<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (13. 6. 2021)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.57 0.164 11.00
2 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.69 0.142 9.00
3 238 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.75 0.208 8.00
4 187 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.75 0.153 7.00
5 97 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.87 0.151 5.00
6 276 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.89 0.145 4.00
7 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.96 0.133 3.00
8 103 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.16 0.161
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.82 0.134 6.00
2 188 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.98 0.170 2.00
3 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.15 0.146 1.00
4 7 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.15 0.195
5 243 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.19 0.143
6 198 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.41 0.157
7 83 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.58 0.172
8 84 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.59 0.197
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 11.32 0.148
2 98 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.32 0.162
3 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 11.37 0.182
4 33 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 11.51 0.183
5 100 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.56 0.175
6 81 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 11.62 0.153
7 155 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 11.63 0.173
8 47 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.81 0.167
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.87 0.130
2 82 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.02 0.186
3 159 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 12.31 0.171
4 116 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.44 0.168
5 101 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.62 0.152
6 25 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.73 0.179
MS 209 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.76 0.224
65 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 3
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.99 0.190
2 38 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 12.55 0.164
3 93 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 12.64 0.163
4 37 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 12.65 0.174
5 29 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.86 0.175
6 244 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.01 0.407
7 39 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 13.21 0.169
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.57 0.164 11.00
2 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.69 0.142 9.00
3 238 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.75 0.208 8.00
3 187 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.75 0.153 7.00
5 197 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.82 0.134 6.00
6 97 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.87 0.151 5.00
7 276 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.89 0.145 4.00
8 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.96 0.133 3.00
9 188 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.98 0.170 2.00
10 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.15 0.146 1.00
10 7 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.15 0.195
12 103 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.16 0.161
13 243 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.19 0.143
14 185 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 11.32 0.148
14 98 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.32 0.162
16 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 11.37 0.182
17 198 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.41 0.157
18 33 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 11.51 0.183
19 100 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.56 0.175
20 83 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.58 0.172
21 84 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.59 0.197
22 81 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 11.62 0.153
23 155 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 11.63 0.173
24 47 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.81 0.167
25 34 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.87 0.130
26 95 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.99 0.190
27 82 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.02 0.186
28 159 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 12.31 0.171
29 116 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.44 0.168
30 38 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 12.55 0.164
31 101 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.62 0.152
32 93 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 12.64 0.163
33 37 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 12.65 0.174
34 25 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.73 0.179
35 209 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.76 0.224
36 29 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.86 0.175
37 244 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.01 0.407
38 39 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 13.21 0.169
65 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:15) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.97 0.146 11.00
2 171 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 12.25 0.158 9.00
3 106 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.28 0.170 8.00
4 262 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.38 0.164 7.00
5 270 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.44 0.183
6 145 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.66 0.203 5.00
7 294 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.73 0.185 4.00
8 174 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 12.73 0.175 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:15) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 12.61 0.182 6.00
2 113 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 12.75 0.147 2.00
3 107 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.78 0.160 1.00
4 176 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.90 0.131
5 170 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 12.93 0.231
6 78 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.13 0.156
7 114 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.20 0.166
280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ -0.109
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 2
