<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting pre najmladšie žiactvo

Bratislava (2. 10. 2021)

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
45 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 14.42
83 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 16.40
88 Priehoda TomášPriehoda Tomáš 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 15.28
38 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.94
48 Riška RichardRiška Richard 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.81
2 81 Jakubov MartinJakubov Martin 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 15.33
3 75 Bartonek MatejBartonek Matej 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 15.49
4 43 Pitoňák NoePitoňák Noe 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 15.91
5 86 Mihalenko MartinMihalenko Martin 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 16.57
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.83
2= 52 Ťažár KrištofŤažár Krištof 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 15.23
2= 49 Simko AlexSimko Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 15.23
4 34 Hladík DamiánHladík Damián 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 16.95
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.94
2 47 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.81
3 37 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.83
4 45 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 14.42
5 52 Ťažár KrištofŤažár Krištof 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 15.23
5 49 Simko AlexSimko Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 15.23
7 88 Priehoda TomášPriehoda Tomáš 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 15.28
8 81 Jakubov MartinJakubov Martin 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 15.33
9 75 Bartonek MatejBartonek Matej 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 15.49
10 43 Pitoňák NoePitoňák Noe 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 15.91
11 83 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 16.40
12 86 Mihalenko MartinMihalenko Martin 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 16.57
13 34 Hladík DamiánHladík Damián 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 16.95
48 Riška RichardRiška Richard 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Petrezsélová NicolPetrezsélová Nicol 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 16.09
2 96 Koudelníčková Liliana BellaKoudelníčková Liliana Bella 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 17.25
3 97 Krajčovičová LuciaKrajčovičová Lucia 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 17.41
4 100 Mihalenková AlexandraMihalenková Alexandra 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.31
5 101 Mravcová SáraMravcová Sára 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 25.49
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 14.39
2 67 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 15.53
3 142 Hudecová DominikaHudecová Dominika 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 15.65
4 105 Rosinová AdrianaRosinová Adriana 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.59
5 Matoušková KristínaMatoušková Kristína 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 19.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 13.06
2 12 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 14.11
3 102 Musayeova EsterMusayeova Ester 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 15.53
4 149 Šintalová AgátaŠintalová Agáta 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 16.22
5 93 Borguľová LuciaBorguľová Lucia 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 19.82
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 13.06
2 12 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 14.11
3 115 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 14.39
4 67 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 15.53
4 102 Musayeova EsterMusayeova Ester 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 15.53
6 142 Hudecová DominikaHudecová Dominika 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 15.65
7 104 Petrezsélová NicolPetrezsélová Nicol 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 16.09
8 149 Šintalová AgátaŠintalová Agáta 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 16.22
9 96 Koudelníčková Liliana BellaKoudelníčková Liliana Bella 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 17.25
10 97 Krajčovičová LuciaKrajčovičová Lucia 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 17.41
11 105 Rosinová AdrianaRosinová Adriana 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.59
12 Matoušková KristínaMatoušková Kristína 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 19.05
13 93 Borguľová LuciaBorguľová Lucia 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 19.82
14 100 Mihalenková AlexandraMihalenková Alexandra 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.31
15 101 Mravcová SáraMravcová Sára 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 25.49

