<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Župný športový deň BSK pre stredoškolákov - atletika

Bratislava (6. 10. 2021)

100 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh 01 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Bella SamuelBella Samuel 04 04 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 2 12.40
2 124 Hellesch LukášHellesch Lukáš 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 4 12.58
3 142 Hölczl KrisztiánHölczl Krisztián 03 03 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 1 12.66
4 206 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 Gym. PezinokGym. Pezinok 7 12.76
5 1 Lendel DominikLendel Dominik 05 05 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 5 12.97
6 145 Raisz KristiánRaisz Kristián 04 04 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 8 13.00
7 2 Marčičiak SamuelMarčičiak Samuel 03 03 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 6 13.15
158 Kajtor MartinKajtor Martin 03 03 SOŠ - BernolákovoSOŠ - Bernolákovo 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Gym. PezinokGym. Pezinok 1 11.65
2 171 Šlesarik MartinŠlesarik Martin 06 06 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 5 12.07
3 141 Janvaras AdamJanvaras Adam 03 03 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 3 13.10
4 169 Lučenič JakubLučenič Jakub 04 04 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 4 13.15
6 204 Šteliar MarekŠteliar Marek 02 02 SPŠSaG, Drieňova 35 BratislavaSPŠSaG, Drieňova 35 Bratislava 6 13.72
7 85 Varga LeoVarga Leo 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 8 14.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 4 12.11
2 84 Sofka LeoSofka Leo 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 5 12.92
3 217 Polák MatejPolák Matej 04 04 OA PezinokOA Pezinok 3 13.11
4 212 Papcun MarekPapcun Marek 04 04 SPŠE Hálova 16 BratislavaSPŠE Hálova 16 Bratislava 1 13.23
5 47 Marko BargendiMarko Bargendi 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 2 13.89
181 Tománek MatúšTománek Matúš 06 06 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 7 DNS
216 Vránek RichardVránek Richard 04 04 SPŠE Hálova 16 BratislavaSPŠE Hálova 16 Bratislava 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 1 12.23
2 64 Filip ValíčekFilip Valíček 02 02 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 2 13.46
49 Šimon LeščákŠimon Leščák 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 8 DNS
46 Lukáš BertőkLukáš Bertők 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 3 DNS
179 Palvík KristiánPalvík Kristián 05 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 6 11.61
2 71 Janík DavidJaník David 03 03 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 3 11.89
3 22 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 1 12.06
4 114 Lemák DemeterLemák Demeter 03 03 OA DudovaOA Dudova 5 12.94
5 117 Trusina MarkoTrusina Marko 08 08 OA DudovaOA Dudova 8 13.20
3 Kohút SamuelKohút Samuel 06 06 SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 4 DNS
74 Nemček KrištofNemček Krištof 02 02 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 2 11.85
2 162 Marhula RichardMarhula Richard 04 04 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 5 12.65
3 163 Martinek MatejMartinek Matej 03 03 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 6 12.85
4 161 Čavajda TomášČavajda Tomáš 02 02 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 1 13.38
5 68 Čupka PeterČupka Peter 02 02 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 3 13.38
6 34 Chren PatrikChren Patrik 06 06 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 4 13.73
7 218 Szabo PatrikSzabo Patrik 03 03 SOŠE, Rybničná 59 BratislavaSOŠE, Rybničná 59 Bratislava 7 14.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Filip BielekFilip Bielek 03 03 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 1 12.33
2 198 Láznička JindrichLáznička Jindrich 06 06 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 4 12.40
3 233 Štofa RomanŠtofa Roman 02 02 SOŠ informačných technológií Hlinická BratislavaSOŠ informačných technológi... 6 12.93
4 199 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 7 13.12
108 Godál PatrikGodál Patrik 05 05 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 3 DNS
107 Fekete SamuelFekete Samuel 02 02 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 2 DNS
109 Szalay KristiánSzalay Kristián 04 04 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Federič FilipFederič Filip 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 1 11.03
2 266 Timoško KristiánTimoško Kristián 05 05 SOŠE, Rybničná 59 BratislavaSOŠE, Rybničná 59 Bratislava 6 13.09
3 207 Krutka SamuelKrutka Samuel 01 01 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 4 13.56
4 195 Feješ SamuelFeješ Samuel 03 03 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 3 14.13
56 Dudáš MatúšDudáš Matúš 03 03 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 2 DNS
103 Veidinger PatrikVeidinger Patrik 04 04 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 7 DNS
58 Konečný OliverKonečný Oliver 03 03 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 OA DudovaOA Dudova 2 12.89
2 219 Špoták Lukᚊpoták Lukáš 05 05 SOŠE, Rybničná 59 BratislavaSOŠE, Rybničná 59 Bratislava 7 13.18
3 28 Maurici AlexandioMaurici Alexandio 02 02 SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 4 13.72
4 13 Majba RomanMajba Roman 04 04 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 3 14.03
98 Druzhkov IvanDruzhkov Ivan 05 05 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 1 DNS
243 Mercek AdamMercek Adam 03 03 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 5 DNS
102 Mikuš MichalMikuš Michal 05 05 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (st, 6.10.2021 - 08:45) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Szitás RobertSzitás Robert 03 03 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 8 12.22
2 180 Šelc KristiánŠelc Kristián 03 03 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 5 12.48
3 191 Števček MartinŠtevček Martin 04 04 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 4 12.52
4 135 Molnár ImreMolnár Imre 05 05 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 6 12.81
5 136 Pokorný RaphaelPokorný Raphael 04 04 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 7 13.32
6 43 Horváth PavolHorváth Pavol 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 1 13.45
7 21 Dišpeter AndrejDišpeter Andrej 05 05 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 2 13.46
8 188 Gellen ViktorGellen Viktor 02 02 Školský internát BratislavaŠkolský internát Bratislava 3 13.97
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Federič FilipFederič Filip 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 1 11.03
2 24 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 6 11.61
3 205 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Gym. PezinokGym. Pezinok 1 11.65
4 32 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 2 11.85
5 71 Janík DavidJaník David 03 03 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 3 11.89
6 22 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 1 12.06
7 171 Šlesarik MartinŠlesarik Martin 06 06 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 5 12.07
8 153 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 4 12.11
9 137 Szitás RobertSzitás Robert 03 03 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 8 12.22
10 152 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 1 12.23
11 63 Filip BielekFilip Bielek 03 03 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 1 12.33
12 40 Bella SamuelBella Samuel 04 04 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 2 12.40
12 198 Láznička JindrichLáznička Jindrich 06 06 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 4 12.40
14 180 Šelc KristiánŠelc Kristián 03 03 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 5 12.48
15 191 Števček MartinŠtevček Martin 04 04 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 4 12.52
16 124 Hellesch LukášHellesch Lukáš 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 4 12.58
17 162 Marhula RichardMarhula Richard 04 04 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 5 12.65
18 142 Hölczl KrisztiánHölczl Krisztián 03 03 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 1 12.66
19 206 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 Gym. PezinokGym. Pezinok 7 12.76
20 135 Molnár ImreMolnár Imre 05 05 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 6 12.81
21 163 Martinek MatejMartinek Matej 03 03 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 6 12.85
22 113 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 OA DudovaOA Dudova 2 12.89
23 84 Sofka LeoSofka Leo 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 5 12.92
24 233 Štofa RomanŠtofa Roman 02 02 SOŠ informačných technológií Hlinická BratislavaSOŠ informačných technológi... 6 12.93
25 114 Lemák DemeterLemák Demeter 03 03 OA DudovaOA Dudova 5 12.94
26 1 Lendel DominikLendel Dominik 05 05 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 5 12.97
27 145 Raisz KristiánRaisz Kristián 04 04 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 8 13.00
28 266 Timoško KristiánTimoško Kristián 05 05 SOŠE, Rybničná 59 BratislavaSOŠE, Rybničná 59 Bratislava 6 13.09
29 141 Janvaras AdamJanvaras Adam 03 03 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 3 13.10
30 217 Polák MatejPolák Matej 04 04 OA PezinokOA Pezinok 3 13.11
31 199 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 7 13.12
32 2 Marčičiak SamuelMarčičiak Samuel 03 03 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 6 13.15
32 169 Lučenič JakubLučenič Jakub 04 04 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 4 13.15
34 219 Špoták Lukᚊpoták Lukáš 05 05 SOŠE, Rybničná 59 BratislavaSOŠE, Rybničná 59 Bratislava 7 13.18
35 117 Trusina MarkoTrusina Marko 08 08 OA DudovaOA Dudova 8 13.20
36 212 Papcun MarekPapcun Marek 04 04 SPŠE Hálova 16 BratislavaSPŠE Hálova 16 Bratislava 1 13.23
37 136 Pokorný RaphaelPokorný Raphael 04 04 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 7 13.32
38 161 Čavajda TomášČavajda Tomáš 02 02 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 1 13.38
38 68 Čupka PeterČupka Peter 02 02 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 3 13.38
40 43 Horváth PavolHorváth Pavol 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 1 13.45
41 64 Filip ValíčekFilip Valíček 02 02 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 2 13.46
41 21 Dišpeter AndrejDišpeter Andrej 05 05 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 2 13.46
43 207 Krutka SamuelKrutka Samuel 01 01 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 4 13.56
44 204 Šteliar MarekŠteliar Marek 02 02 SPŠSaG, Drieňova 35 BratislavaSPŠSaG, Drieňova 35 Bratislava 6 13.72
44 28 Maurici AlexandioMaurici Alexandio 02 02 SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 4 13.72
46 34 Chren PatrikChren Patrik 06 06 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 4 13.73
47 47 Marko BargendiMarko Bargendi 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 2 13.89
48 188 Gellen ViktorGellen Viktor 02 02 Školský internát BratislavaŠkolský internát Bratislava 3 13.97
49 13 Majba RomanMajba Roman 04 04 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 3 14.03
50 195 Feješ SamuelFeješ Samuel 03 03 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 3 14.13
51 218 Szabo PatrikSzabo Patrik 03 03 SOŠE, Rybničná 59 BratislavaSOŠE, Rybničná 59 Bratislava 7 14.69
52 85 Varga LeoVarga Leo 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 8 14.89
158 Kajtor MartinKajtor Martin 03 03 SOŠ - BernolákovoSOŠ - Bernolákovo 3 DNS
181 Tománek MatúšTománek Matúš 06 06 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 7 DNS
216 Vránek RichardVránek Richard 04 04 SPŠE Hálova 16 BratislavaSPŠE Hálova 16 Bratislava 8 DNS
49 Šimon LeščákŠimon Leščák 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 8 DNS
46 Lukáš BertőkLukáš Bertők 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 3 DNS
179 Palvík KristiánPalvík Kristián 05 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 5 DNS
3 Kohút SamuelKohút Samuel 06 06 SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 4 DNS
74 Nemček KrištofNemček Krištof 02 02 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 7 DNS
108 Godál PatrikGodál Patrik 05 05 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 3 DNS
107 Fekete SamuelFekete Samuel 02 02 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 2 DNS
109 Szalay KristiánSzalay Kristián 04 04 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 5 DNS
56 Dudáš MatúšDudáš Matúš 03 03 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 2 DNS
103 Veidinger PatrikVeidinger Patrik 04 04 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 7 DNS
58 Konečný OliverKonečný Oliver 03 03 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 5 DNS
98 Druzhkov IvanDruzhkov Ivan 05 05 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 1 DNS
243 Mercek AdamMercek Adam 03 03 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 5 DNS
102 Mikuš MichalMikuš Michal 05 05 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 6 DNS

100 m - Študentky SŠ (Beh)

Beh 01 (st, 6.10.2021 - 08:30) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 6 13.48
2 140 Tési EvelinTési Evelin 03 03 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 5 13.53
3 119 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 OA DudovaOA Dudova 2 14.24
4 139 Mikla NatáliaMikla Natália 03 03 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 4 14.49
5 133 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 8 14.68
6 121 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 3 16.01
112 Vrábliková NikolaVrábliková Nikola 05 05 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 7 DNS
111 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 6.10.2021 - 08:30) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 5 13.64
2 155 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 3 14.12
3 129 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 2 14.41
4 147 Mlynarčíková MiriamaMlynarčíková Miriama 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 1 15.31
5 149 Schletová DianaSchletová Diana 03 03 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 6 15.54
6 159 Nagyová EdinaNagyová Edina 05 05 SOŠ - BernolákovoSOŠ - Bernolákovo 4 15.84
7 160 Vinczeová ChiaraVinczeová Chiara 04 04 SOŠ - BernolákovoSOŠ - Bernolákovo 8 17.20
187 Vanková IzabelaVanková Izabela 03 03 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 6.10.2021 - 08:30) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 5 13.33
2 148 Pernecká KarolínaPernecká Karolína 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 4 15.18
3 52 Jehlárová BiankaJehlárová Bianka 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 3 15.75
4 186 Špaleková NatáliaŠpaleková Natália 05 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 7 16.36
110 Hrušovská LenkaHrušovská Lenka 05 05 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 1 DNS
106 Hrdličková PavlinaHrdličková Pavlina 04 04 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 2 DNS
185 Prívarová LuciaPrívarová Lucia 05 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 6.10.2021 - 08:30) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 5 13.76
2 5 Adamcová KristínaAdamcová Kristína 05 05 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 2 15.09
3 189 Bauerová EmaBauerová Ema 04 04 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 1 16.09
4 8 Križáková ZuzanaKrižáková Zuzana 05 05 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 6 16.16
5 90 Sárköziová NikolettaSárköziová Nikoletta 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 7 16.87
6 39 Čajková IzabelaČajková Izabela 06 06 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 3 17.48
7 7 Kameníková NatáliaKameníková Natália 03 03 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 4 17.52
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 6.10.2021 - 08:30) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Šimeková HanaŠimeková Hana 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 7 14.87
2 53 Paďourová KarinPaďourová Karin 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 5 15.60
3 91 Habajová KatarínaHabajová Katarína 06 06 SOŠPg ModraSOŠPg Modra 3 15.85
4 41 Hydeghethyová LenkaHydeghethyová Lenka 04 04 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 4 16.59
5 51 Dolinská NikolaDolinská Nikola 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 2 16.88
62 Revayova MiroslavaRevayova Miroslava 04 04 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 6 DNS
61 Dospiva NataliaDospiva Natalia 04 04 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 6.10.2021 - 08:30) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 2 14.82
2 42 Škvareninová AdelaŠkvareninová Adela 03 03 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 5 16.14
3 76 Fumačová LuciaFumačová Lucia 04 04 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 1 16.86
4 78 Juranová DorotaJuranová Dorota 03 03 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 4 16.93
5 88 Füzéková ViktóriaFüzéková Viktória 06 06 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 3 17.05
6 193 Žideková AnnaŽideková Anna 04 04 Školský internát BratislavaŠkolský internát Bratislava 7 19.91
83 Támová SimonaTámová Simona 02 02 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 6.10.2021 - 08:30) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Radičová ChiaraRadičová Chiara 04 04 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 5 14.52
2 203 Róthová KarinRóthová Karin 05 05 SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 6 15.44
3 4 Burdová ViktóriaBurdová Viktória 06 06 SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 1 16.07
4 221 Arvagová AdrianaArvagová Adriana 06 06 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 2 16.18
5 220 Fendeková ElaFendeková Ela 06 06 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 3 16.91
6 Wengerová HanaWengerová Hana 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 7 17.35
7 227 Hurejková MáriaHurejková Mária 05 05 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 4 17.49
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 5 13.33
2 132 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 6 13.48
3 140 Tési EvelinTési Evelin 03 03 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 5 13.53
4 173 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 5 13.64
5 27 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 5 13.76
6 155 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 3 14.12
