<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros (postupové kolo)

Banská Bystrica (11. 11. 2021)

4 x 600 m kombinovaná - Detská atletika starší

(št, 11.11.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hriň, Šarišský, Bieliková, Lúcaníková Hriň, Šarišský, Bieliková, Lúcaníková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:22.0
2 Nosáľ, Svoreňová, Kudrík, Ostrihoňová Nosáľ, Svoreňová, Kudrík, Ostrihoňová ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6:39.0
3 Tuška, Kubinyiová, Caban, Polónyová Tuška, Kubinyiová, Caban, Polónyová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6:40.0
4 Zima, Šatková, Sedláček, Kolačkovská Zima, Šatková, Sedláček, Kolačkovská BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6:57.0
5 Tkáč, Prítulová, Chlebničan, Sekerešová Tkáč, Prítulová, Chlebničan, Sekerešová ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7:07.0
6 Vvong, Kisantal, Homolová, Jelžová Vvong, Kisantal, Homolová, Jelžová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7:10.0
7 Erneková, Pernická, Bohuš, Matiaško Erneková, Pernická, Bohuš, Matiaško ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:19.0
8 Krutošík, Rybár, Šuleková, Mojžišová Krutošík, Rybár, Šuleková, Mojžišová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7:34.0
9 Tučeková, Mokrý, Hanzel, Mokrá Tučeková, Mokrý, Hanzel, Mokrá AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7:35.0
10 Kara, Svitačová, Mrázová, Surovec Kara, Svitačová, Mrázová, Surovec ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:40.0
11 Horváth, Rusňáková, Farkaš, Rusňáková Horváth, Rusňáková, Farkaš, Rusňáková Atletický klub ZŠ Sirk AAtletický klub ZŠ Sirk A 7:44.0
12 Stanislavová, Medveď, Leško, Drozdová Stanislavová, Medveď, Leško, Drozdová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8:06.0
13 Zvala, Peknušiaková, Babic, Babicova Zvala, Peknušiaková, Babic, Babicova ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8:06.5
Celkom 13 pretekárov

4 x 600 m kombinovaná - Detská atletika mladší

(št, 11.11.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čičo, Kalmáneková, Zima, Tabaková Čičo, Kalmáneková, Zima, Tabaková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7:37.0
2 Jamrichová, Kravčíková, Svitač, Benčík Jamrichová, Kravčíková, Svitač, Benčík ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:54.0
3 Žilavý, Murgašová, Fleischaker, Babjaková Žilavý, Murgašová, Fleischaker, Babjaková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8:07.0
4 Szikora, Varmuzek, Podmanická, Kanošová Szikora, Varmuzek, Podmanická, Kanošová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8:19.0
5 Lehocký, Salaj, Vodrážková, Kubinyiová Lehocký, Salaj, Vodrážková, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8:27.0
6 Mamoň, Valentýniová, Vráb, Ondrejková Mamoň, Valentýniová, Vráb, Ondrejková AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8:38.0
7 Farkaš, Ferková, Havran, Rusňáková Farkaš, Ferková, Havran, Rusňáková Atletický klub ZŠ Sirk BAtletický klub ZŠ Sirk B 8:52.0
8 Sekereš, Fašangová, Tkáč, Maďarová Sekereš, Fašangová, Tkáč, Maďarová ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9:37.0
MS Danihelová, Šalliing, Luptáková, Čunderlíková Danihelová, Šalliing, Luptáková, Čunderlíková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8:33.0
MS Jób, Gero, Driečna, Bočkayová Jób, Gero, Driečna, Bočkayová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8:36.0
Celkom 10 pretekárov