<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (14. 2. 2021)

60 m - Muži (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 14.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.69 0.151
2 37 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 06.98 0.158
3 10 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.05 0.169
4 38 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 07.08 0.170
5 56 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.10 0.192
6 35 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.11 0.152
7 41 Púchovský LukášPúchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.14 0.172
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (ne, 14.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 SB 06.98 0.143
2 23 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 06.99 0.178
3 48 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.14 0.159
4 18 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 07.19 0.135
5 24 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.24 0.169
6 40 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.34 0.210
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 03 (ne, 14.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.31 0.158
2 50 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 07.33 0.178
3 19 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 07.37 0.164
4 17 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.37 0.168
5 8 Šenk JakubŠenk Jakub 02 02 Czech RepublicCzech Republic 4 07.46 0.205
6 7 Pustějovský FilipPustějovský Filip 95 95 Czech RepublicCzech Republic 6 07.47 0.153
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 04 (ne, 14.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.28 0.158
2 26 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 07.49 0.161
3 9 Vyhňák MikulášVyhňák Mikuláš 01 01 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.55 0.358
4 6 Adámek JakubAdámek Jakub 93 93 Czech RepublicCzech Republic 6 SB 07.61 0.203
5 15 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.64 0.147
6 36 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.20 0.298
Celkom 6 pretekárov

60 m - Muži (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 14.2.2021 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 06.67 0.140
2 25 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 06.97 0.146
3 23 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 06.98 0.274
4 56 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 07.09 0.150
5 10 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.10 0.202
6 35 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.12 0.158
7 37 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.60 0.156
8 38 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.33 0.152
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (ne, 14.2.2021 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.17 0.189
2 18 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.21 0.159
3 24 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 07.23 0.139
4 61 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 07.28 0.158
5 12 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 07.28 0.158
6 40 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 07.30 0.210
7 50 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.35 0.177
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 03 (ne, 14.2.2021 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 07.31 0.173
2 26 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 07.43 0.175
3 7 Pustějovský FilipPustějovský Filip 95 95 Czech RepublicCzech Republic 6 SB 07.47 0.168
4 17 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.51 0.190
5 8 Šenk JakubŠenk Jakub 02 02 Czech RepublicCzech Republic 3 07.58 0.192
Celkom 5 pretekárov
II. Séria 04 (ne, 14.2.2021 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Vyhňák MikulášVyhňák Mikuláš 01 01 Czech RepublicCzech Republic 4 SB 07.50 0.243
2 6 Adámek JakubAdámek Jakub 93 93 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 07.54 0.212
3 15 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.65 0.176
36 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Ženy (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 14.2.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.42 0.179
2 42 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.67 0.149
3 33 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 07.98 0.167
4 43 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.07 0.180
5 44 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.12 0.180
6 14 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.14 0.199
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 02 (ne, 14.2.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.22 0.321
2 13 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.53 0.149
31 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.416
Celkom 3 pretekári

60 m - Ženy (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 14.2.2021 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 07.42 0.196
2 42 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.74 0.171
3 33 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.03 0.185
4 14 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 08.11 0.291
5 43 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.14 0.158
6 44 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.19 0.225
7 28 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.25 0.207
8 13 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.61 0.311
Celkom 8 pretekárov

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 14.2.2021 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.16 0.197
2 61 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:50.84 0.175
3 45 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:50.98 0.165
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 14.2.2021 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 0:50.17 0.218
2 51 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.60 0.160
3 46 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:51.56 0.178
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 14.2.2021 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.29 0.221
2 40 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.06 0.381
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.16 0.197
2 62 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 0:50.17 0.218
3 51 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.60 0.160
4 61 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:50.84 0.175
5 45 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:50.98 0.165
6 49 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.29 0.221
7 46 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:51.56 0.178
8 40 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.06 0.381

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 14.2.2021 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:58.41 0.170
2 44 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.90 0.218
3 43 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.21 0.200
4 55 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:02.44 0.198
Celkom 4 pretekári

3000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 14.2.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08:31.68
2 82 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08:48.05
3 81 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08:49.20
4 88 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 9 08:57.05
5 86 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09:04.31
6 84 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 09:06.99
7 85 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09:09.78
8 83 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09:10.79
9 90 Rusina MartinRusina Martin 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 11 09:16.92
10 87 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 09:21.78
11 89 Moreno Manzanaro Mol DavidMoreno Manzanaro Mol David 00 00 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10 09:49.74
Celkom 11 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 14.2.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.13 0.161
19 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNF 0.203
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 14.2.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
19 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNF
16 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DQ -0.310
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 14.2.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.18 0.171
2 42 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.15 0.192
33 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF 0.240
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 14.2.2021 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.22 0.152
2 42 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 08.96 0.169
33 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.184
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 14.2.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180185190195200203206209214218
1 2 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 3 214 ---o-o-oxxoxxx
2 5 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 2 206 oooooxooxx-
3 54 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 PB 200 ooooxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 14.2.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169173177180183186188
1 27 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 4 173 ---o-ooxxx
2 47 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 3 165 oooooxxx
3 29 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 SB 165 ooooxxoxxx
4 58 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 2 160 oooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 14.2.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 5 682 627-x627xx682
2 20 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 3 PB 671 656651665665671x653
3 12 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 1 SB 636 x-x0.0618593636
4 36 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 2 PB 533 513495x513511533-
22 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
00 00 4 DNS ---0---
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 14.2.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 3 553 x525x525x553x
2 60 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 2 536 x355510510531x536
3 13 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 484 -xx0.0484458x
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 14.2.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 2 14.33 13.9414.1314.3314.33x--
2 22 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
00 00 1 13.64 x-13.6413.64x--
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 14.2.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 60 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 1 12.26 11.79xx11.7912.2612.26x
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 14.2.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 34 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 PB 14.41 13.5813.3113.4213.5813.5214.41x
2 57 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 3 12.69 12.3212.6812.4412.6812.5612.69x
3 11 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
98 98 1 11.40 xx10.8910.89xx11.40
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 14.2.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 SB 15.47 15.4714.89x15.4715.42x15.17
Celkom 1 pretekárov