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.6.2021 - 13:15) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 230 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 13.02 0.181
2 149 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 13.18 0.192
3 109 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 13.34 0.182
4 284 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.55 0.250
5 115 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.61 0.186
6 143 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.78 0.216
7 41 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 SB 13.88 0.132
8 31 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 13.96 0.203
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.6.2021 - 13:15) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 14.10 0.176
2 261 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.21 0.182
3 266 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.39 0.198
4 267 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.76 0.162
5 30 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.87 0.177
6 32 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 15.58 0.175
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.97 0.146 11.00
2 171 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 12.25 0.158 9.00
3 106 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.28 0.170 8.00
4 262 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.38 0.164 7.00
5 270 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.44 0.183
6 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 12.61 0.182 6.00
7 145 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.66 0.203 5.00
8 294 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.73 0.185 4.00
8 174 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 12.73 0.175 3.00
10 113 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 12.75 0.147 2.00
11 107 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.78 0.160 1.00
12 176 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.90 0.131
13 170 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 12.93 0.231
14 230 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 13.02 0.181
15 78 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.13 0.156
16 149 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 13.18 0.192
17 114 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.20 0.166
18 109 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 13.34 0.182
19 284 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.55 0.250
20 115 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.61 0.186
21 143 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.78 0.216
22 41 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 SB 13.88 0.132
23 31 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 13.96 0.203
24 110 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 14.10 0.176
25 261 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.21 0.182
26 266 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.39 0.198
27 267 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.76 0.162
28 30 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.87 0.177
29 32 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 15.58 0.175
280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ -0.109

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 14:30) official Vietor: +6.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.12 0.176 11.00
2 276 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.39 0.164 9.00
3 187 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.53 0.152 8.00
4 197 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 21.56 0.193 7.00
5 96 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.71 0.143 6.00
6 12 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 21.94 0.223 5.00
7 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.16 0.181 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 14:30) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.29 0.177 3.00
2 97 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.32 0.156 2.00
3 103 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.87 0.166 1.00
4 7 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.00 0.198
5 27 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01 0.158
6 83 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.59 0.218
7 301 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 23.64 0.177
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.6.2021 - 14:30) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 22.87 0.197
2 34 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 23.02 0.162
3 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 23.04 0.201
4 155 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 23.18 0.223
5 100 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.23 0.178
6 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.31 0.154
7 63 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.52 0.163
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.6.2021 - 14:30) official Vietor: +3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.86 0.204
2 243 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.97 0.173
3 62 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.99 0.200
4 84 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.24 0.233
5 164 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.41 0.184
6 82 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.51 0.161
7 192 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 24.68 0.157
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.6.2021 - 14:30) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.40 0.220
2 159 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 25.83 0.186
3 37 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 26.03 0.247
4 101 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 26.10 0.231
MS 209 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.30 0.205
6 93 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.30 0.157
7 277 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 31.01 0.251
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 13.6.2021 - 14:30) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 25.88 0.244
2 38 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 26.05 0.179
3 25 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 26.57 0.162
4 244 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.36 0.414
5 29 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.73 0.185
6 236 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.01 0.197
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.12 0.176 11.00
2 276 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.39 0.164 9.00
3 187 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.53 0.152 8.00
