<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva

Martin (5. 6. 2021)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 5.6.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Gál HugoGál Hugo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 6 31.03 25.06 29.45 x 29.45 31.03 x 28.01 11.00
2 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 5 PB 22.06 15.63 22.06 21.62 22.06 20.75 18.38 x 9.00
3 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 4 PB 21.68 17.87 18.80 18.29 18.80 x 17.18 21.68 8.00
4 44 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 18.07 17.94 17.70 16.51 17.94 18.07 17.58 x 7.00
5 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 PB 17.88 14.55 16.51 15.51 16.51 16.95 17.88 17.47 6.00
6 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 PB 15.88 14.68 14.98 15.88 15.88 x 15.18 15.56 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 5.6.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 13 PB 26.95 25.74 26.90 26.95 26.95 26.55 23.56 x 11.00
MS Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 5 PB 22.27 x x 22.27 22.27
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 12 PB 22.11 18.96 19.62 20.00 20.00 20.98 20.08 22.11 9.00
4 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 11 19.83 16.64 19.83 18.31 19.83 19.59 18.48 18.13 8.00
5 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 17.93 x 16.24 16.03 16.24 17.93 17.56 17.81 7.00
6 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 10 PB 16.55 15.15 x 15.16 15.16 15.04 16.55 13.84 6.00
7 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 PB 15.25 13.81 13.93 13.18 13.93 14.14 15.25 14.21 5.00
8 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 9 PB 15.05 15.05 - - 15.05 14.64 x 14.96 4.00
9 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 PB 13.35 x 12.09 13.35 13.35 12.80 13.23 12.99 3.00
10 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 12.01 11.49 12.01 11.65 12.01 2.00
11 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 SB 11.88 10.43 10.61 11.88 11.88 1.00
12 15 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 4 PB 10.93 x x 10.93 10.93
40 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 DNS - - -
Celkom 13 pretekárov