<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

SAŠŠ Krajské preteky

Šaľa (16. 11. 2020)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 16.11.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Botka IvanBotka Ivan 03 03 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 07.73 61.00
2 Jankovič MilanaJankovič Milana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 3 SB 07.78 61.00
3 Hoszu PeterHoszu Peter 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 4 09.10 32.00
4 Vitkovič PeterVitkovič Peter 05 05 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 1 10.12 19.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (po, 16.11.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karovič MartinKarovič Martin 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 2 07.25 80.00
2 Ivanič MartinIvanič Martin 04 04 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3 08.90 35.00
3 kočkovič Ivankočkovič Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 1 11.15 9.00
4 koč Ivankoč Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 12.50 0.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (po, 16.11.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Branik IvanBranik Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 07.77 61.00
2 novikov Ivannovikov Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 4 08.90 35.00
3 Kara NoroKara Noro 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 13.15 0.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karovič MartinKarovič Martin 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 2 07.25 80.00
2 Botka IvanBotka Ivan 03 03 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 07.73 61.00
3 Branik IvanBranik Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 07.77 61.00
4 Jankovič MilanaJankovič Milana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 3 SB 07.78 61.00
5 Ivanič MartinIvanič Martin 04 04 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3 08.90 35.00
5 novikov Ivannovikov Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 4 08.90 35.00
7 Hoszu PeterHoszu Peter 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 4 09.10 32.00
8 Vitkovič PeterVitkovič Peter 05 05 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 1 10.12 19.00
9 kočkovič Ivankočkovič Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 1 11.15 9.00
10 koč Ivankoč Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 12.50 0.00
11 Kara NoroKara Noro 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 13.15 0.00

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 16.11.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karafova IvanaKarafova Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 08.89 47.00
2 Ivanová IvanaIvanová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 3 09.15 39.00
3 Milanova MáriaMilanova Mária 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 10.12 22.00
4 Surová ivabaSurová ivaba 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 1 15.10 0.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (po, 16.11.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 gerová martagerová marta 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3 08.50 59.00
2 kokova ivanakokova ivana 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2 09.52 31.00
3 kryha Milnakryha Milna 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 10.10 23.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (po, 16.11.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 koteles Ivanakoteles Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 4 08.52 56.00
2 feke Ivanafeke Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 2 08.88 47.00
3 bitov Ivanabitov Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 14.60 0.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 gerová martagerová marta 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3 08.50 59.00
2 koteles Ivanakoteles Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 4 08.52 56.00
3 feke Ivanafeke Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 2 08.88 47.00
4 Karafova IvanaKarafova Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 08.89 47.00
5 Ivanová IvanaIvanová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 3 09.15 39.00
6 kokova ivanakokova ivana 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2 09.52 31.00
7 kryha Milnakryha Milna 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 10.10 23.00
8 Milanova MáriaMilanova Mária 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 10.12 22.00
9 bitov Ivanabitov Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 14.60 0.00
10 Surová ivabaSurová ivaba 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 1 15.10 0.00

300 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 16.11.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankovič MilanaJankovič Milana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 3 39.50 80.00
2 Miškovič IvanMiškovič Ivan 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 40.10 75.00
3 Polnota IvanPolnota Ivan 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 46.00 47.00
4 Žember IvanŽember Ivan 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 1 48.90 38.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (po, 16.11.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 kočkovič Ivankočkovič Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 38.50 88.00
2 kočko Ivankočko Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2 50.12 34.00
3 Branik IvanBranik Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 51.12 32.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (po, 16.11.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hoszu PeterHoszu Peter 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3 38.90 85.00
2 kytnar Ivankytnar Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 4 39.60 79.00
3 Korszu PeterKorszu Peter 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 40.15 74.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 kočkovič Ivankočkovič Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 38.50 88.00
2 Hoszu PeterHoszu Peter 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3 38.90 85.00
3 Jankovič MilanaJankovič Milana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 3 39.50 80.00
4 kytnar Ivankytnar Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 4 39.60 79.00
5 Miškovič IvanMiškovič Ivan 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 40.10 75.00
6 Korszu PeterKorszu Peter 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 40.15 74.00
7 Polnota IvanPolnota Ivan 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 46.00 47.00
8 Žember IvanŽember Ivan 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 1 48.90 38.00
9 kočko Ivankočko Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2 50.12 34.00
10 Branik IvanBranik Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 51.12 32.00

300 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 16.11.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karafova IvanaKarafova Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 4 39.80 121.00
2 Kara IvanaKara Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 41.20 107.00
3 kolova Ivanakolova Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 1 45.60 77.00
4 bitov Ivanabitov Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 49.00 60.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (po, 16.11.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 franova martafranova marta 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3 40.50 113.00
2 Surová ivabaSurová ivaba 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 1 46.90 70.00
3 kokova ivanakokova ivana 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2 50.12 54.00
4 kry Milanakry Milana 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 52.30 43.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (po, 16.11.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajnová IvanaKrajnová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 43.10 92.00
2 Milanova MáriaMilanova Mária 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 44.50 84.00
3 koteles Ivanakoteles Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3 46.20 74.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (po, 16.11.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivanová IvanaIvanová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 38.90 135.00
2 ivanová Janaivanová Jana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3 41.10 107.00
3 karoba martakaroba marta 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 4 45.60 77.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivanová IvanaIvanová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 38.90 135.00
2 Karafova IvanaKarafova Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 4 39.80 121.00
3 franova martafranova marta 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3 40.50 113.00
4 ivanová Janaivanová Jana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3 41.10 107.00
5 Kara IvanaKara Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 41.20 107.00
6 Krajnová IvanaKrajnová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 43.10 92.00
7 Milanova MáriaMilanova Mária 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 44.50 84.00
8 kolova Ivanakolova Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 1 45.60 77.00
8 karoba martakaroba marta 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 4 45.60 77.00
10 koteles Ivanakoteles Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3 46.20 74.00
11 Surová ivabaSurová ivaba 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 1 46.90 70.00
12 bitov Ivanabitov Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 49.00 60.00
13 kokova ivanakokova ivana 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2 50.12 54.00
14 kry Milanakry Milana 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 52.30 43.00

800 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh (po, 16.11.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 kolova Ivanakolova Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 2:05.10 135.00
2 bit Ivanabit Ivana 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 2:10.12 117.00
3 kry Milanakry Milana 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2:15.90 102.00
4 karoba martakaroba marta 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 2:25.60 83.00
5 Vybová MáriaVybová Mária 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2:26.10 82.00
6 Krajnová IvanaKrajnová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2:45.00 56.00
7 noak saranoak sara 05 05 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2:45.80 56.00
8 Kara IvanaKara Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2:56.90 45.00
9 ivanová ivaivanová iva 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 2:59.80 42.00
10 ivanová Janaivanová Jana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3:05.20 38.00
11 marsalová Ivanamarsalová Ivana 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3:10.20 33.00
Celkom 11 pretekárov

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh (po, 16.11.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 betik Ivanbetik Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 2:45.90 84.00
2 koč Ivankoč Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 2:55.80 71.00
3 Žember IvanŽember Ivan 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 2:58.90 68.00
4 kytnar Ivankytnar Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 2:59.10 68.00
5 Karovič MartinKarovič Martin 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 2:59.40 67.00
6 bitov Ivanbitov Ivan 03 03 Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3:10.15 57.00
7 Brano PeterBrano Peter 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3:15.20 52.00
8 Karol IvanKarol Ivan 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3:20.10 48.00
9 Korszu PeterKorszu Peter 04 04 Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3:22.10 47.00
10 Žiak MilanŽiak Milan 03 03 Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3:45.10 29.00
11 Polnota IvanPolnota Ivan 04 04 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 3:45.60 29.00
12 ko Ivanko Ivan 03 03 Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 3:50.12 25.00
13 Jankovič PeterJankovič Peter 05 05 Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4:10.12 12.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Žiaci ZŠ