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Fianta FélixFianta Félix 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 26.44
2 108 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 28.92
122 Gažovič DominikGažovič Dominik 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Gába KarolGába Karol 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 29.82
2 39 Macko LukášMacko Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 32.92
3 53 Tietz TomášTietz Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 35.16
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.97
2 133 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 27.75
3 109 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 29.59
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 2.10.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Rapant RadoslavRapant Radoslav 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 35.35
2 89 Rojik TadeášRojik Tadeáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 40.43
Celkom 2 pretekári
Beh 05 (so, 2.10.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Biskadsky LukasBiskadsky Lukas 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 32.79
2 90 Rojik TobiášRojik Tobiáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 41.75
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Fianta FélixFianta Félix 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 26.44
2 128 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.97
3 133 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 27.75
4 108 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 28.92
5 109 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 29.59
6 136 Gába KarolGába Karol 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 29.82
7 31 Biskadsky LukasBiskadsky Lukas 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 32.79
8 39 Macko LukášMacko Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 32.92
9 53 Tietz TomášTietz Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 35.16
10 46 Rapant RadoslavRapant Radoslav 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 35.35
11 89 Rojik TadeášRojik Tadeáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 40.43
12 90 Rojik TobiášRojik Tobiáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 41.75
122 Gažovič DominikGažovič Dominik 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 31.79
2 24 Mojžišová MagdalenkaMojžišová Magdalenka 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 31.89
3 57 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 31.99
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 27.09
2 21 Kozova DominikaKozova Dominika 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 28.17
3 64 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 31.35
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Foltínová ZojaFoltínová Zoja 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 28.53
2 132 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.97
3 10 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 32.90
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 2.10.2021 - 09:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 30.60
2 94 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 32.12
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 27.09
2 21 Kozova DominikaKozova Dominika 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 28.17
3 141 Foltínová ZojaFoltínová Zoja 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 28.53
4 132 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.97
5 69 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 30.60
6 64 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 31.35
7 131 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 31.79
8 24 Mojžišová MagdalenkaMojžišová Magdalenka 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 31.89
9 57 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 31.99
10 94 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 32.12
11 10 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 32.90

150 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 31.40
2 45 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 35.24
3 47 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 36.66
4 83 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 38.20
5 86 Mihalenko MartinMihalenko Martin 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 38.62
6 88 Priehoda TomášPriehoda Tomáš 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 41.62
48 Riška RichardRiška Richard 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Simko AlexSimko Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 33.72
2 81 Jakubov MartinJakubov Martin 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 34.39
3 43 Pitoňák NoePitoňák Noe 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 37.58
4 37 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 38.42
5 34 Hladík DamiánHladík Damián 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 40.09
6 52 Ťažár KrištofŤažár Krištof 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 40.39
7 75 Bartonek MatejBartonek Matej 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 45.88
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 31.40
2 49 Simko AlexSimko Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 33.72
3 81 Jakubov MartinJakubov Martin 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 34.39
4 45 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 35.24
5 47 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 36.66
6 43 Pitoňák NoePitoňák Noe 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 37.58
7 83 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 38.20
8 37 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 38.42
9 86 Mihalenko MartinMihalenko Martin 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 38.62
10 34 Hladík DamiánHladík Damián 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 40.09
11 52 Ťažár KrištofŤažár Krištof 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 40.39
12 88 Priehoda TomášPriehoda Tomáš 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 41.62
13 75 Bartonek MatejBartonek Matej 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 45.88
48 Riška RichardRiška Richard 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 DNS

150 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 34.40
2 104 Petrezsélová NicolPetrezsélová Nicol 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 35.56
3 97 Krajčovičová LuciaKrajčovičová Lucia 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 36.58
4 96 Koudelníčková Liliana BellaKoudelníčková Liliana Bella 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 37.44
5 67 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 41.58
6 101 Mravcová SáraMravcová Sára 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 48.44
7 100 Mihalenková AlexandraMihalenková Alexandra 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 55.36
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 30.42
2 142 Hudecová DominikaHudecová Dominika 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 33.54
3 93 Borguľová LuciaBorguľová Lucia 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 37.78
4 149 Šintalová AgátaŠintalová Agáta 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 37.84
5 105 Rosinová AdrianaRosinová Adriana 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 40.76
6 102 Musayeova EsterMusayeova Ester 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 43.38
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 30.42
2 142 Hudecová DominikaHudecová Dominika 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 33.54
3 115 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 34.40
4 104 Petrezsélová NicolPetrezsélová Nicol 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 35.56
5 97 Krajčovičová LuciaKrajčovičová Lucia 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 36.58
6 96 Koudelníčková Liliana BellaKoudelníčková Liliana Bella 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 37.44
7 93 Borguľová LuciaBorguľová Lucia 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 37.78
8 149 Šintalová AgátaŠintalová Agáta 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 37.84
9 105 Rosinová AdrianaRosinová Adriana 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 40.76
10 67 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 41.58
11 102 Musayeova EsterMusayeova Ester 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 43.38
12 101 Mravcová SáraMravcová Sára 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 48.44
13 100 Mihalenková AlexandraMihalenková Alexandra 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 55.36

