<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros (postupové kolo)

Žilina (5. 11. 2021)

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika starší (Beh)

Beh (pi, 5.11.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Havel, Ploštica, Cesneková, Kapustová Havel, Ploštica, Cesneková, Kapustová MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:08:45
2 Hyclová, Galovičová, Jurický, Galovič Hyclová, Galovičová, Jurický, Galovič Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:08:48
3 Gerát, Chlebeková, Tatarka, Veselková Gerát, Chlebeková, Tatarka, Veselková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:08:53
4 Pokorný, Kováčová, Hudec, Michnicová Pokorný, Kováčová, Hudec, Michnicová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:08:54
5 Kačerík, Matušíková, Suchanič, Capandová Kačerík, Matušíková, Suchanič, Capandová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:09:00
6 Gažo, Tatarka, Lisková, Bílešová Gažo, Tatarka, Lisková, Bílešová MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:09:23
7 Hulej, Sikelová, Kocian, Smyčková Hulej, Sikelová, Kocian, Smyčková Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:09:29
8 Bartošová, Durčan, Špaňo, Cenigová Bartošová, Durčan, Špaňo, Cenigová Atletická akadémia Žilina AAtletická akadémia Žilina A 0:10:01
9 Jandík, Chromiaková, Štefunová Jandík, Chromiaková, Štefunová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:10:05
MS Kopecký, Kopecká, Geisbacher, Rešetárová Kopecký, Kopecká, Geisbacher, Rešetárová Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:08:32
Demeter, Stašová, Suľa, Stašová Demeter, Stašová, Suľa, Stašová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina DNS
Celkom 11 pretekárov

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika mladší (Beh)

Beh (pi, 5.11.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Švancarová, Holtanová, Pall, Sýkora Švancarová, Holtanová, Pall, Sýkora Atletická akadémia Žilina BAtletická akadémia Žilina B 0:07:20
2 Kekely, Kuraťová, Kačerík, Remencová Kekely, Kuraťová, Kačerík, Remencová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:07:21
3 Baranková, Vrábel, Petro, Ondrišková Baranková, Vrábel, Petro, Ondrišková Atletická akadémia Žilina AAtletická akadémia Žilina A 0:07:38
4 Škorík, David, Strnadova, Holáčiková Škorík, David, Strnadova, Holáčiková Atletická akadémia Žilina CAtletická akadémia Žilina C 0:07:55
Celkom 4 pretekári