4 197 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 21.56 0.193 7.00
5 96 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.71 0.143 6.00
6 12 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 21.94 0.223 5.00
7 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.16 0.181 4.00
8 188 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.29 0.177 3.00
9 97 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.32 0.156 2.00
10 103 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.87 0.166 1.00
10 33 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 22.87 0.197
12 7 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.00 0.198
13 27 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01 0.158
14 34 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 23.02 0.162
15 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 23.04 0.201
16 155 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 23.18 0.223
17 100 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.23 0.178
18 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.31 0.154
19 63 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.52 0.163
20 83 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.59 0.218
21 301 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 23.64 0.177
22 81 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.86 0.204
23 243 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.97 0.173
24 62 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.99 0.200
25 84 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.24 0.233
26 164 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.41 0.184
27 82 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.51 0.161
28 192 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 24.68 0.157
29 18 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.40 0.220
30 159 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 25.83 0.186
31 35 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 25.88 0.244
32 37 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 26.03 0.247
33 38 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 26.05 0.179
34 101 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 26.10 0.231
35 209 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.30 0.205
35 93 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.30 0.157
37 25 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 26.57 0.162
38 244 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.36 0.414
39 29 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.73 0.185
40 236 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.01 0.197
41 277 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 31.01 0.251

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 14:45) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.84 0.159 11.00
2 141 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.94 0.154 9.00
3 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.28 0.178 8.00
4 171 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 25.60 0.198 7.00
5 270 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.90 0.192
6 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.92 0.177 6.00
7 140 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.57 0.164 3.00
8 142 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 27.13 0.228
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 14:45) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 26.20 0.151 5.00
2 146 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.21 0.154 4.00
3 170 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.71 0.263 2.00
4 249 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.81 0.159 1.00
5 107 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.19 0.169
6 280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 27.23 0.406
7 284 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.44 0.209
8 86 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.57 0.383
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.6.2021 - 14:45) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.09 0.210
2 137 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.41 0.242
3 115 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 28.48 0.186
4 31 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 28.80 0.423
5 110 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.85 0.195
6 261 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.24 0.202
7 30 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 30.70 0.172
8 32 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 33.07 0.340
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.84 0.159 11.00
2 141 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.94 0.154 9.00
3 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.28 0.178 8.00
4 171 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 25.60 0.198 7.00
5 270 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 25.90 0.192
6 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.92 0.177 6.00
7 113 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 26.20 0.151 5.00
8 146 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.21 0.154 4.00
9 140 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.57 0.164 3.00
10 170 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.71 0.263 2.00
11 249 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.81 0.159 1.00
12 109 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.09 0.210
13 142 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 27.13 0.228
14 107 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.19 0.169
15 280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 27.23 0.406
16 137 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.41 0.242
17 284 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.44 0.209
18 115 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 28.48 0.186
19 86 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.57 0.383
20 31 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 28.80 0.423
21 110 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.85 0.195
22 261 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.24 0.202
23 30 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 30.70 0.172
24 32 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 33.07 0.340

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:47.94 0.234 11.00
2 191 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.79 0.283 9.00
3 49 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:49.22 0.160 8.00
4 193 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:49.76 0.163 7.00
5 98 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:50.10 0.185 6.00
6 133 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:52.27 0.251 3.00
