<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ mladších žiakov a mladších žiačok

Trnava (4. 7. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 09:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.98 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.11 9.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 08.16 8.00
4 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 08.48 7.00
5 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.52 6.00
6 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.56 4.00
7 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.93
8 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 09:55) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.54 5.00
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.68 3.00
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 08.80 2.00
4 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.84 1.00
5 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 08.96
6 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.03
7 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 09.08
8 260 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 09:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.85
2 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.99
3 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 09.10
4 55 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.14
5 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.24
6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.59
7 69 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.23
Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 09:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 09.40
2 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 09.42
3 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.45
4 66 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.61
5 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.68
6 2 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.90
7 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.95
74 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.7.2020 - 09:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.66
2 70 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.81
3 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 PB 09.83
4 67 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.97
5 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.04
6 56 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.34
7 72 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 10.49
8 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.56
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 4.7.2020 - 09:55) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.66
MS Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.69
3 71 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.65
4 75 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.21
5 210 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.36
6 79 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 13.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 4.7.2020 - 09:55) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.09
2 58 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.56
3 205 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84
4 77 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
5 Borik MatejBorik Matej 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.00
6 26 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.38
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.98 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.11 9.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 08.16 8.00
4 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 08.48 7.00
5 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.52 6.00
6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.54 5.00
7 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.56 4.00
8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.68 3.00
9 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 08.80 2.00
10 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.84 1.00
11 61 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.85
12 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.93
13 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 08.96
14 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.99
15 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.03
16 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 09.08
17 207 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.09
18 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 09.10
19 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.11
20 55 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.14
21 260 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.21
22 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.24
23 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 09.40
24 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 09.42
25 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.45
26 58 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.56
27 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.59
28 66 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.61
29 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.66
29 36 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.66
31 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.68
32 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.69
33 70 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.81
34 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 PB 09.83
35 205 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84
36 77 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
37 2 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.90
38 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.95
39 67 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.97
40 Borik MatejBorik Matej 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.00
41 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.04
42 56 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.34
43 26 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.38
44 72 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 10.49
45 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.56
46 71 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.65
47 75 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.21
48 210 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.36
49 79 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 13.49
50 69 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.23
Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 DNS
74 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 08.22 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.33 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.45 8.00
4 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 08.54 7.00
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.56 6.00
6 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.66 3.00
7 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 08.80
8 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 08.60 5.00
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.63 4.00
3 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.71 2.00
4 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 08.76 1.00
5 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.77
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 08.78
7 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 08.82
8 81 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 08.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.80
2 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.88
3 45 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.94
4 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.95
5 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 09.17
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.33
7 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.36
Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 09.10
2 117 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 09.16
3 93 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.24
4 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 09.24
5 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.32
6 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.40
7 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.41
8 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.74
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.22
2 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.32
3 87 Veľká ViktóriaVeľká Viktória 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.35
4 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.40
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 09.40
6 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.43
7 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.45
8 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.55
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.35
2 40 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.46
3 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.57
4 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.61
5 85 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.67
6 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.73
7 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.76
8 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.42
2 94 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 PB 09.43
3 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.63
4 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.79
5 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.85
6 28 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.92
7 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.15
Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.85
2 65 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 09.99
3 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.08
4 26 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.11
5 266 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.15
6 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.17
7 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 10.56
8 Tubonemi LaylaTubonemi Layla 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 09.80
2 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.98
3 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 10.71
4 267 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.74
5 120 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
6 36 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.84
7 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.91
8 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.83
2 33 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.35
3 89 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 10.61
4 50 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 10.70