7 119 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 OA DudovaOA Dudova 2 14.24
8 129 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 2 14.41
9 139 Mikla NatáliaMikla Natália 03 03 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 4 14.49
10 190 Radičová ChiaraRadičová Chiara 04 04 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 5 14.52
11 133 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 8 14.68
12 66 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 2 14.82
13 55 Šimeková HanaŠimeková Hana 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 7 14.87
14 5 Adamcová KristínaAdamcová Kristína 05 05 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 2 15.09
15 148 Pernecká KarolínaPernecká Karolína 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 4 15.18
16 147 Mlynarčíková MiriamaMlynarčíková Miriama 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 1 15.31
17 203 Róthová KarinRóthová Karin 05 05 SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 6 15.44
18 149 Schletová DianaSchletová Diana 03 03 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 6 15.54
19 53 Paďourová KarinPaďourová Karin 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 5 15.60
20 52 Jehlárová BiankaJehlárová Bianka 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 3 15.75
21 159 Nagyová EdinaNagyová Edina 05 05 SOŠ - BernolákovoSOŠ - Bernolákovo 4 15.84
22 91 Habajová KatarínaHabajová Katarína 06 06 SOŠPg ModraSOŠPg Modra 3 15.85
23 121 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 3 16.01
24 4 Burdová ViktóriaBurdová Viktória 06 06 SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 1 16.07
25 189 Bauerová EmaBauerová Ema 04 04 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 1 16.09
26 42 Škvareninová AdelaŠkvareninová Adela 03 03 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 5 16.14
27 8 Križáková ZuzanaKrižáková Zuzana 05 05 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 6 16.16
28 221 Arvagová AdrianaArvagová Adriana 06 06 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 2 16.18
29 186 Špaleková NatáliaŠpaleková Natália 05 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 7 16.36
30 41 Hydeghethyová LenkaHydeghethyová Lenka 04 04 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 4 16.59
31 76 Fumačová LuciaFumačová Lucia 04 04 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 1 16.86
32 90 Sárköziová NikolettaSárköziová Nikoletta 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 7 16.87
33 51 Dolinská NikolaDolinská Nikola 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 2 16.88
34 220 Fendeková ElaFendeková Ela 06 06 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 3 16.91
35 78 Juranová DorotaJuranová Dorota 03 03 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 4 16.93
36 88 Füzéková ViktóriaFüzéková Viktória 06 06 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 3 17.05
37 160 Vinczeová ChiaraVinczeová Chiara 04 04 SOŠ - BernolákovoSOŠ - Bernolákovo 8 17.20
38 Wengerová HanaWengerová Hana 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 7 17.35
39 39 Čajková IzabelaČajková Izabela 06 06 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 3 17.48
40 227 Hurejková MáriaHurejková Mária 05 05 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 4 17.49
41 7 Kameníková NatáliaKameníková Natália 03 03 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 4 17.52
42 193 Žideková AnnaŽideková Anna 04 04 Školský internát BratislavaŠkolský internát Bratislava 7 19.91
112 Vrábliková NikolaVrábliková Nikola 05 05 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 7 DNS
111 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 1 DNS
187 Vanková IzabelaVanková Izabela 03 03 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 7 DNS
110 Hrušovská LenkaHrušovská Lenka 05 05 Spojená škola MalinovoSpojená škola Malinovo 1 DNS
106 Hrdličková PavlinaHrdličková Pavlina 04 04 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 2 DNS
185 Prívarová LuciaPrívarová Lucia 05 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 6 DNS
62 Revayova MiroslavaRevayova Miroslava 04 04 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 6 DNS
61 Dospiva NataliaDospiva Natalia 04 04 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 1 DNS
83 Támová SimonaTámová Simona 02 02 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 6 DNS

800 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh 01 (st, 6.10.2021 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Cisár MartinCisár Martin 03 03 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 5 2:04.28
2 63 Filip BielekFilip Bielek 03 03 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 9 2:04.35
3 167 Hoffmann TomášHoffmann Tomáš 03 03 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 12 2:16.98
4 122 Bariny MatúšBariny Matúš 05 05 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 3 2:17.50
5 168 Goča RastislavGoča Rastislav 04 04 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 10 2:23.95
6 202 Benko MatúšBenko Matúš 04 04 SPŠSaG, Drieňova 35 BratislavaSPŠSaG, Drieňova 35 Bratislava 4 2:27.13
7 194 Ágh MaximiliánÁgh Maximilián 04 04 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 1 2:31.16
8 43 Horváth PavolHorváth Pavol 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 13 2:39.09
9 144 Almásy AlexAlmásy Alex 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 2 2:45.91
10 70 Herák ŠtefanHerák Štefan 04 04 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 11 3:21.34
100 Duducz JozefDuducz Jozef 04 04 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 8 DNS
56 Dudáš MatúšDudáš Matúš 03 03 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 7 DNS
98 Druzhkov IvanDruzhkov Ivan 05 05 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 6 DNS
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (st, 6.10.2021 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 13 2:08.03
2 205 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Gym. PezinokGym. Pezinok 1 2:23.24
3 23 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 2 2:26.59
4 164 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 6 2:27.25
5 163 Martinek MatejMartinek Matej 03 03 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 5 2:30.25