200 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 46.24
2 3 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 51.34
3 44 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 53.30
4 123 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 53.68
5 110 Németh AdamNémeth Adam 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 55.72
6 40 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 56.46
7 147 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 57.90
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Foltín MariánFoltín Marián 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 46.06
2 137 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 48.10
3 124 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 48.24
4 14 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 50.40
5 85 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 52.62
6 87 Priehoda MatejPriehoda Matej 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 60.38
7 82 Kopplin Oliver SebastianKopplin Oliver Sebastian 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 61.98
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 50.48
2 76 Bartoněk PeterBartoněk Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 58.14
3 51 Šimko PeterŠimko Peter 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 60.16
4 148 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 64.08
5 91 Stachovič ViktorStachovič Viktor 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 67.44
125 Horský EliášHorský Eliáš 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Foltín MariánFoltín Marián 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 46.06
2 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 46.24
3 137 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 48.10
4 124 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 48.24
5 14 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 50.40
6 145 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 50.48
7 3 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 51.34
8 85 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 52.62
9 44 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 53.30
10 123 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 53.68
11 110 Németh AdamNémeth Adam 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 55.72
12 40 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 56.46
13 147 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 57.90
14 76 Bartoněk PeterBartoněk Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 58.14
15 51 Šimko PeterŠimko Peter 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 60.16
16 87 Priehoda MatejPriehoda Matej 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 60.38
17 82 Kopplin Oliver SebastianKopplin Oliver Sebastian 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 61.98
18 148 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 64.08
19 91 Stachovič ViktorStachovič Viktor 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 67.44
125 Horský EliášHorský Eliáš 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

200 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 48.23
2 113 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 48.27
3 73 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 49.13
4 72 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 52.23
5 106 Spišáková TheaSpišáková Thea 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 53.45
6 70 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 53.71
7 103 Musayeová KláraMusayeová Klára 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 54.17
8 112 Andrejkovicsová MiaAndrejkovicsová Mia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 60.35
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 48.34
2 26 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 50.04
3 92 Benková AdelaBenková Adela 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 50.58
4 120 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 50.88
5 130 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 51.62
6 22 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 53.33
7 111 Andrejkovicsová LeaAndrejkovicsová Lea 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 55.84
8 65 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 59.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 51.13
2 107 Šoltésová Mária LujzaŠoltésová Mária Lujza 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 53.45
3 5 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 53.53
4 68 Revická ZuzanaRevická Zuzana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 55.77
5 114 Hercová TamaraHercová Tamara 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 56.79
6 30 Vrabcova TamaraVrabcova Tamara 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 58.67
7 116 Roszkosova NinkaRoszkosova Ninka 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 62.97
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 48.23
2 113 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 48.27
3 60 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 48.34
4 73 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 49.13
5 26 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 50.04
6 92 Benková AdelaBenková Adela 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 50.58
7 120 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 50.88
8 18 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 51.13
9 130 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 51.62
10 72 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 52.23
11 22 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 53.33
12 106 Spišáková TheaSpišáková Thea 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 53.45
12 107 Šoltésová Mária LujzaŠoltésová Mária Lujza 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 53.45
14 5 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 53.53
15 70 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 53.71
16 103 Musayeová KláraMusayeová Klára 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 54.17
17 68 Revická ZuzanaRevická Zuzana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 55.77
18 111 Andrejkovicsová LeaAndrejkovicsová Lea 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 55.84
19 114 Hercová TamaraHercová Tamara 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 56.79
20 30 Vrabcova TamaraVrabcova Tamara 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 58.67
21 65 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 59.58
22 112 Andrejkovicsová MiaAndrejkovicsová Mia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 60.35
23 116 Roszkosova NinkaRoszkosova Ninka 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 62.97

