<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy 2021

Šamorín (15. 9. 2021)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.90 0.151 11.00
2 26 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.32 0.171 9.00
3 77 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 21.50 0.164 8.00
4 113 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.57 0.181 7.00
5 51 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.95 0.141 6.00
6 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.22 0.173 4.00
7 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.31 0.153 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 14:20) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.15 0.189 5.00
2 78 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.48 0.169 2.00
3 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.62 0.174 1.00
4 94 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.16 0.196
5 141 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 24.01 0.200
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.90 0.151 11.00
2 26 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.32 0.171 9.00
3 77 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 21.50 0.164 8.00
4 113 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.57 0.181 7.00
5 51 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.95 0.141 6.00
6 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.15 0.189 5.00
7 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.22 0.173 4.00
8 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.31 0.153 3.00
9 78 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.48 0.169 2.00
10 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.62 0.174 1.00
11 94 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.16 0.196
12 141 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 24.01 0.200

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 14:30) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 201 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.65 0.176 11.00
2 273 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 23.94 0.236 9.00
3 189 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.06 0.161 8.00
4 163 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.76 0.201 7.00
5 204 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 25.28 0.167 6.00
6 165 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.56 0.189 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 14:30) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.49 0.276 4.00
2 205 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 28.20 0.299 3.00
3 221 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 28.78 0.185 2.00
4 178 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 29.41 0.210 1.00
5 257 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 30.45 0.579
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 201 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.65 0.176 11.00
2 273 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 23.94 0.236 9.00
3 189 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.06 0.161 8.00
4 163 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.76 0.201 7.00
5 204 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 25.28 0.167 6.00
6 165 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.56 0.189 5.00
7 268 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.49 0.276 4.00
8 205 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 28.20 0.299 3.00
9 221 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 28.78 0.185 2.00
10 178 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 29.41 0.210 1.00
11 257 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 30.45 0.579