<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Bratislavský kraj)

Bratislava (8. 5. 2022)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 006.00
2 Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 013.00
3 Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 027.00
4 Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 028.00
5 Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Izabela Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Izabela Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 033.00
6 Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 034.00
7 Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 036.00
8 Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 040.00
9 Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Bežecká akadémia Marcela Matanina (A)Bežecká akadémia Marcela Ma... 046.00
MS Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Andrej Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Andrej Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 000.00
MS Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 000.00
Celkom 11 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 010.00
2 Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 014.00
3 Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 018.00
4 Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 019.00
5 Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 026.00
6 Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Teodor Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Teodor Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 037.00
7 Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana ŠK Run For Fun Bratislava (C)ŠK Run For Fun Bratislava (C) 040.00
8 Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 047.00
Celkom 8 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 1:15.86
2 Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 1:19.65
3 Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 1:20.10
4 Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 1:20.23
5 Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 1:21.11
6 Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 1:31.25
7 Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Keouda, Bohunický, Slamková, Verner ŠK Run For Fun Bratislava (C)ŠK Run For Fun Bratislava (C) 1:34.76
8 9 Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 1:35.33
Celkom 8 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 1:36.32
2 Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 1:36.46
3 Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 1:37.19
4 Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 1:38.61
5 Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:41.06
6 Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 1:43.86
7 Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 1:47.27
8 Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 1:53.21
9 Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Bežecká akadémia Marcela Matanina (A)Bežecká akadémia Marcela Ma... 2:01.36
MS Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 1:35.78
MS Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 2:15.16
Celkom 11 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 1:15.00
2 Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 1:17.00
3 Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 1:18.00
4 Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 1:26.00
5= Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Bežecká akadémia Marcela Matanina (A)Bežecká akadémia Marcela Ma... 1:26.00
5= Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 1:26.00
7 Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 1:27.00
8 Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:28.00
9 Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 1:28.00
MS Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 1:18.00
MS Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 1:34.00
Celkom 11 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 0:43.38
2 Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 0:45.90
3= Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 0:49.57
3= Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 0:49.57
5 Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 0:49.81
6 Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 0:55.28
7 Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Keouda, Bohunický, Slamková, Verner ŠK Run For Fun Bratislava (C)ŠK Run For Fun Bratislava (C) 0:56.03
8 9 Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 1:00.81
Celkom 8 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 24
2 Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 22
3 Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 22
4= Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 21
4= Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 21
4= Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Teodor Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Teodor Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 21
7 Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana ŠK Run For Fun Bratislava (C)ŠK Run For Fun Bratislava (C) 20
8 9 Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 17
Celkom 8 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 79
2 Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 73
3 Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 72
4 Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 71
5 Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 71
6 Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 69
7 Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 68
8 Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Izabela Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Izabela Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 68
9 Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Bežecká akadémia Marcela Matanina (A)Bežecká akadémia Marcela Ma... 67
MS Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Oliver Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Oliver Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 71
MS Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 55
Celkom 11 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 06.40
2 Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 06.22
3 Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 05.80
4 Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 05.79
5 Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 05.61
6 Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana ŠK Run For Fun Bratislava (C)ŠK Run For Fun Bratislava (C) 05.17
7 Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Teodor Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Teodor Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 04.60
8 9 Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 03.89
Celkom 8 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 11.84
2 Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 11.19
3 Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 10.79
4 Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 10.36
5 Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 10.20
6 Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 10.15
7 Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Bežecká akadémia Marcela Matanina (A)Bežecká akadémia Marcela Ma... 09.98
8 Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 09.92
9 Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Alžbeta Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Alžbeta Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 09.72
MS Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 09.80
MS Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Andrej Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Andrej Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 09.31
Celkom 11 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 22.75
2 Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 22.25
3 Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 22.00
4 Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 21.75
5 Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 20.55
6 Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana ŠK Run For Fun Bratislava (C)ŠK Run For Fun Bratislava (C) 15.50
7 9 Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 15.25
8 Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Ivan Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Ivan Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 13.15
Celkom 8 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 65.25
2 Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 57.65
3 Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 48.65
4 Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Izabela Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Izabela Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 43.90
5= Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 41.75
5= Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 41.75
7 Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 40.80
8 Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Bežecká akadémia Marcela Matanina (A)Bežecká akadémia Marcela Ma... 38.00
9 Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 36.85
MS Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Oliver Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Oliver Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 46.80
MS Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 37.00
Celkom 11 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika starší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Stašková, Šelcová, Mráz, Straský, Šmida, Glembusová Nela Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 165.60
2 Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš Novotná, Jančo, Šišková, Gadomský, Bártová, Boháč Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 148.80
3 Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Izabela Lukáčková, Pagáčová, Zelenáková, Išunin, Veselý, Farkaš Izabela Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 136.00
4 Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Dubina, Beňo, Kňažek, Fialová, Spišáková, Spišáková Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 121.40
5 Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela Rebrošová, Musil, Masaryková, Vacula, Mihóková, Sklenár Michaela ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 113.80
6 Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Legéň, Hanušiak, Kalmárová, Rybos, Königsmarková, Bagin Juraj Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 103.40
7 Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Heinemann, Šiška, Sitárová, Van Knippenbergh, Trnovec, Saifi Alex Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 098.40
8 Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert Badura, Machan, Baláž, Hudečková, Trefilová, Šályová Róbert AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 093.00
9 Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Kollárová, Mataninová Konečná, Ranisavič, Komanek, Priesol, Kollár Simona Bežecká akadémia Marcela Matanina (A)Bežecká akadémia Marcela Ma... 085.40
MS Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Fehérová, Slobodová, Pauko, Šimek, Závadský Vanessa Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 106.00
MS Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Andrej Sklenka, Fraňo, Masarovičová, Zábranská, Líšková, Tittelová Andrej Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 096.20
Celkom 11 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika mladší

(ne, 8.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta Ščevíková, Masaryk, Chovancová, Lopatník Greta ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 048.00
2 Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Ferenčíková, Januš, Šulík, Veselý Klára Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 046.80
3 Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Božík, Macík, Kaliská, Šlesárová Štefan Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 039.00
4 Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Magdolen, Šiška, Švačová, Van Knippenbergh Valentín Atletika JOJO Lamač (A)Atletika JOJO Lamač (A) 036.20
5 Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš Kozinová, Kulík, Kováčová, Krajčík Tomáš ŠK Run For Fun Bratislava (B)ŠK Run For Fun Bratislava (B) 032.00
6 Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Teodor Lováni, Sverák, Obtulovičová, Švecová Teodor Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 022.60
7 Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana Keouda, Bohunický, Slamková, Verner Tiana ŠK Run For Fun Bratislava (C)ŠK Run For Fun Bratislava (C) 022.20
8 9 Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Zaluský, Božík, Kátlovská, Švecová Matej Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 018.80
Celkom 8 pretekárov