<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (celoslovenská súťaž)

Trnava (22. 9. 2021)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 007.00
2 Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 020.00
3 Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Alexandra Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Alexandra AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 029.00
4 Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela ŠK JablonicaŠK Jablonica 030.00
5 Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 041.00
6 Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 045.00
7 Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 047.00
8 Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 050.00
9 Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Tatiana Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Tatiana ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 062.00
10 Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Omar Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Omar Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 069.00
11 Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 071.00
12 Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 074.00
13 Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 075.00
14 Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Simona Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Simona Pohybko SereďPohybko Sereď 077.00
15 Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Alexander Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Alexander VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 084.00
16 Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 086.00
17 Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Leonard Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Leonard Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 088.00
18 Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Peter Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Peter Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 095.00
19 Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Michaela Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Michaela ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 100.00
20 Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Zara Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Zara Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 107.00
21 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Kiara Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Kiara Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 108.00
22 Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Emma Marin Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Emma Marin ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 126.00
Celkom 22 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(st, 22.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 1:33.03 1.00
2 Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 1:33.04 2.00
3 Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 1:33.25 3.00
4 Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 17 1:35.48 4.00
5 Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 1:38.16 5.00
6 Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:38.21 6.00
7 Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:39.22 7.00
8 Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:40.15 8.00
9 Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 16 1:42.16 9.00
10 Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 1:42.22 10.00
11 Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 18 1:42.39 11.00
12 Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21 1:43.49 12.00
13 Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 12 1:44.99 13.00
14 Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 1:45.01 14.00
15 Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 1:46.11 15.00
16 Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Pohybko SereďPohybko Sereď 15 1:46.46 16.00
17 Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:48.69 17.00
18 Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22 1:50.57 18.00
19 Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 1:53.36 19.00
20 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 1:55.69 20.00
21 Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 1:57.09 21.00
22 Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 5 2:02.52 22.00
Celkom 22 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(st, 22.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 1:16.14 1.00
2 Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 1:16.53 2.00
3 Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:17.94 3.00
4 Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 1:18.32 4.00
5 Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 1:18.51 5.00
6 Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 17 1:19.37 6.00
7 Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 1:19.50 7.00
8 Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 1:19.55 8.00
9 Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:19.58 9.00
10 Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21 1:19.71 10.00
11 Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 18 1:19.92 11.00
12 Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 16 1:20.32 12.00
13 Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:20.33 13.00
14 Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 1:21.37 14.00
15 Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 1:22.67 15.00
16 Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:25.17 16.00
17 Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 5 1:26.27 17.00
18 Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Pohybko SereďPohybko Sereď 15 1:26.38 18.00
19 Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22 1:28.68 19.00
20 Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 12 1:29.67 20.00
21 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 1:30.13 21.00
22 Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 1:33.28 22.00
Celkom 22 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(st, 22.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 76 1.00
2 Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 17 71 2.00
3= Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Tatiana Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Tatiana ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21 70 3.00
3= Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 70 3.00
5 Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 68 5.00
6= Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 67 6.00
6= Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 16 67 6.00
6= Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Kiara Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Kiara Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 67 6.00
6= Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 67 6.00
10= Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 66 10.00
10= Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Lucia Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Lucia AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 66 10.00
10= Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 66 10.00
10= Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Michaela Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Michaela ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22 66 10.00
14 Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Peter Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Peter Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 5 65 14.00
15= Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Zara Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Zara Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 63 15.00
15= Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 18 63 15.00
17 Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 62 17.00
18= Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Lilien Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Lilien VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 12 61 18.00
18= Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Martina Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Martina Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 61 18.00
18= Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Gabriel Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Gabriel Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 61 18.00
21 Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Emma Marin Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Emma Marin ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 59 21.00
22 Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Matej Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Matej Pohybko SereďPohybko Sereď 15 54 22.00
Celkom 22 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(st, 22.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 12.21 1.00
2= Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 11.35 2.00
2= Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 17 11.35 2.00
4 Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Alexandra Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Alexandra AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 11.15 4.00
5= Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Laura Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Laura ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21 11.12 6.00
5= Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 11.12 6.00
5= Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 16 11.12 6.00
8 Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Simona Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Simona Pohybko SereďPohybko Sereď 15 11.00 8.00
9 Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 10.85 9.00
10 Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.80 10.00
11= Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Lilien Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Lilien VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 12 10.70 11.00
11= Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.70 11.00
13= Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 10.45 13.00
13= Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 18 10.45 13.00
15 Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Martina Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Martina Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 10.40 15.00
16 Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Omar Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Omar Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.25 16.00
17 Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Michaela Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Michaela ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22 09.70 17.00
18 Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.45 18.00
19= Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Nina Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Nina Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 09.25 19.00
19= Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Jakub Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Jakub ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 09.25 19.00
21= Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Alexej Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Alexej Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.00 21.00
21= Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Nikolas Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Nikolas Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 5 09.00 21.00
Celkom 22 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(st, 22.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 69.50 1.00
2 Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 59.00 2.00
3 Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 17 58.00 3.00
4 Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 57.00 4.00
5 Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Alexandra Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Alexandra AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 55.00 5.00
6 Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 16 54.50 6.00
7= Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 53.50 7.00
7= Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 53.50 7.00
7= Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Simona Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Simona Pohybko SereďPohybko Sereď 15 53.50 7.00
10 Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 52.50 10.00
11 Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Peter Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Peter Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 5 50.00 11.00
12 Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 18 49.00 12.00
13 Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Omar Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Omar Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 47.00 13.00
14= Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Laura Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Laura ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21 45.50 14.00
14= Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Lilien Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Lilien VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 12 45.50 14.00
16 Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 44.00 16.00
17 Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Martina Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Martina Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 43.00 17.00
18 Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 42.50 18.00
19 Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Zara Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Zara Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 40.00 19.00
20 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Nina Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Nina Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 39.00 20.00
21 Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Veronika Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Veronika ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22 36.00 21.00
22 Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Emma Marin Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Emma Marin ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 32.00 22.00
Celkom 22 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(st, 22.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Michalovič, Nehyba, Haba, Mrázová, Pauková, Stašková Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 192.80 1.00
2 Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej Pokorný, Lisko, Važan, Capandová, Kaduriková, Kováčová Matej ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 16 148.00 2.00
3 Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip Streška, Jančo, Šišková, Kalaberová, Bártová, Gadomský Filip ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 17 147.60 3.00
4 Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela Králiková, Knotková, Poláčková, Martiš, Harnúšek, Matejov Michaela ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 146.60 4.00
5 Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina Malá, Peciarová, Krchňáková, Hlavatovič, Bilanič, Moravčík Martina AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 145.40 5.00
6 Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Simona Petríková, Vranka, Valach, Beňo, Skutilová, Slováková Simona Pohybko SereďPohybko Sereď 15 143.60 6.00
7 Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Alexandra Gregušová, Kubinyiová, Rosputinská, Schmidtmayer, Tuška, Krutošík Alexandra AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 141.60 7.00
8 Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Alexander Kubiš, Gyenesová, Krištof, Parobková, Kubáň, Hrudková Alexander VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 12 135.00 8.00
9 Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana Drmajová, Michalová, Šatková, Zima, Ďurica, Sedláček Diana BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 134.40 9.00
10= Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Šturdíková, Matušincová, Šuhajdová, Ľach, Kňažek, Dubina Hana Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 127.40 10.00
10= Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Peter Farkaš, Cinka, Horváth, Rusňáková, Rusňáková, Fedáková Peter Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 5 127.40 10.00
12 Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Omar Bougdar, Čahoj, Dobiaš, Bilická, Michalcová, Fašanková Omar Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 120.80 12.00
13 Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela Svoreňová, Prítulová, Ostrihoňová, Lančarič, Tkáč, Krnáč Nela ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 18 110.60 13.00
14 Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara Homolová, Dimitriu, Hriň, Jelžová, Vvong, Šarišský Sara MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 105.40 14.00
15 Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Michaela Wirdzek, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Štefanides, Baka, Baka Michaela ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22 103.00 15.00
16 Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Leonard Krajčovič, Bukvová, Greguš, Babiaková, Novota, Kozolková Leonard Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 102.00 16.00
17 Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Laura Tkáčová, Erneková, Mrázová, Surovec, Benčík, Tkáč Laura ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21 101.20 17.00
18 Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Halásová, Kamenčík, Kubišová, Lehocký, Tumová, Tuma Natália Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 101.00 18.00
19 Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Zara Gernátová, Komár, Pavelka, Lipták, Blašková, Kokoruďová Zara Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 097.20 19.00
20 Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela Adámeková, Blanářová, Bojda, Čápek, Hamza, Holešová Nela ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 096.40 20.00
21 Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Jakub Demeš, Ochoa, Antalová, Uhrín, Demeš, Goda Jakub ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 080.60 21.00
22 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Nina Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Kliský, Proházka, Straňovský Nina Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 064.60 22.00
Celkom 22 pretekárov