<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros (postupové kolo)

Tlmače (7. 11. 2021)

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika starší

(ne, 7.11.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kašiar, Šmondrková, Hričina, Mesárová Kašiar, Šmondrková, Hričina, Mesárová ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:08:20
2 Sečkár, Kozolková, Greguš, Štukovská Sečkár, Kozolková, Greguš, Štukovská Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 0:08:21
3 Kéry, Bennár, Kozolková, Zemanová Kéry, Bennár, Kozolková, Zemanová Atletický klub Zlaté Moravce BAtletický klub Zlaté Moravce B 0:09:18
MS Herud, Benčeková, Herud, Salíni Herud, Benčeková, Herud, Salíni Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:09:36
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika starší (Beh)

Beh (ne, 7.11.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Blaškovičová, Szarvasová, Juhászová, Košíková Blaškovičová, Szarvasová, Juhászová, Košíková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:15
Celkom 1 pretekári

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika mladší

(ne, 7.11.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Steinemann, Pilcová, Tokarčík, Moravská Steinemann, Pilcová, Tokarčík, Moravská ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:09:02
2 Krajčovič, Šprochová, Nemeš, Pavelková Krajčovič, Šprochová, Nemeš, Pavelková Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 0:09:12
3 Proházka, Kovács, Nagy, Jajcaj Proházka, Kovács, Nagy, Jajcaj Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:09:36
4 Švec, Laštík, Sečkárová Švec, Laštík, Sečkárová Atletický klub Zlaté Moravce BAtletický klub Zlaté Moravce B 0:10:48
MS Kiss, Kissová, Štrba, Slugeňová Kiss, Kissová, Štrba, Slugeňová ŠAK športový AK Komárno BŠAK športový AK Komárno B 0:10:51
Gyori, Adamik, Strasser, Peroli Gyori, Adamik, Strasser, Peroli ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A DNS
Celkom 6 pretekárov