6 162 Marhula RichardMarhula Richard 04 04 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 4 2:30.73
7 234 Nemček JakubNemček Jakub 05 05 SOŠ informačných technológií Hlinická BratislavaSOŠ informačných technológi... 8 2:31.57
8 35 Molnár VladimírMolnár Vladimír 04 04 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 7 2:33.60
9 206 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 Gym. PezinokGym. Pezinok 12 2:37.22
10 46 Lukáš BertőkLukáš Bertők 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 3 2:40.07
11 144 Novotný LeonardNovotný Leonard 03 03 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 9 2:43.36
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (st, 6.10.2021 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 125 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 2 2:00.97
2 116 Stanislav TurčánikStanislav Turčánik 03 03 OA DudovaOA Dudova 5 2:19.83
3 138 Zajac TomášZajac Tomáš 06 06 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 10 2:22.81
4 127 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 7 2:23.45
5 37 Žilinčár PeterŽilinčár Peter 02 02 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 12 2:26.13
6 146 Škerlec MatejŠkerlec Matej 04 04 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 6 2:29.31
7 36 Smolárik MariánSmolárik Marián 05 05 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 3 2:37.80
8 115 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 OA DudovaOA Dudova 4 2:38.87
86 Vércse JázminVércse Jázmin 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 9 DNS
103 Veidinger PatrikVeidinger Patrik 04 04 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 8 DNS
60 Piteľka SamuelPiteľka Samuel 03 03 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 1 DNS
182 Zubaj AdamZubaj Adam 05 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 11 DNS
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 125 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 2 2:00.97
2 120 Cisár MartinCisár Martin 03 03 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 5 2:04.28
3 63 Filip BielekFilip Bielek 03 03 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 9 2:04.35
4 25 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 13 2:08.03
5 167 Hoffmann TomášHoffmann Tomáš 03 03 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 12 2:16.98
6 122 Bariny MatúšBariny Matúš 05 05 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 3 2:17.50
7 116 Stanislav TurčánikStanislav Turčánik 03 03 OA DudovaOA Dudova 5 2:19.83
8 138 Zajac TomášZajac Tomáš 06 06 ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 10 2:22.81
9 205 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Gym. PezinokGym. Pezinok 1 2:23.24
10 127 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 7 2:23.45
11 168 Goča RastislavGoča Rastislav 04 04 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 10 2:23.95
12 37 Žilinčár PeterŽilinčár Peter 02 02 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 12 2:26.13
13 23 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 2 2:26.59
14 202 Benko MatúšBenko Matúš 04 04 SPŠSaG, Drieňova 35 BratislavaSPŠSaG, Drieňova 35 Bratislava 4 2:27.13
15 164 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 6 2:27.25
16 146 Škerlec MatejŠkerlec Matej 04 04 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 6 2:29.31
17 163 Martinek MatejMartinek Matej 03 03 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 5 2:30.25
18 162 Marhula RichardMarhula Richard 04 04 SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava 4 2:30.73
19 194 Ágh MaximiliánÁgh Maximilián 04 04 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 1 2:31.16
20 234 Nemček JakubNemček Jakub 05 05 SOŠ informačných technológií Hlinická BratislavaSOŠ informačných technológi... 8 2:31.57
21 35 Molnár VladimírMolnár Vladimír 04 04 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 7 2:33.60
22 206 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 Gym. PezinokGym. Pezinok 12 2:37.22
23 36 Smolárik MariánSmolárik Marián 05 05 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 3 2:37.80
24 115 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 OA DudovaOA Dudova 4 2:38.87
25 43 Horváth PavolHorváth Pavol 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 13 2:39.09
26 46 Lukáš BertőkLukáš Bertők 21 21 SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 3 2:40.07
27 144 Novotný LeonardNovotný Leonard 03 03 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 9 2:43.36
28 144 Almásy AlexAlmásy Alex 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 2 2:45.91
29 70 Herák ŠtefanHerák Štefan 04 04 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 11 3:21.34
100 Duducz JozefDuducz Jozef 04 04 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 8 DNS
56 Dudáš MatúšDudáš Matúš 03 03 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 7 DNS
98 Druzhkov IvanDruzhkov Ivan 05 05 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 6 DNS
86 Vércse JázminVércse Jázmin 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 9 DNS
103 Veidinger PatrikVeidinger Patrik 04 04 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 8 DNS
60 Piteľka SamuelPiteľka Samuel 03 03 SPŠ strojnícka FajnorkaSPŠ strojnícka Fajnorka 1 DNS
182 Zubaj AdamZubaj Adam 05 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 11 DNS

800 m - Študentky SŠ (Beh)

Beh 01 (st, 6.10.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Beke EmaBeke Ema 04 04 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 4 2:34.56
2 29 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 15 2:36.46
3 200 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 8 2:39.06
4 118 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 OA DudovaOA Dudova 10 2:42.52
5 66 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 5 2:47.86
6 128 Hulínová ZuzanaHulínová Zuzana 06 06 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 13 2:52.78
7 172 Behalová VeronikaBehalová Veronika 05 05 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 3 3:00.29
8 93 Kohútová KarinKohútová Karin 05 05 SOŠPg ModraSOŠPg Modra 14 3:12.72
9 5 Adamcová KristínaAdamcová Kristína 05 05 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 17 3:13.35
10 38 Balleková KatarínaBalleková Katarína 06 06 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 2 3:14.87
11 94 Kováčová KristínaKováčová Kristína 06 06 SOŠPg ModraSOŠPg Modra 16 3:39.01
12 209 Balážová VanesaBalážová Vanesa 03 03 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 1 3:52.31
13 39 Čajková IzabelaČajková Izabela 06 06 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 7 4:07.50
87 Bolya LauraBolya Laura 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 6 DNS
105 Hladká RuženaHladká Ružena 03 03 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 11 DNS
210 Horváthová ViktóriaHorváthová Viktória 04 04 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 12 DNF
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (st, 6.10.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 2 2:27.09
2 130 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 9 2:31.31
3 80 Kubalová TamaraKubalová Tamara 04 04 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 1 2:32.93
4 121 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 3 2:46.25
5 151 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 16 2:51.76
6 154 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 4 2:53.19
7 131 Sitárová ZuzanaSitárová Zuzana 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 10 2:56.89
8 155 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 5 2:58.77
9 9 Panyiková EszterPanyiková Eszter 03 03 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 7 3:01.28
10 96 Vadovičová KristínaVadovičová Kristína 05 05 SOŠPg ModraSOŠPg Modra 14 3:07.41
11 175 Vojtášková ViktóriaVojtášková Viktória 05 05 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 15 3:09.14
12 150 Šoucová MiroslavaŠoucová Miroslava 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 12 3:35.27
13 82 Takácsová AndreaTakácsová Andrea 04 04 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 13 3:39.65
14 192 Šlosárová LenkaŠlosárová Lenka 04 04 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 11 3:40.91
183 Fecková KristínaFecková Kristína 04 04 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 9 DNS
184 Prachařová RebekaPrachařová Rebeka 02 02 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 8 DNS
89 Nagy GeorginaNagy Georgina 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 6 DNF
Celkom 17 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 2 2:27.09
2 130 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 9 2:31.31
3 80 Kubalová TamaraKubalová Tamara 04 04 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 1 2:32.93
4 65 Beke EmaBeke Ema 04 04 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 4 2:34.56
5 29 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 15 2:36.46
6 200 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava 8 2:39.06
7 118 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 OA DudovaOA Dudova 10 2:42.52
8 121 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 3 2:46.25
9 66 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 5 2:47.86
10 151 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 16 2:51.76
11 128 Hulínová ZuzanaHulínová Zuzana 06 06 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 13 2:52.78
12 154 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 4 2:53.19
13 131 Sitárová ZuzanaSitárová Zuzana 04 04 Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 10 2:56.89
14 155 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 5 2:58.77
15 172 Behalová VeronikaBehalová Veronika 05 05 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 3 3:00.29
16 9 Panyiková EszterPanyiková Eszter 03 03 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 7 3:01.28
17 96 Vadovičová KristínaVadovičová Kristína 05 05 SOŠPg ModraSOŠPg Modra 14 3:07.41
18 175 Vojtášková ViktóriaVojtášková Viktória 05 05 Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 15 3:09.14
19 93 Kohútová KarinKohútová Karin 05 05 SOŠPg ModraSOŠPg Modra 14 3:12.72
20 5 Adamcová KristínaAdamcová Kristína 05 05 SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava 17 3:13.35
21 38 Balleková KatarínaBalleková Katarína 06 06 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 2 3:14.87
22 150 Šoucová MiroslavaŠoucová Miroslava 05 05 SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 12 3:35.27
23 94 Kováčová KristínaKováčová Kristína 06 06 SOŠPg ModraSOŠPg Modra 16 3:39.01
24 82 Takácsová AndreaTakácsová Andrea 04 04 OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 13 3:39.65
25 192 Šlosárová LenkaŠlosárová Lenka 04 04 Gym. Hubeného 23 BratislavaGym. Hubeného 23 Bratislava 11 3:40.91
26 209 Balážová VanesaBalážová Vanesa 03 03 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 1 3:52.31
27 39 Čajková IzabelaČajková Izabela 06 06 Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 7 4:07.50
87 Bolya LauraBolya Laura 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 6 DNS
105 Hladká RuženaHladká Ružena 03 03 Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... 11 DNS
210 Horváthová ViktóriaHorváthová Viktória 04 04 SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis... 12 DNF
183 Fecková KristínaFecková Kristína 04 04 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 9 DNS
184 Prachařová RebekaPrachařová Rebeka 02 02 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 8 DNS
89 Nagy GeorginaNagy Georgina 05 05 Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 6 DNF

Skok do diaľky - Študenti SŠ

(st, 6.10.2021 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 199 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava
04 04 33 PB 569 549 569 556 569
2 24 Michalek JurajMichalek Juraj
Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10...
03 03 22 PB 555 533 554 555 555
3 219 Špoták Lukᚊpoták Lukáš
SOŠE, Rybničná 59 BratislavaSOŠE, Rybničná 59 Bratislava
05 05 31 PB 549 512 549 543 549
4 214 Potocky JakubPotocky Jakub
SPŠE Hálova 16 BratislavaSPŠE Hálova 16 Bratislava
04 04 27 PB 539 512 539 532 539
5 213 Trnka LadislavTrnka Ladislav
SPŠE Hálova 16 BratislavaSPŠE Hálova 16 Bratislava
03 03 34 PB 534 478 534 489 534
6 40 Bella SamuelBella Samuel
Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat...