(po, 16.11.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 Karaf NoroKaraf Noro
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 155 52.00
2 Karafa PeterKarafa Peter
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 150 46.00
3 kočkovič Ivankočkovič Ivan
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
03 03 PB 145 41.00
4 novikov Ivannovikov Ivan
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 135 32.00
5 Fortuna MilanFortuna Milan
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 130 27.00
6 Vitkovič MartinVitkovič Martin
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
05 05 PB 125 23.00
7 ko Ivanko Ivan
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
03 03 PB 105 12.00
8 urani Ivanurani Ivan
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
03 03 PB 095 7.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Žiačky ZŠ

(po, 16.11.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 komova Ivanakomova Ivana
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 140 60.00
2 pakos Ivanapakos Ivana
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 136 55.00
3 Xerová MáriaXerová Mária
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
04 04 PB 135 53.00
4 feke Ivanafeke Ivana
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 125 41.00
5 gonova mariagonova maria
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 110 25.00
6 kryha Milnakryha Milna
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
05 05 PB 105 21.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ

(po, 16.11.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 betikov Ivanbetikov Ivan
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 610 0.0 85.00
2 kok ivankok ivan
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
05 05 PB 605 0.0 83.00
3 Karafa PeterKarafa Peter
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 555 0.0 66.00
4 Fortuna MilanFortuna Milan
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 522 0.0 55.00
5 Vitkovič PeterVitkovič Peter
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
05 05 PB 515 0.0 53.00
6 Karo PeterKaro Peter
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 506 0.0 51.00
7 urani Ivanurani Ivan
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
03 03 PB 455 0.0 37.00
8 Jankovič PeterJankovič Peter
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 390 0.0 23.00
9 kočkovič Ivankočkovič Ivan
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
03 03 PB 380 0.0 21.00
10 Belovič PeterBelovič Peter
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 345 0.0 16.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(po, 16.11.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 ivano Janaivano Jana
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 515 0.0 88.00
2 pakos Ivanapakos Ivana
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 510 0.0 86.00
3 Terkova MáriaTerkova Mária
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
04 04 PB 505 0.0 84.00
4 pakosta Ivanapakosta Ivana
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 490 0.0 78.00
5 fekete Ivanafekete Ivana
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 480 0.0 75.00
6 noa saranoa sara
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
05 05 PB 455 0.0 66.00
7 Mirová MáriaMirová Mária
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
04 04 PB 410 0.0 50.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ

(po, 16.11.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 kolo Ivanakolo Ivana
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 13.15 0.0 98.00
2 gerová martagerová marta
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 12.10 0.0 85.00
3 dorova Noradorova Nora
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 11.55 0.0 78.00
4 komova Ivanakomova Ivana
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 10.30 0.0 64.00
5 Mičková PetraMičková Petra
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 10.20 0.0 63.00
6 fekete Ivanafekete Ivana
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 10.15 0.0 62.00
7 marsal Ivanamarsal Ivana
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 10.10 0.0 62.00
8 beneš Milanabeneš Milana
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
05 05 PB 09.88 0.0 59.00
9 noa saranoa sara
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
05 05 PB 09.50 0.0 55.00
10 pakosta Ivanapakosta Ivana
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 08.90 0.0 49.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ

(po, 16.11.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žiakovič MilanŽiakovič Milan
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 16.00 0.0 98.00
2 Botka IvanBotka Ivan
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
03 03 PB 15.10 0.0 89.00
3 kočko Ivankočko Ivan
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
03 03 PB 14.15 0.0 79.00
4 kočk Ivankočk Ivan
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
03 03 PB 13.20 0.0 70.00
5= Belovič PeterBelovič Peter
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 12.12 0.0 62.00
5= Kar NoroKar Noro
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 12.12 0.0 62.00
7 betikov Ivanbetikov Ivan
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 11.55 0.0 57.00
8 Vitkovič MartinVitkovič Martin
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
05 05 PB 09.10 0.0 38.00
9 Kirsten MartinKirsten Martin
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 08.50 0.0 34.00
10 Karo PeterKaro Peter
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 07.50 0.0 27.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ

(po, 16.11.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivanič MartinIvanič Martin
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
04 04 PB 90.10 0.0 83.00
2 Nočka IvanNočka Ivan
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
03 03 PB 88.10 0.0 79.00
3 Botka IvanBotka Ivan
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
03 03 PB 58.10 0.0 40.00
4 Kar NoroKar Noro
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 55.80 0.0 37.00
5 Karol IvanKarol Ivan
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 48.90 0.0 30.00
6 betik Ivanbetik Ivan
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 46.90 0.0 28.00
7 Kirsten MartinKirsten Martin
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 46.10 0.0 28.00
8 kočk Ivankočk Ivan
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
03 03 PB 15.10 0.0 2.00
9 kok ivankok ivan
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
05 05 PB 09.10 0.0 0.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ

(po, 16.11.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 dorova Noradorova Nora
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 45.20 0.0 51.00
2 ivanová ivaivanová iva
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 44.50 0.0 50.00
3 marsal Ivanamarsal Ivana
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 35.90 0.0 38.00
4 gonova mariagonova maria
Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého
03 03 PB 35.60 0.0 37.00
5 noak saranoak sara
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
05 05 PB 33.20 0.0 34.00
6 marsalová Ivanamarsalová Ivana
Trnovec n.V.Trnovec n.V.
04 04 PB 25.90 0.0 24.00
7 kolo Ivanakolo Ivana
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 22.22 0.0 19.00
8 beneš Milanabeneš Milana
Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková
05 05 PB 15.60 0.0 10.00
9 Mičková PetraMičková Petra
Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská
05 05 PB 15.20 0.0 10.00
10 bit Ivanabit Ivana
Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka
03 03 PB 09.10 0.0 3.00
Celkom 10 pretekárov
Sašš - Žiaci ZŠ
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Botka IvanBotka Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0190
2 Karovič MartinKarovič Martin 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0147
3 kytnar Ivankytnar Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0147
4 betikov Ivanbetikov Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0142
5 Jankovič MilanaJankovič Milana 05 05 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0141
6 Korszu PeterKorszu Peter 04 04 Trnovec n.V.{8} 0121
7 Ivanič MartinIvanič Martin 04 04 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0118
8 Hoszu PeterHoszu Peter 04 04 Trnovec n.V.{8} 0117
9 kočko Ivankočko Ivan 03 03 Šaľa Bernoláková{8} 0113
10= Miškovič IvanMiškovič Ivan 04 04 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0112
10= betik Ivanbetik Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0112
10= Karafa PeterKarafa Peter 04 04 Trnovec n.V.{8} 0112
13 Žember IvanŽember Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0106
14 Kar NoroKar Noro 04 04 Trnovec n.V.{8} 0099
15 Žiakovič MilanŽiakovič Milan 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0098
16 kočkovič Ivankočkovič Ivan 03 03 Šaľa Bernoláková{8} 0097
17 Branik IvanBranik Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0093
18 kok ivankok ivan 05 05 Šaľa Bernoláková{8} 0083
19 Fortuna MilanFortuna Milan 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0082
20= kočk Ivankočk Ivan 03 03 Šaľa Bernoláková{8} 0079
20= Nočka IvanNočka Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0079
22= Karol IvanKarol Ivan 04 04 Trnovec n.V.{8} 0078
22= Karo PeterKaro Peter 04 04 Trnovec n.V.{8} 0078
24 koč Ivankoč Ivan 03 03 Šaľa Bernoláková{8} 0071
25 novikov Ivannovikov Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0067
26= Belovič PeterBelovič Peter 05 05 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0062
26= kočkovič Ivankočkovič Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0062
28 Vitkovič MartinVitkovič Martin 05 05 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0061
29 Vitkovič PeterVitkovič Peter 05 05 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0053
30 Karaf NoroKaraf Noro 04 04 Trnovec n.V.{8} 0052
31 urani Ivanurani Ivan 03 03 Šaľa Bernoláková{8} 0044
32 ko Ivanko Ivan 03 03 Šaľa Bernoláková{8} 0037
33 Jankovič PeterJankovič Peter 05 05 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0035
34 Polnota IvanPolnota Ivan 04 04 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0029
35 Kirsten MartinKirsten Martin 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0028
36 bitov Ivanbitov Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0023
37 Kara NoroKara Noro 04 04 Trnovec n.V.{8} 0009
38= Žiak MilanŽiak Milan 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0000
38= gabovič Ivangabovič Ivan 03 03 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0000
38= Brano PeterBrano Peter 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0000
Celkom 40 pretekárov
Sašš - Žiačky ZŠ
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 kolova Ivanakolova Ivana 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0222
2 Ivanová IvanaIvanová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0174
3 Karafova IvanaKarafova Ivana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0168
4 karoba martakaroba marta 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0160
5 Kara IvanaKara Ivana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0152
6 Krajnová IvanaKrajnová Ivana 05 05 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0148
7 kry Milanakry Milana 05 05 Šaľa Bernoláková{8} 0145
8 gerová martagerová marta 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0144
9 pakos Ivanapakos Ivana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0141
10 fekete Ivanafekete Ivana 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0137
11 dorova Noradorova Nora 05 05 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0129
12 komova Ivanakomova Ivana 05 05 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0124
13 noa saranoa sara 05 05 Šaľa Bernoláková{8} 0121
14 bit Ivanabit Ivana 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0120
15 kolo Ivanakolo Ivana 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0117
16 kokova ivanakokova ivana 05 05 Šaľa Bernoláková{8} 0113
17 franova martafranova marta 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0113
18 marsal Ivanamarsal Ivana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0100
19 ivano Janaivano Jana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0095
20 ivanová ivaivanová iva 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0092
21 noak saranoak sara 05 05 Šaľa Bernoláková{8} 0090
22 feke Ivanafeke Ivana 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0088
23 Terkova MáriaTerkova Mária 04 04 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0084
24 Vybová MáriaVybová Mária 04 04 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0082
25 beneš Milanabeneš Milana 05 05 Šaľa Bernoláková{8} 0069
26 gonova mariagonova maria 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0062
27 bitov Ivanabitov Ivana 03 03 Šaľa ZŠ Krátka{8} 0060
28 koteles Ivanakoteles Ivana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0056
29 Xerová MáriaXerová Mária 04 04 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0053
30 Mirová MáriaMirová Mária 04 04 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0050
31 pakosta Ivanapakosta Ivana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0049
32 Surová ivabaSurová ivaba 03 03 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0047
33 kryha Milnakryha Milna 05 05 Šaľa Bernoláková{8} 0044
34 ivanová Janaivanová Jana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0038
35 marsalová Ivanamarsalová Ivana 04 04 Trnovec n.V.{8} 0024
36 Milanova MáriaMilanova Mária 04 04 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0022
37 Mičková PetraMičková Petra 05 05 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0010
Celkom 37 pretekárov

