<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros (postupové kolo)

Jablonica (30. 10. 2021)

4 x 600 m kombinovaná - Detská atletika starší

(so, 30.10.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vavrinec, Tóthová, Grman, Trnovcová Vavrinec, Tóthová, Grman, Trnovcová Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 7:39.4
2 Feranec, Kubišová, Buzaši, Velikova Feranec, Kubišová, Buzaši, Velikova Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7:48.1
3 Martiš, Poláčková, Matejov, Sláviková Martiš, Poláčková, Matejov, Sláviková ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 8:06.1
4 Kurtiš, Wirth, Kozelka, Šerjeniková Kurtiš, Wirth, Kozelka, Šerjeniková Funny athletics Piešťany BFunny athletics Piešťany B 8:25.4
5 Chalúpka, Gbelcová, Krajč, Jamrichová Chalúpka, Gbelcová, Krajč, Jamrichová ŠK Jablonica BŠK Jablonica B 8:50.3
6 Barcaj, Dosoudilová, Harnúšek, Sládková Barcaj, Dosoudilová, Harnúšek, Sládková ŠK Jablonica CŠK Jablonica C 8:53.3
7 Petráš, Kadlicová, Tomek, Hušková Petráš, Kadlicová, Tomek, Hušková AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 9:12.7
MS Horná, Kepáková, Mačeková, Pikálková Horná, Kepáková, Mačeková, Pikálková AK Junior HoličAK Junior Holič 8:34.4
MS Koreň, Jamrichová, Kubicová, Tarkošová Koreň, Jamrichová, Kubicová, Tarkošová Funny athletics Piešťany CFunny athletics Piešťany C 9:33.2
Poznámky:
Družstvá ŠK Jablonica E a Funny athletics Pieštany D štartovali mimosúťaž spolu v jednom zloženom družstve.
Celkom 9 pretekárov

4 x 600 m kombinovaná - Detská atletika mladší

(so, 30.10.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Šilhán, Oravcová, Michalec, Repčíková Šilhán, Oravcová, Michalec, Repčíková Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 3:43.0
2 Oslovič, Miškechová, Čelín, Loduhová Oslovič, Miškechová, Čelín, Loduhová Funny athletics Piešťany BFunny athletics Piešťany B 4:08.4
3 Hollý, Barcziová, Tomčík, Lanžová Hollý, Barcziová, Tomčík, Lanžová AK Junior Holič AAK Junior Holič A 4:25.3
4 Trnavský, Lukáčová, Kuchár, Kečkešová Trnavský, Lukáčová, Kuchár, Kečkešová AK Junior Holič BAK Junior Holič B 4:33.3
MS Kuchtíková, Poláková, Tonhajzerová, Štefíková Kuchtíková, Poláková, Tonhajzerová, Štefíková Funny athletics Piešťany CFunny athletics Piešťany C 3:59.3
MS Olšovský, Ďurišová, Klásek, Mikúšková Olšovský, Ďurišová, Klásek, Mikúšková ŠK JablonicaŠK Jablonica 4:26.6
MS Plačková, Šimorová Plačková, Šimorová Funny athletics Piešťany DFunny athletics Piešťany D 4:38.4
MS Masárová, Svatík Masárová, Svatík ŠK JablonicaŠK Jablonica 4:38.4
Celkom 8 pretekárov