<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Skákanie pod vežou 2020/Street high jump 2020

Košice (1. 8. 2020)

Skok do výšky - Muži

(so, 1.8.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180185190195198201204207210216221224
1 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 8 216 ----------o-o-xoxoxxx
2 Merlos AntoniosMerlos Antonios
GréckoGrécko
99 99 7 216 -----------oxo-xoxxoxx-x
3 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 6 204 ------ooxoxooxxoxoxxx
4 Mrčić FilipMrčić Filip
ChorvátskoChorvátsko
99 99 5 204 --------xoooxxoxxoxxx
5 Benko ĽubošBenko Ľuboš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
74 74 3 SB 175 oooooxoxxx
6= Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 4 SB 170 ooooxoxxx
6= Cvanciger RomanCvanciger Roman
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
83 83 2 SB 170 ooooxoxxx
8 Samuelis PeterSamuelis Peter
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
90 90 1 SB 165 --oxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 1.8.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180185190195198
1 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 3 195 -------oooxxx
2 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 2 PB 195 ----ooooxooxxx
3 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 1 180 --oxoxooxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145150155160165168172
1 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 1 168 --------oooooxoxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145150155160
1 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 2 155 ------xoooxooxoxxx
2 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 1 140 -----oooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145150155160165168
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 PB 165 -------oooooooxxx
2 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 155 ----------ooxxx
3 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 150 ------o--ooxxx
4 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 145 -----oooxooxxx
5 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 4 145 ----oooooxxoxxx
6 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 PB 140 -----oxoooxxx
7 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 130 ----ooxxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145
1= Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 140 -----ooooxxx
1= Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 140 ----oooooxxx
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 1 PB 140 ooooooooxoxxx
4 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 3 PB 140 oooooooxoxxoxxx
5 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 2 PB 135 --ooooooxxx
6 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 135 -----xoooxxx
7 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 135 --oooooxoxxx
8 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 130 ----oxoxxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145
1 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 3 PB 130 oooooxooxxx
2 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 1 PB 125 ooooooxxx
3 Kovalíková JankaKovalíková Janka
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 2 120 oooxoxxoxxx
Celkom 3 pretekárov