<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev starší a najmladší žiaci - 1. kolo

Košice (7. 5. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.31 QA
2 94 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.64
3 268 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.84
4 100 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.13
5 90 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.16
6 20 Zekucia MilanZekucia Milan 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.12
MS 146 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.60
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.5.2022 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 07.67 QA
2 303 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.82 qA
3 1 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 07.98 qB
4 13 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 08.13 qB
5 274 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.81
234 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
106 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 07.90 QA
2 169 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 08.44 qB
3 152 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 08.75
4 47 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 09.21
5 17 Poracký TomášPoracký Tomáš 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.12
MS 150 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.89
MS 226 Lukáč DominikLukáč Dominik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.10
256 Eštvanik SamuelEštvanik Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.5.2022 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 262 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 07.70 QA
2 12 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 08.10 qB
3 162 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.32 qB
4 103 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.58
5 168 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.69
227 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
220 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
238 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 7.5.2022 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 07.88 QA
2 164 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 07.95 qA
3 222 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 08.61
4 96 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.82
5 6 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.89
6 91 Budai PatrikBudai Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.25
7 109 Vojtaško LukášVojtaško Lukáš 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.62
8 102 Konderla OliverKonderla Oliver 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.86
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 7.5.2022 - 10:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 07.84 QA
2 151 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.17 qB
3 99 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.33 qB
4 255 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.45 qB
5 260 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.45
6 7 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.99
7 218 Borbeľ PeterBorbeľ Peter 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.86
8 15 Migas MichalMigas Michal 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.00
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.60
2 250 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 07.67 QA
3 262 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 07.70 QA
4 303 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.82 qA
5 148 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 07.84 QA
6 264 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 07.88 QA
7 150 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.89
8 95 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 07.90 QA
9 164 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 07.95 qA
10 1 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 07.98 qB
11 12 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 08.10 qB
12 13 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 08.13 qB
13 151 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.17 qB
14 107 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.31 QA
15 162 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.32 qB
16 99 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.33 qB
17 169 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 08.44 qB
18 255 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.45 qB
18 260 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.45
20 103 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.58
21 222 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 08.61
22 94 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.64
23 168 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.69
24 152 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 08.75
25 274 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.81
26 96 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.82
27 268 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.84
28 6 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.89
29 7 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.99
30 226 Lukáč DominikLukáč Dominik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.10
31 100 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.13
32 90 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.16
33 47 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 09.21
34 91 Budai PatrikBudai Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.25
35 109 Vojtaško LukášVojtaško Lukáš 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.62
36 102 Konderla OliverKonderla Oliver 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.86
36 218 Borbeľ PeterBorbeľ Peter 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.86
38 15 Migas MichalMigas Michal 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.00
39 20 Zekucia MilanZekucia Milan 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.12
39 17 Poracký TomášPoracký Tomáš 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.12
234 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
106 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
256 Eštvanik SamuelEštvanik Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
227 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
220 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
238 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 7.5.2022 - 12:20) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 262 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.76 11.00
2 303 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.94 9.00
3 95 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.01 8.00
4 148 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.05 7.00
5 264 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.12 6.00
6 164 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.22 5.00
7 250 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 08.35 4.00
8 107 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.51 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 7.5.2022 - 12:20) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.26 2.00
2 151 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.32 1.00
3 12 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.36
4 255 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.50
5 99 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.51
6 162 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.57
7 169 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.59
1 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DQ
Poznámky:
št.č.1 DQ podľa pravidla 16.7
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 7.5.2022 - 12:30) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.42 11.00
2 121 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.57 9.00
3 307 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.61 8.00
4 87 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.75 7.00
5 39 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.82 6.00
6 330 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.00 5.00
7 170 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.75 4.00
56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 DQ
Poznámky:
šť.č.56 DQ podľa pravidla 16.7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 7.5.2022 - 12:30) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 312 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.00 2.00
2 140 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.02 1.00
3 214 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 09.06
4 123 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.08
5 327 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.14
6 53 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.15
7 176 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.18
8 131 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.21
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.5.2022 - 11:05) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.06 QA
2 140 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.72 qB
3 57 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.08
4 154 Mužíková RadkaMužíková Radka 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 10.21
5 23 Dohányos AmelieDohányos Amelie 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.24
6 311 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.78
139 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 1 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.5.2022 - 11:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.31 QA
2 53 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 08.91 qB
3 49 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.11
4 31 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.18
5 85 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 09.70
6 130 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.05
7 174 Guľková DanielaGuľková Daniela 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.52
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 1 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.5.2022 - 11:05) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.45 QA
2 176 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 08.91 qB
3 327 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.94 qB
4 135 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.37
5 37 Ujcová NelaUjcová Nela 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 09.62
6 240 Činčárová TimeaČinčárová Timea 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 09.77
7 329 Šemráková NatashaŠemráková Natasha 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.57
21 Benkó KarinBenkó Karin 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DQ
Poznámky:
št.č.21 DQ podľa pravidla 16.7 POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 1 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.5.2022 - 11:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.64 QA
2 312 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.86 qB
3 117 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.03
4 54 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.13
5 118 Getlíková NinaGetlíková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.14
6 308 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.34
7 172 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.94
8 247 Stričiková TimeaStričiková Timea 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.73
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 1 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 7.5.2022 - 11:05) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.44 QA
2 276 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.46
3 201 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.66
4 29 Kukuricášová CynthiaKukuricášová Cynthia 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.84
5 244 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 10.03
313 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
181 Vasilcová AnnaVasilcová Anna 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
319 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 1 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 7.5.2022 - 11:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 330 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 08.74 QA
2 214 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 08.79 qB
3 123 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.86 qB
4 26 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.64
5 137 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.71
6 156 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.86
7 30 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.47
178 Muliková MartinaMuliková Martina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 1 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 7.5.2022 - 11:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 08.45 QA
2 307 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 08.54 qA
3 131 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.00 qB
4 215 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 09.04
5 216 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 09.58
6 58 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 09.63
7 25 Filomelová BeatrixFilomelová Beatrix 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.77
8 22 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.39
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 1 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.06 QA
2 285 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.31 QA
3 121 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.45 QA
3 39 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 08.45 QA
5 307 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 08.54 qA
6 87 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.64 QA
7 140 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.72 qB
8 330 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 08.74 QA
9 214 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 08.79 qB
10 312 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.86 qB
10 123 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.86 qB
12 53 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 08.91 qB
12 176 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 08.91 qB
14 327 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.94 qB
15 131 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.00 qB
16 117 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.03
17 215 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 09.04
18 57 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.08
19 49 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.11
20 54 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.13
21 118 Getlíková NinaGetlíková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.14
22 31 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.18
23 308 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.34
24 135 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.37
25 170 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.44 QA
26 276 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.46
27 216 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 09.58
28 37 Ujcová NelaUjcová Nela 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 09.62
29 58 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 09.63
30 26 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.64
31 201 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.66
32 85 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 09.70
33 137 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.71
34 240 Činčárová TimeaČinčárová Timea 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 09.77
34 25 Filomelová BeatrixFilomelová Beatrix 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.77
36 29 Kukuricášová CynthiaKukuricášová Cynthia 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.84
37 156 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.86
38 172 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.94
39 244 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 10.03
40 130 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.05
41 154 Mužíková RadkaMužíková Radka 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 10.21
42 23 Dohányos AmelieDohányos Amelie 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.24
43 22 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.39
44 30 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.47
45 174 Guľková DanielaGuľková Daniela 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.52
46 329 Šemráková NatashaŠemráková Natasha 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.57
47 247 Stričiková TimeaStričiková Timea 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.73
48 311 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.78
139 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
21 Benkó KarinBenkó Karin 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DQ
313 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
181 Vasilcová AnnaVasilcová Anna 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
319 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
178 Muliková MartinaMuliková Martina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.5.2022 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.96 qA
2 43 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.34 qA
3 41 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 10.10
4 145 Adzima ŠimonAdzima Šimon 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.62
5 14 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.66
6 9 Dubinský DenisDubinský Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.73
7 80 Zajac RichardZajac Richard 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 11.36
8 42 Kovaľ SamuelKovaľ Samuel 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 11.59
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.5.2022 - 10:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 09.14 qA
2 70 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 09.37 qA
3 298 Klimčík LukášKlimčík Lukáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 09.41 qA
4 10 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.57
5 300 Kuzma MichalKuzma Michal 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.16
6 147 Jakub Ján MaximiliánJakub Ján Maximilián 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.09
7 46 Ruščin TeoRuščin Teo 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 12.32
166 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.5.2022 - 10:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 301 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 09.53 qA
2 149 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.21
3 98 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.84
4 265 Markovič ŠimonMarkovič Šimon 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.28
5 76 Varga MatúšVarga Matúš 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 11.37
6 182 Benko MarkoBenko Marko 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.38
7 297 Klimčík AdamKlimčík Adam 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.83
8 295 Jakubišin BrankoJakubišin Branko 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.12
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.5.2022 - 10:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Tomaščin TimotejTomaščin Timotej 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.66 qB
2 105 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.70 qB
3 18 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.84 qB
4 75 Varga DanielVarga Daniel 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.61
5 77 Varga SimonVarga Simon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 10.62
6 165 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.68
7 163 Lipčák TomášLipčák Tomáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.75
8 290 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.02
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 7.5.2022 - 10:20) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.62 qB
2 273 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.69 qB
3 97 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.71 qB
4 11 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.09 qB
5 67 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.11
6 93 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.34
7 271 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.63
8 289 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.77
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 7.5.2022 - 10:20) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 09.43 qA
2 195 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.54 qA
3 101 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.63 qB
4 73 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.15
5 184 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.27
6 74 Škerlík MichalŠkerlík Michal 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 10.34
7 88 Antoži MatejAntoži Matej 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.87
8 291 Albert FilipAlbert Filip 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.67
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.96 qA
2 68 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 09.14 qA
3 43 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.34 qA
4 70 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 09.37 qA
5 298 Klimčík LukášKlimčík Lukáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 09.41 qA
6 45 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 09.43 qA
7 301 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 09.53 qA
8 195 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.54 qA
9 161 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.62 qB
10 101 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.63 qB
11 198 Tomaščin TimotejTomaščin Timotej 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.66 qB
12 273 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.69 qB
13 105 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.70 qB
14 97 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.71 qB
15 18 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.84 qB
16 11 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.09 qB
17 41 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 10.10
18 67 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.11
19 73 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.15
20 149 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.21
21 184 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.27
22 93 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.34
22 74 Škerlík MichalŠkerlík Michal 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 10.34
24 10 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.57
25 75 Varga DanielVarga Daniel 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.61
26 145 Adzima ŠimonAdzima Šimon 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.62
26 77 Varga SimonVarga Simon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 10.62
28 271 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.63
29 14 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.66
30 165 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.68
31 9 Dubinský DenisDubinský Denis 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.73
32 163 Lipčák TomášLipčák Tomáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.75
33 289 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.77
34 98 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.84
35 290 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.02
36 300 Kuzma MichalKuzma Michal 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.16
37 265 Markovič ŠimonMarkovič Šimon 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.28
38 80 Zajac RichardZajac Richard 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 11.36
39 76 Varga MatúšVarga Matúš 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 11.37
40 182 Benko MarkoBenko Marko 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.38
41 42 Kovaľ SamuelKovaľ Samuel 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 11.59
42 297 Klimčík AdamKlimčík Adam 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.83
43 88 Antoži MatejAntoži Matej 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.87
44 147 Jakub Ján MaximiliánJakub Ján Maximilián 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.09
45 295 Jakubišin BrankoJakubišin Branko 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.12
46 46 Ruščin TeoRuščin Teo 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 12.32
47 291 Albert FilipAlbert Filip 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.67
166 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 7.5.2022 - 12:00) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.24 11.00
2 70 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 SB 09.31 9.00
3 43 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.54 8.00
4 68 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 09.63 7.00
5 301 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.89 6.00
6 45 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.02 5.00
7 195 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.03 4.00
8 298 Klimčík LukášKlimčík Lukáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.04 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 7.5.2022 - 12:00) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Tomaščin TimotejTomaščin Timotej 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.85 2.00
2 273 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.88 1.00
3 101 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.92
4 105 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.99
5 97 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.05
6 18 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.15
7 11 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 10.41
161 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 7.5.2022 - 12:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.97 11.00
2 125 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 09.03 9.00
3 143 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 09.27 8.00
4 127 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.69 7.00
5 326 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.72 6.00
6 119 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.84 5.00
7 309 Fialková AnnaFialková Anna 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.87 4.00
8 314 Hvizdáková AlexHvizdáková Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.91 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 7.5.2022 - 12:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 SB 09.73 2.00
2 320 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.86 1.00
3 177 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.96
4 2 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 SB 10.04
5 52 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 10.11
6 144 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.15
7 113 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.20
8 328 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.58
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.07 qA
2 114 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.17
3 60 Potočňáková AlexandraPotočňáková Alexandra 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.23
4 321 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.27
5 34 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.48
6 86 Weagová VioletWeagová Violet 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.74
7 134 Pikulová AlicaPikulová Alica 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.07
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.91 qA
2 119 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.68 qA
3 158 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.26
4 24 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.49
5 305 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.62
6 142 Varga ChristinaVarga Christina 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 10.94
333 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.28 qA
2 2 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 10.05 qB
3 159 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 10.36
4 282 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.46
5 171 Doležiová NatáliaDoležiová Natália 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.63
6 32 Prokop VivienProkop Vivien 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 11.31
7 126 Komloš LilianaKomloš Liliana 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.48
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.57 qA
2 83 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.12
3 246 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 10.25
4 157 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 10.33
5 243 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.88
6 245 Mataľáková EmaMataľáková Ema 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 11.13
7 277 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.24
8 180 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.05
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 320 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.77 qB
2 324 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 10.12
3 138 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.16
4 175 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 10.22
5 334 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 10.52
6 280 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.40
7 81 Jasečková MargarétaJasečková Margaréta 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 11.45
8 153 Dorovová NelaDorovová Nela 14 14 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 12.99
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.06 qB
2 111 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.22
3 61 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 10.60
4 115 Fedičová ZojaFedičová Zoja 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.83
5 59 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.90
6 36 Sýkorová GrétaSýkorová Gréta 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 11.18
7 310 Hakulinová LenkaHakulinová Lenka 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 12.71
8 325 Rybárová ViktóriaRybárová Viktória 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.97
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 09.76 qB
2 328 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.09 qB
3 141 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.15
4 65 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.56
5 55 Kaľuhová EliškaKaľuhová Eliška 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.61
6 316 Lászlóová RebekaLászlóová Rebeka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.10
7 112 Černá EmmaČerná Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.26
323 Nagyová Emma ŠtefániaNagyová Emma Štefánia 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 326 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 09.45 qA
2 52 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.84 qB
3 144 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.97 qB
4 133 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.38
5 318 Legátová ViktóriaLegátová Viktória 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.08
6 315 Hvizdáková AmiHvizdáková Ami 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.34
7 38 Vávrová SophiaVávrová Sophia 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 11.77
8 304 Albertová ZuzanaAlbertová Zuzana 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.34
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 7.5.2022 - 10:35) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 309 Fialková AnnaFialková Anna 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.60 qA
2 314 Hvizdáková AlexHvizdáková Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.64 qA
3 177 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 09.85 qB
4 48 Blašková BarboraBlašková Barbora 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.11
5 4 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 10.36
6 332 Vojteková SoňaVojteková Soňa 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.81
7 64 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 11.38
8 306 Dzurovčinová EmaDzurovčinová Ema 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.62
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.91 qA
2 125 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.07 qA
3 143 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.28 qA
4 326 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 09.45 qA
5 127 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.57 qA
6 309 Fialková AnnaFialková Anna 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.60 qA
7 314 Hvizdáková AlexHvizdáková Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.64 qA
8 119 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.68 qA
9 249 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 09.76 qB
10 320 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.77 qB
11 52 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.84 qB
12 177 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 09.85 qB
13 144 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.97 qB
14 2 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 10.05 qB
15 113 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.06 qB
16 328 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.09 qB
17 48 Blašková BarboraBlašková Barbora 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.11
18 83 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.12
18 324 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 10.12
20 141 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.15
21 138 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.16
22 114 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.17
23 175 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 10.22
23 111 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.22
25 60 Potočňáková AlexandraPotočňáková Alexandra 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.23
26 246 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 10.25
27 158 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.26
28 321 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.27
29 157 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 10.33
30 159 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 10.36
30 4 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 10.36
32 133 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.38
33 282 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.46
34 34 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.48
35 24 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.49
36 334 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 10.52
37 65 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.56
38 61 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 10.60
39 55 Kaľuhová EliškaKaľuhová Eliška 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.61
40 305 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.62
41 171 Doležiová NatáliaDoležiová Natália 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.63
42 86 Weagová VioletWeagová Violet 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.74
43 332 Vojteková SoňaVojteková Soňa 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.81
44 115 Fedičová ZojaFedičová Zoja 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.83
45 243 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.88
46 59 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.90
47 142 Varga ChristinaVarga Christina 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 10.94
48 134 Pikulová AlicaPikulová Alica 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.07
49 318 Legátová ViktóriaLegátová Viktória 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.08
50 316 Lászlóová RebekaLászlóová Rebeka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.10
51 245 Mataľáková EmaMataľáková Ema 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 11.13
52 36 Sýkorová GrétaSýkorová Gréta 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 11.18
53 277 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.24
54 32 Prokop VivienProkop Vivien 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 11.31
55 315 Hvizdáková AmiHvizdáková Ami 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.34
56 64 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 11.38
57 280 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.40
58 81 Jasečková MargarétaJasečková Margaréta 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 11.45
59 126 Komloš LilianaKomloš Liliana 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.48
60 306 Dzurovčinová EmaDzurovčinová Ema 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.62
61 38 Vávrová SophiaVávrová Sophia 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 11.77
62 180 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.05
63 112 Černá EmmaČerná Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.26
64 304 Albertová ZuzanaAlbertová Zuzana 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.34
65 310 Hakulinová LenkaHakulinová Lenka 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 12.71
66 325 Rybárová ViktóriaRybárová Viktória 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.97
67 153 Dorovová NelaDorovová Nela 14 14 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 12.99
333 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 7 DNS
323 Nagyová Emma ŠtefániaNagyová Emma Štefánia 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS