<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting SAZ II.

Bratislava (22. 1. 2022)

600 m - Muži (Beh)

Beh (so, 22.1.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:40.94
Celkom 1 pretekári

600 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 22.1.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:30.27
2 73 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:30.78
3 68 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:32.83
4 71 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 1:33.32
5 70 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:34.57
6 69 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:55.88
72 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

600 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 22.1.2022 - 17:23) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:30.95
2 81 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:36.98
3 77 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 1:39.37
4 78 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 1:39.60
5 79 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 1:47.66
6 75 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:57.63
76 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

600 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 22.1.2022 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 58 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 1:38.38
2 59 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:51.49
Celkom 2 pretekári

600 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 22.1.2022 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:40.25
2 61 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:41.97
3 60 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:51.34
4 63 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 1:52.38
5 62 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:52.56
66 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS
64 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 DNS
Celkom 7 pretekárov