<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská PTS (krajské kolo) - test

Bratislava (4. - 4. 9. 2021)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 009.00
2 Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 010.00
3 BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 011.00
MS Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 000.00
Celkom 4 pretekári
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 011.00
2 Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Adam Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Adam Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 012.00
3 Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 013.00
Celkom 3 pretekári

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Bakayová, Bako, Bencová, Bódi AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:15.88 1.00
2 Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1:22.55 2.00
3 Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Badín, Balogová, Bolaček, Čipková AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:47.88 3.00
Celkom 3 pretekári

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:55.44 1.00
2 BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:44.44 2.00
3 Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:28.66 3.00
MS Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1:11.11
Celkom 4 pretekári

Štafetový beh - Detská atletika starší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:22.22
Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4:44.44
BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5:55.55
Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 9:28.88
Celkom 4 pretekári

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Badín, Balogová, Bolaček, Čipková AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:11.11 1.00
2 Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Bakayová, Bako, Bencová, Bódi AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4:44.44 2.00
3 Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8:17.77 3.00
Celkom 3 pretekári

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 77 1.00
2 Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Adam Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Adam Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 66 2.00
3 Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 55 3.00
Celkom 3 pretekári

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 77 1.00
2 BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 55 2.00
3 Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 44 3.00
MS Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 88
Celkom 4 pretekári

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Adam Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Adam Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 77.77 1.00
2 Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 52.45 2.00
3 Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.44 3.00
Celkom 3 pretekári

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 88.88 1.00
2 BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.22 2.00
3 Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.11 3.00
MS Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14.44
Celkom 4 pretekári

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 78.55 1.00
2 Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 77.77 2.00
3 Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Hugo Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Hugo Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 45.55 3.00
Celkom 3 pretekári

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 51.11 1.00
2 BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.44 2.00
3 Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.22 3.00
MS Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.11
Celkom 4 pretekári

Hod vortexom - Detská atletika starší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Balaban, Borčány, Ďurišová, Feranec, Fridrichová, Galánková Roman Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 777.77 1.00
2 Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória Adamová, Anderko, Almáši, Anderko, Anderko, Anderková Viktória AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 547.41 2.00
3 BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel BafatiVinohrads, Augustínová, Bakayová, Bako, Baťala, Bencová Noel AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 281.22 3.00
MS Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Blanár, Bohuš, Čigáš, Čisár, Devečková, Gharaibeh Hugo Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 145.22
Celkom 4 pretekári

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(so, 4.9.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Adam Barnák, Bohuš, Černá, Gajdošová Adam Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 145.55 1.00
2 Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek Badín, Balogová, Bolaček, Čipková Marek AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 123.22 2.00
3 Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver Bakayová, Bako, Bencová, Bódi Oliver AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 101.22 3.00
Celkom 3 pretekári