<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá Slovenska veteránov

Trnava (17. - 24. 7. 2021)

100 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 17.7.2021 - 13:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.18
2 117 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.26
3 93 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 12.37
4 126 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.70
5 58 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 12.91
6 123 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 17.7.2021 - 13:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.89
2 100 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 14.49
3 74 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 14.90
4 22 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 15.45
5 7 Drapák KárolyDrapák Károly 21 21 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 16.59
69 Golian LadislavGolian Ladislav 42 42 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 17.7.2021 - 13:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Horvath PeterHorvath Peter 68 68 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 4 14.06
2= 98 Kelemen PavolKelemen Pavol 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 14.58
2= 131 Pranz MichaelPranz Michael 62 62 ULC Klosterneuburg AthleticsULC Klosterneuburg Athletics 6 14.58
4 80 Koribský JaroslavKoribský Jaroslav 60 60 HARDOX500HARDOX500 3 17.04
8 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.18
2 117 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.26
3 93 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 12.37
4 126 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.70
5 58 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 12.91
6 123 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.57
7 11 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.89
8 60 Horvath PeterHorvath Peter 68 68 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 4 14.06
9 100 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 14.49
10 98 Kelemen PavolKelemen Pavol 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 14.58
10 131 Pranz MichaelPranz Michael 62 62 ULC Klosterneuburg AthleticsULC Klosterneuburg Athletics 6 14.58
12 74 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 14.90
13 22 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 15.45
14 7 Drapák KárolyDrapák Károly 21 21 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 16.59
15 80 Koribský JaroslavKoribský Jaroslav 60 60 HARDOX500HARDOX500 3 17.04
69 Golian LadislavGolian Ladislav 42 42 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNS
8 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

100 m - Veteránky (Beh)

Beh 01 (so, 17.7.2021 - 13:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 14.59
2 39 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 15.50
3 19 Vojaček KatarínaVojaček Katarína 76 76 Active life team, o.z. KošiceActive life team, o.z. Košice 2 16.42
4 76 Matúšová AnnaMatúšová Anna 55 55 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 17.71
56 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 17.7.2021 - 13:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Tudevdorj StelaTudevdorj Stela 76 76 Active life team, o.z. KošiceActive life team, o.z. Košice 3 15.97
2 6 Petrovičová IvanaPetrovičová Ivana 82 82 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.06
3 77 Urbánová MartinaUrbánová Martina 70 70 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 16.84
4 143 Denešová DarinaDenešová Darina 64 64 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 2 16.85
5 102 Meňhartová VlastaMeňhartová Vlasta 67 67 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 16.95
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 14.59
2 39 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 15.50
3 18 Tudevdorj StelaTudevdorj Stela 76 76 Active life team, o.z. KošiceActive life team, o.z. Košice 3 15.97
4 6 Petrovičová IvanaPetrovičová Ivana 82 82 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.06
5 19 Vojaček KatarínaVojaček Katarína 76 76 Active life team, o.z. KošiceActive life team, o.z. Košice 2 16.42
6 77 Urbánová MartinaUrbánová Martina 70 70 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 16.84
7 143 Denešová DarinaDenešová Darina 64 64 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 2 16.85
8 102 Meňhartová VlastaMeňhartová Vlasta 67 67 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 16.95
9 76 Matúšová AnnaMatúšová Anna 55 55 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 17.71
56 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS