<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB v cezpoľnom behu

Ivanka pri Dunaji (13. 11. 2021)

Cezpoľný beh - Muži (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 58 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:25:02
2 57 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:26:26
Poznámky:
7500m
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Juniori (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:23:34
2 6 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:24:47
3 7 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:24:58
4 86 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:28:35
Poznámky:
6000m
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 254 Dolný MarekDolný Marek 04 04 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 2 0:16:24
2 70 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:17:25
3 67 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:17:43
4 13 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:17:43
5 246 Kátlovský MarekKátlovský Marek 05 05 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 0:18:07
6 16 Kľuska MatejKľuska Matej 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:19:57
7 14 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:21:59
68 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Poznámky:
4500m
Celkom 8 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 275 Jančík FilipJančík Filip 06 06 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 0:09:17
2 154 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 0:10:22
3 247 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 12 0:10:24
4 157 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 0:10:59
5 141 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 0:11:07
6 73 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 0:11:38
7 156 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 0:12:07
8 90 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:12:12
9 21 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:12:17
10 204 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:12:17
11 19 Horvát FilipHorvát Filip 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:12:22
12 88 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 0:12:25
13 20 Horvát MarekHorvát Marek 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:13:06
225 Tomašovič LukášTomašovič Lukáš 07 07 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 15 DNS
142 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 DNS
Poznámky:
3000m
Celkom 15 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 270 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 0:05:01
2 158 Začka TimoZačka Timo 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 0:05:10
3 233 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 8 0:05:16
4 96 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16 0:05:32
5 205 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 0:05:32
6 255 Nemček Daniel JozefNemček Daniel Jozef 09 09 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 11 0:05:35
7 211 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 0:05:47
8 91 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:05:47
9 22 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:05:50
10 159 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 0:05:58
11 175 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 14 0:06:02
12 161 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 0:06:04
13 93 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 0:06:06
14 163 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 0:06:18
15 136 Csiaki NicolasCsiaki Nicolas 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 0:06:40
16 210 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10 0:07:15
17 74 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:07:18
Poznámky:
1500m
Celkom 17 pretekárov

Cezpoľný beh - Veteráni (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 262 Knapčok MartinKnapčok Martin 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 0:26:39
2 264 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 0:27:10
3 263 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 0:27:43
4 224 Kollár JozefKollár Jozef 77 77 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 0:28:58
5 55 Grman BranislavGrman Branislav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:31:07
6 114 Kelemen PavolKelemen Pavol 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 0:31:11
7 117 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 0:31:31
8 121 Tačár MiroslavTačár Miroslav 77 77 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 0:32:48
9 10 Kollar AndrejKollar Andrej 69 69 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:36:16
54 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Poznámky:
7500m
Celkom 10 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 281 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:22:01
2 244 Šikulová RenátaŠikulová Renáta 93 93 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 0:22:54
3 278 Hiklová MáriaHiklová Mária 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 0:25:08
4 63 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:25:38
273 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNS
Poznámky:
6000m
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 274 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:22:12
2 62 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:22:38
3 61 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:25:45
Poznámky:
6000m
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 87 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:20:17
2 198 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:20:17
3 11 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:20:18
12 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Poznámky:
4500m
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 9 0:11:22
2 153 Mravcová EmaMravcová Ema 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 0:11:37
3 260 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 0:11:38
4 72 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:11:55
5 140 Hubinská StellaHubinská Stella 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 0:12:08
6 269 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 0:12:12
7 17 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 12 0:12:18
8 135 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 0:13:13
9 18 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:13:25
10 71 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 0:13:39
11 138 Príkopská KatarínaPríkopská Katarína 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 13 0:14:06
12 202 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:14:07
13 137 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 0:14:20
14 299 Janíková EmaJaníková Ema 06 06 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 16 0:14:56
15 201 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:14:57
16 203 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 0:15:35
Poznámky:
3000m
Celkom 16 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 78 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:05:33
2 143 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14 0:05:38
3 165 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 0:05:39
4 235 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 12 0:05:39
5 248 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 0:05:46
6 75 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18 0:05:58
7 95 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21 0:06:07
8 134 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 0:06:08
9 271 Slivoňová SofiaSlivoňová Sofia 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 22 0:06:10
10 261 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 0:06:11
11 25 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 20 0:06:12
12 97 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16 0:06:17
13 227 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 9 0:06:19
14 206 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 0:06:23
15 296 Mraffková TamaraMraffková Tamara 08 08 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 28 0:06:25
16 76 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25 0:06:26
17 234 Pécsiová EliškaPécsiová Eliška 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 17 0:06:27
18 28 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 0:06:28
19 23 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 23 0:06:36
20 282 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26 0:06:39
21 164 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 19 0:06:43
22 311 Balážová ZuzanaBalážová Zuzana 09 09 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 27 0:06:53
23 94 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:07:02
24 380 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 29 0:07:05
25 24 Pančová OlíviaPančová Olívia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 15 0:07:07
26 144 Mikitova SofiaMikitova Sofia 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 0:07:14
27 30 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:07:23
28 27 Draždáková DominikaDraždáková Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:07:52
29 29 Ukropcová KarolínaUkropcová Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 24 0:07:55
Poznámky:
1500m
Celkom 29 pretekárov

Cezpoľný beh - Veteránky (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 0:22:55
2 243 Drahošová AlenaDrahošová Alena 73 73 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 0:25:03
3 59 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:26:07
4 265 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 0:26:20
5 279 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 83 83 Junior club Borský MikulášJunior club Borský Mikuláš 4 0:27:55
6 268 Litváková VieraLitváková Viera 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 0:31:52
7 123 Meňhartová VlastaMeňhartová Vlasta 67 67 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 0:36:33
Poznámky:
6000m
Celkom 7 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 98 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22 0:05:36
2 221 Brňák DavidBrňák David 11 11 3klub Šamorín3klub Šamorín 6 0:05:40
3 236 Búci MarekBúci Marek 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 0:05:41
4 186 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 31 0:05:41
5 99 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27 0:05:47
6 100 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 0:05:50
7 81 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20 0:05:52
8 31 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 28 0:05:52
9 212 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 33 0:05:54
10 146 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 0:06:03
11 102 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24 0:06:04
12 176 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 16 0:06:04
13 179 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 0:06:04
14 80 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 0:06:04
15 220 Nagy MartinNagy Martin 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 25 0:06:05
16 223 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 21 0:06:06
17 177 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 30 0:06:07
18 145 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 36 0:06:09
19 190 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 15 0:06:14
20 241 Hrašna SamuelHrašna Samuel 11 11 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12 0:06:17
21 219 Nagy MichalNagy Michal 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 26 0:06:20
22 242 Kalinovský JergušKalinovský Jerguš 11 11 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 18 0:06:23
23 35 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 0:06:24
24 237 Podstrelenec TobiasPodstrelenec Tobias 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 29 0:06:26
25 148 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 35 0:06:27
26 79 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:06:35
27 249 Jasnický JakubJasnický Jakub 10 10 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 17 0:06:40
28 132 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 14 0:06:40
29 147 Mikita AdamMikita Adam 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23 0:06:40
30 250 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 0:06:40
31 307 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 42 0:06:41
32 310 Šturdík ErikŠturdík Erik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 45 0:06:42
33 187 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 19 0:06:43
34 32 Halčák AlexanderHalčák Alexander 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10 0:06:45
35 297 Waginger TobiasWaginger Tobias 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 46 0:06:46
36 34 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 37 0:06:47
37 259 Szabó DanielSzabó Daniel 10 10 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 32 0:06:49
38 286 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 41 0:06:56
39 238 Voskár MatejVoskár Matej 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 39 0:07:23
40 285 Komanek BorisKomanek Boris 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 40 0:07:24
41 289 Korbeľ SamuelKorbeľ Samuel 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 44 0:07:38
42 298 Bezák MatúšBezák Matúš 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 47 0:07:48
43 229 Brix MichalBrix Michal 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 0:07:58
44 288 Korbeľ FilipKorbeľ Filip 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 43 0:15:26
228 Brix MartinBrix Martin 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 DNS
207 Trella LukášTrella Lukáš 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 34 DNS
226 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 38 DNS
Poznámky:
1500m
Celkom 47 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 124 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 0:05:48
2 126 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 28 0:05:53
3 171 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 48 0:05:59
4 193 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 25 0:06:09
5 106 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 27 0:06:10
6 194 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 35 0:06:16
7 104 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 42 0:06:18