600 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:04.78
2 35 Hulák JakubHulák Jakub 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:10.58
3 4 Trnovec FilipTrnovec Filip 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:17.98
4 42 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:19.22
5 50 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:22.54
6 79 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:29.74
7 127 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:34.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:20.64
2 117 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:25.06
3 55 Vanko WilliamVanko William 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:26.12
4 158 Mravec MatejMravec Matej 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:36.00
5 1 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 2:45.50
6 119 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:51.80
7 Vores SamoVores Samo 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2:58.88
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:04.78
2 35 Hulák JakubHulák Jakub 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:10.58
3 4 Trnovec FilipTrnovec Filip 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:17.98
4 42 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:19.22
5 17 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:20.64
6 50 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:22.54
7 117 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:25.06
8 55 Vanko WilliamVanko William 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:26.12
9 79 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:29.74
10 127 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:34.76
11 158 Mravec MatejMravec Matej 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:36.00
12 1 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 2:45.50
13 119 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:51.80
14 Vores SamoVores Samo 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2:58.88

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 02 (so, 2.10.2021 - 11:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 2:12.12
2 126 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:14.60
3 2 Sasinek MichalSasinek Michal 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:14.88
17 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 NM
117 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 NM
119 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 NM
158 Mravec MatejMravec Matej 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 NM
1 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 NM
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 11:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 134 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 2:02.92
2 77 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.00
3 78 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:11.60
4 54 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 2:14.52
5 146 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 2:14.68
6 138 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:18.18
7 121 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:20.94
8 84 Ľach GoranĽach Goran 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:24.52
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 NM
1 117 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 NM
1 119 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 NM
1 158 Mravec MatejMravec Matej 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 NM
1 1 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 NM
6 134 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 2:02.92
7 77 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.00
8 78 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:11.60
9 32 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 2:12.12
10 54 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 2:14.52
11 126 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:14.60
12 146 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 2:14.68
13 2 Sasinek MichalSasinek Michal 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:14.88
14 138 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:18.18
15 121 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:20.94
16 84 Ľach GoranĽach Goran 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:24.52

600 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 2:11.12
2 13 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 2:14.28
3 129 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:31.46
4 58 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:41.50
5 11 Švačová SimonaŠvačová Simona 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:45.38
6= 98 Krajčovičová MichaelaKrajčovičová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 3:16.58
6= 95 Jakubovová AmáliaJakubovová Amália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:16.58
61 Markušová EsterMarkušová Ester 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 144 Pražienková DianaPražienková Diana 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:22.51
2 62 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:25.43
3 27 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 2:32.03
4 25 Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 2:37.79
20 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
23 Meszarosova VivienMeszarosova Vivien 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS
28 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 2:11.12
2 13 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 2:14.28
3 144 Pražienková DianaPražienková Diana 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:22.51
4 62 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:25.43
5 129 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:31.46
6 27 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 2:32.03
7 25 Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 2:37.79
8 58 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:41.50
9 11 Švačová SimonaŠvačová Simona 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:45.38
10 98 Krajčovičová MichaelaKrajčovičová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 3:16.58
10 95 Jakubovová AmáliaJakubovová Amália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:16.58
61 Markušová EsterMarkušová Ester 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 DNS
20 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
23 Meszarosova VivienMeszarosova Vivien 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS
28 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 11:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 2:00.23
2 9 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 2:09.55
3 63 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:26.19
4 6 Jalecová HanaJalecová Hana 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 2:31.69
5 66 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:32.91
6 8 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 2:40.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 11:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 140 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 2:15.81
2 56 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 2:22.41
3 71 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 2:24.23
4 7 Kultanová PatríciaKultanová Patrícia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 2:26.61
5 74 Tobolková JanaTobolková Jana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:40.43
59 Janošová ZuzanaJanošová Zuzana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 2:00.23
2 9 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 2:09.55
3 140 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 2:15.81
4 56 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 2:22.41
5 71 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 2:24.23
6 63 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:26.19
7 7 Kultanová PatríciaKultanová Patrícia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 2:26.61
8 6 Jalecová HanaJalecová Hana 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 2:31.69
9 66 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:32.91
10 8 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 2:40.23
11 74 Tobolková JanaTobolková Jana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:40.43
59 Janošová ZuzanaJanošová Zuzana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.64
2 3 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 12.68
3 110 Németh AdamNémeth Adam 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.68
4 40 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.02
5 147 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 13.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.13
2 124 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.65
3 14 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.81
4 85 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.85
5 44 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Foltín MariánFoltín Marián 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 12.06
2 137 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 13.02
3 87 Priehoda MatejPriehoda Matej 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.26
4 76 Bartoněk PeterBartoněk Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.96
5 82 Kopplin Oliver SebastianKopplin Oliver Sebastian 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 12.06
2 51 Šimko PeterŠimko Peter 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.98
3 91 Stachovič ViktorStachovič Viktor 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.70
4 148 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 15.70
125 Horský EliášHorský Eliáš 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.13
2 124 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.65
3 14 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.81
4 85 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.85
5 135 Foltín MariánFoltín Marián 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 12.06
5 145 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 12.06
7 123 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.64
8 44 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.65
9 3 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 12.68
9 110 Németh AdamNémeth Adam 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.68
11 40 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.02
11 137 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 13.02
13 147 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 13.16
14 87 Priehoda MatejPriehoda Matej 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.26
15 76 Bartoněk PeterBartoněk Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.96
16 51 Šimko PeterŠimko Peter 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.98
17 91 Stachovič ViktorStachovič Viktor 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.70
18 82 Kopplin Oliver SebastianKopplin Oliver Sebastian 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.90
19 148 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 15.70
125 Horský EliášHorský Eliáš 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Fianta FélixFianta Félix 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.39
2 108 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 12.49
3 136 Gába KarolGába Karol 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 13.09
4 39 Macko LukášMacko Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 14.61
5 122 Gažovič DominikGažovič Dominik 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.29
2 133 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 12.45
3 109 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 13.47
4 53 Tietz TomášTietz Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.99
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Rapant RadoslavRapant Radoslav 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.18
2 31 Biskadsky LukasBiskadsky Lukas 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 17.26
3 90 Rojik TobiášRojik Tobiáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.56
4 89 Rojik TadeášRojik Tadeáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 18.36
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Fianta FélixFianta Félix 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.39
2 128 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.29
3 133 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 12.45
4 108 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 12.49
5 136 Gába KarolGába Karol 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 13.09
6 46 Rapant RadoslavRapant Radoslav 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.18
7 109 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 13.47
8 53 Tietz TomášTietz Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.99
9 39 Macko LukášMacko Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 14.61
10 122 Gažovič DominikGažovič Dominik 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.35
11 31 Biskadsky LukasBiskadsky Lukas 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 17.26
12 90 Rojik TobiášRojik Tobiáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.56
13 89 Rojik TadeášRojik Tadeáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 18.36

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.80
2 99 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.16
3 70 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.28
4 72 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.90
5 103 Musayeová KláraMusayeová Klára 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.12
6 106 Spišáková TheaSpišáková Thea 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 13.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.11
2 130 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.47
3 120 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 12.87
4 111 Andrejkovicsová LeaAndrejkovicsová Lea 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.93
5 26 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 14.21
6 112 Andrejkovicsová MiaAndrejkovicsová Mia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 16.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.73
2 92 Benková AdelaBenková Adela 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.55
3 116 Roszkosova NinkaRoszkosova Ninka 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 13.59
4 30 Vrabcova TamaraVrabcova Tamara 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 13.79
5 22 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 14.23
6 65 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 14.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hercová TamaraHercová Tamara 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 13.31
2 68 Revická ZuzanaRevická Zuzana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.37
3 18 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 13.55
4 5 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 14.05
5 107 Šoltésová Mária LujzaŠoltésová Mária Lujza 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 15.65
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.73
2 113 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.80
3 73 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.11
4 99 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.16
5 70 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.28
6 130 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.47
7 120 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 12.87
8 72 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.90
9 111 Andrejkovicsová LeaAndrejkovicsová Lea 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.93
10 103 Musayeová KláraMusayeová Klára 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.12
11 106 Spišáková TheaSpišáková Thea 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 13.22
12 114 Hercová TamaraHercová Tamara 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 13.31
13 68 Revická ZuzanaRevická Zuzana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.37
14 92 Benková AdelaBenková Adela 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.55
14 18 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 13.55
16 116 Roszkosova NinkaRoszkosova Ninka 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 13.59
17 30 Vrabcova TamaraVrabcova Tamara 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 13.79
18 5 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 14.05
19 26 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 14.21
20 22 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 14.23
21 65 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 14.25
22 107 Šoltésová Mária LujzaŠoltésová Mária Lujza 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 15.65
23 112 Andrejkovicsová MiaAndrejkovicsová Mia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 16.23

