<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá VsAZ všetkých kategórií

Nyiregyháza (HUN) (5. 2. 2022)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.2.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.13 Q
MS 116 Leleszi MátéLeleszi Máté 96 96 Nyíregyházi SportcentrumNyíregyházi Sportcentrum 2 07.24
3 178 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 07.34 q
4 158 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.41 q
5 49 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.04 q
6 47 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.18
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.2.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 840 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.37 Q
2 801 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.39 q
3 828 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 07.48 q
4 161 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.71 q
5 829 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 08.19
159 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.13 Q
2 116 Leleszi MátéLeleszi Máté 96 96 Nyíregyházi SportcentrumNyíregyházi Sportcentrum 2 07.24
3 178 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 07.34 q
4 840 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.37 Q
5 801 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.39 q
6 158 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.41 q
7 828 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 07.48 q
8 161 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.71 q
9 49 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.04 q
10 47 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.18
11 829 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 08.19
159 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 5.2.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.08
2 178 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 07.15
3 158 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.24
4 840 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.37
5 801 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.46
6 161 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.71
7 828 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 07.92
8 47 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 08.16
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori

(so, 5.2.2022 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.39
2 3 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.47
3 111 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 07.68
4 62 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.98
5 838 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.12
6 41 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 08.41
7 28 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.49
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci

(so, 5.2.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.45
2 846 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.62
3 152 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.93
4= 804 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.03
4= 802 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.03
6 138 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.12
7 906 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.28
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Vložený beh)

Vložený beh (so, 5.2.2022 - 13:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.08
2 803 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 09.12
Celkom 2 pretekári

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (so, 5.2.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 891 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 07.84
2 890 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.96
3 135 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.09
4 837 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.12
5 124 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.71
6 126 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.08
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.2.2022 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.24 Q
2 797 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.27 q
3 136 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.75 q
4 2 Kordovaník JurajKordovaník Juraj 09 09 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 10.52
5 1 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.67
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.2.2022 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 836 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.68 Q
2 847 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 08.88 q
3 137 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.91 q
4 855 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.92 q
5 854 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.67 q
6 30 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.49
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.24 Q
2 836 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.68 Q
3 847 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 08.88 q
4 137 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.91 q
5 855 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.92 q
6 797 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.27 q
7 854 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.67 q
8 136 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.75 q
9 30 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.49
10 2 Kordovaník JurajKordovaník Juraj 09 09 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 10.52
11 1 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.67

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 5.2.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.0
2 836 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.2
3 855 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.5
4 854 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.7
5 137 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.1
6 847 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.2
7 797 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.4
8 136 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.5
Poznámky:
Ručné časy.
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (so, 5.2.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 861 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.96
2 4 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.47
3 822 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 08.63
4 50 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 99 99 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.77
5 33 Feďová AndreaFeďová Andrea 98 98 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.08
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.2.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.17 Q
2 53 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.60 q
3 167 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.80 q
4 806 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.13 q
5 175 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.50
7 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.2.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.08 Q
2 16 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.85 q
3 174 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.95 q
4 817 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.97 q
5 168 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.27
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.08 Q
2 164 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.17 Q
3 53 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.60 q
4 167 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.80 q
5 16 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.85 q
6 174 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.95 q
7 817 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 08.97 q
8 806 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.13 q
9 168 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.27
10 175 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.50
7 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 5.2.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.07
2 52 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.21
3 53 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.54
4 16 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 08.77
5 167 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.86
6 174 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.95
7 817 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.98
8 806 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.18
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.2.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.28 Q
2 34 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.62 q
3 32 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.64 q
4 868 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.18
5 867 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.22
6 103 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.39
7 798 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.90
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.2.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.28 Q
2 905 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.52 q
3 98 Hrušovská VanessaHrušovská Vanessa 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.71 q
4 165 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.87 q
5 36 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.03 q
6 95 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.71
7 141 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.19
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.28 Q
1 177 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.28 Q
3 905 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.52 q
4 34 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.62 q
5 32 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.64 q
6 98 Hrušovská VanessaHrušovská Vanessa 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.71 q
7 165 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.87 q
8 36 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.03 q
9 868 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.18
10 867 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.22
11 95 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.71
12 141 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.19
13 103 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.39
14 798 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.90

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 5.2.2022 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.17
2 177 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.18
3 905 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45
4 34 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.66
5= 32 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.71
5= 98 Hrušovská VanessaHrušovská Vanessa 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.71
7 165 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.72
8 36 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.97
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 5.2.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.1
2 38 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.2
3 37 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.7
4 172 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.8
5 834 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.3
6 99 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.4
7 142 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.9
8 105 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.3
Poznámky:
Ručné časy.
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.2.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.52 Q
2 99 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.27 q
3 172 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.34 q
4 105 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.68 q
5 142 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.70 q
6 144 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.81
7 96 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.04
8 27 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.20
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.2.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.55 Q
2 37 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.97 q
3 834 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.57 q
4 70 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.75
5 143 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.03
6 166 Fialková AnnaFialková Anna 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.47
7 108 Žabecká Alexandra DanielaŽabecká Alexandra Daniela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.49
8 835 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.59
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.52 Q
2 146 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.55 Q
3 37 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.97 q
4 99 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.27 q
5 172 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.34 q
6 834 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.57 q
7 105 Stanková NelaStanková Nela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.68 q
8 142 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.70 q
9 70 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.75
10 144 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.81
11 143 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.03
12 96 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.04
13 27 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.20
14 166 Fialková AnnaFialková Anna 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.47
15 108 Žabecká Alexandra DanielaŽabecká Alexandra Daniela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.49
16 835 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.59