<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ staršieho žiactva

Košice (13. 9. 2020)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.70 Q
2 48 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 07.94 q
3 87 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.18
4 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 08.39
5 94 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.47
6 2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 PB 08.87
7 77 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 SB 09.45
Poznámky:
Postup do Finále: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.79 Q
2 10 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 07.97 q
3 42 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 08.21
4 109 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.38
5 5 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 08.53
6 76 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 08.62
7 49 Holováč TobiasHolováč Tobias 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.66
Poznámky:
Postup do Finále: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 07.46 Q
2 11 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 07.80 q
3 79 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 07.85 q
4 83 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 07.99 q
5 64 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 08.43
6 40 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 08.68
7 47 Andrejčík PatrikAndrejčík Patrik 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.77
Poznámky:
Postup do Finále: víťaz rozbehu (Q) + 5 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 07.46 Q
2 60 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.70 Q
3 90 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.79 Q
4 11 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 07.80 q
5 79 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 07.85 q
6 48 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 07.94 q
7 10 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 07.97 q
8 83 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 07.99 q
9 87 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.18
10 42 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 08.21
11 109 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.38
12 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 08.39
13 64 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 08.43
14 94 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.47
15 5 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 08.53
16 76 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 08.62
17 40 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 08.68
18 2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 PB 08.87
19 77 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 SB 09.45
20 49 Holováč TobiasHolováč Tobias 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.66
21 47 Andrejčík PatrikAndrejčík Patrik 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.77

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2020 - 15:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 SB 07.33
2 50 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.55
3 90 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.86
4 11 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.02
5 79 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.05
6 10 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 08.06
7 83 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.09
8 48 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.25
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 Q
2 37 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.58 q
3 97 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.80
4 124 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 08.99
5 58 Vaššová SophiaVaššová Sophia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.24
6 125 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.60
3 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNS
Poznámky:
Postup do Finále: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.21 Q
2 51 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.61
3 30 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 08.70
4 129 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.23
5 98 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.54
6 103 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.86
112 Fejková LianaFejková Liana 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Poznámky:
Postup do Finále: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 13.9.2020 - 14:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 08.26 Q
2 54 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.58 q
3 130 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.59
4 26 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 08.61
5 4 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.84
6 35 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.29
7 44 Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 PB 09.30
Poznámky:
Postup do Finále: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 13.9.2020 - 14:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.29 Q
2 127 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.45 q
3 122 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.57 q
4 38 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.77
5 29 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.14
6 39 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.60
Poznámky:
Postup do Finále: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 Q
2 46 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.21 Q
3 28 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 08.26 Q
4 68 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.29 Q
5 127 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.45 q
6 122 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.57 q
7 37 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.58 q
7 54 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.58 q
9 130 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.59
10 51 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.61
10 26 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 08.61
12 30 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 08.70
13 38 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.77
14 97 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.80
15 4 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.84
16 124 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 08.99
17 29 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.14
18 129 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.23
19 58 Vaššová SophiaVaššová Sophia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.24
20 35 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.29
21 44 Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 PB 09.30
22 98 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.54
23 125 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.60
23 39 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.60
25 103 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.86
3 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNS
112 Fejková LianaFejková Liana 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2020 - 15:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.11
2 46 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 08.20
3 28 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 08.29
4 68 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.31
5 127 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.47
6 122 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 08.51
7 37 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.61
54 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 16:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 17.72
2 50 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 17.96
3 10 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 18.60