7 192 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.52 0.168
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 0:51.79 0.180 5.00
2 167 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 0:52.18 0.330 4.00
3 206 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.65 0.182 2.00
MS 201 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:52.71 0.197
5 275 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:53.35 0.199 1.00
6 14 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:53.94 0.159
7 245 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:55.27 0.169
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.6.2021 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:53.89 0.208
2 128 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.97 0.204
3 126 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.88 0.175
4 18 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.67 0.198
5 166 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 0:56.55 0.187
6 25 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 1:02.39 0.304
277 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNF 0.233
164 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNF 0.299
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:47.94 0.234 11.00
2 191 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.79 0.283 9.00
3 49 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:49.22 0.160 8.00
4 193 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:49.76 0.163 7.00
5 98 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:50.10 0.185 6.00
6 63 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 0:51.79 0.180 5.00
7 167 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 0:52.18 0.330 4.00
8 133 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:52.27 0.251 3.00
9 206 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.65 0.182 2.00
10 201 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:52.71 0.197
11 275 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:53.35 0.199 1.00
12 192 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.52 0.168
13 158 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:53.89 0.208
14 14 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:53.94 0.159
15 128 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.97 0.204
16 126 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.88 0.175
17 245 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:55.27 0.169
18 18 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.67 0.198
19 166 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 0:56.55 0.187
20 25 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 1:02.39 0.304
277 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNF 0.233
164 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNF 0.299

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:56.07 0.193 11.00
2 145 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.66 0.216 9.00
3 75 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:57.98 0.227 8.00
4 216 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:58.04 0.224 7.00
5 76 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:59.95 0.214 6.00
6 140 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:00.11 0.364 5.00
7 179 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:00.27 0.186 4.00
8 78 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:00.42 0.146 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:02.15 0.530 2.00
2 280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:02.63 0.411 1.00
3 218 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.72 0.164
4 281 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:03.77 0.195
5 86 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:04.63 0.353
6 286 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:05.49 0.147
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.6.2021 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 1:03.37 0.176
2 143 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:05.66 0.182
3 282 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:06.07 0.262
4 287 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:07.08 0.194
5 225 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:07.61 0.429
6 85 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:10.12 0.199
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:56.07 0.193 11.00
2 145 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.66 0.216 9.00
3 75 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:57.98 0.227 8.00
4 216 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:58.04 0.224 7.00
5 76 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:59.95 0.214 6.00
6 140 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:00.11 0.364 5.00
7 179 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:00.27 0.186 4.00
8 78 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:00.42 0.146 3.00
9 214 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:02.15 0.530 2.00
10 280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:02.63 0.411 1.00
11 218 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.72 0.164
12 87 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 1:03.37 0.176
13 281 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:03.77 0.195
14 86 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:04.63 0.353
15 286 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:05.49 0.147
16 143 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:05.66 0.182
17 282 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:06.07 0.262
18 287 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:07.08 0.194
19 225 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:07.61 0.429
20 85 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:10.12 0.199

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 272 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:58.40 11.00
2 278 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.60 9.00
3 205 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:59.86 8.00
4 16 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:02.64 7.00
5 274 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:05.49 6.00
6 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 2:06.66
7 133 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:09.05 3.00
8 158 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:09.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 213 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 2:05.69 5.00
2 59 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:05.73 4.00
3 154 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 2:06.58
4 134 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:11.88
5 157 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:14.06
