<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR v chôdzi mužov, žien, juniorov a junioriek

Bratislava (14. 2. 2021)

Chôdza dráha 3000 m - Ženy

(ne, 14.2.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Katerinka Czaková MáriaKaterinka Czaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13:20.43
2 10 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 13:44.14
3 11 Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 18:29.79
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Juniorky

(ne, 14.2.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14:33.87
2 13 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14:51.79
3 15 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 15:04.41
4 14 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 16:04.29
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(ne, 14.2.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Tóth MatejTóth Matej 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 19:54.97
2 3 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21:23.82
3 2 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 21:27.44
4 4 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 26:56.14
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Juniori

(ne, 14.2.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 23:46.08
2 7 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 28:20.33
3 6 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 28:58.77
Celkom 3 pretekári