4 x 60 m kluby - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 16.11.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovič Miškovič Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 35.10 37.00
2 Polnota, gabovič Polnota, gabovič Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 45.10 8.00
3 Brano Brano Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3 52.50 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (po, 16.11.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 bitov bitov Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 39.20 23.00
2 Kara Kara Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 44.50 9.00
3 kočk, koč kočk, koč Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 45.60 7.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovič Miškovič Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 2 35.10 37.00
2 bitov bitov Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 3 39.20 23.00
3 Kara Kara Trnovec n.V.Trnovec n.V. 2 44.50 9.00
4 Polnota, gabovič Polnota, gabovič Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 45.10 8.00
5 kočk, koč kočk, koč Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 4 45.60 7.00
6 Brano Brano Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 3 52.50 0.00

4 x 60 m kluby - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 16.11.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Surová, ivanová, gonova, franova Surová, ivanová, gonova, franova Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 2 35.60 47.00
2 kokova, noa, kryha kokova, noa, kryha Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 3 38.90 28.00
3 Terkova, Xerová, Mirová Terkova, Xerová, Mirová Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 52.50 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (po, 16.11.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 kolova kolova Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 2 45.10 10.00
2 ivano ivano Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3 46.20 7.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Surová, ivanová, gonova, franova Surová, ivanová, gonova, franova Šaľa ZŠ HolléhoŠaľa ZŠ Hollého 2 35.60 47.00
2 kokova, noa, kryha kokova, noa, kryha Šaľa BernolákováŠaľa Bernoláková 3 38.90 28.00
3 kolova kolova Šaľa ZŠ KrátkaŠaľa ZŠ Krátka 2 45.10 10.00
4 ivano ivano Trnovec n.V.Trnovec n.V. 3 46.20 7.00
5 Terkova, Xerová, Mirová Terkova, Xerová, Mirová Šaľa ZŠ PionierskáŠaľa ZŠ Pionierská 4 52.50 0.00
Celkový bodový stav - Žiaci ZŠ
Um. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 190
2 Šaľa ZŠ Hollého{8} 147
2 Šaľa ZŠ Krátka{8} 147
4 Šaľa ZŠ Krátka{8} 142
5 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 141
6 Trnovec n.V.{8} 121
7 Šaľa ZŠ Hollého{8} 118
8 Trnovec n.V.{8} 117
9 Šaľa Bernoláková{8} 113
10 Šaľa ZŠ Krátka{8} 112
10 Trnovec n.V.{8} 112
10 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 112
13 Šaľa ZŠ Hollého{8} 106
14 Trnovec n.V.{8} 99
15 Šaľa ZŠ Hollého{8} 98
16 Šaľa Bernoláková{8} 97
17 Šaľa ZŠ Krátka{8} 93
18 Šaľa Bernoláková{8} 83
19 Šaľa ZŠ Hollého{8} 82
20 Šaľa Bernoláková{8} 79
20 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 79
22 Trnovec n.V.{8} 78
22 Trnovec n.V.{8} 78
24 Šaľa Bernoláková{8} 71
25 Šaľa ZŠ Krátka{8} 67
26 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 62
26 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 62
28 Šaľa ZŠ Hollého{8} 61
29 Šaľa ZŠ Hollého{8} 53
30 Trnovec n.V.{8} 52
31 Šaľa Bernoláková{8} 44
32 Šaľa Bernoláková{8} 37
33 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 35
34 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 29
35 Šaľa ZŠ Hollého{8} 28
36 Šaľa ZŠ Krátka{8} 23
37 Trnovec n.V.{8} 9
38 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0
38 Šaľa ZŠ Hollého{8} 0
38 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 0
Celkom 40 pretekárov
Celkový bodový stav - Žiačky ZŠ
Um. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šaľa ZŠ Krátka{8} 222
2 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 174
3 Trnovec n.V.{8} 168
4 Šaľa ZŠ Hollého{8} 160
5 Trnovec n.V.{8} 152
6 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 148
7 Šaľa Bernoláková{8} 145
8 Šaľa ZŠ Hollého{8} 144
9 Trnovec n.V.{8} 141
10 Šaľa ZŠ Krátka{8} 137
11 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 129
12 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 124
13 Šaľa Bernoláková{8} 121
14 Šaľa ZŠ Krátka{8} 120
15 Šaľa ZŠ Krátka{8} 117
16 Šaľa Bernoláková{8} 113
16 Šaľa ZŠ Hollého{8} 113
18 Trnovec n.V.{8} 100
19 Trnovec n.V.{8} 95
20 Šaľa ZŠ Hollého{8} 92
21 Šaľa Bernoláková{8} 90
22 Šaľa ZŠ Krátka{8} 88
23 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 84
24 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 82
25 Šaľa Bernoláková{8} 69
26 Šaľa ZŠ Hollého{8} 62
27 Šaľa ZŠ Krátka{8} 60
28 Trnovec n.V.{8} 56
29 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 53
30 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 50
31 Trnovec n.V.{8} 49
32 Šaľa ZŠ Hollého{8} 47
33 Šaľa Bernoláková{8} 44
34 Trnovec n.V.{8} 38
35 Trnovec n.V.{8} 24
36 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 22
37 Šaľa ZŠ Pionierská{8} 10
Celkom 37 pretekárov