<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros (postupové kolo)

Trenčín (28. 10. 2021)

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika starší

Detská atletika starší 01 (št, 28.10.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Janec, Dugová, Madluška, Moravcova Janec, Dugová, Madluška, Moravcova AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:10:00
2 Gombárová, Koyšová, Michalička, Belák Gombárová, Koyšová, Michalička, Belák AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:10:11
3 Bougdar, Bučková, Murgaš, Urbanová Bougdar, Bučková, Murgaš, Urbanová Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:10:19
4 Trgiňa, Avenová, Štiak, Segešová Trgiňa, Avenová, Štiak, Segešová Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:10:24
5 Fialka, Ševčíková, Bočkay, Škultétyová Fialka, Ševčíková, Bočkay, Škultétyová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:11:16
6 Stoklasa, Michalcová, Pišoja, Šupicová Stoklasa, Michalcová, Pišoja, Šupicová Slávia Trenčín o.z. DSlávia Trenčín o.z. D 0:11:33
7 Dobiaš, Masárová, Jakubek, Naďová Dobiaš, Masárová, Jakubek, Naďová Slávia Trenčín o.z. BSlávia Trenčín o.z. B 0:11:52
8 Lukáč, Harušťáková, Kaňo, Miklánková Lukáč, Harušťáková, Kaňo, Miklánková Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 0:12:05
9 Malá, Sklenárová, Hrehor, Geller Malá, Sklenárová, Hrehor, Geller AK Spartak Dubnica nad Váhom CAK Spartak Dubnica nad Váhom C 0:12:06
10 Čahoj, Hudecová, Vrba, Masaryková Čahoj, Hudecová, Vrba, Masaryková Slávia Trenčín o.z. CSlávia Trenčín o.z. C 0:12:26
11 Macák, Novotná, Vitaloš, Danišová Macák, Novotná, Vitaloš, Danišová Slávia Trenčín o.z. ESlávia Trenčín o.z. E 0:12:59
12 Varošová, Gallová, Korec, Martiš Varošová, Gallová, Korec, Martiš AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:14:07
Ožvoldík, Pavlíková, Gašparík, Marková Ožvoldík, Pavlíková, Gašparík, Marková CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A DNS
Malek, Klandúchová, Závodný, Boledovičová Malek, Klandúchová, Závodný, Boledovičová CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B DNS
Celkom 14 pretekárov

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika mladší

(št, 28.10.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Macega, Vŕbiková, Rotter, Hudecová Macega, Vŕbiková, Rotter, Hudecová Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:11:16
2 Halinár, Bachárová, Kadlec, Šumáková Halinár, Bachárová, Kadlec, Šumáková Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 0:11:55
3 Plšek, Kováčová, Maslík, Prušková Plšek, Kováčová, Maslík, Prušková Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:12:48
4 Kristínová, Varošová, Kukučka, Hrehor Kristínová, Varošová, Kukučka, Hrehor AK Spartak Dubnica nad Váhom BAK Spartak Dubnica nad Váhom B 0:13:40
5 Čahoj, Maláčova, Oborčok, Pivnička Čahoj, Maláčova, Oborčok, Pivnička Slávia Trenčín o.z. BSlávia Trenčín o.z. B 0:14:20
Medveď, Juríčková, Klandúch, Ožvoldíková Medveď, Juríčková, Klandúch, Ožvoldíková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
Celkom 6 pretekárov