<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Šprintérsky kiláčik

Šamorín (6. 8. 2021)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (pi, 6.8.2021 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.58
2 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.98
3 11 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.03
4 7 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.01
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 6.8.2021 - 16:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 07.20
2 3 Beňa JánBeňa Ján 90 90 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.87
3 4 Dömény JánDömény Ján 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.67
Ferencik MilosFerencik Milos 75 75 AC RUN For FunAC RUN For Fun 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 07.20
2 10 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.58
3 3 Beňa JánBeňa Ján 90 90 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.87
4 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.98
5 11 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.03
6 4 Dömény JánDömény Ján 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.67
7 7 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.01
Ferencik MilosFerencik Milos 75 75 AC RUN For FunAC RUN For Fun 4 DNS

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 6.8.2021 - 16:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.69
2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 07.97
3 72 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.10
4 36 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 08.22
5 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.31
6 28 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.34
7 20 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.46
8 25 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 6.8.2021 - 16:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Mareniak MichalMareniak Michal 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 08.67
2 33 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.81
3 32 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 PB 09.05
4 37 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.08
5 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 09.29
6 31 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.62
21 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (pi, 6.8.2021 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.37
2 26 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.02
3 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.15
4 Foltín MariánFoltín Marián 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 10.32
5 30 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.40
6 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 10.81
7 Kantemur EnesKantemur Enes 15 15 BABA 1 13.59
Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (pi, 6.8.2021 - 16:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Guyer TristanGuyer Tristan 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 08.60
2 27 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 08.64
3 24 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.07
4 35 Nagy MichalNagy Michal 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 6 10.36
5 29 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 10.48
6 34 Nagy MartinNagy Martin 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 10.87
7 Sitár SimonSitár Simon 12 12 BABA 8 12.35
8 Kantemur EymenKantemur Eymen 13 13 BABA 1 12.48
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.69
2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 07.97
3 72 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.10
4 36 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 08.22
5 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.31
6 28 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.34
7 20 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.46
8 23 Guyer TristanGuyer Tristan 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 08.60
9 27 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 08.64
10 74 Mareniak MichalMareniak Michal 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 08.67
11 25 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.70
12 33 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.81
13 32 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 PB 09.05
14 24 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.07
15 37 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.08
16 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 09.29
17 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.37
18 31 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.62
19 26 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.02
20 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.15
21 Foltín MariánFoltín Marián 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 10.32
22 35 Nagy MichalNagy Michal 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 6 10.36
23 30 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.40
24 29 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 10.48
25 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 10.81
26 34 Nagy MartinNagy Martin 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 10.87
27 Sitár SimonSitár Simon 12 12 BABA 8 12.35
28 Kantemur EymenKantemur Eymen 13 13 BABA 1 12.48
29 Kantemur EnesKantemur Enes 15 15 BABA 1 13.59
21 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 DNS
Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh (pi, 6.8.2021 - 16:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.05
2 53 Škanderová JanaŠkanderová Jana 83 83 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.96
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 6.8.2021 - 16:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.43
2 69 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83
3 67 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.01
4 61 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.05
5 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 09.21
6 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.56
7 65 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.75
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 6.8.2021 - 16:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.18
2 68 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.56
3 70 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.83
4 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 09.94
5 56 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.01
6 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 10.08
7 Blahušiaková AnetaBlahušiaková Aneta 14 14 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 13.01
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (pi, 6.8.2021 - 16:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Panenková MichaelaPanenková Michaela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.15
2 57 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 10.16
3 63 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 10.56
4 73 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.60
5 59 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.82
6 58 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.14
7 Audi NicoleAudi Nicole 13 13 BABA 1 11.20
64 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (pi, 6.8.2021 - 16:40) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.04
2 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.52
3 62 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.62
4 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.61
5 Jakubcová NatáliaJakubcová Natália 11 11 BABA 1 10.64
6 Jakubcová NicolJakubcová Nicol 13 13 BABA 8 11.48
7 Foltínová ZojaFoltínová Zoja 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 11.85
Šcibrany ViktóriaŠcibrany Viktória 16 16 DetičkyDetičky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (pi, 6.8.2021 - 16:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.06
2 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.47
3 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.34
4 Decsiová MiaDecsiová Mia 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.69
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.43
2 69 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83
3 67 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.01
4 60 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.04
5 61 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.05
6 66 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.18
7 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 09.21
8 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.52
9 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.56
9 68 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.56
11 62 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.62
12 65 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.75
13 70 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.83
14 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 09.94
15 56 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.01
16 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.06
17 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 10.08
18 Panenková MichaelaPanenková Michaela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.15
19 57 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 10.16
20 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.47
21 63 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 10.56
22 73 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.60
23 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.61
24 Jakubcová NatáliaJakubcová Natália 11 11 BABA 1 10.64
25 59 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.82
26 58 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.14
27 Audi NicoleAudi Nicole 13 13 BABA 1 11.20
28 Jakubcová NicolJakubcová Nicol 13 13 BABA 8 11.48
29 Foltínová ZojaFoltínová Zoja 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 11.85
30 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.34
31 Blahušiaková AnetaBlahušiaková Aneta 14 14 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 13.01
32 Decsiová MiaDecsiová Mia 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.69
64 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Šcibrany ViktóriaŠcibrany Viktória 16 16 DetičkyDetičky 7 DNS