<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S 2020

Šamorín (11. 9. 2020)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Atletický klub AC Malacky{8} 012.00
2 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Pohybko Sereď{8} 023.00
3 Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund BŠK Banská Bystrica{8} 027.00
4 Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 031.00
5 Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália ŠK Juventa Žilina{8} 036.00
6 Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel ŠK Jablonica{8} 037.00
7 Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 039.00
8 Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 045.00
9 Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Naša atletika Bratislava{8} 063.00
10 Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana AK Run For Fun Bratislava{8} 071.00
11 Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína ŠK TRIATLON Pezinok{8} 072.00
12 Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub ZŠ Jána Kupeckého Pezinok{8} 073.00
13 Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Atletika ŠPORT HROU Prešov{8} 078.00
14 Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Atletický klub Bojničky{8} 080.00
15 Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam ŠK ŠOG Nitra{8} 083.00
16 Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Atletický klub Zlaté Moravce{8} 099.00
17 Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Detský atletický klub Tlmače{8} 100.00
18 Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina VIETO DŠA Levice{8} 101.00
19 Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína AK Junior Holič{8} 106.00
20 Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Atletický klub Zemaňáci Nová Baňa{8} 107.00
21 Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Atletická akadémia Žilina{8} 109.00
22 Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Deti v pohybe Šamorín{8} 121.00
23 Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda{8} 126.00
24 Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias AK Borský Svätý Jur{8} 134.00
25 Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián SOPKA Seňa{8} 147.00
26 Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester ŠAK športový AK Komárno{8} 153.00
Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas AC VICTORIA Turany{8} DNF
Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Maraton AC Rača{8} DNF
Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto{8} DNF
Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Atletický klub Krupina{8} DNF
Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Atletický klub ZŠ Sirk{8} DNF
Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína AC Run is Fun Prešov{8} DNF
Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej AO TJ Slávia STU Bratislava{8} DNF
Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea AO Olympia Považská Bystrica{8} DNF
Celkom 34 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(pi, 11.9.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:33.69 1.00
2 Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:33.87 2.00
3 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Pohybko SereďPohybko Sereď 1:34.08 3.00
4 Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:34.87 4.00
5 Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:35.49 5.00
6 Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 1:37.16 6.00
7 Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:37.23 7.00
8 Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1:37.68 8.00
9 Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1:38.16 9.00
10 Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 1:39.46 10.00
11 Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1:39.66 11.00
12 Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1:39.83 12.00
13 Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:40.20 13.00
14 Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1:40.40 14.00
15 Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1:41.20 15.00
16 Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:43.25 16.00
17 Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1:43.82 17.00
18 Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1:44.98 18.00
19 Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek AK Junior HoličAK Junior Holič 1:46.11 19.00
20 Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1:47.16 20.00
21 Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1:48.76 21.00
22 Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1:49.01 22.00
23 Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Atletický klub Zemaňáci Nová BaňaAtletický klub Zemaňáci Nov... 1:49.52 23.00
24 Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1:51.04 24.00
25 Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1:52.06 25.00
26 Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1:54.67 26.00
Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNF
Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov DNF
Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNF
Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina DNF
Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany DNF
Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto DNF
Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNF
Celkom 34 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(pi, 11.9.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:16.32 1.00
2 Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:16.35 2.00
3 Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:16.44 3.00
4 Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 1:17.17 4.00
5 Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:17.25 5.00
6 Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1:17.65 6.00
7 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Pohybko SereďPohybko Sereď 1:17.65 7.00
8 Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1:18.04 8.00
9 Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1:18.30 9.00
10 Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:18.75 10.00
11 Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1:18.88 11.00
12 Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1:20.20 12.00
13 Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:21.62 13.00
14 Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1:23.05 14.00
15 Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:23.09 15.00
16 Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1:23.22 16.00
17 Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1:23.37 17.00
18 Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Atletický klub Zemaňáci Nová BaňaAtletický klub Zemaňáci Nov... 1:23.49 18.00
19 Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1:23.85 19.00
20 Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek AK Junior HoličAK Junior Holič 1:24.13 20.00
21 Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1:24.40 21.00
22 Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1:24.46 22.00
23 Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 1:26.76 23.00
24 Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1:28.27 24.00
25 Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1:28.37 25.00
26 Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1:29.15 26.00
Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNF
Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov DNF
Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNF
Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina DNF
Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany DNF
Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto DNF
Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNF
Poznámky:
poradie určené na základe tisícin SLATN - 1:17,648 POHSE - 1:17,652
Celkom 34 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(pi, 11.9.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 77 1.00
2 Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 70 2.00
3 Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 69 3.00
4 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Pohybko SereďPohybko Sereď 68 4.00
5= Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 67 5.00
5= Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 67 5.00
5= Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 67 5.00
5= Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel ŠK JablonicaŠK Jablonica 67 5.00
9= Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 66 9.00
9= Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 66 9.00
9= Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína AK Junior HoličAK Junior Holič 66 9.00
9= Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 66 9.00
9= Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 66 9.00
9= Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 66 9.00
15= Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 64 15.00
15= Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 64 15.00
15= Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Atletický klub Zemaňáci Nová BaňaAtletický klub Zemaňáci Nov... 64 15.00
15= Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 64 15.00
19= Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 63 19.00
19= Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 63 19.00
19= Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 63 19.00
22 Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 62 22.00
23 Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 61 23.00
24= Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 58 24.00
24= Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián SOPKA SeňaSOPKA Seňa 58 24.00
26 Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 56 26.00
Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov DNF
Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNF
Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina DNF
Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany DNF
Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNF
Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto DNF
Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNF
Celkom 34 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(pi, 11.9.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.10 1.00
2 Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11.90 2.00
3 Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.76 3.00
4 Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.55 4.00
5 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Pohybko SereďPohybko Sereď 11.35 5.00
6 Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel ŠK JablonicaŠK Jablonica 11.06 6.00
7 Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10.97 7.00
8 Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.96 8.00
9 Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.90 9.00
10 Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10.89 10.00
11 Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 10.82 11.00
12 Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.75 12.00
13 Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.74 13.00
14 Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Atletický klub Zemaňáci Nová BaňaAtletický klub Zemaňáci Nov... 10.69 14.00
15 Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10.66 15.00
16 Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.54 16.00
17 Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 10.49 17.00
18 Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.28 18.00
19 Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 10.24 19.00
20 Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína AK Junior HoličAK Junior Holič 10.09 20.00
21 Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 10.07 21.00
22 Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 09.83 22.00
23 Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 09.75 23.00
24 Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 09.68 24.00
25 Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián SOPKA SeňaSOPKA Seňa 09.45 25.00
26 Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 09.24 26.00
Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov DNF
Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNF
Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina DNF
Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany DNF
Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNF
Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto DNF
Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNF
Celkom 34 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(pi, 11.9.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 65.50 1.00
2 Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 62.40 2.00
3 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Pohybko SereďPohybko Sereď 61.10 3.00
4 Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 60.10 4.00
5 Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 57.90 5.00
6 Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 57.80 6.00
7 Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 56.60 7.00
8 Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 55.30 8.00
9 Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel ŠK JablonicaŠK Jablonica 53.20 9.00
10 Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 49.30 10.00
11 Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 49.20 11.00
12= Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 48.30 12.00
12= Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 48.30 12.00
14 Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 46.50 14.00
15 Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 45.80 15.00
16 Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 45.60 16.00
17 Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 44.80 17.00
18 Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 44.70 18.00
19 Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 43.80 19.00
20 Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína AK Junior HoličAK Junior Holič 42.60 20.00
21 Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 41.40 21.00
22 Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 41.30 22.00
23 Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Atletický klub Zemaňáci Nová BaňaAtletický klub Zemaňáci Nov... 40.70 23.00
24 Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 40.40 24.00
25 Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 34.70 25.00
26 Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián SOPKA SeňaSOPKA Seňa 33.40 26.00
Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov DNF
Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNF
Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina DNF
Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany DNF
Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNF
Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto DNF
Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNF
Celkom 34 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(pi, 11.9.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Slovák, Valach, Židek Lea Pohybko SereďPohybko Sereď 193.00 1.00
2 Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália Hudecová, Lisko, Važan, Švagrová, Pokorný, Drozdová Natália ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 181.40 2.00
3 Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel Harnúšek, Martiš, Poláčková, Zavadilová, Matejov, Králiková Gabriel ŠK JablonicaŠK Jablonica 163.00 3.00
4 Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej Vozár, Gregušová, Schmidtmayer, Korčok, Hejčíková, Kubinyiová Timotej AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 160.60 4.00
5 Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Michalovič, Nehyba, Slezáková, Kováčiková, Pauková, Hlaváč Matias Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 157.60 5.00
6 Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund Gál, Šopoň, Beňušková, Hrončová, Primusová, Šupina Žigmund BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 156.80 6.00
7 Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Bujna, Kalmárová, Marková, Segéňová, Sládek, Tceliuk Slavomír Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 151.50 7.00
8 Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Holý, Moravíková, Zverbík, Hudecová, Stašák, Stoklasová Dominik Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 143.00 8.00
9 Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Balnová, Kňažeková, Šturdíková, Danovský, Králik, Proňuk Nataša Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 134.10 9.00
10 Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub Nagy, Štefanides, Maťaš, Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová Jakub ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 125.10 10.00
11 Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Holešová, Jaroščiak, Piková, Ďuroška, Kollárová, Hnát Andrea Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 120.20 11.00
12= Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana Gräffingerová, Kratochvílová, Glemba, Streška, Kalaberová, Gadomský Hana AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 115.30 12.00
12= Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam Komora, Sládečka, Tóthová, Ölvecká, Gajová, Venglík Adam ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 115.30 12.00
14 Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Kopernický, Martincová, Muchová, Medveď, Gajdošová, Považan Tim Atletický klub Zemaňáci Nová BaňaAtletický klub Zemaňáci Nov... 109.40 14.00
15 Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Beňa, Goč, Sabol, Dučaiová, Zapotoková, Zapotoková Benjamín Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 108.90 15.00
16 Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias Vaniš, Maslínová, Macejka, Kovaničová, Bolaček, Marková Tobias AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 108.10 16.00
17 Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina Kubáňová, Kopernická, Gyenesová, Buda, Krištof, Valkovič Nina VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 107.80 17.00
18 Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína Bílá, Horná, Mrázová, Švec, Nosek, Papánek Kristína AK Junior HoličAK Junior Holič 106.10 18.00
19 Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína Adamčíková, Marková, Slotíková, Kostoláni, Mihaľov, Búci Kristína ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 104.50 19.00
20 Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Galánková, Lehocký, Balaban, Rolincová, Beňová, Danko Nina Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 104.20 20.00
21 Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Krajčovič, Čaladiková, Štukovská, Kocianová, Sečkár, Bennár Leonard Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 097.60 21.00
22 Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Bíró, Baranyai, Édel, Dohorák, Gerasimov, Véghová Szebasztián Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 097.00 22.00
23 Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián Leško, Radulyová, Kočiš, Hanušovská, Čamaj, Bucherová Sebastián SOPKA SeňaSOPKA Seňa 096.10 23.00
24 Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Moravčík, Kováč, Kajanová, Ševc, Klučiarová, Chujacová Oskar Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 086.70 24.00
25 Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Toth, Pénzes, Rončkevič, Rončkevičová, Dupačová, Muskolayová Daniel Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 086.60 25.00
26 Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester Botka, Makovníková, Bobál, Sirotek, Horňáková, Klimčíková Ester ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 070.00 26.00
Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína Komišák, Tkáčová, Kravcová, Kravec, Vlkovičová, Vlkovič Katarína AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov DNF
Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Rusňáková, Rusňáková, Farkaš, Farkaš, Samková, Horváth Natálie Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNF
Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Ungvarský, Korčoková, Vicianová, Fürhoffer, Janeková, Lendvorský Hana Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina DNF
Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas Kevešová, Orolín, Lušňáková, Brxová, Keveš, Doležal Nicolas AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany DNF
Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej Valette, Kollár, Hantáková, Badura, Fartelová Matej AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Bezdek, Jiránková, Jiránek, Panáková, Burza, Vrbická Dominika Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNF
Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš Žúborová, Gašinec, Ploštica, Tebbaa, Zelienka, Gočová Tomáš MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto DNF
Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea Haninec, Matušíková, Šuvara, Valašíková, Prekopová, Škrobák Timea AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNF
Celkom 34 pretekárov