<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo AZB dorast + ml. žiaci + KP

Bratislava (23. 9. 2020)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 23.9.2020 - 18:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.22
2 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.86
3 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.50
4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.79
5 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 26.49
6 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 27.37
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 23.9.2020 - 18:05) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.55
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 27.43
3 17 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.91
4 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 29.37
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 23.9.2020 - 18:05) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.38
2 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 29.96
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 30.60
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.55
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 27.43
3 17 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.91
4 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.38
5 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 29.37
6 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 29.96
7 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 30.60