4 90 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 18.68
5 107 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.27
6 48 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 19.42
7 109 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 20.83
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 16:55) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 19.06
2 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 19.20
3 87 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 19.95
4 42 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 PB 20.10
5 40 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 PB 20.88
6 88 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 16:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 19.03
2 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 20.54
3 5 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 20.65
4 76 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 PB 21.19
5 2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 21.94
6 47 Andrejčík PatrikAndrejčík Patrik 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.68
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 17.72
2 50 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 17.96
3 10 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 18.60
4 90 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 18.68
5 61 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 19.03
6 79 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 19.06
7 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 19.20
8 107 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.27
9 48 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 19.42
10 87 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 19.95
11 42 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 PB 20.10
12 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 20.54
13 5 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 20.65
14 109 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 20.83
15 40 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 PB 20.88
16 76 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 PB 21.19
17 88 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.22
18 2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 21.94
19 47 Andrejčík PatrikAndrejčík Patrik 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.68

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 17:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.37
2 46 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 PB 19.64
3 118 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 20.12
4 28 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 20.51
5 54 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 20.53
6 57 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 20.55
7 71 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 20.64
8 127 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 21.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 17:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 21.13
2 26 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 21.76
3 38 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 21.83
4 20 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 22.30
5 97 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.51
6 35 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.58
29 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163/3a
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 17:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 21.66
2 25 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 22.57
3 58 Vaššová SophiaVaššová Sophia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 23.15
4 39 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 23.62
5 27 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 24.04
6 113 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.38
7 19 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.72
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.37
2 46 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 PB 19.64
3 118 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 20.12
4 28 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 20.51
5 54 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 20.53
6 57 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 20.55
7 71 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 20.64
8 127 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 21.08
9 37 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 21.13
10 17 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 21.66
11 26 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 21.76
12 38 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 21.83
13 20 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 22.30
14 97 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.51
15 25 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 22.57
16 58 Vaššová SophiaVaššová Sophia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 23.15
17 35 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.58
18 39 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 23.62
19 27 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 24.04
20 113 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.38
21 19 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.72
29 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 DQ

300 m - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 38.97
2 6 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 39.18
3 107 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 41.46
4 42 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 42.47
5 109 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 43.77
6 76 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 49.89
7 47 Andrejčík PatrikAndrejčík Patrik 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 56.33
49 Holováč TobiasHolováč Tobias 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 43.29
2 118 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.65
3 57 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 44.07
4 53 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 44.25
5 123 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 47.79
6 20 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 SB 48.45
7 12 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 49.07
8 22 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 50.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 45.22
2 119 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 48.77
3 21 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 50.24
4 120 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 51.96
5 98 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 52.10
6 14 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 52.39
7 115 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 55.51
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 43.29
2 118 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.65
3 57 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 44.07
4 53 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 44.25
5 122 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 45.22
6 123 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 47.79
7 20 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 SB 48.45
8 119 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 48.77
9 12 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 49.07
10 21 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 50.24
11 22 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 50.69
12 120 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 51.96
13 98 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 52.10
14 14 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 52.39
15 115 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 55.51

800 m - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:05.45
2 74 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 2:07.70
3 11 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 2:35.17
4 64 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 2:38.95
49 Holováč TobiasHolováč Tobias 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 53 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:22.66
2 119 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:31.97
3 120 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:32.98
4 36 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:50.05
MS 72 Blattner TeréziaBlattner Terézia 61 61 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 3:06.55
21 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 DNF
Celkom 6 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 7:09.85
2 55 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 7:17.95
3 75 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 8:07.32
4 67 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 9:04.66
114 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 11:10.07
2 61 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 11:24.84
3 77 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 11:30.27
4 7 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 14:15.96
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 14:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 14.59
2 93 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 15.08
3 92 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 16.52
4 89 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 17.95
78 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 14:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 15.40
2 24 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 19.16
3 22 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 20.22
4 112 Fejková LianaFejková Liana 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.25
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:45.12
2 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 0:45.70
3 92 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 0:46.47
4 41 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 0:47.71
5 5 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 0:49.63
6 89 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 0:49.90
7 94 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 0:50.55
11 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNF
Celkom 8 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 0:49.92
2 117 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 0:52.60
3 24 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 0:54.73
4 25 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 0:55.22
5 123 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:58.51
6 36 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:59.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:52.65
2 4 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 0:55.22
3 30 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:55.48
4 27 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 1:00.99
3 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 0:49.92
2 117 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 0:52.60
3 55 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:52.65
4 24 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 0:54.73
5 25 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 0:55.22
5 4 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 0:55.22
7 30 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:55.48
8 123 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:58.51
9 36 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:59.03
10 27 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 1:00.99
3 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 DNS

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 18:17.73
2 59 Hornáček JakubHornáček Jakub 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 19:21.32
3 65 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 20:04.60
4 63 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 20:08.11
5 23 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 22:14.77
82 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNF
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 115 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19:55.53
2 27 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 20:06.63
3 14 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 20:10.88
4 128 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 22:48.77
5 100 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23:19.01
6 19 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23:48.44
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150155160165170175
1 73 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 5 170 -----oooxxx
2 107 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 155 --oooxxx
3 9 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 3 155 -ooxoxxoxxx
4 83 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 150 ooooxxx
5 84 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 2 150 oooxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150155160165
1 104 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 160 ------ooooxxx
2 45 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 8 150 -----ooxoxxx
3 101 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 PB 140 ---oxooxxx
4 25 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 6 140 ooxooxoxoxxx
5 68 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 135 --oooxxx
6 124 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 125 oooxxx
7 126 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 125 ooxxoxxx
8 102 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 120 ooxxx
9 125 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 115 oxxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 50 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 PB 610 +0.2 m/s 577  +2.3586  +0.9610  +0.2610--590  +0.2
2 78 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 5 PB 571 +1.8 m/s 562  +1.8571  +1.8 +1.6571553  +1.9 -0.1562  -1.1
3 87 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 471 +0.8 m/s 447  +1.2471  +0.8444  +0.3471464  +2.0 -1.1-
4 89 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 462 -1.3 m/s  +1.3 +1.6 +1.40.0462  -1.3450  +1.6 -0.4
5 88 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 3 444 +0.3 m/s  +0.3444  +2.0444  +0.3444438  +0.9 -0.8399  -0.1
6 48 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 423 +0.6 m/s  +1.3 +2.0415  +0.2415 +0.5423  +0.6416  -0.1
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 68 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 PB 489 +0.2 m/s  +0.8438  +1.3463  -0.1463483  +0.9451  +0.4489  +0.2
2 43 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 15 481 +1.3 m/s x450  +1.6x450464  +0.2 +0.8481  +1.3
3 38 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 13 453 +0.2 m/s 453  +0.2 -0.1424  -1.0453435  +0.2429  +1.6x
4 44 Pažinová TerezaPažinová Tereza
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 12 451 +0.2 m/s 451  +0.2441  -0.1435  -0.1451426  +0.5 +0.9451  +0.9
5 15 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 8 438 +2.5 m/s 433 +0.9 m/s 433  +0.9426  +0.2413  -0.1433438  +2.5427  +0.9419  +1.9
6 30 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 11 437 +0.2 m/s 437  +0.2433  +0.2412  -0.1437412  +0.3416  +3.1431  +0.6
7 130 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 14 435 +0.5 m/s 435  +0.5 +1.1411  -0.3435430  +1.4 +0.9 +1.4
8 126 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 7 PB 432 +1.2 m/s 431  +0.3391  +0.2424  -0.1431402  +2.4405  +0.2432  +1.2
9 37 Juríková NinaJuríková Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 6 406 +0.3 m/s 406  +0.3 +2.2369  -0.1406
10 75 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
07 07 10 402 +1.1 m/s 401  +0.7402  +1.1381  -0.1402
11 103 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 PB 397 +1.6 m/s  +1.5397  +1.6315  +0.2397
12 12 Balázs RitaBalázs Rita