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 11.69
2 21 Kozova DominikaKozova Dominika 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 13.02
3 131 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.20
4 64 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.46
5 57 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 15.44
6 24 Mojžišová MagdalenkaMojžišová Magdalenka 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 15.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.31
2 69 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.61
3 141 Foltínová ZojaFoltínová Zoja 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 13.73
4 10 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 14.11
5 94 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 14.21
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 11.69
2 21 Kozova DominikaKozova Dominika 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 13.02
3 131 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.20
4 132 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.31
5 64 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.46
6 69 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.61
7 141 Foltínová ZojaFoltínová Zoja 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 13.73
8 10 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 14.11
9 94 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 14.21
10 57 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 15.44
11 24 Mojžišová MagdalenkaMojžišová Magdalenka 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 15.76

60 m prekážok [68,6 cm] - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Hulák JakubHulák Jakub 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.15
2 36 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.23
3 42 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.49
4 50 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.07
5 4 Trnovec FilipTrnovec Filip 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 12.17
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.71
2 Vores SamoVores Samo 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 13.15
3 127 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.25
4 1 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 13.39
5 55 Vanko WilliamVanko William 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.67
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.86
2 158 Mravec MatejMravec Matej 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.50
3 119 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 12.72
4 17 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 13.06
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Hulák JakubHulák Jakub 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.15
2 36 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.23
3 42 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.49
4 117 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.86
5 50 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.07
6 4 Trnovec FilipTrnovec Filip 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 12.17
7 158 Mravec MatejMravec Matej 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.50
8 79 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.71
9 119 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 12.72
10 17 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 13.06
11 Vores SamoVores Samo 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 13.15
12 127 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.25
13 1 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 13.39
14 55 Vanko WilliamVanko William 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.67

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.74
2 121 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.80
3 138 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 10.94
4 126 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.06
5 78 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.42
6 2 Sasinek MichalSasinek Michal 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.72
2 146 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.84
3 54 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.12
4 77 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.50
5 84 Ľach GoranĽach Goran 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.46
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.72
2 32 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.74
3 121 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.80
4 146 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.84
5 138 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 10.94
6 126 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.06
7 54 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.12
8 78 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.42
9 77 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.50
10 2 Sasinek MichalSasinek Michal 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.78
11 84 Ľach GoranĽach Goran 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.46

60 m prekážok [68,6 cm] - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.52
2 95 Jakubovová AmáliaJakubovová Amália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.44
3 58 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 15.80
4 98 Krajčovičová MichaelaKrajčovičová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.64
61 Markušová EsterMarkušová Ester 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.47
2 139 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 12.01
3 62 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.09
4 11 Švačová SimonaŠvačová Simona 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 13.59
5 144 Pražienková DianaPražienková Diana 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 13.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 2.10.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 12.79
2 25 Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 14.19
20 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
23 Meszarosova VivienMeszarosova Vivien 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
28 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.47
2 139 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 12.01
3 62 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.09
4 27 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 12.79
5 129 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.52
6 11 Švačová SimonaŠvačová Simona 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 13.59
7 144 Pražienková DianaPražienková Diana 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 13.65
8 25 Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 14.19
9 95 Jakubovová AmáliaJakubovová Amália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.44
10 58 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 15.80
11 98 Krajčovičová MichaelaKrajčovičová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.64
61 Markušová EsterMarkušová Ester 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
20 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
23 Meszarosova VivienMeszarosova Vivien 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
28 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.10.2021 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.78
2 9 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.10
3 63 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.34
4 66 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.18
5 8 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.08
6 6 Jalecová HanaJalecová Hana 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 13.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.10.2021 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.13
2 71 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.35
3 140 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 12.03
4 7 Kultanová PatríciaKultanová Patrícia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 12.07
5 74 Tobolková JanaTobolková Jana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.63
59 Janošová ZuzanaJanošová Zuzana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.78
2 9 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.10
3 56 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.13
4 63 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.34
5 71 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.35
6 140 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 12.03
7 7 Kultanová PatríciaKultanová Patrícia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 12.07
8 66 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.18
9 8 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.08
10 74 Tobolková JanaTobolková Jana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.63
11 6 Jalecová HanaJalecová Hana 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 13.68
59 Janošová ZuzanaJanošová Zuzana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Boháč MichalBoháč Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 3 PB 382 0.0
2 134 Cibulka RichardCibulka Richard
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 4 PB 371 0.0
3 138 Janec AlexJanec Alex
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 7 PB 368 0.0
4 126 Horváth TheodorHorváth Theodor
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 6 PB 358 0.0
5 78 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 5 PB 349 0.0
6 77 Beňo TimothyBeňo Timothy
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 2 PB 341 0.0
7 146 Študenc FilipŠtudenc Filip
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
11 11 10 PB 341 0.0
8 54 Vacula LeoVacula Leo
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 11 PB 338 0.0
9 121 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 1 PB 322 0.0
10 2 Sasinek MichalSasinek Michal
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
11 11 9 PB 296 0.0
11 84 Ľach GoranĽach Goran
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 8 PB 286 0.0
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Bártová SilviaBártová Silvia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 1 PB 369 0.0
2 63 Novotná LeaNovotná Lea
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 7 PB 338 0.0
3 71 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 11 PB 338 0.0
4 19 Janegová TatianaJanegová Tatiana
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 4 PB 329 0.0
5 140 Foltínová NinaFoltínová Nina
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 2 PB 314 0.0
6 9 Sitárová JúliaSitárová Júlia
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
11 11 10 PB 312 0.0
7 66 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 8 PB 294 0.0
8 7 Kultanová PatríciaKultanová Patrícia
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
11 11 6 PB 291 0.0
9 8 Saifi SophieSaifi Sophie
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
11 11 9 PB 269 0.0
10 74 Tobolková JanaTobolková Jana
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 12 PB 256 0.0
11 6 Jalecová HanaJalecová Hana
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
11 11 3 PB 229 0.0
59 Janošová ZuzanaJanošová Zuzana
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 5 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 128 Štefan BožíkŠtefan Božík
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 12 PB 184 0.0
2 33 Fianta FélixFianta Félix
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 4 PB 159 0.0
3 133 Cibulka MarkoCibulka Marko
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
14 14 2 PB 157 0.0
4 31 Biskadsky LukasBiskadsky Lukas
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 1 PB 156 0.0
5 108 Emeka AdamEmeka Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
14 14 3 PB 146 0.0
6 39 Macko LukášMacko Lukáš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 7 PB 138 0.0
7 136 Gába KarolGába Karol
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
14 14 5 PB 130 0.0
8 89 Rojik TadeášRojik Tadeáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
14 14 10 PB 130 0.0
9 46 Rapant RadoslavRapant Radoslav
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 9 PB 126 0.0
10 109 Majerech MatejMajerech Matej
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
14 14 8 PB 126 0.0
11 90 Rojik TobiášRojik Tobiáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
14 14 11 PB 126 0.0
12 53 Tietz TomášTietz Tomáš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 13 PB 121 0.0
122 Gažovič DominikGažovič Dominik
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 6 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Kresťanková EmaKresťanková Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 7 PB 164 0.0
2 143 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
14 14 4 PB 164 0.0
3 21 Kozova DominikaKozova Dominika
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 6 PB 160 0.0
4 64 Plichtová MelániaPlichtová Melánia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 9 PB 152 0.0
5 141 Foltínová ZojaFoltínová Zoja
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
14 14 3 PB 151 0.0
6 69 Ščevíková GretaŠčevíková Greta
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 10 PB 146 0.0
7 24 Mojžišová MagdalenkaMojžišová Magdalenka
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 8 PB 140 0.0
8 10 Švačová PetraŠvačová Petra
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
14 14 11 PB 134 0.0
9 131 Kaliská KatarínaKaliská Katarína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 5 PB 131 0.0
10 57 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 2 PB 127 0.0
11 94 Cvengroš LaraCvengroš Lara
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
14 14 1 PB 125 0.0
Celkom 11 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Lopatník AlexLopatník Alex
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 6 PB 161 0.0
2 45 Rapant BranislavRapant Branislav
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 10 PB 142 0.0
3 83 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
15 15 5 PB 138 0.0
4 49 Simko AlexSimko Alex
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 13 PB 133 0.0
5 86 Mihalenko MartinMihalenko Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
15 15 7 PB 128 0.0
6 52 Ťažár KrištofŤažár Krištof
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 14 PB 123 0.0
7 81 Jakubov MartinJakubov Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
15 15 3 PB 117 0.0
8 43 Pitoňák NoePitoňák Noe
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 8 PB 114 0.0
9 37 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 4 PB 110 0.0
10 47 Rebroš ViliamRebroš Viliam
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 11 PB 110 0.0
11 88 Priehoda TomášPriehoda Tomáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
16 16 9 PB 109 0.0
12 34 Hladík DamiánHladík Damián
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 2 PB 108 0.0
13 75 Bartonek MatejBartonek Matej
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
16 16 1 PB 100 0.0
48 Riška RichardRiška Richard
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 12 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Hudecová DominikaHudecová Dominika
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
15 15 2 PB 144 0.0
2 104 Petrezsélová NicolPetrezsélová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
15 15 8 PB 140 0.0
3 12 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
15 15 13 PB 139 0.0
4 105 Rosinová AdrianaRosinová Adriana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
15 15 11 PB 127 0.0
5 97 Krajčovičová LuciaKrajčovičová Lucia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
15 15 4 PB 123 0.0
6 93 Borguľová LuciaBorguľová Lucia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
15 15 1 PB 118 0.0
7= 67 Revická LuciaRevická Lucia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 10 PB 117 0.0
7= 149 Šintalová AgátaŠintalová Agáta
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
15 15 12 PB 117 0.0
9 96 Koudelníčková Liliana BellaKoudelníčková Liliana Bella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
16 16 3 PB 108 0.0
10 102 Musayeova EsterMusayeova Ester
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
17 17 7 PB 100 0.0
11 101 Mravcová SáraMravcová Sára
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
15 15 6 PB 097 0.0
12 100 Mihalenková AlexandraMihalenková Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
17 17 5 PB 086 0.0
115 Prachárová NatáliaPrachárová Natália
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
15 15 9 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Lubelan LeonLubelan Leon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 10 PB 25.50 0.0
2 76 Bartoněk PeterBartoněk Peter
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 2 PB 25.10 0.0
3 82 Kopplin Oliver SebastianKopplin Oliver Sebastian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 8 PB 21.10 0.0
4 135 Foltín MariánFoltín Marián
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
13 13 3 PB 19.30 0.0
5 147 Študenc JakubŠtudenc Jakub
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 19 PB 19.30 0.0
6 3 Šiška ViliamŠiška Viliam
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
13 13 18 PB 16.10 0.0
7 137 Husár TomášHusár Tomáš
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
13 13 7 PB 15.80 0.0
8 123 Gažovič KarolGažovič Karol
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 4 PB 15.60 0.0
9 41 Michalko SamuelMichalko Samuel
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 12 PB 14.60 0.0
10= 110 Németh AdamNémeth Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
13 13 13 PB 14.00 0.0
10= 124 Hanušiak MichalHanušiak Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 5 PB 14.00 0.0
12 145 Babiak HugoBabiak Hugo
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 1 PB 13.30 0.0
13 40 Mayer RoderikMayer Roderik
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 11 PB 12.21 0.0
14 44 Polkan AllenPolkan Allen
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 14 PB 11.45 0.0
15 148 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 20 PB 11.30 0.0
16 87 Priehoda MatejPriehoda Matej
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 15 PB 11.00 0.0
17 14 Kordoš MartinKordoš Martin
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
13 13 9 PB 09.10 0.0
18 91 Stachovič ViktorStachovič Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 16 PB 09.00 0.0
125 Horský EliášHorský Eliáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 6 DNS 0.0
51 Šimko PeterŠimko Peter
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 17 DNS 0.0
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 2.10.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Tanková TiffanyTanková Tiffany
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 22 PB 14.50 0.0
2 99 Králová SimonaKrálová Simona
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 11 PB 12.10 0.0
3 106 Spišáková TheaSpišáková Thea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 18 PB 11.40 0.0
4 70 Šišková AdelaŠišková Adela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava