<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

52. chodeckých míting Záhorácka 20-ka M-SR 10 km chôdza.

Borský Mikuláš (22. 5. 2021)

10 km chôdza - Muži

(so, 22.5.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:41:44
2 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:42:50
3 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:44:57
Celkom 3 pretekári

10 km chôdza - Juniori

(so, 22.5.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:45:24
2 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:45:57
3 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:46:52
4 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:47:01
5 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:50:39
6 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:57:57
Celkom 6 pretekárov

10 km chôdza - Ženy

(so, 22.5.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Katerinka Czaková MáriaKaterinka Czaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:45:58
2 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:47:48
3 Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 0:50:23
Celkom 3 pretekári

10 km chôdza - Juniorky

(so, 22.5.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:49:13
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:50:53
3 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:51:18
4 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:51:48
5 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:53:41
6 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:55:54
7 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:03:30
Celkom 7 pretekárov