6 91 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:15.66
7 120 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:16.30
8 151 Ďurica JakubĎurica Jakub 05 05 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:32.13
183 Nagy DanielNagy Daniel 98 98 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNF
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 272 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:58.40 11.00
2 278 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.60 9.00
3 205 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:59.86 8.00
4 16 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:02.64 7.00
5 274 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:05.49 6.00
6 213 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 2:05.69 5.00
7 59 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:05.73 4.00
8 154 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 2:06.58
9 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 2:06.66
10 133 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:09.05 3.00
11 158 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:09.08
12 134 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:11.88
13 157 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:14.06
14 91 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:15.66
15 120 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:16.30
16 151 Ďurica JakubĎurica Jakub 05 05 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:32.13
183 Nagy DanielNagy Daniel 98 98 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:20.36 11.00
2 285 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:20.63 9.00
3 76 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:21.16 8.00
4 281 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:23.94 7.00
5 179 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 2:25.15 6.00
6 290 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:28.60 5.00
7 227 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:28.62 4.00
8 215 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:37.22 3.00
9 80 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:39.68 2.00
10 79 Šipulová MartaŠipulová Marta 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 2:56.97
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:04.68 11.00
2 211 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 PB 4:04.97 9.00
3 272 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:05.44 8.00
4 202 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:06.19 7.00
5 235 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:09.67 6.00
6 279 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 4:12.29 5.00
7 127 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:13.72 4.00
8 163 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 16 4:14.16 3.00
9 300 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 4:19.28
10 16 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 4:20.71 2.00
11 59 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:21.65 1.00
12 200 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:28.34
13 153 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17 4:32.16
14 154 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 4:32.70
15 152 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 4:33.00
16 204 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14 4:35.00
162 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 15 DNS
Celkom 17 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 285 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 4:57.37 11.00
2 144 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 5:16.30 9.00
3 66 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:18.22 8.00
4 227 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 5:24.95 7.00
5 80 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 5:33.22 6.00
6 265 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 5:44.31 5.00
7 217 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 6:07.56
8 177 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 9 6:15.29
9 264 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 6:25.35
Celkom 9 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15:37.79 11.00
2 202 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15:41.18 9.00
3 53 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15:45.01 8.00
4 99 Hujsa MatúšHujsa Matúš 91 91 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 15:46.04 7.00
5 292 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 9 PB 15:53.89
6 212 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16:11.24 6.00
7 15 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 16:31.55 5.00
8 44 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 7 16:38.66
9 89 Foltán GabrielFoltán Gabriel 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 10 17:28.36
10 88 Cvanciger JozefCvanciger Jozef 64 64 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 12 17:45.18
11 168 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 15 PB 17:58.74
12 241 Lukáč MarekLukáč Marek 82 82 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 19:02.35
13 129 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 19:04.23
14 90 Lukáč IvanLukáč Ivan 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 13 20:16.57
42 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 DNF
Celkom 15 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 69 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 17:26.87 11.00
2 224 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17:34.54 9.00
3 43 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 5 18:39.17
4 223 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21:15.52 8.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 15:45) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.86 0.156 11.00
2 146 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.35 0.152 9.00
3 296 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 14.85 0.190 8.00
4 269 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.09 0.193 7.00
5 297 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.59 0.182 6.00
6 112 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 16.00 0.206 5.00
7 181 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 16.41 0.177 4.00
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 15:30) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.94 0.169 11.00
2 62 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.03 0.197 9.00
3 125 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.45 0.190 8.00
4 169 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 16.64 0.192 7.00
MS 65 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 16.91 0.177
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.52 0.219 11.00
2 11 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:55.15 0.156 9.00
3 125 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:55.88 0.211 8.00
4 169 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:56.05 0.259 7.00
5 273 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:57.70 0.176 5.00
6 189 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:58.76 0.215 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 301 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 0:56.80 0.176 6.00
2 132 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:58.50 0.192 4.00
3 208 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:59.03 0.176 2.00
4 190 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:00.43 0.218 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.52 0.219 11.00
2 11 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:55.15 0.156 9.00
3 125 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:55.88 0.211 8.00
4 169 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:56.05 0.259 7.00
5 301 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 0:56.80 0.176 6.00
6 273 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:57.70 0.176 5.00
7 132 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:58.50 0.192 4.00
8 189 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:58.76 0.215 3.00
9 208 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:59.03 0.176 2.00
10 190 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:00.43 0.218 1.00

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.31 0.141 11.00
2 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:02.49 0.201 9.00
3 269 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 1:03.33 0.174 8.00
4 297 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:03.75 0.598 7.00
5 296 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 SB 1:06.34 0.206 6.00
6 142 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:07.26 0.212 5.00
7 180 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:08.11 0.261 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:08.78 0.167
2 221 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:18.54 0.314 3.00
177 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DQ 0.008
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 5
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.31 0.141 11.00
2 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:02.49 0.201 9.00
3 269 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 1:03.33 0.174 8.00
4 297 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:03.75 0.598 7.00
5 296 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 SB 1:06.34 0.206 6.00
6 142 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:07.26 0.212 5.00
7 180 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:08.11 0.261 4.00
8 23 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:08.78 0.167
9 221 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:18.54 0.314 3.00
177 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DQ 0.008

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09:50.43 11.00
2 122 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:08.86 9.00
3 200 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10:19.15 8.00
4 9 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10:39.91 7.00
5 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 11:23.51
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 144 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12:18.90 11.00
2 219 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12:43.42 9.00
3 135 Čertiková MiroslavaČertiková Miroslava 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14:02.62 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 251 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14:19.92 11.00
2 252 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15:14.11 9.00
3 299 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 16:49.65 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 123 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23:21.21 11.00
2 210 Tichý PeterTichý Peter 69 69 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27:28.78 9.00
3 207 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29:05.34
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 13.6.2021 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 160 165 170 175 180 185 190 195 200 203 205 207 209 211 213 215 217 Body
1 4 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 11 SB 217 - - - - - - - o - o - xxo - - xo - - xxo xxx 11.00
2 19 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 10 205 - - - - - - o o - o - xxo - - xx- - - x 9.00
3 95 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 7 185 - - o o o xo o xxx 8.00
4 240 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 9 180 - - - - o o xxx 7.00
5 199 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 8 180 - - - o xo o xxx 6.00
6 231 Balog MilanBalog Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 180 - - o o o xxo xxx 5.00
7 94 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 6 175 - o o o xxo xxx
8 242 Majda GabrielMajda Gabriel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 SB 170 - o xxo xxo xxx 4.00
9 131 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 4 160 o xxo xxx 3.00
10 130 Rákoci SamuelRákoci Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 150 o xxx 2.00
11 239 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 150 xo xxx 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 173 175 177 179 181 183 185 187 189 191 Body
1 67 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 11 SB 181 - - - o - o o o xo xo xxx 11.00
2 228 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 PB 165 - - - o xo o xxo xxx 9.00
3= 229 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 160 - - - o o o xxx 7.50
3= 293 Bošková KristínaBošková Kristína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 10 160 - - - o - o xxx 7.50
3= 26 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 160 - - - o o o xxx
6= 136 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 SB 155 o o o o o xxx 5.50
6= 72 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 155 - - o o o xxx 5.50
8= 147 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 8 155 - o o o xo xxx 3.00
8= 138 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 155 - - - o xo xxx 3.00
8= 298 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 155 - - o o xo xxx 3.00
11 268 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 155 - - - xo xo xxx 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 13.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 265 305 325 345 365 385 405 425 435 445 455 465 475 485 495 505 515 Body
1 20 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 15 485 - - - - - - - - o o - o - o - - xxx 11.00
2 124 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 14 465 - - - - - o o o - o - o r 9.00
3 119 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 9 SB 425 - - - - - xo o xo xxx 8.00
4 195 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 13 425 - - - - xxo xo xo xxo xxx 7.00
5 46 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 PB 405 - - - - o xo o xxx 6.00
6 3 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 12 405 - - - xxo o o xo xxx 5.00
7 118 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 PB 385 o o xxo o o xo xxx 4.00
8 13 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 10 385 - - - - o xxo xxx 3.00
9 165 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 4 PB 365 - o o xxo o xxx 2.00
10 61 Sedlák SamuelSedlák Samuel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11 365 - - - xo xo xx 1.00
11 17 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 6 345 - - xo o xxx
12 130 Rákoci SamuelRákoci Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 PB 345 o o xo xxo xxx
13 166 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 2 305 o xo xxx
14 291 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 265 o xxx
167 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 NM - - - - xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 205 225 245 265 285 305 325 335 345 355 365 375 385 395 405 415 425 Body
1 74 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 345 - - - - o o o xo xo xxx 11.00
2 173 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 265 - o o o xxx 9.00
3 150 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 265 - o xo o xxx 8.00
4 230 Záborská DianaZáborská Diana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 7 245 xxo xo xxo xxx 7.00
5= 184 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 3 225 o o xxx
5= 22 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 225 o o xxx
7 149 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 225 o xo xxx 6.00
21 Danková PetraDanková Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 238 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 11 PB 720 +1.0 m/s 621  -0,60 681  2,10 670  4,70 681 704  -0,60 693  0,20 720  1,00 11.00
2 50 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 12 715 +3.6 m/s 714 -0.2 m/s 690  2,10 714  -0,20 715  3,60 715 696  0,30 x  2,50 x  1,70 9.00
3 96 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 10 678 +2.2 m/s 674 +1.2 m/s 634  1,90 670  2,70 664  -1,60 670 674  1,20 678  2,20 671  0,60 8.00
4 117 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 656 +1.5 m/s 656  1,50 629  -2,50 x  3,40 656 632  2,70 654  1,80 651  -0,60 7.00
5 194 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 9 646 +3.1 m/s 628 -0.4 m/s x  1,10 646  3,10 x  0,60 646 623  2,10 613  0,30 628  -0,40 6.00
6 161 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 PB 641 +0.4 m/s x  1,10 593  -1,20 628  3,40 628 601  0,10 x  2,30 641  0,40 5.00
7 27 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 8 625 -0.1 m/s x  0,80 625  -0,10 625  1,20 625 x  2,10 x  1,70 x  -1,00
8 165 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 6 611 -3.6 m/s 598  2,00 611  -3,60 x  -0,70 611 x  -0,90 x  2,60 x  0,90 4.00
9 237 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 PB 584 +1.4 m/s 584  1,40 580  -0,10 576  1,90 584 3.00
10 35 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 4 573 +3.1 m/s 565 +1.8 m/s 565  1,80 x  0,80 573  3,10 573
11 101 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 1 539 +2.5 m/s 536 +1.3 m/s 536  1,30 399  0,50 539  2,50 539 2.00
12 195 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 535 +1.4 m/s 535  1,40 - - 535 1.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 262 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 575 +3.1 m/s 565 -0.2 m/s 575  3,10 565  -0,20 448  -0,80 575 377  0,00 528  -2,30 558  -0,50 11.00
2 70 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 14 555 +2.0 m/s x  1,90 524  -1,00 550  2,10 550 555  2,00 497  -1,50 - 9.00
3 258 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 10 555 +2.8 m/s 534 +0.0 m/s x  2,40 555  2,80 513  -1,40 555 508  1,30 x  -1,50 534  0,00 8.00
4 228 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 532 +0.4 m/s x  3,50 532  0,40 521  -1,60 532 x  1,50 x  2,30 x  0,60 7.00
5 298 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 12 530 +3.4 m/s 528 +1.6 m/s 517  3,20 468  -3,80 530  3,40 530 528  1,60 524  0,20 523  0,20 6.00
6 249 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 524 +1.2 m/s x  1,50 511  1,40 516  -1,30 516 524  1,20 503  -0,30 377  -0,60 5.00
7 112 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 9 515 +1.3 m/s 509  4,00 479  2,00 515  1,30 515 488  -1,10 482  -0,80 487  -0,80 4.00
8 72 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 PB 509 -0.2 m/s 489  0,60 473  0,00 508  -0,10 508 487  1,10 509  -0,20 501  -1,40 3.00
9 114 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 13 502 +1.4 m/s x  3,30 x  -2,30 502  1,40 502 2.00
10 138 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 484 -0.5 m/s 482  2,10 474  0,70 484  -0,50 484 1.00
11 26 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 4 483 +1.8 m/s x  1,20 483  1,80 444  -1,20 483
12 176 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 481 -0.8 m/s x  2,30 481  -0,80 x  -2,80 481
13 139 Haviarová VeronikaHaviarová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 3 478 -1.1 m/s 478  -1,10 x  1,00 474  2,50 478
2 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 2 DNS
Celkom 14 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 13.6.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 194 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 11 14.71 +2.8 m/s 14.35 +1.0 m/s 14.51  2,30 x  -1,70 14.08  -1,00 14.51 13.91  -1,60 14.71  2,80 14.35  1,00 11.00
2 50 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 10 14.16 -1.4 m/s 13.66  1,20 14.16  -1,40 14.11  -0,50 14.16 - - - 9.00
3 117 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 PB 13.54 +0.5 m/s 12.79  2,20 13.24  -1,40 13.33  -0,60 13.33 13.24  -2,10 13.47  -0,90 13.54  0,50 8.00
4 19 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 9 13.23 -1.1 m/s 12.98  -1,70 - 13.00  -3,80 13.00 - 13.23  -1,10 x  3,90 7.00
5 121 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 PB 13.11 +1.8 m/s 12.66  -1,80 12.74  -2,30 12.89  3,30 12.89 13.11  1,80 13.03  -1,80 x  -1,30 6.00
6 161 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 PB 12.63 -1.6 m/s x  -1,80 12.63  -1,60 x  2,10 12.63 x  1,70 x  -1,90 x  0,00 5.00
7 195 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 PB 12.30 +1.5 m/s 11.69  -1,50 12.30  1,50 11.92  -1,20 12.30 11.85  -3,40 12.06  -1,00 12.23  3,60 4.00
