170 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
58 Gézová KristínaGézová Kristína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
183 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 14.5.2022 - 13:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.54 11.00
2 145 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 SB 12.61 9.00
3 21 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 12.83 8.00
4 279 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 12.85 7.00
5 272 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 13.44 6.00
6 70 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.59 5.00
7 289 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.14 4.00
2 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNF
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.5.2022 - 13:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.64 2.00
2 118 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13.75 1.00
3 285 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.81
4 141 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 SB 13.83
5 60 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.87
6 62 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.88
7 268 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.98
8 259 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.15
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 14:25) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 19.70 11.00
2 203 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.72 9.00
3 195 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.86 8.00
4 157 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 22.20 5.00
5 169 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 22.38 1.00
6 166 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.64
117 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 14:25) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 22.08 6.00
2 32 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 23.20
3 36 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 23.35
4 163 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 23.63
5 249 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 24.48
6 48 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.64
7 43 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 14.5.2022 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.25 4.00
2 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 23.41
3 167 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 24.60
4 50 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.04
5 37 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 26.18
6 164 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 27.62
87 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 14.5.2022 - 14:25) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 21.93 7.00
2 130 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.34 2.00
3 192 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.74
4 188 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 23.35
5 168 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 23.60
6 205 Maxin LeonardMaxin Leonard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.15
196 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 14.5.2022 - 14:25) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 22.31 3.00
2 16 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 22.78
3 213 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.63
4 199 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.22
5 91 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 27.19
6 165 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 27.82
7 208 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.93
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 19.70 11.00
2 203 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.72 9.00
3 195 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.86 8.00
4 135 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 21.93 7.00
5 197 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 22.08 6.00
6 157 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 22.20 5.00
7 162 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.25 4.00
8 127 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 22.31 3.00
9 130 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 22.34 2.00
10 169 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 22.38 1.00
11 166 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.64
12 192 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.74
13 16 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 22.78
14 32 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 23.20
15 36 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 23.35
15 188 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 23.35
17 89 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 23.41
18 168 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 23.60
19 163 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 23.63
20 249 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 24.48
21 167 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 24.60
22 48 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.64
23 43 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.18
24 213 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.63
25 50 Šveda Samuel NoahŠveda Samuel Noah 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.04
26 205 Maxin LeonardMaxin Leonard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.15
27 37 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 26.18
28 199 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.22
29 91 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 27.19
30 164 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 27.62
31 165 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 27.82
32 208 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.93
117 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
87 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 DNS
196 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.39 11.00
2 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 20.44 9.00
3 281 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 22.15 8.00
4 36 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.66 7.00
5 146 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22.77 6.00
6 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 23.36
7 83 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.45
238 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 23.28
2 79 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 23.47
3 256 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.74
4 176 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 24.07
5 59 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.08
6 175 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.48
7 100 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 24.62
8 82 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 23.04 4.00
2 68 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 24.85
3 122 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 24.92
4 53 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.98
5 98 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 25.96
6 27 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 26.33
121 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
103 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.26 1.00
2 291 Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.61
3 140 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 24.06
4 288 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 24.07
5 269 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.43
6 55 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.91
7 120 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 26.19
8 119 Calleku ElinaCalleku Elina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 26.57
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.15 3.00
2 226 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.27
3 228 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.21
4 236 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.10
5 223 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.16
6 219 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 26.70
7 220 Bubeníková LenkaBubeníková Lenka 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 34.27
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.80 5.00
2 5 Dvorožňáková HanaDvorožňáková Hana 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 23.20 2.00
3 25 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 23.98
4 186 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 25.32
5 178 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 26.26
6 181 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 32.13
7 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 263 Hvizdáková AlexHvizdáková Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.94
2 262 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.70
3 81 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.75
4 222 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.79
5 235 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.91
6 231 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.55
7 221 Glazunovová NinaGlazunovová Nina 20 20 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.29
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.39 11.00
2 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 20.44 9.00
3 281 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 22.15 8.00
4 36 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.66 7.00
5 146 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22.77 6.00
6 66 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.80 5.00
7 184 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 23.04 4.00
8 234 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.15 3.00
9 5 Dvorožňáková HanaDvorožňáková Hana 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 23.20 2.00
10 139 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.26 1.00
11 226 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.27
12 267 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 23.28
13 179 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 23.36
14 83 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.45
15 79 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 23.47
16 291 Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.61
17 256 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.74
18 263 Hvizdáková AlexHvizdáková Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.94
19 25 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 23.98
20 140 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 24.06
21 176 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 24.07
21 288 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 24.07
23 59 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.08
24 228 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.21
25 269 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.43
26 175 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.48
27 100 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 24.62
28 68 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 24.85
29 55 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.91
30 122 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 24.92
31 53 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.98
32 236 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.10
33 223 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.16
34 186 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 25.32
35 82 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.40
36 262 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.70
37 81 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.75
38 222 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.79
39 98 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 25.96
40 120 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 26.19
41 178 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 26.26
42 27 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 26.33
43 119 Calleku ElinaCalleku Elina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 26.57
44 219 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 26.70
45 235 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.91
46 231 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.55
47 221 Glazunovová NinaGlazunovová Nina 20 20 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.29
48 181 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 32.13
49 220 Bubeníková LenkaBubeníková Lenka 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 34.27
238 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
121 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
103 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNS
7 Szathmáryová ŽofiaSzathmáryová Žofia 09 09 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 7 DNS

