<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting bratislavských klubov, najmladšie žiactvo

Bratislava (5. 6. 2021)

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.83
2 Mach Michal MetodMach Michal Metod 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 11.95
3 Králik SamuelKrálik Samuel 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 12.21
4 Just JánJust Ján 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 12.80
5 Gažovič DominikGažovič Dominik 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.40
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tobias IvanTobias Ivan 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.93
2 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.12
3 Kováčik EliášKováčik Eliáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.31
4 Tietz TomášTietz Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.45
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 12.41
2 Macko LukášMacko Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.89
3 Gašparík SamuelGašparík Samuel 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 13.05
4 Vanko ThomasVanko Thomas 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.17
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 11.46
2 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.76
3 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.66
4 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 14.62
Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.83
2 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 11.46
3 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.76
4 Tobias IvanTobias Ivan 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.93
5 Mach Michal MetodMach Michal Metod 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 11.95
6 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.12
7 Králik SamuelKrálik Samuel 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 12.21
8 Kováčik EliášKováčik Eliáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.31
9 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 12.41
10 Tietz TomášTietz Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.45
11 Just JánJust Ján 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 12.80
12 Macko LukášMacko Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.89
13 Gašparík SamuelGašparík Samuel 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 13.05
14 Vanko ThomasVanko Thomas 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.17
15 Gažovič DominikGažovič Dominik 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.40
16 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.66
17 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 14.62
Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.40
2 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.57
3 Gibson Alexander PaulGibson Alexander Paul 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 10.69
4 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.96
5 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 11.03
6 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 11.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.83
2 Tietz PatrikTietz Patrik 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.97
3 Štofko DominikŠtofko Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.44
4 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.53
5 77 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 PB 12.09
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hulák JakubHulák Jakub 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.93
2 74 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.20
3 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.62
4 Salák DanielSalák Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.70
5 78 Onderko RichardOnderko Richard 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 12.51
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubla MichalKubla Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.01
2 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.09
3 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.42
4 82 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 11.71
5 83 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 12.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 5.6.2021 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.44
2 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.84
3 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.78
4 Horský EliášHorský Eliáš 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.84
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hulák JakubHulák Jakub 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.93
2 74 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.20
3 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.40
4 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.44
5 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.57
6 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.62
7 Gibson Alexander PaulGibson Alexander Paul 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 10.69
8 Salák DanielSalák Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.70
9 76 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.83
10 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.84
11 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.96
12 Tietz PatrikTietz Patrik 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.97
13 Kubla MichalKubla Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.01
14 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 11.03
15 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.09
16 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.42
17 Štofko DominikŠtofko Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.44
18 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.53
19 82 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 11.71
20 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 11.73
21 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.78
22 Horský EliášHorský Eliáš 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.84
23 77 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 PB 12.09
24 83 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 12.33
25 78 Onderko RichardOnderko Richard 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 12.51

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 PB 09.43
2 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.46
3 71 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.84
4 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 09.93
5 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.11
Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 10.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.30
2 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.51
3 Kubla ŠimonKubla Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.00
4 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 12.30
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.11
2 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.36
3 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.79
4 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.90
5 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.87
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.53
2 Ľahký Tomᚼahký Tomáš 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.90
3 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.29
4 Miko MarcoMiko Marco 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.13
5 Erdogan DenizErdogan Deniz 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.69
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 5.6.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.01
2 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.20
3 Neupauer WilliamNeupauer William 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.21
4 72 Mesároš PatrikMesároš Patrik 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 10.60
5 Podmanický AdamPodmanický Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.61
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 PB 09.43
2 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.46
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.53
4 71 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.84
5 Ľahký Tomᚼahký Tomáš 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.90
6 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 09.93
7 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.01
8 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.11
8 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.11
10 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.20
11 Neupauer WilliamNeupauer William 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.21
12 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.29
13 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.30
14 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.36
15 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 10.37
16 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.51
17 72 Mesároš PatrikMesároš Patrik 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 10.60
18 Podmanický AdamPodmanický Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.61
19 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.79
20 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.90
21 Kubla ŠimonKubla Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.00
22 Miko MarcoMiko Marco 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.13
23 Erdogan DenizErdogan Deniz 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.69
24 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.87
25 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 12.30

