<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB Dospelí, juniori, dorast, najml. žiaci + veteráni – technické disciplíny

Bratislava (2. 8. 2020)

Skok do výšky - Muži

(ne, 2.8.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175180183
1 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 175 -------xoooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 2.8.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175180183186189193
1 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 PB 189 -------ooooooxoxxx
2 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 PB 180 ----oooooooxxx
3 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 160 oooooooxxx
4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 PB 145 oxooxoxxx
5 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 PB 145 oooxxoxxx
Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 2.8.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155160163
1 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 160 ooooooooxxoxxx
2= Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 145 ooooooxxx
2= Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 PB 145 ooooooxxx
4 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 PB 145 ooooxoxxoxxx
5 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 PB 140 ooxooxxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 2.8.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145148
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 120 ooooxoxxx
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 115 ooooxxx
3 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 115 ooxoxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 2.8.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400410420430440
1 Horvath MartonHorvath Marton
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
95 95 SB 400 ---oo--xxx
2 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 PB 400 -xooooxxx
3 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 380 --oxoxxx
Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 NM ----r
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 2.8.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 360380400410420
1 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 400 oxoxxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Veteráni

(ne, 2.8.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260280300320330340350360380390400
1 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 SB 390 ---xo-xo-oxoxoxxr
2 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 340 --oooxxoxx-x
3 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 280 oxoxxx
Burda JiriBurda Jiri
3klub Šamorín3klub Šamorín
67 67 NM ----xx-x
Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 NM -----xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 2.8.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 240260280300
1 Burda RafaelaBurda Rafaela
3klub Šamorín3klub Šamorín
98 98 PB 280 ooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ne, 2.8.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240260280290300
1 Danková PetraDanková Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 PB 200 ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 2.8.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240260280290300
1 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 PB 280 oooooxo-xxx
2 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 260 oooooxxx
3 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 PB 200 ooxxx
4 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 PB 200 oxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 411 +0.0 m/s 374  +0.6392  +2.0380  +0.0392399  +0.0387  +0.0411  +0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 PB 680 +1.0 m/s xx615  +0.0615637632680
2 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 665 +2.4 m/s 641 +0.0 m/s 609  +0.0616  +0.0633  +0.0633597  -1.8665  +2.4641  +0.0
3 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 PB 600 +1.1 m/s 466  +0.0545  +0.5547  -0.5547533  +0.0543  +1.0600  +1.1
4 Haraslin RomanHaraslin Roman
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 PB 597 +0.4 m/s 580  -1.4591  +1.2x591576  -0.4595  +0.0597  +0.4
5 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 PB 562 +0.0 m/s 562  +0.0x527  +0.0562533  +0.0xx
6 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 PB 534 +0.0 m/s 502  -1.0534  +0.0520  +0.6534482  +0.0xx
7 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 PB 531 +1.5 m/s 506  +0.0498  +0.0497  +0.0506526  +1.2x531  +1.5
8 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 PB 486 466486482486460358
9 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 PB 480 +0.0 m/s 470  +0.0480  +0.0436  +0.0480
Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 DNS xxx0.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 2.8.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 SB 421 +1.7 m/s 421  +1.7417  +1.2412  +0.0421410  +1.2412  +0.0x
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 2.8.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 PB 562 +1.8 m/s 554  +0.1517  +2.2562  +1.8562xxx
2 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 555 +0.0 m/s 531  +1.6xx531537  +0.0x555  +0.0
3 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 PB 524 +2.7 m/s 523 +0.4 m/s 523  +0.4494  +0.0524  +2.7524516  +1.5xx
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 PB 511 +1.5 m/s 501  +1.2511  +1.5487  +2.0511487  +0.0494  +2.1481  +1.1
5 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 PB 508 +0.0 m/s 477  +0.6496  +1.7508  +0.0508492  +0.0x449  +1.8
6 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 PB 507 +1.8 m/s 473  +2.7x507  +1.8507494  +1.3x500  +1.3
7 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 504 +0.0 m/s 479  +1.1490  +0.7482  +0.0490480  -0.1496  +2.2504  +0.0
8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 PB 490 +1.7 m/s 490  +1.7442  +0.0486  +2.1490453  -1.0x487  +1.6
9 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 PB 487 +3.2 m/s 475 +0.0 m/s 487  +3.2473  +0.0x487440  +0.0x475  +0.0
10 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 484 +2.6 m/s x484  +2.6x484
11 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 PB 480 +1.8 m/s 421  +2.4480  +1.8395  +1.8480
12 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 469 +1.1 m/s 460  +0.5x469  +1.1469
13 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 PB 467 +1.0 m/s 467  +1.0452  +0.8452  +0.0467
14 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 PB 451 +0.8 m/s 451  +0.8x425  +0.7451xxx
15 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 PB 442 +2.2 m/s 442  +2.2429  +2.7415  +2.2442
16 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 382 +1.1 m/s 382  +1.1359  -0.1359  +1.1382
17 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 000 xxx0.0
Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 2.8.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 PB 424 +0.0 m/s 424  +0.0388  +0.0x424
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 PB 388 +0.0 m/s x388  +0.0x388
3 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 350 +1.2 m/s 343  +1.6350  +1.2340  +0.0350346  +2.4335  +0.0338  +1.0
4 Išunin MarekIšunin Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 348 +0.0 m/s 338  +0.4330  +0.0348  +0.0348xx344  +2.6
Celkom 4 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 2.8.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 406 +0.0 m/s 391  -0.5364  +0.0405  +0.0405390  +2.0406  +0.0405  +0.3
2 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 400 +0.6 m/s 384  +0.0400  +0.6388  +1.3400392  +0.0379  +0.9388  -1.7
3 Balnová NatašaBalnová Nataša
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 PB 397 +0.6 m/s 396  +1.1378  +0.0356  +0.0396397  +0.6390  +0.9396  +0.5
4 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 393 +0.0 m/s 393  +0.0373  +0.0376  +0.1393365  +0.2342  +1.0376  +0.0
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 PB 368 +0.0 m/s 349  +0.0340  -2.1348  +1.1349x349  +0.0368  +0.0
6 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 362 +2.2 m/s 332 +0.3 m/s 362  +2.2318  -2.1328  +1.9362332  +0.3312  +1.5330  -0.4
7 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 PB 346 +1.8 m/s 342  -0.1338  +0.0332  +0.0342x346  +1.8327  +0.0
8 Czapiewska Tara ElizabethCzapiewska Tara Elizabeth
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 PB 337 +0.0 m/s 328  +0.0337  +0.0328  +0.0337295  +0.0334  +1.5328  +0.0
9 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 PB 304 +0.1 m/s 285  +3.4304  +0.1290  +0.3304
10 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 300 +1.6 m/s 300  +1.6288  +0.0282  +0.0300
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 2.8.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 11.04 +1.0 m/s 10.88  +0.310.85  +0.310.69  +0.010.8811.00  +0.0x11.04  +1.0
2 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 PB 10.11 +0.0 m/s 09.74  +1.209.67  +0.0x09.7409.71  +0.009.97  +2.910.11  +0.0
3 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 PB 09.66 +0.0 m/s 09.12  +0.008.86  -0.408.93  +0.009.1209.36  +2.009.44  +0.009.66  +0.0
4 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 00.00 xxx0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ne, 2.8.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 09.98 08.8009.3108.7509.3109.6909.9809.68
2 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 PB 07.15 06.4306.6207.1507.1506.1306.3106.18
3 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 06.88 05.0406.10x06.1006.1906.1906.88
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 PB 06.66 04.2206.0105.7906.0106.6606.6005.46
5 Išunin MarekIšunin Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 06.01 x05.4705.8605.8605.7705.7606.01
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ne, 2.8.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 07.53 05.5106.6406.5106.6406.9207.5307.08
2 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 06.13 04.6405.6305.4605.6306.1305.4705.65
3 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 03.68 03.5202.62x03.5203.2503.3303.68
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 2.8.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 11.67 11.2811.67x11.6710.9311.41x
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 PB 10.85 10.6410.5810.8510.8510.2510.4910.32
3 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 PB 09.49 08.5308.3809.4909.4909.1808.4109.34
4 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 09.28 09.22x08.4709.2209.1709.2809.19
5 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 PB 08.77 08.0408.7708.5308.7708.5108.2008.39
6 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 08.34 07.5008.2607.8408.2607.9908.0208.34
7 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 08.33 07.5507.6207.7507.7508.3307.3807.49
8 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 08.09 07.5507.5407.5507.5508.0907.9807.93
9 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 PB 06.74 06.2206.0406.7406.74
10 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 PB 06.69 06.6906.0406.3206.69
Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Veteránky

(ne, 2.8.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
50 50 NM 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteráni

(ne, 2.8.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 PB 10.11 10.1109.6609.9110.1110.10x10.01
2 Koukal JiříKoukal Jiří
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
45 45 PB 08.98 08.3808.85x08.8508.98x08.94
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 2.8.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 14.21 13.6514.0414.2114.21x13.6213.24
2 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 PB 12.74 12.1812.74x12.74x11.6711.53
3 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10.73 09.50x09.5009.50x10.73x
4 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 PB 09.15 09.0409.1508.7309.1509.1109.0208.85
5 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 PB 06.31 06.0405.6805.7506.0406.0005.8206.31
6 Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 PB 00.00 0.0
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 2.8.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 PB 17.56 17.5017.5117.3017.5116.8217.5616.95
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Veteráni

(ne, 2.8.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bachratý RomanBachratý Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
69 69 PB 10.29 10.2910.1510.0610.2910.0609.8310.22
Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 DNS xxx0.0xxx
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Veteráni

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 PB 33.74 33.7433.74
2 Koukal JiříKoukal Jiří
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
45 45 PB 22.76 22.7622.76
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 27.36 27.3627.36
2 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 21.17 21.1721.17
3 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 PB 18.84 18.8418.84
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Veteránky

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
50 50 PB 16.16 16.1616.16
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 PB 38.35 38.3538.35
2 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 PB 27.98 27.9827.98
3 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 27.21 27.2127.21
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Veteráni

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 PB 37.98 37.9837.98
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 PB 38.47 38.4738.47
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 2.8.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Javorček AdamJavorček Adam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 26.97 26.9726.97
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 2.8.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 51.18 51.1851.18
2 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 33.17 33.1733.17
3 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 PB 32.89 32.8932.89
4 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 32.20 32.2032.20
5 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 24.33 24.3324.33
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Veteránky

(ne, 2.8.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
50 50 PB 31.33 31.3331.33
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Veteráni

(ne, 2.8.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 PB 36.91 36.9136.91
2 Koukal JiříKoukal Jiří
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
45 45 PB 36.08 36.0836.08
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ne, 2.8.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 68.36 68.3668.36
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(ne, 2.8.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 33.36 33.3633.36
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 2.8.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 50.24 50.2450.24
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Veteráni

(ne, 2.8.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bachratý RomanBachratý Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
69 69 PB 37.21 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 2.8.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 PB 34.61 34.6134.61
2 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 PB 34.14 34.1434.14
3 Išunin MarekIšunin Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 32.54 32.5432.54
4 Sládek MatúšSládek Matúš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 PB 31.51 31.5131.51
5 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 30.90 30.9030.90
6 Králik MarianKrálik Marian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 PB 22.82 22.8222.82
Celkom 6 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 2.8.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 30.20 30.2030.20
2 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 PB 26.49 26.4926.49
3 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 PB 24.16 24.1624.16
4 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 23.03 23.0323.03
5 Balnová NatašaBalnová Nataša
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 PB 20.27 20.2720.27
6 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 PB 17.95 17.9517.95
7 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 16.77 16.7716.77
8 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 PB 14.81 14.8114.81
Czapiewska Tara ElizabethCzapiewska Tara Elizabeth
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 20.29 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Veteráni

(ne, 2.8.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 PB 31.08 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 2.8.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 PB 32.91 32.9132.91
2 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 30.92 30.9230.92
3 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 27.13 27.1327.13
4 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 26.34 26.3426.34
5 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 23.83 23.8323.83
6 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 22.89 22.8922.89
7 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 17.77 17.7717.77
8 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 PB 14.65 14.6514.65
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Veteránky

(ne, 2.8.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 PB 23.95 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 2.8.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 PB 53.44 53.4453.44
2 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 48.52 48.5248.52
3 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 38.67 38.6738.67
4 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 PB 27.66 27.6627.66
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ne, 2.8.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 71.27 0.0
2 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
90 90 66.34 0.0
3 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 64.72 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 2.8.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 48.05 0.0
2 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 46.73 0.0
Celkom 2 pretekárov