8 35 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 3 12.30 +2.9 m/s 12.21 +1.0 m/s 12.17  -0,60 x  -0,10 12.21  1,00 12.21 x  -3,10 x  0,20 12.30  2,90
9 237 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 12.07 +1.6 m/s x  -2,00 12.06  -0,40 12.07  1,60 12.07 3.00
10 165 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 8 11.79 -1.7 m/s 11.79  -1,70 - - 11.79 2.00
11 131 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 11.69 -1.1 m/s 11.45  0,00 x  3,10 11.69  -1,10 11.69 1.00
51 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 12 DNS
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 294 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 9 11.93 +4.1 m/s x  4,50 x  1,40 11.93  4,10 11.93 x  -4,40 x  -1,40 x  1,40 11.00
2 258 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 7 11.70 +1.6 m/s 11.22  3,00 11.63  2,10 11.53  1,40 11.63 11.70  1,60 - - 9.00
3 70 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 8 11.67 +4.0 m/s 11.31 -1.6 m/s 11.67  4,00 10.34  3,60 09.85  1,80 11.67 11.31  -1,60 x  -1,20 09.74  2,00 8.00
4 138 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 6 11.16 +3.4 m/s 10.87 +1.6 m/s 10.82  -0,60 10.87  1,60 10.99  2,10 10.99 11.16  3,40 - - 7.00
5 174 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 PB 11.12 +0.5 m/s 10.94  0,50 11.07  -1,10 11.12  0,50 11.12 10.08  1,80 - - 6.00
6 181 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 5 11.10 +1.3 m/s 10.62  1,70 11.10  1,30 10.87  1,90 11.10 11.00  1,70 10.89  -0,50 10.85  2,30 5.00
7 147 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 09.96 +3.0 m/s 09.82 -3.1 m/s 09.96  3,00 x  1,90 09.82  -3,10 9.96 x  2,40 x  -1,60 x  -1,90 4.00
8 182 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 3 09.83 -0.9 m/s x  1,00 x  -1,80 09.83  -0,90 9.83 x  0,60 x  0,40 x  -0,10 3.00
9 221 Králiková RomanaKráliková Romana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 1 SB 09.30 +1.5 m/s 09.27  2,00 09.30  1,50 x  -3,10 9.30 2.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 248 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 13 PB 15.51 15.51 x 15.19 15.51 x x 14.91 11.00
2 148 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 11 12.66 12.66 x 11.80 12.66 x 11.80 12.48 9.00
3 68 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 PB 12.49 11.20 x 12.49 12.49 12.13 12.04 12.19 8.00
4 295 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 10 12.25 11.97 11.89 12.25 12.25 x x x 7.00
5 172 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 12 11.72 11.03 11.72 x 11.72 x 10.92 11.04 6.00
6 226 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 6 PB 10.54 10.07 10.25 10.54 10.54 x 09.88 09.89 5.00
7 77 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 10.43 10.43 x 09.95 10.43 x 09.93 09.24 4.00
8 288 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 5 SB 10.17 09.63 x 10.17 10.17 09.28 09.86 08.61 3.00
9 156 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 8 09.83 09.83 09.60 08.80 9.83
10 178 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 09.11 08.27 09.11 08.17 9.11 2.00
11 111 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 PB 08.74 07.62 08.74 07.66 8.74 1.00
12 108 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 PB 08.18 08.18 07.92 x 8.18
13 247 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 07.88 07.84 07.02 07.88 7.88
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 13.6.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 186 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 8 17.37 17.34 17.33 17.37 17.37 16.95 17.04 x 11.00
2 10 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 7 15.77 15.29 x 15.18 15.29 x 15.73 15.77 9.00
3 271 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 6 13.51 13.51 13.41 x 13.51 13.49 x x 8.00
4 58 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 PB 12.97 11.47 12.49 12.97 12.97 12.59 x x 7.00
5 232 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 5 12.13 11.46 12.13 12.01 12.13 x x x 6.00
6 48 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 11.64 10.99 11.53 11.40 11.53 11.34 x 11.64 5.00
7 56 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 2 PB 11.37 09.78 10.36 10.03 10.36 10.29 11.22 11.37 4.00
8 104 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 1 PB 10.05 10.05 x 09.65 10.05 x 09.20 09.75 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 148 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 9 PB 45.99 41.15 45.99 x 45.99 40.48 44.20 43.38 11.00
2 248 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 41.20 x x 32.73 32.73 41.20 x x 9.00
3 226 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 6 PB 36.65 29.38 36.03 34.12 36.03 35.96 36.65 36.48 8.00
4 295 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 7 35.41 35.41 34.67 x 35.41 x x x 7.00
5 222 Marettová KatarínaMarettová Katarína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
75 75 4 SB 34.56 32.32 x 32.12 32.32 34.56 32.95 x 6.00
6 68 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 5 33.50 x 23.18 x 23.18 33.47 33.50 33.09 5.00
7 71 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 29.04 27.29 x 29.04 29.04 x x x 4.00
8 156 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 28.38 21.32 x x 21.32 x 28.38 x
9 263 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 19.77 x 19.77 x 19.77
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 246 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 PB 46.34 45.06 45.06 44.71 45.06 45.29 46.34 x
2 94 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 1 34.97 34.97 x x 34.97 32.92 x x
3 234 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 34.78 34.78 x x 34.78 x x -
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 13.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 7 52.72 52.72 52.16 51.90 52.72 x x 51.67 11.00
2 271 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 8 52.40 50.63 x x 50.63 x 52.40 x 9.00
3 186 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 6 44.65 40.06 44.65 43.29 44.65 x - - 8.00
4 232 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 5 41.70 36.91 x 40.08 40.08 41.70 x x 7.00
5 52 Koukal JiříKoukal Jiří
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
82 82 2 PB 36.54 32.79 x 34.70 34.70 36.54 35.11 33.71 6.00
6 58 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 36.02 x x 26.26 26.26 31.23 x 36.02 5.00
7 48 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 34.30 34.30 29.94 34.07 34.30 x x 29.32 4.00
8 56 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 1 31.42 26.88 27.42 31.01 31.01 26.58 x 31.42 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ne, 13.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1