04 04 2 PB 530 524 530 501 530
7 170 Palenčár PatrikPalenčár Patrik
Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava
03 03 24 PB 529 529 x 497 529
8 72 Juráček JulianJuráček Julian
OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava
04 04 16 PB 521 521 517 480 521
9 217 Polák MatejPolák Matej
OA PezinokOA Pezinok
04 04 25 PB 515 497 451 515 515
10 167 Hoffmann TomášHoffmann Tomáš
Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava
03 03 12 PB 510 x 510 x 510
11 84 Sofka LeoSofka Leo
Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec
05 05 29 PB 498 498 467 x 498
12 1 Lendel DominikLendel Dominik
SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava
05 05 19 PB 492 478 492 462 492
13 43 Horváth PavolHorváth Pavol
SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava
21 21 13 PB 492 462 492 462 492
14 188 Gellen ViktorGellen Viktor
Školský internát BratislavaŠkolský internát Bratislava
02 02 10 PB 483 467 483 x 483
15 198 Láznička JindrichLáznička Jindrich
ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava
06 06 18 PB 474 456 474 455 474
16 161 Čavajda TomášČavajda Tomáš
SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava
02 02 6 PB 469 469 442 x 469
17 2 Marčičiak SamuelMarčičiak Samuel
SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava
03 03 20 PB 467 387 405 467 467
18 49 Šimon LeščákŠimon Leščák
SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava
21 21 PB 460 460 x 428 460
19 165 Rakus AlbertRakus Albert
SPŠE K.Adlera BratislavaSPŠE K.Adlera Bratislava
03 03 28 PB 456 456 x x 456
20 20 Čupka RastislavČupka Rastislav
Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10...
03 03 7 PB 455 455 431 386 455
21 243 Mercek AdamMercek Adam
SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava
03 03 21 PB 453 453 431 157 453
22 208 Polyi DavidPolyi David
SOŠ GaHS, Farského 9 BratislavaSOŠ GaHS, Farského 9 Bratis...
03 03 26 PB 438 x 438 435 438
23 32 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat...
02 02 1 PB 438 x 438 x 438
24 235 Čalava SamuelČalava Samuel
SOŠ informačných technológií Hlinická BratislavaSOŠ informačných technológi...
04 04 5 PB 431 431 427 385 431
25 218 Szabo PatrikSzabo Patrik
SOŠE, Rybničná 59 BratislavaSOŠE, Rybničná 59 Bratislava
03 03 30 PB 408 408 x x 408
26 195 Feješ SamuelFeješ Samuel
ŠMNDaG, Teplická 7 BratislavaŠMNDaG, Teplická 7 Bratislava
03 03 9 PB 364 364 250 x 364
123 Federič FilipFederič Filip
Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati...
04 04 8 NM x x x -
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Študentky SŠ

(st, 6.10.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 132 Veselská SandraVeselská Sandra
Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati...
04 04 20 PB 519 441 519 x 519
2 140 Tési EvelinTési Evelin
ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava
03 03 19 PB 506 506 499 x 506
3 129 Masárová LauraMasárová Laura
Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati...
04 04 11 PB 458 400 424 458 458
4 156 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky
03 03 16 PB 451 417 x 451 451
5 176 Ziburová AdelaZiburová Adela
Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava
05 05 22 PB 425 425 419 403 425
6 173 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura
Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava
04 04 PB 424 x 413 424 424
7 133 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati...
04 04 21 PB 414 x 414 414 414
8 119 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
OA DudovaOA Dudova
03 03 9 PB 411 411 382 397 411
9 55 Šimeková HanaŠimeková Hana
SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava
21 21 PB 388 x 366 388 388
10 95 Rusnáková TeréziaRusnáková Terézia
SOŠPg ModraSOŠPg Modra
04 04 14 PB 387 387 384 377 387
11 9 Panyiková EszterPanyiková Eszter
SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava
03 03 12 PB 376 340 376 370 376
12 157 Šimková LenkaŠimková Lenka
Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky
04 04 17 PB 372 372 353 x 372
13 92 Hrubá SáraHrubá Sára
SOŠPg ModraSOŠPg Modra
04 04 5 PB 371 348 339 371 371
14 6 Gašparíková TamaraGašparíková Tamara
SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava
05 05 3 PB 368 x 362 368 368
15 79 Kačírková LucieKačírková Lucie
OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava
04 04 6 PB 354 354 341 327 354
16 31 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10...
04 04 18 PB 354 x x 354 354
17 51 Dolinská NikolaDolinská Nikola
SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava
21 21 PB 347 x 300 347 347
18 7 Kameníková NatáliaKameníková Natália
SZŠ Záhradnícka 44 BratislavaSZŠ Záhradnícka 44 Bratislava
03 03 7 PB 332 304 x 332 332
19 81 Kučerová EmaKučerová Ema
OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava
04 04 10 PB 309 x 309 302 309
20 184 Prachařová RebekaPrachařová Rebeka
SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi...
02 02 13 PB 305 289 304 305 305
88 Füzéková ViktóriaFüzéková Viktória
Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec
06 06 2 NM x x x -
Celkom 21 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Študenti SŠ (Beh)

Beh 01 (st, 6.10.2021 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Mikla, Molnár, Szitás, Tési Mikla, Molnár, Szitás, Tési ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 3 0:52.09
2 142 Pernecká, Hölczl, Mlynarčíková, Raisz Pernecká, Hölczl, Mlynarčíková, Raisz SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 5 0:55.00
3 71 Janík, Opaldová, Marhofer, Magyaricsová Janík, Opaldová, Marhofer, Magyaricsová OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 2 0:55.88
4 42 Aidi, Škvareninová, Chren, Hydeghethyová Aidi, Škvareninová, Chren, Hydeghethyová Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 1 0:56.03
5 160 Nagyová, Vinczeová, Mayer, Marini Nagyová, Vinczeová, Mayer, Marini SOŠ - BernolákovoSOŠ - Bernolákovo 4 0:57.13
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 6.10.2021 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Federič, Masárová, Veselská, Vajda Federič, Masárová, Veselská, Vajda Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 1 0:50.41
2 22 Ilgo, Kekeliová, Michalek, Janášková Ilgo, Kekeliová, Michalek, Janášková Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 3 0:52.85
3 173 Pekarčíková, Lučenič, Petřvalská, Šlesarik Pekarčíková, Lučenič, Petřvalská, Šlesarik Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 4 0:52.98
4 63 Filip, Filip, Fričová, Beke Filip, Filip, Fričová, Beke Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 2 0:53.46
5 Šimon, Bublavá, Jehlárová, Pfuntdner Šimon, Bublavá, Jehlárová, Pfuntdner SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 5 1:03.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 6.10.2021 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Michalovičová, Morávková, Gašpar, Sedlák Michalovičová, Morávková, Gašpar, Sedlák Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 5 0:54.59
2 28 Maurici Maurici SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 4 0:57.28
3 88 Füzéková, Sárköziová, Sofka, Varga Füzéková, Sárköziová, Sofka, Varga Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 3 1:03.31
179 Fecková, Palvík, Prívarová, Zubaj Fecková, Palvík, Prívarová, Zubaj SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 2 DNS
102 Duducz, Mikuš, Hrdličková, Hladká Duducz, Mikuš, Hrdličková, Hladká Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Federič, Masárová, Veselská, Vajda Federič, Masárová, Veselská, Vajda Gym. L. Novomeského, BratislavaGym. L. Novomeského, Brati... 1 0:50.41
2 139 Mikla, Molnár, Szitás, Tési Mikla, Molnár, Szitás, Tési ZŠ a Gym. s VJM BratislavaZŠ a Gym. s VJM Bratislava 3 0:52.09
3 22 Ilgo, Kekeliová, Michalek, Janášková Ilgo, Kekeliová, Michalek, Janášková Spojená škola Ostredková 10 BratislavaSpojená škola Ostredková 10... 3 0:52.85
4 173 Pekarčíková, Lučenič, Petřvalská, Šlesarik Pekarčíková, Lučenič, Petřvalská, Šlesarik Gym. Jána Papánka BratislavaGym. Jána Papánka Bratislava 4 0:52.98
5 63 Filip, Filip, Fričová, Beke Filip, Filip, Fričová, Beke Spojená škola Pankúchova 6 BratislavaSpojená škola Pankúchova 6 ... 2 0:53.46
6 154 Michalovičová, Morávková, Gašpar, Sedlák Michalovičová, Morávková, Gašpar, Sedlák Gym. 1.mája MalackyGym. 1.mája Malacky 5 0:54.59
7 142 Pernecká, Hölczl, Mlynarčíková, Raisz Pernecká, Hölczl, Mlynarčíková, Raisz SOŠ chemická BratislavaSOŠ chemická Bratislava 5 0:55.00
8 71 Janík, Opaldová, Marhofer, Magyaricsová Janík, Opaldová, Marhofer, Magyaricsová OA Račianska 107 BratislavaOA Račianska 107 Bratislava 2 0:55.88
9 42 Aidi, Škvareninová, Chren, Hydeghethyová Aidi, Škvareninová, Chren, Hydeghethyová Gym. Alberta Einsteina BratislavaGym. Alberta Einsteina Brat... 1 0:56.03
10 160 Nagyová, Vinczeová, Mayer, Marini Nagyová, Vinczeová, Mayer, Marini SOŠ - BernolákovoSOŠ - Bernolákovo 4 0:57.13
11 28 Maurici Maurici SOŠ podnikania BratislavaSOŠ podnikania Bratislava 4 0:57.28
12 Šimon, Bublavá, Jehlárová, Pfuntdner Šimon, Bublavá, Jehlárová, Pfuntdner SZŠ Strečnianska 20 BratislavaSZŠ Strečnianska 20 Bratislava 5 1:03.30
13 88 Füzéková, Sárköziová, Sofka, Varga Füzéková, Sárköziová, Sofka, Varga Spojená škola s VJM SenecSpojená škola s VJM Senec 3 1:03.31
179 Fecková, Palvík, Prívarová, Zubaj Fecková, Palvík, Prívarová, Zubaj SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča BratislavaSOŠ obch. a služ. S.Jurkovi... 2 DNS
102 Duducz, Mikuš, Hrdličková, Hladká Duducz, Mikuš, Hrdličková, Hladká Súkromná stredná športová školaSúkromná stredná športová š... DNS