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 SB 390 +1.4 m/s 377  +1.7390  +1.4383  +0.3390
13 39 Vargová GabrielaVargová Gabriela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 3 PB 390 +1.3 m/s  +1.9390  +1.3380  +0.5390
14 36 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 1 PB 347 +1.3 m/s  +2.1347  +1.3334  +1.4347
15 129 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 5 000  +1.6 +1.7 +0.10.0
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 10.66 10.4510.3510.5710.57x10.5210.66
2 86 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 10 09.31 08.9608.7709.3109.3108.9809.0009.07
3 96 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12 09.31 08.0308.4108.6008.6009.3107.90-
4 105 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 PB 08.43 07.6308.2407.9408.2408.2308.4308.32
5 69 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 8 PB 08.43 07.7807.7707.7507.7807.8008.43x
6 56 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 9 07.90 x07.2007.7207.7207.9007.0407.52
7 19 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 3 PB 07.81 07.5306.9507.8107.8107.0807.3307.32
8 70 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 07.67 07.3307.2406.7007.3307.1807.6707.01
9 13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 6 07.29 06.3207.2906.6507.29
10 121 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 07.09 07.0907.0907.0807.09
11 16 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 4 06.92 06.3206.9206.6206.92
12 18 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 2 06.75 06.7506.5806.6906.75
13 115 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 1 05.18 x04.9405.1805.18
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12 13.41 13.4112.4313.1713.4112.8112.63x
2 93 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 13.18 13.1810.0312.1613.18---
3 80 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 9 PB 11.13 x10.4210.3910.4211.1310.56x
4 91 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 PB 10.79 09.9309.0209.9909.9910.7909.2309.17
5 73 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 10 10.09 10.0909.64-10.09---
6 85 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 PB 09.67 09.6708.7008.6709.6708.7408.7708.63
7 95 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 PB 09.21 08.9709.0809.0409.0808.8608.9209.21
8 62 Kažimír ŠimonKažimír Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 6 08.32 08.3207.9108.1308.3207.6708.0507.24
9 59 Hornáček JakubHornáček Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 2 PB 07.34 07.3106.8607.3407.34
10 63 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 5 07.31 06.9507.3107.0407.31
11 7 Kollár MatejKollár Matej
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 4 PB 07.07 06.4307.0707.0507.07
12 66 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 PB 06.67 06.1406.6106.6706.67
Celkom 12 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 PB 47.26 44.8247.26x47.26xxx
2 93 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 45.56 xx42.6842.6841.63x45.56
3 73 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 5 44.53 44.53xx44.53xxx
4 106 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 PB 33.46 x33.46x33.46xx29.08
5 74 Jackanič ŠimonJackanič Šimon
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 1 PB 33.35 -24.5023.5124.50x33.3533.01
6 91 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 31.32 27.4231.3228.1031.32x27.0321.26
7 95 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 PB 25.70 x25.7025.3725.7023.8623.6519.16
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 96 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 28.12 26.5525.8028.1228.1227.75xx
2 99 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 PB 23.50 22.58x21.5422.5823.0518.5123.50
3 56 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 5 PB 21.99 x18.6420.8220.8220.9621.9914.55
4 121 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 20.57 19.79x19.7119.7920.57x17.80
5 13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 3 PB 18.12 17.9213.4815.4617.9211.7716.0618.12
6 113 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 1 PB 17.00 13.41xx13.4115.7214.5617.00
7 71 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 16.61 13.3314.7814.8814.8816.61x11.57
8 18 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 2 15.68 12.2115.6815.0815.68x14.3712.84
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 99 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 4 PB 26.38 24.4626.3824.4626.3825.0225.03-
2 121 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 25.14 24.5922.7725.1425.14x24.90x
3 105 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 PB 23.86 20.5823.86x23.8621.2922.0922.27
4 112 Fejková LianaFejková Liana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 1 PB 20.95 xxx0.017.4718.7120.95
5 56 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 PB 17.41 17.4114.7715.5417.41x17.3714.94
MS 110 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 PB 45.50 37.8743.3544.1944.1944.7745.2245.50
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 50.19 x44.17x44.1750.1949.69x
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 86 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 9 27.98 27.9826.7825.6327.9825.1623.3223.66
2 15 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 10 26.13 24.4824.9521.5724.9526.1321.4320.61
3 69 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 PB 24.78 24.7817.3917.5324.7820.63x19.67
4 52 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 6 PB 23.94 x22.0323.3223.3220.8723.9415.30
5 113 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 PB 22.22 21.5720.8219.8221.57x22.22x
6 18 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 7 PB 20.56 19.2517.92x19.2519.0220.56x
7 117 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 18.32 18.3217.3015.6018.3214.92--
8 70 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 14.50 14.5013.7313.4214.5011.7313.2814.03
9 16 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 1 PB 13.52 13.5210.7909.7713.52
13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 8 NM xxx0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 106 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 46.57 41.1844.3941.5044.3942.6346.57x
2 85 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 5 PB 33.51 33.4816.9827.0033.4822.4429.6033.51
3 9 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 PB 32.48 29.4628.4128.2429.4630.7432.4830.67
4 6 Jančik DanielJančik Daniel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 3 PB 31.83 24.3931.8328.0131.8326.8925.1226.20
5 81 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 2 PB 20.86 xxx0.0x20.86x
6 7 Kollár MatejKollár Matej
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 1 PB 14.88 13.2013.13x13.2014.0414.8812.47
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Čížek, Kudláček, Lovaš, Uhlár Čížek, Kudláček, Lovaš, Uhlár ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 30.86
2 88 Nohovec, Fignár, Vagaský, Švaro Nohovec, Fignár, Vagaský, Švaro ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 33.15
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Šoltésová, Vašková, Semančíková, Mišková Šoltésová, Vašková, Semančíková, Mišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 32.17
2 58 Vaššová, Bobaľová, Matuščáková, Polovková Vaššová, Bobaľová, Matuščáková, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 33.29
3 20 Gállová, Kulcsárová, Pelegrinová, Balázs Gállová, Kulcsárová, Pelegrinová, Balázs Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 34.42
4 26 Dzugasová, Martausová, Baricová, Kizeková Dzugasová, Martausová, Baricová, Kizeková Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 34.67
5 125 Stolárová, Fejková, Stolárová, Popovičová Stolárová, Fejková, Stolárová, Popovičová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 35.96
98 Voľanská, Jakubášeková, Vaneková, Chomová Voľanská, Jakubášeková, Vaneková, Chomová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163/3a
Celkom 6 pretekárov