200 m - Muži

(so, 14.5.2022 - 15:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.66
2 112 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 23.51
3 292 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 27.99
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniori

(so, 14.5.2022 - 15:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.98
2 107 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.61
3 109 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.90
4 113 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.06
5 115 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.04
6 245 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 25.84
7 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 26.26
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 15:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 23.75 11.00
2 116 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.10 9.00
3 246 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.78 8.00
4 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.23 7.00
5 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.11 4.00
6 250 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 26.92 1.00
95 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 DNS
88 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 15:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.60 6.00
2 111 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 25.71 5.00
3 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.53 3.00
4 211 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.59 2.00
5 198 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.99
6 35 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.96
39 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 23.75 11.00
2 116 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.10 9.00
3 246 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.78 8.00
4 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.23 7.00
5 217 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.60 6.00
6 111 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 25.71 5.00
7 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.11 4.00
8 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.53 3.00
9 211 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.59 2.00
10 250 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 26.92 1.00
11 198 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.99
12 35 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.96
95 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 DNS
88 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 DNF
39 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 15:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.61 11.00
2 279 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 26.22 8.00
3 28 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 26.52 7.00
4 255 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 27.96 6.00
5 73 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.97 5.00
6 118 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.54 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 29.35 3.00
2 258 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 29.45 2.00
3 78 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 29.63 1.00
4 24 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 31.52
5 61 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 32.48
62 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 14.5.2022 - 15:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 26.16 9.00
2 138 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 31.31
3 80 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 32.06
170 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
180 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
177 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.61 11.00
2 145 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 26.16 9.00
3 279 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 26.22 8.00
4 28 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 26.52 7.00
5 255 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 27.96 6.00
6 73 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.97 5.00
7 118 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.54 4.00
8 268 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 29.35 3.00
9 258 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 29.45 2.00
10 78 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 29.63 1.00
11 138 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 31.31
12 24 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 31.52
13 80 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 32.06
14 61 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 32.48
62 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
170 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
180 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
177 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS

400 m - Muži

(so, 14.5.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 SB 0:51.71
2 115 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 0:53.64
3 109 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:53.75
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci

(so, 14.5.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:53.65 11.00
2 8 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 0:54.07 9.00
3 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 0:54.69 8.00
4 111 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:00.53 7.00
5 187 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 1:02.07 6.00
6 110 Calleku KristiánCalleku Kristián 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:04.02 5.00
7 15 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 1:05.12 4.00
95 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky

(so, 14.5.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 1:04.63 11.00
2 24 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 1:10.00 9.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci

(so, 14.5.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:05.40 11.00
2 194 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:16.20 9.00
3 85 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 2:25.22 8.00
4 86 Doliňák JurajDoliňák Juraj 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 2:27.75 7.00
5 129 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 2:33.99 6.00
6 110 Calleku KristiánCalleku Kristián 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:40.14 5.00
7 134 Tančin LukášTančin Lukáš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:51.24 4.00
247 Klein FilipKlein Filip 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 14.5.2022 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 141 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:46.96 11.00
2 26 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 2:47.29 9.00
3 18 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 2:48.11 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 14.5.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 5:29.22 11.00
2 16 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 5:47.03 9.00
3 49 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 6:10.63 8.00
4 133 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:11.10 7.00
5 241 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 6:35.37 6.00
6 240 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 6:47.41 5.00
7 193 Hudačin LukášHudačin Lukáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 7:01.27 4.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 14.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 136 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 5:32.82 11.00
2 149 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 6:00.93 9.00
3 25 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 6:29.08 8.00
Celkom 3 pretekári

3000 m - Dorastenci

(so, 14.5.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 132 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 10:42.40
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 14.5.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 156 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 PB 11:16.33
MS 22 Lechvár RenátaLechvár Renáta 89 89 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 12:39.30
123 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 14.5.2022 - 10:20) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.65 11.00
2 207 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.80 9.00
3 131 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.82 8.00
4 192 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.26 7.00
5 97 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 12.72 6.00
6 213 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 16.50 5.00
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 10:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 10.76 11.00
2 224 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.44 9.00
3 149 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.46 7.00
4 140 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.56 6.00
5 228 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.84 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 10:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.06 8.00
2 72 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.83 5.00
3 222 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 15.00 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 10.76 11.00
2 224 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.44 9.00
3 236 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.06 8.00
4 149 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.46 7.00
5 140 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.56 6.00
6 72 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.83 5.00
7 228 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.84 4.00
8 222 Havryleshko AnnaHavryleshko Anna 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 15.00 3.00

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky

(so, 14.5.2022 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
277 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.05
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 14.5.2022 - 10:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 16.11 11.00
2 2 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 17.05 9.00
3 17 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 18.05 8.00
4 225 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.15 7.00
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(so, 14.5.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:59.09
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 14.5.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 1:06.26 11.00
2 1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:13.38 9.00
3 270 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:15.64 8.00
4 282 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:18.63 7.00
5 18 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 1:19.98 6.00
6 17 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:27.36 5.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 14.5.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 130 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12:53.68 11.00
2 161 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 14:29.73 9.00
3 128 Gulič TimotejGulič Timotej 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14:32.63 8.00
MS 15 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 10:53.24
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 14.5.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 121 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 13:14.04 11.00
2 137 Cibulášová MartinaCibulášová Martina 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14:32.62 9.00
3 182 Pekarovicsová LenkaPekarovicsová Lenka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce