<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Prešovský kraj)

Prešov (22. 6. 2021)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Karolína Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Karolína ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 A (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 007.00
2 Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Občianske združenie TABATA LevočaObčianske združenie TABATA ... 010.00
3 Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 019.00
4 Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 022.00
5 Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Mária Elen Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Mária Elen Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 030.00
6 Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 034.00
7 Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 042.00
Celkom 7 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 006.00
Celkom 1 pretekári

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 3:39.74 1.00
Celkom 1 pretekári

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 A (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:46.01 1.00
2 Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Občianske združenie TABATA LevočaObčianske združenie TABATA ... 1:48.42 2.00
3 Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:52.54 3.00
4 Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:57.56 4.00
5 Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 2:07.59 5.00
6 Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 2:15.01 6.00
7 Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 2:24.75 7.00
Celkom 7 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Občianske združenie TABATA LevočaObčianske združenie TABATA ... 1:01.72 1.00
2 Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 A (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:04.16 2.00
3 Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:05.15 3.00
4 Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:05.30 4.00
5 Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:08.12 5.00
6 Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 1:09.10 6.00
7 Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:12.06 7.00
Celkom 7 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:28.02 1.00
Celkom 1 pretekári

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 24 1.00
Celkom 1 pretekári

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 24 1.00
1= Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Filip Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Filip ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 A (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 24 1.00
1= Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Občianske združenie TABATA LevočaObčianske združenie TABATA ... 24 1.00
4 Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 23 4.00
5= Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Mária Elen Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Mária Elen Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 22 5.00
5= Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 22 5.00
7 Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 19 7.00
Celkom 7 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 06.90 1.00
Celkom 1 pretekári

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Karolína Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Karolína ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 A (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 11.84 1.00
2 Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Občianske združenie TABATA LevočaObčianske združenie TABATA ... 11.82 2.00
3 Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 11.10 3.00
4 Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 10.70 4.00
5 Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 09.96 5.00
6 Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Mária Elen Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Mária Elen Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 09.88 6.00
7 Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 08.70 7.00
Celkom 7 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 09.21 1.00
Celkom 1 pretekári

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Karolína Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Karolína ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 A (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 60.69 1.00
2 Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Občianske združenie TABATA LevočaObčianske združenie TABATA ... 48.96 2.00
3 Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 43.98 3.00
4 Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Karolína Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Karolína Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 40.58 4.00
5 Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 31.87 5.00
6 Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 30.18 6.00
7 Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 21.99 7.00
Celkom 7 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Karolína Kendrová, Poláček, Nyongoni, Grohoľová, Hríbik, Paľuv Karolína ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 A (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 142.20 1.00
2 Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Ambrózy, Šichta, Melcherová, Pitáková, Starec, Papištová Šimon Občianske združenie TABATA LevočaObčianske združenie TABATA ... 127.40 2.00
3 Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava Bilasová, Jajková, Kravec, Tóthová, Uhriňák, Vasilega Stanislava ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 110.80 3.00
4 Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Gernátová, Hanudeľová, Gondkovič, Pavlinská, Semka, Komár Tamara Chiara Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 093.30 4.00
5 Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Mária Elen Nižníková, Miklošková, Bučková, Nižník, Bartek, Koscelník Mária Elen Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 079.50 5.00
6 Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Jovič, Kravec, Slivka, Pavelka, Komárová, Petríková Alica Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 058.30 6.00
7 Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Anderková, Maníková, Olejníková, Olejník, Maník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 053.30 7.00
Celkom 7 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(ut, 22.6.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Androvič, Benčová, Miroľová, Hudák Terézia Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 023.20 1.00
Celkom 1 pretekári