<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská štafeta v Šamoríne

Šamorín (6. 8. 2021)

4 x 60 m kluby - Detská atletika starší

Detská atletika starší 01 (pi, 6.8.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.49
2 Pagáčová, Glembusová, Zelenáková, Kučinská Pagáčová, Glembusová, Zelenáková, Kučinská Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 38.75
3 Decsiová, Blaškovičová, Szarvasová, Dániel Decsiová, Blaškovičová, Szarvasová, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 38.84
4 Wardle, Klučiarová, Sádovská, Ďurovská Wardle, Klučiarová, Sádovská, Ďurovská Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 39.57
5 Netoušková, Príkopská, Dvorská, Schultz Netoušková, Príkopská, Dvorská, Schultz Lesky´s runnersLesky´s runners 5 39.77
6 Jamrichová, Poláčková, Gbelcová, Knotková Jamrichová, Poláčková, Gbelcová, Knotková ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 41.59
7 Dosoudilová, Blažková, Ďurišová, Sládková Dosoudilová, Blažková, Ďurišová, Sládková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 49.26
Poznámky:
Dievčatá
Celkom 7 pretekárov
Detská atletika starší 02 (pi, 6.8.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janko, Straský, Išunin, Haba Janko, Straský, Išunin, Haba Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 39.60
2 Klásek, Chalúpka, Olšovský, Matejov Klásek, Chalúpka, Olšovský, Matejov ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 42.39
Poznámky:
Chlapci
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Detská atletika mladší

(pi, 6.8.2021 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cabadajová, Vaneková, Uhrincová, Januš Cabadajová, Vaneková, Uhrincová, Januš Atletický klub AC Malacky FAtletický klub AC Malacky F 3 45.85
2 Kliský, Straňovský, Straňovský, Janek Kliský, Straňovský, Straňovský, Janek Atletický club Nové Zámky MAtletický club Nové Zámky M 5 46.17
3 Hercová, Bolyová, Prachárová, Belanová Hercová, Bolyová, Prachárová, Belanová Deti v pohybe Šamorín FDeti v pohybe Šamorín F 4 48.68
4 Mandák, Baťo, Krajčovič, Šproch Mandák, Baťo, Krajčovič, Šproch Atletický klub Zlaté Moravce MAtletický klub Zlaté Moravce M 6 57.06
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika starší

(pi, 6.8.2021 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvoničová, Nehyba, Pauková, Michalovič Prvoničová, Nehyba, Pauková, Michalovič Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 35.91
2 Foltínová, Janec, Moravcova, Cibulka Foltínová, Janec, Moravcova, Cibulka AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 37.43
3 Poláčková, Barcaj, Knotková, Matejov Poláčková, Barcaj, Knotková, Matejov ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 37.76
4 Polláková, Beňo, Fogelová, Forgáč Polláková, Beňo, Fogelová, Forgáč Pohybko SereďPohybko Sereď 5 38.81
5 Bukvová, Greguš, Štukovská, Krajčovič Bukvová, Greguš, Štukovská, Krajčovič Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 39.75
6 Kalmárová, Belošovičová, Petro, Štefan Kalmárová, Belošovičová, Petro, Štefan Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 42.30
7 Šnegoňová, Veselý, Lukáčková, Ferenčík Šnegoňová, Veselý, Lukáčková, Ferenčík Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 42.37
8 Polovková, Smolarčík, Hušková, Hušek Polovková, Smolarčík, Hušková, Hušek AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 42.97
Celkom 8 pretekárov

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika mladší

Detská atletika mladší 01 (pi, 6.8.2021 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Foltínová, Foltín, Hudecová, Cibulka Foltínová, Foltín, Hudecová, Cibulka AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 43.19
2 Šumáková, Kadlec, Bachárová, Halinár Šumáková, Kadlec, Bachárová, Halinár Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 44.52
3 Habová, Šimek, Habová, Pauko Habová, Šimek, Habová, Pauko Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.50
4 Decsiová, Lisický, Nagy, Vilkovská Decsiová, Lisický, Nagy, Vilkovská Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 47.06
5 Šprochová, Baťo, Pavelková, Krajčovič Šprochová, Baťo, Pavelková, Krajčovič Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 51.64
Celkom 5 pretekárov
Detská atletika mladší 02 (pi, 6.8.2021 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koščálová, Halvoník, Masnicova, Trocha Koščálová, Halvoník, Masnicova, Trocha Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 4 44.07
2 Hanicová, Kaňo, Mikulcová, Setnický Hanicová, Kaňo, Mikulcová, Setnický Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 47.23
3 Smatanová, Navrátil, Hušková, Polovka Smatanová, Navrátil, Hušková, Polovka AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 48.50
4 Lanžová, Juriga, Žúrková, Kuchár Lanžová, Juriga, Žúrková, Kuchár AK Junior HoličAK Junior Holič 5 55.82
5 Kolštromová, Trnavský, Micháliková, Korčák Kolštromová, Trnavský, Micháliková, Korčák AK Junior HoličAK Junior Holič 3 62.52
Celkom 5 pretekárov