<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

38. Rajecký maratón

Rajec (14. 8. 2021)

Polmaratón - Muži

Muži 01 (ut, 17.8.2021 - 09:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ilavský MiroslavIlavský Miroslav 87 87 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1:14:20
2 Zaťko DominikZaťko Dominik 93 93 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:20:00
3 Holeša PatrikHoleša Patrik 91 91 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:20:22
8 Piala JánPiala Ján 92 92 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:26:08
14 Došek IvanDošek Ivan 89 89 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 1:27:35
20 Fábik ViktorFábik Viktor 83 83 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:30:18
23 Miroslav HájekMiroslav Hájek 91 91 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:31:40
27 Kasman MarekKasman Marek 92 92 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:32:31
31 Kováč DavidKováč David 01 01 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:35:22
34 Prokopovič PeterProkopovič Peter 86 86 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:37:33
39 Bado RichardBado Richard 90 90 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:39:38
45 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:40:26
46 Tanushevski KrsteTanushevski Krste 87 87 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:40:45
57 Rybár JozefRybár Jozef 90 90 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:43:44
61 Rybár JakubRybár Jakub 92 92 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:45:37
Celkom 15 pretekárov
Muži 02 (ut, 17.8.2021 - 09:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:45:47
120 Prokein DenisProkein Denis 85 85 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 2:06:37
Celkom 2 pretekári
Muži 03 (ut, 17.8.2021 - 09:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1:24:14
4 Kovač JozefKovač Jozef 74 74 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:24:45
5 Zvara JanZvara Jan 74 74 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:25:46
6 Vyhnička KamilVyhnička Kamil 79 79 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:27:17
18 Drlička MiroslavDrlička Miroslav 72 72 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:34:28
29 Vlčan LudovítVlčan Ludovít 75 75 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:42:23
33 Ružík AndrejRužík Andrej 79 79 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1:43:27
40 Hozza MarekHozza Marek 77 77 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:44:32
43 Mandúch JánMandúch Ján 77 77 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:45:28
47 Veróny TomášVeróny Tomáš 81 81 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1:46:39
67 Chlpek TomášChlpek Tomáš 77 77 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1:51:39
68 Janík MárioJaník Mário 75 75 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:51:59
75 Šimek JánŠimek Ján 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:54:23
Celkom 13 pretekárov
Muži 05 (ut, 17.8.2021 - 09:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pauler OldřichPauler Oldřich 59 59 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 1:37:34
2 Pavol PeterPavol Peter 53 53 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1:47:45
13 Heumann LeošHeumann Leoš 59 59 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:05:09
Celkom 3 pretekári

Polmaratón - Ženy

Ženy 01 (ut, 17.8.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Došek KatarínaDošek Katarína 95 95 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 1:27:34
Celkom 1 pretekári
Ženy 02 (ut, 17.8.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Korotvičková ZuzanaKorotvičková Zuzana 79 79 Bežecký klub STEEL KošiceBežecký klub STEEL Košice 1:36:06
2 Genčurová JanaGenčurová Jana 74 74 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:43:03
3 Heltová MartinaHeltová Martina 81 81 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:45:42
5 Prívarová RadkaPrívarová Radka 79 79 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:47:47
6 Čuga EvaČuga Eva 77 77 Kilometre v pohybe ZvolenKilometre v pohybe Zvolen 1:48:50
Celkom 5 pretekárov
Ženy 03 (ut, 17.8.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:47:29
Celkom 1 pretekári