<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ligy AZB dorast + ml. žiaci +KP

Bratislava (26. 8. 2020)

150 m - Muži (Beh)

Beh (st, 26.8.2020 - 17:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.11
Celkom 1 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 26.8.2020 - 17:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 PB 20.94
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 21.89
3 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 24.66
4 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 27.72
5 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 30.04
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 26.8.2020 - 17:40) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.30
2 169 Anton ČastkaAnton Častka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.79
3 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.41
4 Mach Michal MetodMach Michal Metod 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 33.12
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 PB 20.94
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 21.89
3 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.30
4 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 24.66
5 169 Anton ČastkaAnton Častka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.79
6 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.41
7 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 27.72
8 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 30.04
9 Mach Michal MetodMach Michal Metod 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 33.12

150 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 26.8.2020 - 17:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 19.86
2 170 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.91
3 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 24.43
4 Krútelová HelenaKrútelová Helena 81 81 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 24.58
5 Meňhartová VlastaMeňhartová Vlasta 67 67 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 26.64
Celkom 5 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 26.8.2020 - 17:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.66
2 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.81
3 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.30
4 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 23.10
5 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 26.8.2020 - 17:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 22.24
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 22.61
3 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 22.79
4 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 22.86
5 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 26.8.2020 - 17:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 24.22
2 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 24.61
3 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 24.88
4 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 26.70
Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 26.8.2020 - 17:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 25.59
2 Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 26.75
3 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.18
4 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 29.52
5 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 29.71
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.66
2 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.81
3 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 22.24
4 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.30
5 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 22.61
6 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 22.79
7 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 22.86
8 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 23.10
9 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.65
10 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.96
11 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 24.22
12 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 24.61
13 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 24.88
14 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 25.59
15 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 26.70
16 Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 26.75
17 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.18
18 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 29.52
19 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 29.71
Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS