<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá AZB žiactva U16, mužov a žien

Bratislava (6. 2. 2022)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.2.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.82 Q
2 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.21 Q
3 95 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.26 q
4 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 SB 07.50
5 96 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 07.53
6 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.27
7 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 PB 09.16
Poznámky:
Postup: Prví dvaja + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.2.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.03 Q
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.11 Q
3 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 07.20 q
4 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.37 q
5 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.41 q
6 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.61
7 Mráz PeterMráz Peter 82 82 Bratislava runnersBratislava runners 1 09.12
8 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 09.42
Poznámky:
Postup: Prví dvaja + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.82 Q
2 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.03 Q
3 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.11 Q
4 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 07.20 q
5 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.21 Q
6 95 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.26 q
7 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.37 q
8 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.41 q
9 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 SB 07.50
10 96 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 07.53
11 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.61
12 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.27
13 Mráz PeterMráz Peter 82 82 Bratislava runnersBratislava runners 1 09.12
14 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 PB 09.16
15 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 09.42

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.76
2 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.03
3 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.15
4 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.18
5 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.20
6 95 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.26
7 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 07.43
8 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.50
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 6.2.2022 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.84
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.90
3 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 08.29
Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.74
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.84
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 07.94
4 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.30
5 Omerovič AdemOmerovič Adem 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.62
Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.2.2022 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.11 Q
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.76 q
3 24 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.66
Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
25 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Poznámky:
Postup: Víťaz + 5 časov
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.2.2022 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.21 Q
2 Nagy AlexNagy Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.54 q
3 Lisický DamiánLisický Damián 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.81 q
4 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.90 q
5 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.13
6 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.53
Poznámky:
Postup: Víťaz + 5 časov
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.2.2022 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.22 Q
2 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.97 q
3 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.04
4 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.17
5 Kovář OliverKovář Oliver 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.48
Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Poznámky:
Postup: Víťaz + 5 časov
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.11 Q
2 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.21 Q
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.22 Q
4 Nagy AlexNagy Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.54 q
5 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.76 q
6 Lisický DamiánLisický Damián 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.81 q
7 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.90 q
8 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.97 q
9 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.04
10 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.13
11 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.17
12 Kovář OliverKovář Oliver 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.48
13 24 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.66
14 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.53
Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
25 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 10:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.11
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.21
3 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.43
4 Nagy AlexNagy Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.55
5 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.74
6 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.99
7 Lisický DamiánLisický Damián 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.00
Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.13
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.32
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.39
4 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.43
5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.76
6 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.83
Celkom 6 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.98
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.18
3 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 08.32
4 135 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.34
5 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 08.65
6 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.71
7 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.76
8 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.79
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.2.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.97 Q
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.37 Q
3 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.65 q
4 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.66 q
5 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.38
Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Poznámky:
Postup: Prvé dve + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.2.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.17 Q
2 135 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.29 Q
3 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 08.73 q
4 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.77 q
5 136 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.90
6 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 09.77
Poznámky:
Postup: Prvé dve + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.97 Q
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.17 Q
3 135 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.29 Q
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.37 Q
5 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.65 q
6 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.66 q
7 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 08.73 q
8 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.77 q
9 136 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.90
10 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.38
11 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 09.77
Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.12
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.33
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.41
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.46
5 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.53
6 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.60
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.62
8 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.64
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.2.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.00 Q
2 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.60 q
3 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.68
4 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.84
5 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.89
6 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.23
7 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.62
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.2.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.25 Q
2 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.53 q
3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.64
4 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.85
5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.91
6 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.27
7 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.03
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.2.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.50 Q
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.57 q
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.89
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.90
5 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.99
6 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.07
7 67 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.99
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 6.2.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.41 Q
2 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.57 q
3 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.67
4 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.86
5 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.92
6 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 09.02
7 11 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.13
8 Krasňanská ZuzanaKrasňanská Zuzana 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.00
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.00 Q
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.25 Q
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.41 Q
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.50 Q
5 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.53 q
6 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.57 q
6 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.57 q
8 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.60 q
9 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.64
10 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.67
11 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.68
12 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.84
13 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.85
14 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.86
15 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.89
15 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.89
17 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.90
18 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.91
19 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.92
20 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.99
21 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 09.02
22 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.07
23 11 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.13
24 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.23
25 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.27
26 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.62
27 67 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.99
28 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.03
29 Krasňanská ZuzanaKrasňanská Zuzana 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.00