<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S

Trenčín (10. 7. 2021)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 007.00
2 Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 012.00
3 Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 019.00
4 Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Timea Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Timea Slávia Trenčín o.z. (D)Slávia Trenčín o.z. (D) 028.00
5= Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 032.00
5= Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Dominika Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Dominika Slávia Trenčín o.z. (E)Slávia Trenčín o.z. (E) 032.00
7 Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jesse Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jesse Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 036.00
Celkom 7 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 006.00
2 Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Detská a mládežnícka atletika Stará Turá A (A)Detská a mládežnícka atleti... 017.00
3 Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 025.00
4= Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Tamara Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Tamara Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 027.00
4= Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela AO Sparta Považská Bystrica A (A)AO Sparta Považská Bystrica... 027.00
6 Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Detská a mládežnícka atletika Stará Turá B (B)Detská a mládežnícka atleti... 031.00
7 Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Carla Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Carla Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 039.00
8 Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Viktor Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Viktor Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 043.00
9 Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Tadeáš Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Tadeáš AO Sparta Považská Bystrica B (B)AO Sparta Považská Bystrica... 048.00
Celkom 9 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 1:11.60 1.00
2 Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Detská a mládežnícka atletika Stará Turá B (B)Detská a mládežnícka atleti... 1:16.10 2.00
3 Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Detská a mládežnícka atletika Stará Turá A (A)Detská a mládežnícka atleti... 1:16.40 3.00
4 Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 1:16.50 4.00
5 Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 1:17.60 5.00
6 Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ AO Sparta Považská Bystrica A (A)AO Sparta Považská Bystrica... 1:19.50 6.00
7 Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 1:21.80 7.00
8 Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec AO Sparta Považská Bystrica B (B)AO Sparta Považská Bystrica... 1:23.70 8.00
9 Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 1:24.30 9.00
Celkom 9 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 1:38.00 1.00
2 Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 1:44.30 2.00
3 Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 1:48.90 3.00
4 Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Slávia Trenčín o.z. (D)Slávia Trenčín o.z. (D) 1:51.40 4.00
5 Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Slávia Trenčín o.z. (E)Slávia Trenčín o.z. (E) 1:58.20 5.00
6 Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 2:01.30 6.00
7 Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 2:04.90 7.00
Celkom 7 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 1:40.30 1.00
2 Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 1:41.00 2.00
3 Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 1:43.90 3.00
4 Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Slávia Trenčín o.z. (D)Slávia Trenčín o.z. (D) 1:45.00 4.00
5 Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Slávia Trenčín o.z. (E)Slávia Trenčín o.z. (E) 1:48.70 5.00
6 Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 1:52.00 6.00
7 Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 1:56.20 7.00
Celkom 7 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 0:42.40 1.00
2 Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 0:44.80 2.00
3 Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Detská a mládežnícka atletika Stará Turá A (A)Detská a mládežnícka atleti... 0:44.90 3.00
4 Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 0:45.10 4.00
5 Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ AO Sparta Považská Bystrica A (A)AO Sparta Považská Bystrica... 0:45.60 5.00
6 Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Detská a mládežnícka atletika Stará Turá B (B)Detská a mládežnícka atleti... 0:46.40 6.00
7 Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 0:47.70 7.00
8 Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 0:48.00 8.00
9 Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec AO Sparta Považská Bystrica B (B)AO Sparta Považská Bystrica... 0:48.10 9.00
Celkom 9 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Detská a mládežnícka atletika Stará Turá A (A)Detská a mládežnícka atleti... 15 1.00
1= Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 15 1.00
1= Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 15 1.00
4= Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Tamara Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Tamara Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 14 4.00
4= Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela AO Sparta Považská Bystrica A (A)AO Sparta Považská Bystrica... 14 4.00
6= Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Viktor Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Viktor Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 13 6.00
6= Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Adéla Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Adéla Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 13 6.00
6= Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Detská a mládežnícka atletika Stará Turá B (B)Detská a mládežnícka atleti... 13 6.00
9 Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Tadeáš Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Tadeáš AO Sparta Považská Bystrica B (B)AO Sparta Považská Bystrica... 12 9.00
Celkom 9 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 49 1.00
2 Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 48 2.00
3 Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 47 3.00
4= Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jakub Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jakub Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 44 4.00
4= Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Dominika Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Dominika Slávia Trenčín o.z. (E)Slávia Trenčín o.z. (E) 44 4.00
6= Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 43 6.00
6= Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Lea Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Lea Slávia Trenčín o.z. (D)Slávia Trenčín o.z. (D) 43 6.00
Celkom 7 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 60.40 1.00
2 Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela AO Sparta Považská Bystrica A (A)AO Sparta Považská Bystrica... 59.70 2.00
3 Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Alex Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Alex Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 57.00 3.00
4 Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Carla Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Carla Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 56.30 4.00
5 Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Detská a mládežnícka atletika Stará Turá A (A)Detská a mládežnícka atleti... 55.20 5.00
6 Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 53.70 6.00
7 Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Viktor Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Viktor Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 52.70 7.00
8 Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Detská a mládežnícka atletika Stará Turá B (B)Detská a mládežnícka atleti... 51.50 8.00
9 Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Tadeáš Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Tadeáš AO Sparta Považská Bystrica B (B)AO Sparta Považská Bystrica... 50.70 9.00
Celkom 9 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 10.62 1.00
2 Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 10.24 2.00
3 Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Timea Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Timea Slávia Trenčín o.z. (D)Slávia Trenčín o.z. (D) 09.95 3.00
4 Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 09.65 4.00
5 Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 09.60 5.00
6 Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jesse Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jesse Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 09.30 6.00
7 Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Tereza Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Tereza Slávia Trenčín o.z. (E)Slávia Trenčín o.z. (E) 08.98 7.00
Celkom 7 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 27.05 1.00
2 Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Detská a mládežnícka atletika Stará Turá A (A)Detská a mládežnícka atleti... 24.15 2.00
3 Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Carla Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Carla Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 22.90 3.00
4 Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela AO Sparta Považská Bystrica A (A)AO Sparta Považská Bystrica... 21.60 4.00
5 Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 21.50 5.00
6 Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Tamara Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Tamara Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 20.55 6.00
7 Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Detská a mládežnícka atletika Stará Turá B (B)Detská a mládežnícka atleti... 20.25 7.00
8 Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Sofia Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Sofia AO Sparta Považská Bystrica B (B)AO Sparta Považská Bystrica... 18.90 8.00
9 Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Viktor Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Viktor Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 15.10 9.00
Celkom 9 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 45.20 1.00
2 Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 42.20 2.00
3 Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 41.70 3.00
4 Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Timea Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Timea Slávia Trenčín o.z. (D)Slávia Trenčín o.z. (D) 39.40 4.00
5 Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Dominika Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Dominika Slávia Trenčín o.z. (E)Slávia Trenčín o.z. (E) 36.10 5.00
6 Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 33.20 6.00
7 Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jesse Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jesse Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 31.80 7.00
Celkom 7 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard Cibulka, Madluška, Janec, Dugová, Foltínová, Moravcova Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 128.20 1.00
2 Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Michalcová, Bilická, Horečná, Bougdar, Stoklasa, Plšek Michaela Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 092.60 2.00
3 Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Horváthová, Galková, Nevidzanová, Hort, Koprda, Kotešovec Tereza Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 090.00 3.00
4 Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Murgaš, Talian, Ostrčil, Psotná, Masaryková, Bučková Matej Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 089.30 4.00
5 Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jakub Jakubek, Soter Adi, Spačková, Kapuš, Fašanková, Mitošinka Jakub Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 085.90 5.00
6 Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Dominika Škúciová, Chudá, Macharová, Macák, Vitaloš, Bilický Dominika Slávia Trenčín o.z. (E)Slávia Trenčín o.z. (E) 085.50 6.00
7 Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Lea Urbanová, Hulínová, Burke, Mikláš, Lamoš, Zeman Lea Slávia Trenčín o.z. (D)Slávia Trenčín o.z. (D) 077.70 7.00
Celkom 7 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(so, 10.7.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián Foltín, Gába, Hudecová, Foltínová Marián AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 052.30 1.00
2 Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Hanicová, Mareková, Kaňo, Setnický Ri Detská a mládežnícka atletika Stará Turá B (B)Detská a mládežnícka atleti... 049.60 2.00
3 Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Bachárová, Halinár, Šumáková, Kadlec Michal Detská a mládežnícka atletika Stará Turá A (A)Detská a mládežnícka atleti... 044.30 3.00
4 Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Bukovčák, Chorvát, Lehocká, Končierová Lukáš Boscovia Nová Dubnica (A)Boscovia Nová Dubnica (A) 040.00 4.00
5 Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Sofia Meixnerová, Pavlík, Helíková, Červenec Sofia AO Sparta Považská Bystrica B (B)AO Sparta Považská Bystrica... 037.60 5.00
6 Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela Kostelánska, Krajčovič, Fiantoková, Španiheľ Petronela AO Sparta Považská Bystrica A (A)AO Sparta Považská Bystrica... 035.90 6.00
7 Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Matúš Jakubek, Hrbas, Macharová, Kapuš Matúš Slávia Trenčín o.z. B (B)Slávia Trenčín o.z. B (B) 032.00 7.00
8 Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Tamara Zemanovič, Gažová, Bučková, Mitošinka Tamara Slávia Trenčín o.z. A (A)Slávia Trenčín o.z. A (A) 029.00 8.00
9 Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Adéla Hulínová, Maláčova, Moravčík, Mišák Adéla Slávia Trenčín o.z. (C)Slávia Trenčín o.z. (C) 026.30 9.00
Celkom 9 pretekárov