<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom behu

Nové Zámky (23. 10. 2021)

Cezpoľný beh - Muži

(so, 23.10.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 447 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 0:15:33
2 73 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 79 79 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 0:16:37
3 175 Fábik ViktorFábik Viktor 83 83 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:16:51
4 109 Ozorák MiroslavOzorák Miroslav 73 73 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:17:13
5 92 Junas DušanJunas Dušan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:17:39
6 75 Čermák GabrielČermák Gabriel 79 79 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:18:37
7 112 Daniš EmilDaniš Emil 72 72 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:19:05
8 174 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:19:15
9 76 Vintr TomášVintr Tomáš 83 83 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:19:53
10 176 Vlčan LudovítVlčan Ludovít 75 75 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:20:03
11 111 Holzhei DávidHolzhei Dávid 01 01 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:20:32
12 455 Trgiňa MartinTrgiňa Martin 76 76 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:21:03
13 448 Valko MilanValko Milan 65 65 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:21:51
14 74 Horný MarekHorný Marek 76 76 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:22:25
MS 98 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 0:16:10
110 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A DNS
Poznámky:
4,5 km
Celkom 16 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 23.10.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 113 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:15:51
2 114 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:18:07
3 78 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:18:18
Poznámky:
4,5 km
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 23.10.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 0:16:24
2 3 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 0:17:23
3 2 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 0:17:24
4 18 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:17:33
5 17 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:17:37
6 14 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:18:19
7 16 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:18:27
8 117 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:18:56
9 121 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:20:15
10 124 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:21:20
11 127 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:24:28
12 123 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:26:29
Poznámky:
4,5 km
Celkom 12 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 23.10.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:08:54
2 4 Gemmel MarianGemmel Marian 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:09:06
3 135 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:09:09
4 462 Szabó MaximiliánSzabó Maximilián 06 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:09:17
5 406 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:09:27
6 405 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:09:33
7 411 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:09:55
8 266 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 0:09:56
9 130 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:10:13
10 79 Šebesta AndrejŠebesta Andrej 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:10:22
11 454 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:10:42
12 413 Kubík SamuelKubík Samuel 06 06 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:10:56
13 412 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:11:26
14 132 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:11:54
15 134 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:11:55
16 227 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 0:12:19
136 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A DNS
128 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B DNS
19 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Poznámky:
2,5 km
Celkom 19 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 23.10.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:05:36
2 220 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:05:47
3 5 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:05:49
4 186 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:05:49
5 239 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 0:05:55
6 81 Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:06:11
7 446 Kostoláni ErikKostoláni Erik 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:06:13
8 179 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:16
9 404 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:06:45
10 83 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:06:48
11 154 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:06:50
12 138 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:06:59
13 20 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:07:14
14 177 Gašpar MatúšGašpar Matúš 09 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:07:17
15 137 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:07:29
Poznámky:
1,5 km
Celkom 15 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy

(so, 23.10.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 438 Zíšková MiroslavaZíšková Miroslava 75 75 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:10:28
2 187 Seidlová JanaSeidlová Jana 73 73 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:11:06
3 444 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 0:11:10
MS 13 Simonicsová UlrikaSimonicsová Ulrika 93 93 Active life team, o.z. KošiceActive life team, o.z. Košice 0:11:54
267 Hezká ZdenkaHezká Zdenka 80 80 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa DNS
Poznámky:
2,5 km
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 23.10.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 68 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 0:09:39
2 460 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:10:09
3 139 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:12:00
Poznámky:
2,5 km
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 23.10.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 461 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:09:51
2 450 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:10:56
3 190 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:11:02
MS 268 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:09:26
Poznámky:
2,5 km
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 23.10.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 295 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:09:40
2 271 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:09:56
3 70 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 0:10:02
4 297 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:10:35
5 25 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:10:36
6 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:10:39
7 85 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 0:10:52
8 272 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:11:05
9 99 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:11:08
10 274 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:11:21
11 269 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 0:11:29
12 157 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:11:42
13 194 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:11:49
14 22 Billiková BarboraBilliková Barbora 07 07 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:11:54
15 414 Némethová EmaNémethová Ema 07 07 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:12:06
16 273 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:12:10
17 228 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 0:12:13
18 193 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:12:25
19 195 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:12:31
20 416 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:12:41
21 24 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:12:52
22 417 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:13:06
23 158 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:13:08
24 87 Mišičáková VanesaMišičáková Vanesa 07 07 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 0:13:13
25 439 Janíková PetraJaníková Petra 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 0:13:14
26 23 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:13:33
Poznámky:
2,5 km
Celkom 26 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 23.10.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 100 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:06:07
2 242 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:06:12
3 241 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:06:14
4 259 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:06:15
5 279 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:06:25
6 278 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:06:34
7 298 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:06:42
8 262 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:06:50
9 90 Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 0:06:51
10 244 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:06:54
11 275 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:07:01
12 409 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:07:01
13 198 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:07:01
14 229 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 0:07:04
15 35 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:07:14
16 71 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:07:14
17 230 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 0:07:18
18 36 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:07:18
19 31 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:07:19
20 72 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 0:07:19
21 28 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:07:30
22 243 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:07:36
23 410 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:07:46
24 260 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:07:47
25 456 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:07:47
26 433 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:49
27 432 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:54
28 408 Makovníková EsterMakovníková Ester 09 09 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:07:55
29 464 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:07:57
30 407 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 0:08:00
31 88 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 0:08:10
32 32 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:08:10
33 201 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:08:10
34 91 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 0:08:11
35 261 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:08:14
36 430 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:08:28
37 483 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:09:07
38 463 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:09:23
MS 153 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:06:15
MS 152 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:06:38
141 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A DNS
143 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A DNS
27 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A DNS
29 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A DNS
240 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A DNS
140 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A DNS
Poznámky:
1,5 km
Celkom 46 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 23.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 299 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:06:06
2 310 Haberern DanielHaberern Daniel 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:06:14
3 102 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:06:14
4 48 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:06:14
5 250 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:06:17
6 38 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:06:26
7 205 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:26
8 10 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:06:33
9 282 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:06:34
10 381 Slávik EliášSlávik Eliáš 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 0:06:34
11 249 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:06:39
12 246 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:06:45
13 319 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:06:49
14 231 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 0:07:02
15 307 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:07:03
16 308 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:07:04
17 202 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:07:07
18 420 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:09
19 435 Trgiňa OndrejTrgiňa Ondrej 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:07:10
20 421 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:14
21 47 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:07:15
22 45 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:07:24
23 225 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá ADetská a mládežnícka atleti... 0:07:25
24 285 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:07:28
25 418 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:34
26 203 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:07:35
27 41 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:07:35
28 46 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:07:36
29 39 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:07:44
30 452 Bartoniček PatrikBartoniček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:50
31 453 Segéň TobiasSegéň Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:50
32 224 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá ADetská a mládežnícka atleti... 0:07:58
33 221 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá ADetská a mládežnícka atleti... 0:08:02
34 451 Prochazka DominikProchazka Dominik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:03
35 248 Koreň MatejKoreň Matej 12 12 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:08:09
36 145 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:08:19
37 311 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:08:31
38 159 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:08:40
39 422 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:08:41
40 223 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá ADetská a mládežnícka atleti... 0:08:45
247 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A DNS
144 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A DNS
Poznámky:
1,5 km
Celkom 42 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 23.10.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 104 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak Myjava AAO TJ Spartak Myjava A 0:06:16
2 209 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:24
3 238 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 0:06:38
4 106 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak Myjava AAO TJ Spartak Myjava A 0:06:53
5 207 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 0:06:54
6 103 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak Myjava AAO TJ Spartak Myjava A 0:07:01
7 93 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 0:07:02
8 289 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:07:03
9 171 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:07:04
10 212 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:07:05
11 210 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:07:05
12 226 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 0:07:05
13 11 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:07:09
14 96 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 0:07:10
15 12 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:07:12
16 253 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:07:13
17 252 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:07:14
18 237 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 0:07:15
19 236 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 0:07:17
20 335 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:07:17
21 402 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:07:17
22 94 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 0:07:21
23 97 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 0:07:21
24 232 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 0:07:26
25 215 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 0:07:30
26 254 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:07:30
27 288 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:07:31
28 425 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:32
29 149 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:07:32
30 150 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:07:35
31 265 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:07:41
32 208 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel Partizánske CAtletický oddiel Partizánske C 0:07:42
33 214 Kollárová KarolínaKollárová Karolína 11 11 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 0:07:43
34 233 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 0:07:45
35 235 Klučiarová LenkaKlučiarová Lenka 13 13 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 0:07:45
36 164 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:07:47
37 218 Vŕbiková AgátaVŕbiková Agáta 13 13 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 0:07:48
38 213 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel Partizánske CAtletický oddiel Partizánske C 0:07:52
39 424 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:53
40 107 Pražienková DianaPražienková Diana 12 12 AO TJ Spartak Myjava AAO TJ Spartak Myjava A 0:07:55
41 65 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia Trnava CAK AŠK Slávia Trnava C 0:07:57
42 290 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:07:58
43 146 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:08:00
44 148 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:08:00
45 49 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 0:08:02
46 458 Hašaková KristinaHašaková Kristina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:08:03
47 286 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:08:04
48 61 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:08:06
49 50 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D 0:08:08
50 428 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:08:10
51 255 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:08:13
52 147 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:08:14
53 55 Černá PetronelaČerná Petronela 10 10 AK AŠK Slávia Trnava CAK AŠK Slávia Trnava C 0:08:14
54 427 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK Jablonica BŠK Jablonica B 0:08:18
55 64 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:08:22
56 51 Krchnáková VeronikaKrchnáková Veronika 11 11 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:08:26
57 367 Haberernová GrétaHaberernová Gréta 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:08:28
58 206 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel Partizánske CAtletický oddiel Partizánske C 0:08:30
59 380 Kubatková LauraKubatková Laura 13 13 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D 0:08:31
60 58 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 0:08:43
61 423 Sládková RadkaSládková Radka 11 11 ŠK Jablonica BŠK Jablonica B 0:08:44
62 62 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia Trnava CAK AŠK Slávia Trnava C 0:08:46
63 216 Belánová LuciaBelánová Lucia 12 12 Atletický oddiel Partizánske CAtletický oddiel Partizánske C 0:08:48
64 165 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:08:51
65 161 Šabíková ElaŠabíková Ela 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:08:55
66 163 Šabíková EnnaŠabíková Enna 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:08:55
67 264 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:08:59
68 429 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK Jablonica BŠK Jablonica B 0:09:02
69 66 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia Trnava CAK AŠK Slávia Trnava C 0:09:05
70 263 Kolláriková OlíviaKolláriková Olívia 12 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:09:09
71 63 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D 0:09:40
72 169 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:10:44
59 Eckerová NellaEckerová Nella 13 13 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D DNS
57 Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D DNS
54 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A DNS
53 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B DNS
52 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B DNS
217 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A DNS
67 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B DNS
Poznámky:
1,5 km
Celkom 79 pretekárov