<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Fedettpályás Újévi GYAC Kupa

Győr (HUN) (15. 1. 2022)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.1.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.26
4 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.41
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (so, 15.1.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 07.63
6 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.80
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (so, 15.1.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 08.24
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.26
2 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.41
3 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 07.63
4 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.80
5 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 08.24

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 15.1.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.24
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.1.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.98
2 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.09
3 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.22
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 15.1.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.50
4 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.69
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (so, 15.1.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.78
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (so, 15.1.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.59
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (so, 15.1.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.81
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 08 (so, 15.1.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.47
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.50
2 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.98
3 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.09
4 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.22
5 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.47
6 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.59
7 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.69
8 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.78
9 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.81

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 15.1.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.41
3 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.03
5 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.13
Celkom 3 pretekári
Finále B (so, 15.1.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.14
Celkom 1 pretekári