<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB st. žiaci + ml. žiaci - bežecké disciplíny + kontrolné preteky

Bratislava (8. 8. 2020)

60 m - Muži (Beh)

Beh (so, 8.8.2020 - 15:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.08
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.91
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.98
4 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.22
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.8.2020 - 14:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 07.49
2 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.52
3 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 07.61
4 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.11
5 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.16
6 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.22
7 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.61
8 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.62
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.8.2020 - 14:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 08.14
2 153 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 PB 08.36
3 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 08.49
4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.62
5 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.73
6 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.96
7 33 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.11
8 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.25
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.8.2020 - 14:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.90
2 169 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.27
3 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.46
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.74
5 156 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.99
6 28 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.62
Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 08.14
2 153 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 PB 08.36
3 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 08.49
4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.62
5 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.73
6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.90
7 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.96
8 33 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.11
9 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.25
10 169 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.27
11 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.46
12 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.74
13 156 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.99
14 28 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.62
Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 8.8.2020 - 15:05) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.84
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.26
3 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.29
4 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.78
Celkom 4 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.8.2020 - 14:35) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.91
2 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.45
3 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.51
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.60
5 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.79
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.81
7 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.13
Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.8.2020 - 14:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.02
2 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.21
3 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.35
4 Uhláriková JúliaUhláriková Júlia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.39
5 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.42
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.91
2 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.45
3 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.51
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.60
5 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.79
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.81
7 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.02
8 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.13
9 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.21
10 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.35
11 Uhláriková JúliaUhláriková Júlia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.39
12 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.42
Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.8.2020 - 14:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.17
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.81
3 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.20
5 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.21
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.22
7 163 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.33
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.8.2020 - 14:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.97
2 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 09.29
3 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.31
4 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.47
5 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.53
6 164 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.8.2020 - 14:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.79
2 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 09.93
3 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.11
4 191 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.43
5 160 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.79
6 173 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.8.2020 - 14:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.81
2 170 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.43
3 158 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 11.77
4 159 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.85
5 172 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.17
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.81
3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.97
4 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13
5 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.20
6 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.21
7 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.22
8 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 09.29
9 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.31
10 163 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.33
11 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.47
12 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.53
13 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.79
14 164 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.93
14 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 09.93
16 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.11
17 191 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.43
18 160 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.79
19 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.81
20 173 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.27
21 170 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.43
22 158 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 11.77
23 159 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.85
24 172 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.51
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS