<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo AZB ligy mladšieho žiactvo a dorastu + kontrolné preteky

Bratislava (23. 6. 2021)

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 23.6.2021 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 14.41
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 23.6.2021 - 17:15) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 11.85
2 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.99
3 12 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.16
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 23.6.2021 - 16:55) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.97
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.10
3 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 12.24
4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 12.46
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 12.55
6 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 23.6.2021 - 16:55) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.60
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.74
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.99
4 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 13.67
5 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 14.05
6 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 15.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 23.6.2021 - 16:55) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varga JurajVarga Juraj 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 12.68
2 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 12.68
3 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.87
4 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.35
5 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.50
6 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 14.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 23.6.2021 - 16:55) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.32
2 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.68
3 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 12.96
4 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 13.92
5 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 14.28
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.97
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.10
3 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 12.24
4 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.32
5 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 12.46
6 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 12.55
7 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.59
8 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.60
9 Varga JurajVarga Juraj 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 12.68
9 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 12.68
9 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.68
12 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.74
13 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 12.96
14 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.99
15 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 13.67
16 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.87
17 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 13.92
18 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 14.05
19 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 14.28
20 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.35
21 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.50
22 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 14.73
23 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 15.05

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 23.6.2021 - 17:20) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 11.95
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.02
3 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.45
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 23.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.58
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.75
3 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.86
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.94
5 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.31
6 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 23.6.2021 - 17:05) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.85
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.23
3 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 13.78
4 29 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.83
5 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 13.93
6 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 23.6.2021 - 17:05) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.95
2 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 14.02
3 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.31
4 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.33
5 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 14.57
6 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 PB 14.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 23.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 15.21
2 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 PB 15.45
3 Príkopská KatarínaPríkopská Katarína 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 15.59
4 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 15.71
5 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 16.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 23.6.2021 - 17:05) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.75
2 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.21
3 161 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 14.75
4 Bitová ViktóriaBitová Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 15.45
5 Bednarikova AdelaBednarikova Adela 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 16.45
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 23.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 14.28
2 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.57
3 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 15.46
4 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 15.89
5 Daitová Chiara SofiaDaitová Chiara Sofia 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.23
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (st, 23.6.2021 - 17:05) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.15
2 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 14.43
3 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.51
4 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 15.19
5 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 15.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (st, 23.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová AnnaKrupová Anna 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 14.76
2 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 14.88
3 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 14.90
Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 2
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.58
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.75
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.85
4 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.86
5 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.94
6 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.15
7 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.23
8 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.31
9 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.57
10 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.75
11 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 13.78
12 29 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.83
13 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 13.93
14 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.95
15 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 14.02
16 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.21
17 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.25
18 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 14.28
19 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.31
20 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.33
21 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 14.43
22 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.51
23 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 14.57
23 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.57
25 161 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 14.75
26 Krupová AnnaKrupová Anna 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 14.76
27 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 PB 14.80
28 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 14.88
29 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 14.90
30 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 15.19
31 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 15.21
32 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 15.27
33 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 PB 15.45
33 Bitová ViktóriaBitová Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 15.45
35 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 15.46
36 Príkopská KatarínaPríkopská Katarína 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 15.59
37 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 15.71
38 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 15.89
39 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 16.05
40 Daitová Chiara SofiaDaitová Chiara Sofia 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.23
41 Bednarikova AdelaBednarikova Adela 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 16.45
Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