8 127 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 37 0:06:19
9 169 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 54 0:06:21
10 131 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 34 0:06:24
11 240 Marková MiroslavaMarková Miroslava 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 23 0:06:30
12 103 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 55 0:06:31
13 112 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 38 0:06:31
14 128 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 33 0:06:31
15 216 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 0:06:31
16 109 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 46 0:06:32
17 149 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 50 0:06:34
18 195 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 45 0:06:41
19 111 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 0:06:43
20 150 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 29 0:06:43
21 151 Dluhošová LuciaDluhošová Lucia 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 0:06:44
22 208 Ondrišeková ZaraOndrišeková Zara 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32 0:06:53
23 217 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 53 0:07:00
24 39 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 0:07:02
25 129 Horníková PetraHorníková Petra 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 12 0:07:03
26 290 Mataninová SimonaMataninová Simona 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 57 0:07:12
27 110 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 0:07:13
28 295 Mraffková MarianaMraffková Mariana 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 58 0:07:13
29 107 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21 0:07:15
30 239 Virágová NatáliaVirágová Natália 11 11 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 52 0:07:17
31 209 Ondrišeková ZojaOndrišeková Zoja 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 31 0:07:21
32 214 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 0:07:21
33 51 Sýkorová KristínaSýkorová Kristína 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 43 0:07:24
34 41 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 40 0:07:29
35 213 štefanidesová Miaštefanidesová Mia 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 47 0:07:30
36 252 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 16 0:07:40
37 47 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 15 0:07:41
38 45 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 30 0:07:47
39 46 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 51 0:07:51
40 36 Hrašková HanaHrašková Hana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 13 0:07:57
41 48 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 49 0:07:58
42 319 Balážová LuciaBalážová Lucia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 59 0:07:59
43 50 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 19 0:07:59
44 130 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 36 0:08:01
45 83 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22 0:08:01
46 174 Sláviková NinaSláviková Nina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 41 0:08:05
47 82 Hantáková Nikola MiaHantáková Nikola Mia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 0:08:10
48 308 Beňová KatarínaBeňová Katarína 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 56 0:08:11
49 232 Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 24 0:08:12
50 215 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 0:08:26
51 231 Matoleková AnnaMatoleková Anna 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 26 0:08:36
52 85 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:08:37
53 53 Kollar ValentinaKollar Valentina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 17 0:08:45
54 52 Kolodzievová MichaelaKolodzievová Michaela 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 18 0:08:45
55 230 Fedorová LauraFedorová Laura 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 0:08:49
84 Šimorová NatáliaŠimorová Natália 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 44 DNS
152 Rattajová VanesaRattajová Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 39 DNS
160 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 DNS
38 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 20 DNS
Poznámky:
1500m
Celkom 59 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Muži (Beh)

Beh (so, 13.11.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:14:59
2 64 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:16:19
3 253 Karch PeterKarch Peter 91 91 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 5 0:16:46
4 218 Nagy JurajNagy Juraj 77 77 3klub Šamorín3klub Šamorín 8 0:17:06
5 66 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 0:17:40
6 1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10 0:18:45
7 4 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 0:18:59
8 3 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:18:59
9 2 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:20:56
139 Both LukášBoth Lukáš 01 01 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 DNS
Poznámky:
4500m
Celkom 10 pretekárov