<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Žilinský kraj)

Kysucké Nové Mesto (9. 7. 2021)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 006.00
2 Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 013.00
3 Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Vanesa Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Vanesa Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 017.00
4 Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto B (B)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 023.00
Celkom 4 pretekári
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 008.00
2 Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 009.00
3 Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 018.00
Celkom 3 pretekári

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:10.34 1.00
2 Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 1:14.16 2.00
3 Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 1:22.16 3.00
Celkom 3 pretekári

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 1:43.50 1.00
2 Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 1:48.75 2.00
3 Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:53.60 3.00
4 Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto B (B)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 2:05.03 4.00
Celkom 4 pretekári

Štafetový beh - Detská atletika starší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 1:21.00 1.00
2 Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 1:22.00 2.00
3 Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:25.00 3.00
4 Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto B (B)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 1:29.00 4.00
Celkom 4 pretekári

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 0:59.15 1.00
2 Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 1:03.00 2.00
3 Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 1:09.00 3.00
Celkom 3 pretekári

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 18 1.00
1= Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 18 1.00
3 Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 16 3.00
Celkom 3 pretekári

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 57 1.00
2 Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 54 2.00
3= Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto B (B)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 52 3.00
3= Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Emma Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Emma Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 52 3.00
Celkom 4 pretekári

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 06.33 1.00
2 Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 06.24 2.00
3 Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 05.35 3.00
Celkom 3 pretekári

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 10.66 1.00
2 Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 10.51 2.00
3 Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Vanesa Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Vanesa Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 10.05 3.00
4 Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto B (B)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 08.57 4.00
Celkom 4 pretekári

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 24.00 1.00
2 Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 23.80 2.00
3 Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 21.60 3.00
Celkom 3 pretekári

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 52.80 1.00
2 Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 44.00 2.00
3 Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Vanesa Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Vanesa Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 43.00 3.00
4 Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto B (B)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 34.20 4.00
Celkom 4 pretekári

Hod vortexom - Detská atletika starší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub Važan, Kačerík, Lisko, Capandová, Kaduriková, Vancáková Jakub ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 134.00 1.00
2 Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Vanesa Halvoníková, Prištiaková, Targošová, Žibrúň, Pavelek, Jedinák Vanesa Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 105.60 2.00
3 Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam Ploštica, Bíleš, Tatarka, Kapustová, Cesneková, Bílešová Adam MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 083.60 3.00
4 Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter Ochodničan, Šteiniger, Lisko, Luciaková, Lisková, Játiová Peter MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto B (B)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 068.00 4.00
Celkom 4 pretekári

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(pi, 9.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek Kačerík, Kekely, Miháliková, Jančiová Marek ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 053.40 1.00
2 Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Halvoník, Masnicova, Trocha, Poništová Patrik Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 052.00 2.00
3 Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin Kadurik, Petráš, Kuraťová, Ovečková Martin ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 037.20 3.00
Celkom 3 pretekári