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.49
2 Ballonova LauraBallonova Laura 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 12.05
3 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.41
4 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 12.58
5 Podmanická MiaPodmanická Mia 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kozova DominikaKozova Dominika 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.06
2 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.23
3 57 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.96
4 Mojžišová MagdalénaMojžišová Magdaléna 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 12.97
5 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 14.87
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.34
2 Šintalová AgátaŠintalová Agáta 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 13.16
3 Kublová KláraKublová Klára 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.86
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kozova DominikaKozova Dominika 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.06
2 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.23
3 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.49
4 57 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.96
5 Ballonova LauraBallonova Laura 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 12.05
6 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.34
7 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.41
8 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 12.58
9 Podmanická MiaPodmanická Mia 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.82
10 Mojžišová MagdalénaMojžišová Magdaléna 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 12.97
11 Šintalová AgátaŠintalová Agáta 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 13.16
12 Kublová KláraKublová Klára 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.86
13 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 14.87

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.85
2 49 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 10.11
3 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.17
4 64 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 10.69
5 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.73
6 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 11.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.96
2 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.65
3 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.21
4 Akosua Addie Kadence MichaelaAkosua Addie Kadence Michaela 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 11.22
5 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 12.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 10.61
2 51 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 11.00
3 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 11.20
4 52 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.32
5 Budkeová EmmaBudkeová Emma 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.47
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.38
2 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.65
3 Kausichová NinaKausichová Nina 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.33
4 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 11.53
5 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 5.6.2021 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.90
2 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.07
3 Vargovčíková NatáliaVargovčíková Natália 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.48
4 Šoltésová LujzaŠoltésová Lujza 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.49
5 53 Revická ZuzanaRevická Zuzana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.60
6 Pašúthová ViktóriaPašúthová Viktória 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.68
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.85
2 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.96
3 49 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 10.11
4 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.17
5 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.38
6 80 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 10.61
7 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.65
7 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.65
9 64 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 10.69
10 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.73
11 81 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.90
12 51 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 11.00
13 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.07
14 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 11.20
15 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.21
16 Akosua Addie Kadence MichaelaAkosua Addie Kadence Michaela 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 11.22
17 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 11.26
18 52 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.32
19 Kausichová NinaKausichová Nina 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.33
20 Vargovčíková NatáliaVargovčíková Natália 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.48
21 Šoltésová LujzaŠoltésová Lujza 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.49
22 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 11.53
23 53 Revická ZuzanaRevická Zuzana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.60
24 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.65
25 Pašúthová ViktóriaPašúthová Viktória 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.68
26 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 12.24
27 Budkeová EmmaBudkeová Emma 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.47

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 09.20
2 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.48
3 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.82
4 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.96
5 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 10.34
6 Panenková MichaelaPanenková Michaela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 11.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 10.03
2 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.07
3 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 10.25
4 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.43
5 59 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 10.79
6 67 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.01
2 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.67
3 Šoltésová ŠarlotaŠoltésová Šarlota 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.83
4 Danková KristínaDanková Kristína 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.01
5 Mojžišová KarolínaMojžišová Karolína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.91
Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.88
2 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.98
3 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.44
4 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.47
5 69 Velčíková NelaVelčíková Nela 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 11.04
6 85 Jankovičová EmaJankovičová Ema 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 11.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 5.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 09.26
2 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.16
3 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.45
4 75 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.70
5 Nováková IzabelaNováková Izabela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.90
6 84 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 11.22
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 09.20
2 68 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 09.26
3 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.48
4 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.82
5 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.88
6 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.96
7 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.98
8 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.01
9 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 10.03
10 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.07
11 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.16
12 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 10.25
13 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 10.34
14 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.43
15 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.44
16 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.45
17 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.47
18 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.67
19 75 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.70
20 59 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 10.79
21 67 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.81
22 Šoltésová ŠarlotaŠoltésová Šarlota 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.83
23 Nováková IzabelaNováková Izabela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.90
24 Danková KristínaDanková Kristína 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.01
25 69 Velčíková NelaVelčíková Nela 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 11.04
26 84 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 11.22
27 Panenková MichaelaPanenková Michaela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 11.33
28 85 Jankovičová EmaJankovičová Ema 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 11.70
29 Mojžišová KarolínaMojžišová Karolína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.91
Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS

600 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 2:10.08
2 79 Vanko WilliamVanko William 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:29.38
3 58 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 2:31.14
4 76 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 2:34.82
5 78 Onderko RichardOnderko Richard 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 2:50.30
6 82 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 2:54.08
7 77 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:56.44
8 83 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 2:59.02
Celkom 8 pretekárov

600 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
57 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
56 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 2 pretekári

600 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:11.43
2 50 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:15.05
3 49 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 2:17.57
4 55 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:20.65
5 54 Lojkovičová NatáliaLojkovičová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:21.59
6 81 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10 2:25.51
7 80 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 2:38.37
8 53 Revická ZuzanaRevická Zuzana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:40.83
9 51 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 9 2:46.37
10 52 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 2:55.17
Celkom 10 pretekárov

800 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 3:01.66
2 71 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 3:08.82
3 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 3:11.28
4 72 Mesároš PatrikMesároš Patrik 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 3:39.86
Celkom 4 pretekári

800 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 68 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:38.38
2 61 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:58.32
3 62 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 3:00.92
4 59 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 3:11.96
5 67 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 3:14.62
6 75 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 3:14.86
7 84 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3:32.10
8 69 Velčíková NelaVelčíková Nela 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3:39.10
9 85 Jankovičová EmaJankovičová Ema 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3:45.52
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [68,6 cm] - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.26
2 Mach Michal MetodMach Michal Metod 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 13.65
3 Tietz TomášTietz Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.80
4 Králik SamuelKrálik Samuel 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 14.12
5 Kováčik EliášKováčik Eliáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.77
6 Macko LukášMacko Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 15.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.86
2 Gašparík SamuelGašparík Samuel 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 14.34
3 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 14.72
4 Vanko ThomasVanko Thomas 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 15.28
5 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 16.94
6 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.34
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.26
2 Mach Michal MetodMach Michal Metod 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 13.65
3 Tietz TomášTietz Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.80
4 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.86
5 Králik SamuelKrálik Samuel 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 14.12
6 Gašparík SamuelGašparík Samuel 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 14.34
7 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 14.72
8 Kováčik EliášKováčik Eliáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.77
9 Macko LukášMacko Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 15.08
10 Vanko ThomasVanko Thomas 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 15.28
11 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 16.94
12 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.34

60 m prekážok [68,6 cm] - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.80
2 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.07
3 Tietz PatrikTietz Patrik 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.52
4 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 12.91
5 76 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 13.09
6 77 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 13.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hulák JakubHulák Jakub 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.83
2 74 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.35
3 Gibson Alexander PaulGibson Alexander Paul 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.81
4 79 Vanko WilliamVanko William 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.66
5 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 12.97
6 78 Onderko RichardOnderko Richard 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 14.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.96
2 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 12.90
3 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.91
4 58 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.52
5 83 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 14.06
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.83
2 Kubla MichalKubla Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.80
3 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.07
4 Horský EliášHorský Eliáš 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.23
5 82 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 14.53
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hulák JakubHulák Jakub 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.83
2 74 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.35
3 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.80
4 Gibson Alexander PaulGibson Alexander Paul 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.81
5 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.83
6 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.96
7 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.07
8 Tietz PatrikTietz Patrik 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.52
9 79 Vanko WilliamVanko William 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.66
10 Kubla MichalKubla Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.80
11 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 12.90
12 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 12.91
12 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.91
14 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 12.97
15 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.07
16 76 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 13.09
17 77 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 13.45
18 58 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.52
19 83 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 14.06
20 Horský EliášHorský Eliáš 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.23
21 82 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 14.53
22 78 Onderko RichardOnderko Richard 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 14.72

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.19
2 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.49
3 71 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 12.71
4 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 14.13
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.85
2 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.51
3 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.25
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.10
2 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.75
3 Miko MarcoMiko Marco 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.01
4 Erdogan DenizErdogan Deniz 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.75
5 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.90
2 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 11.24
3 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.29
4 Kubla ŠimonKubla Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.41
5 Podmanický AdamPodmanický Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.43
6 72 Mesároš PatrikMesároš Patrik 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 13.05
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.85
2 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.90
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.10
4 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 11.24
5 Kausich MaximKausich Maxim 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.29
6 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.51
7 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.75
8 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.19
9 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.25
10 Kubla ŠimonKubla Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.41
11 Podmanický AdamPodmanický Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.43
12 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.49
13 71 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 12.71
14 Miko MarcoMiko Marco 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.01
15 72 Mesároš PatrikMesároš Patrik 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 13.05
16 Erdogan DenizErdogan Deniz 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.75
17 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.07
18 Pénzes BálintPénzes Bálint 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 14.13

60 m prekážok [68,6 cm] - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.58
2 57 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.59
3 Ballonova LauraBallonova Laura 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 13.96
4 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 14.42
5 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 16.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 15.57
2 Podmanická MiaPodmanická Mia 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.83
3 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 15.97
4 Šintalová AgátaŠintalová Agáta 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 16.31
5 Kublová KláraKublová Klára 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 16.67
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.58
2 57 Plichtová MelániaPlichtová Melánia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.59
3 Ballonova LauraBallonova Laura 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 13.96
4 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 14.42
5 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 15.57
6 Podmanická MiaPodmanická Mia 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.83
7 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 15.97
8 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 16.16
9 Šintalová AgátaŠintalová Agáta 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 16.31
10 Kublová KláraKublová Klára 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 16.67

60 m prekážok [68,6 cm] - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.30
2 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 13.38
3 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 13.40
4 Akosua Addie Kadence MichaelaAkosua Addie Kadence Michaela 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 13.62
5 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 13.70
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.33
2 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.75
3 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.83
4 64 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 12.37
5 80 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 12.50
6 Budkeová EmmaBudkeová Emma 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 15.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.41
2= Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 12.71
2= Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.71
4 52 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.91
5 Vargovčíková NatáliaVargovčíková Natália 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.16
6 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 13.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.03
2 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.85
3 81 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 12.98
4 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.33
5 Kausichová NinaKausichová Nina 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.39
6 Pašúthová ViktóriaPašúthová Viktória 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 13.55
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.33
2 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.75
3 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.83
4 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.03
5 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.30
6 64 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 12.37
7 51 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.41
8 80 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 12.50
9 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 12.71
9 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.71
11 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.85
12 52 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.91
13 81 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 12.98
14 Vargovčíková NatáliaVargovčíková Natália 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.16
15 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.33
16 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 13.38
17 Kausichová NinaKausichová Nina 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.39
18 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 13.40
19 Pašúthová ViktóriaPašúthová Viktória 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 13.55
20 Akosua Addie Kadence MichaelaAkosua Addie Kadence Michaela 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 13.62
21 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 13.70
22 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 13.91
23 Budkeová EmmaBudkeová Emma 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 15.63

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.34
2 Panenková MichaelaPanenková Michaela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 12.45
3 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.73
4 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.40
5 Danková KristínaDanková Kristína 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 14.01
Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 11.87
2 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 12.15
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.34
4 62 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 13.39
5 75 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 13.49
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.08
2 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.28
3 69 Velčíková NelaVelčíková Nela 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 13.64
4 Nováková IzabelaNováková Izabela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.89
5 84 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 14.48
6 85 Jankovičová EmaJankovičová Ema 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 15.04
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.34
2 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 11.87
3 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.08
4 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 12.15
5 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.28
6 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.34
7 Panenková MichaelaPanenková Michaela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 12.45
8 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.73
9 62 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 13.39
10 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.40
11 75 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 13.49
12 69 Velčíková NelaVelčíková Nela 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 13.64
13 Nováková IzabelaNováková Izabela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.89
14 Danková KristínaDanková Kristína 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 14.01
15 84 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 14.48
16 85 Jankovičová EmaJankovičová Ema 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 15.04
Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS

Skok do diaľky - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 09:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sklenár LukášSklenár Lukáš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 14 PB 345 320 345 320 345
2 Strapoň DanielStrapoň Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 15 PB 335 320 295 335 335
3 Brynza MatúšBrynza Matúš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 1 PB 320 320 245 285 320
4 Hanušiak MichalHanušiak Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 5 PB 315 305 310 315 315
5 58 Gažovič KarolGažovič Karol
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 3 PB 310 280 305 310 310
6 Tietz PatrikTietz Patrik
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 17 PB 310 275 310 300 310
7 Gibson Alexander PaulGibson Alexander Paul
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 4 PB 310 x 310 295 310
8 Frimmel DominikFrimmel Dominik
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 2 PB 305 305 295 290 305
9 Salák DanielSalák Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 13 PB 300 280 300 295 300
10 Kubla MichalKubla Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 10 PB 300 275 290 300 300
11 Štofko DominikŠtofko Dominik
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 16 PB 295 295 x 270 295
12 Kováčik ŠimonKováčik Šimon
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 9 PB 290 280 255 290 290
13 Lubelan LeonLubelan Leon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 11 PB 290 275 260 290 290
14 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel
Lesky´s runnersLesky´s runners
12 12 18 PB 285 285 280 285 285
15 Mayer RoderikMayer Roderik
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 12 PB 240 240 x x 240
16 Horský EliášHorský Eliáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 6 PB 220 200 220 x 220
17 Kováčik EliášKováčik Eliáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 8 PB 220 x x 220 220
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 5.6.2021 - 11:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Boháč MichalBoháč Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 1 PB 391 326 346 391 391
2 Ľahký Tomᚼahký Tomáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 10 PB 350 350 x 346 350
3 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 16 342 309 330 342 342
4 Streška FilipStreška Filip
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 13 PB 339 339 338 332 339
5 Vrtík LudekVrtík Ludek
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
10 10 14 PB 334 320 x 334 334
6 Glemba EduardGlemba Eduard
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 4 PB 324 316 324 297 324
7 Haraslin MartinHaraslin Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 15 PB 318 311 x 318 318
8 Jančo JakubJančo Jakub
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 6 PB 316 316 x 309 316
9 Kausich MaximKausich Maxim
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 7 PB 313 x x 313 313
10 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 3 PB 305 278 299 305 305
11 Kubla ŠimonKubla Šimon
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 9 PB 294 294 x 277 294
12 Milo JakubMilo Jakub
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
10 10 12 PB 292 291 285 292 292
13 Dinka SamuelDinka Samuel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 2 PB 280 280 227 x 280
14 Horváth TheodorHorváth Theodor
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 5 PB 273 x 273 259 273
15 Miko MarcoMiko Marco
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 11 PB 255 x 255 245 255
Kleštinec TomášKleštinec Tomáš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 8 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šuranová EllaŠuranová Ella
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 10 PB 365 365 355 355 365
2 49 Cviková AlexandraCviková Alexandra
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
12 12 2 PB 365 365 340 345 365
3 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 5 PB 320 320 295 305 320
4 64 Netoušková EliškaNetoušková Eliška
Lesky´s runnersLesky´s runners
12 12 9 PB 305 300 305 305 305
5 Holubeková NatáliaHolubeková Natália
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 4 PB 300 280 300 300 300
6 Šišková AdelaŠišková Adela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 7 PB 300 290 280 300 300
7= Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 12 PB 300 300 290 x 300
7= Vargovčíková NatáliaVargovčíková Natália
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 8 PB 300 300 290 x 300
9 Akosua Addie Kadence MichaelaAkosua Addie Kadence Michaela
Lesky´s runnersLesky´s runners
12 12 1 PB 280 270 270 280 280
10 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 3 PB 280 265 280 270 280
11 Kausichová NinaKausichová Nina
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 13 PB 275 220 230 275 275
12 Pašúthová ViktóriaPašúthová Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
13 13 6 PB 235 x x 235 235
13 Šoltésová LujzaŠoltésová Lujza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
13 13 11 PB 210 210 x x 210
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 60 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
10 10 12 PB 354 354 319 341 354
2 Matušincová EllaMatušincová Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 8 PB 332 332 x 319 332
3 Bártová SilviaBártová Silvia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 1 PB 331 331 328 324 331
4 Kalaberová NelaKalaberová Nela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 6 PB 331 331 314 310 331
5 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 14 PB 328 328 314 307 328
6 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 4 PB 310 266 277 310 310
7 Miklánková JohankaMiklánková Johanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 9 PB 309 309 309 301 309
8 Šoltésová ŠarlotaŠoltésová Šarlota
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 15 PB 303 279 303 286 303
9 Kalmárová NinaKalmárová Nina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 7 PB 296 263 266 296 296
10 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 3 PB 289 277 289 x 289
11 Danková KristínaDanková Kristína
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 2 PB 277 231 227 277 277
12 Nováková IzabelaNováková Izabela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 10 PB 257 178 257 241 257
13 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 11 PB 257 x 257 x 257
14 67 Schultz IsabelaSchultz Isabela
Lesky´s runnersLesky´s runners
10 10 13 PB 239 239 x 232 239
Celkom 14 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 09:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štefan BožíkŠtefan Božík
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 15 160 155 160 135 160
2 Tobias IvanTobias Ivan
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 11 PB 155 139 138 155 155
3 Šuran PeterŠuran Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
15 15 8 PB 154 154 x 145 154
4 Just JánJust Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
14 14 3 PB 143 143 130 135 143
5 Vrtik RichardVrtik Richard
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
15 15 13 PB 141 140 141 135 141
6 Gažovič DominikGažovič Dominik
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 2 PB 135 109 130 135 135
7 Macko LukášMacko Lukáš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 5 PB 128 128 x 120 128
8 Mesároš RomanMesároš Roman
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
15 15 7 PB 128 117 114 128 128
9 Mach Michal MetodMach Michal Metod
Lesky´s runnersLesky´s runners
14 14 6 PB 128 116 107 128 128
10 Tietz TomášTietz Tomáš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 10 PB 122 121 122 115 122
11 Gašparík SamuelGašparík Samuel
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
14 14 PB 122 115 122 x 122
12 Šurgan RóbertŠurgan Róbert
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 9 PB 122 122 106 110 122
13 Vanko ThomasVanko Thomas
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 12 PB 118 105 111 118 118
14 Zaluský TomášZaluský Tomáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 14 PB 101 094 093 101 101
15 Lopatník AlexLopatník Alex
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 4 PB 000 - - - -
Celkom 15 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 09:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kresťanková EmaKresťanková Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 5 PB 176 170 176 165 176
2 Kozova DominikaKozova Dominika
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 4 PB 168 150 149 168 168
3 Polohová DanielaPolohová Daniela
Lesky´s runnersLesky´s runners
14 14 8 PB 147 135 147 147 147
4 57 Plichtová MelániaPlichtová Melánia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 7 PB 142 142 137 x 142
5 Hladíková KatarínaHladíková Katarína
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 3 PB 138 134 135 138 138
6 Ballonova LauraBallonova Laura
Lesky´s runnersLesky´s runners
14 14 1 PB 136 136 130 x 136
7 Šintalová AgátaŠintalová Agáta
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
15 15 10 PB 116 094 106 196 196
8 Mojžišová MagdalénaMojžišová Magdaléna
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 6 PB 110 110 109 097 110
9 Cvengroš LaraCvengroš Lara
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
14 14 2 PB 110 110 092 097 110
Celkom 9 pretekárov

4 x 60 m kombinovaná - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masaryk, Králik Masaryk, Králik ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 47.69
2 Štefan, Gažovič Štefan, Gažovič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 51.17
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kombinovaná - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Hulák, Vanko Hulák, Vanko ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 42.43
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kombinovaná - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Milo, Vrtík Milo, Vrtík BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 37.41
2 Gadomský, Kleštinec Gadomský, Kleštinec ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 38.85
3 Belvončík, Horváth Belvončík, Horváth Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 39.88
4 Bombala, Pénzes Bombala, Pénzes Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 41.43
5 Podmanický, Hanušiak Podmanický, Hanušiak Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 43.96
Celkom 5 pretekárov