5 Stehlíková BarboraStehlíková Barbora 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 10.89
6 255 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.01
7 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.05
8 Luptáková LianaLuptáková Liana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 11 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.67
2 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 10.99
3 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.10
4 143 Cmerová AnabelaCmerová Anabela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.11
5 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 11.15
6 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.17
Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.48
2 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 09.80
3 5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.15
4 48 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.36
5 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.50
6 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.90
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 08.22 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.33 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.45 8.00
4 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 08.54 7.00
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.56 6.00
6 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 08.60 5.00
7 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.63 4.00
8 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.66 3.00
9 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.71 2.00
10 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 08.76 1.00
11 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.77
12 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 08.78
13 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 08.80
13 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.80
15 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 08.82
16 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.88
17 81 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 08.90
18 45 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.94
19 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.95
20 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 09.10
21 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.13
22 117 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 09.16
23 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 09.17
24 86 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.22
25 93 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.24
25 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 09.24
27 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.32
27 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.32
29 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.33
30 87 Veľká ViktóriaVeľká Viktória 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.35
30 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.35
32 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.36
33 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.40
33 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.40
33 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 09.40
36 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.41
37 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.42
38 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.43
38 94 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 PB 09.43
40 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.45
41 40 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.46
42 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.48
43 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.55
44 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.57
45 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.61
46 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.63
47 85 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.67
48 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.73
49 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.74
50 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.76
51 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.79
52 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 09.80
52 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 09.80
54 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.83
55 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.85
55 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.85
57 28 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.92
58 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.97
59 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.98
60 65 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 09.99
61 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.08
62 26 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.11
63 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.15
63 266 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.15
63 5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.15
66 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.17
67 33 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.35
68 48 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.36
69 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.50
70 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 10.56
71 89 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 10.61
72 44 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.67
73 50 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 10.70
74 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 10.71
75 267 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.74
76 120 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
77 36 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.84
78 Stehlíková BarboraStehlíková Barbora 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 10.89
79 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.90
80 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.91
81 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 10.99
82 255 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.01
83 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.05
84 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.10
85 143 Cmerová AnabelaCmerová Anabela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.11
86 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 11.15
87 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.17
88 Tubonemi LaylaTubonemi Layla 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.22
88 Luptáková LianaLuptáková Liana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.22
90 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.83
Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DNF
Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 18.93 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 19.48 9.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 PB 20.13 8.00
4 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 20.29 7.00
5 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 20.57 6.00
6 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 PB 20.99 5.00
MS 42 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 PB 21.23
Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 21.52 4.00
2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 21.80 3.00
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 21.83 2.00
4 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 22.32 1.00
5 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 22.63
6 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 22.69
7 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.77
69 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 23.23
2 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 23.39
3 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 23.55
4 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 23.57
5 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 23.57
6 64 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.85
7 60 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.13
8 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 24.30
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 23.67
2 65 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.50
3 56 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 25.02
4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.86
5 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 26.07
6 Adamik JakubAdamik Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 23.91
2 Borik MatejBorik Matej 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.88
3 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.55
4 76 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.59
Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 18.93 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 19.48 9.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 PB 20.13 8.00
4 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 20.29 7.00
5 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 20.57 6.00
6 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 PB 20.99 5.00
7 42 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 PB 21.23
8 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 21.52 4.00
9 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 21.80 3.00
10 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 21.83 2.00
11 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 22.32 1.00
12 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 22.63
13 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 22.69
14 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.77
15 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 23.23
16 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 23.39
17 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 23.55
18 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 23.57
18 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 23.57
20 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 23.67
21 64 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.85
22 28 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 23.91
23 60 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.13
24 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 24.30
25 65 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.50
26 Borik MatejBorik Matej 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.88
27 56 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 25.02
28 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.55
29 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.86
30 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 26.07
31 Adamik JakubAdamik Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.40
32 76 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.59
Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 DNS
69 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 11:25) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 19.78 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 20.19 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 20.46 8.00
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 21.38 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 21.72 5.00
6 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 21.74 4.00
7 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 21.99 2.00
8 90 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 23.54
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 11:25) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 21.63 6.00
2 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.76 3.00
3 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 22.11 0.50
4 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 22.11 0.50
5 86 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 22.79
6 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 23.17
7 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 23.64
Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 11:25) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 22.84
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 23.15
3 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.42
4 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 23.59
5 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 23.64
6 85 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 23.77
7 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.85
8 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.33
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 11:25) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.31
2 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 23.49
3 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 24.05
4 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 24.10
5 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 24.41
6 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 24.75
7 45 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 PB 25.19
Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.7.2020 - 11:25) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 23.77
2 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 24.19
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 24.73
4 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 25.03
5 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 25.17
6 65 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 25.48
7 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 PB 25.52
8 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 25.73
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 4.7.2020 - 11:25) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.23
2 252 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 26.31
3 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 26.75
4 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 27.36
5 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.46
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.96
7 258 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 28.11
8 41 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 28.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 4.7.2020 - 11:25) official Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 24.00
MS 73 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 24.43
3 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.75
4 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 28.06
Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 4.7.2020 - 11:25) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.10
2 123 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.23
3 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.45
4 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.99
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 19.78 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 20.19 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 20.46 8.00
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 21.38 7.00
5 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 21.63 6.00
6 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 21.72 5.00
7 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 21.74 4.00
8 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.76 3.00
9 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 21.99 2.00
10 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 22.11 0.50
10 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 22.11 0.50
12 86 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 22.79
13 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 22.84
14 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 23.15
15 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 23.17
16 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.31
17 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.42
18 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 23.49
19 90 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 23.54
20 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 23.59
21 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 23.64
21 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 23.64
23 85 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 23.77
23 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 23.77
25 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.85
26 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 24.00
27 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 24.05
28 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 24.10
29 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 24.19
30 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.23
31 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.33
32 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 24.41
33 73 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 24.43
34 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 24.73
35 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 24.75
35 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.75
37 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 25.03
38 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.10
39 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 25.17
40 45 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 PB 25.19
41 65 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 25.48
42 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 PB 25.52
43 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 25.73
44 123 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.23
45 252 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 26.31
46 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 26.75
47 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 27.36
48 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.45
49 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.46
50 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.96
51 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.99
52 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 28.06
53 258 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 28.11
54 41 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 28.72
Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 42 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 PB 1:50.39
2 132 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:55.52 11.00
3 53 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 1:59.00 9.00
4 54 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:59.36 8.00
5 52 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:00.18 7.00
6 58 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:04.42 6.00
7 55 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:05.29 5.00
8 62 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 PB 2:05.61 4.00
9 56 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:05.66 3.00
10 57 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:07.81 1.00
11 61 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:09.11
12 59 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:10.68
13 60 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:21.67
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:05.84 2.00
2 68 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 2:07.91
3 66 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:09.88
4 67 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:14.07
5 64 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:15.77
6 70 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:20.36
7 71 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:23.82
8 75 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:24.03
9 72 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:24.20
10 76 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:44.78
11 79 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:15.27
74 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 DNS
77 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNF
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 42 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 PB 1:50.39
2 132 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:55.52 11.00
3 53 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 1:59.00 9.00
4 54 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:59.36 8.00
5 52 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:00.18 7.00
6 58 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:04.42 6.00
7 55 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:05.29 5.00
8 62 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 PB 2:05.61 4.00
9 56 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:05.66 3.00
10 63 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:05.84 2.00
11 57 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:07.81 1.00
12 68 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 2:07.91
13 61 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:09.11
14 66 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:09.88
15 59 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:10.68
16 67 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:14.07
17 64 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:15.77
18 70 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:20.36
19 60 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:21.67
20 71 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:23.82
21 75 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:24.03
22 72 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:24.20
23 76 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:44.78
24 79 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:15.27
74 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 DNS
77 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNF

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 1:49.34 11.00
2 81 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 1:50.75 9.00
3 91 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 PB 1:51.41 8.00
4 82 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:53.65 7.00
5 90 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 PB 1:55.74 6.00
6 83 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:56.04 5.00
7 86 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 1:56.77 4.00
8 85 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 1:56.83 3.00
9 88 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 PB 1:57.05
10 84 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:05.39
MS 73 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 2:07.49
12 95 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11 2:32.02
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 93 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:02.73 2.00
2 45 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 2:02.83 1.00
3 87 Veľká ViktóriaVeľká Viktória 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 2:04.67
4 89 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 2:06.59
5 24 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:09.17
6 94 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 2:10.38
7 65 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 2:16.55
8 69 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:20.91
9 50 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:21.87
10 26 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:22.04
11 78 Klandúchová NatáliaKlandúchová Natália 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:22.15
36 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:12.93
2 48 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:22.72
3 40 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:23.76
4 5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:29.19
5 33 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:35.27
6 28 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 2:36.45
7 41 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:48.84
8 49 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:51.53
9 143 Cmerová AnabelaCmerová Anabela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:56.64
10 44 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:10.28
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 1:49.34 11.00
2 81 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 1:50.75 9.00
3 91 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 PB 1:51.41 8.00
4 82 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:53.65 7.00
5 90 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 PB 1:55.74 6.00
6 83 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:56.04 5.00
7 86 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 1:56.77 4.00
8 85 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 1:56.83 3.00
9 88 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 PB 1:57.05
10 93 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:02.73 2.00
11 45 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 2:02.83 1.00
12 87 Veľká ViktóriaVeľká Viktória 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 2:04.67
13 84 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:05.39
14 89 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 2:06.59
15 73 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 2:07.49
16 24 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:09.17
17 94 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 2:10.38
18 2 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:12.93
19 65 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 2:16.55
20 69 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:20.91
21 50 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:21.87
22 26 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:22.04
23 78 Klandúchová NatáliaKlandúchová Natália 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:22.15
24 48 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:22.72
25 40 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:23.76
26 5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:29.19
27 95 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11 2:32.02
28 33 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:35.27
29 28 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 2:36.45
30 41 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:48.84
31 49 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:51.53
32 143 Cmerová AnabelaCmerová Anabela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:56.64
33 44 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:10.28
36 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 DNF

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 4.7.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 206 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:26.83 11.00
2 207 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 5:29.60 9.00
3 202 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:30.60 8.00
4 260 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 5:32.95 7.00
5 74 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 5:45.20 6.00
6 201 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 5:52.09 5.00
7 203 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 5:52.72 4.00
8 208 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 5:53.31 3.00
9 209 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 6:13.77 2.00
10 205 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 6:44.77 1.00
11 253 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 6:57.27
12 210 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 7:06.90
200 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 4.7.2020 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 117 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 6:06.15 11.00
2 246 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 6:35.25 9.00
3 266 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 6:41.86 8.00
4 248 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 6:53.94 7.00
5 123 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 6:54.40 6.00
6 259 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 7:00.34 5.00
7 272 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 7:23.17 4.00
8 258 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 7:24.87 3.00
9 255 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 7:34.83 2.00
10 120 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 7:45.99 1.00
11 119 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 7:49.10
12 252 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 8:25.85
13 263 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 8:27.69
14 267 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 8:42.63
Celkom 14 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 09:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.36 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.41 9.00
MS Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.03
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 PB 11.16 8.00
5 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 11.18 7.00
6 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 11.57 6.00
7 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 11.87 4.00
8 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 12.00 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 09:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 11.83 5.00
2 206 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 12.29 2.00
3 54 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 12.44 1.00
4 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.79
5 253 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.43
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.36 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.41 9.00
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.03
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 PB 11.16 8.00
5 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 11.18 7.00
6 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 11.57 6.00
7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 11.83 5.00
8 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 11.87 4.00
9 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 12.00 3.00
10 206 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 12.29 2.00
11 54 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 12.44 1.00
12 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.79
13 253 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.43

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 09:40) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.63 11.00
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.69 9.00
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.41 8.00
4 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 11.53 7.00
5 246 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 11.65 6.00
6 82 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.74 5.00
7 84 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 11.92 4.00
8 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.44 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 09:40) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.79 2.00
2 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.91 1.00
3 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 13.00
4 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 13.23
5 263 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 09:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.18
2 272 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 14.21
3 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.26
4 123 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 14.30
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.63 11.00
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.69 9.00
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.41 8.00
4 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 11.53 7.00
5 246 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 11.65 6.00
6 82 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.74 5.00
7 84 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 11.92 4.00
8 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.44 3.00
9 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.79 2.00
10 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.91 1.00
11 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 13.00
12 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 13.23
13 119 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.18
14 272 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 14.21
15 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.26
16 123 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 14.30
17 263 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.65

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 12:30.15 11.00
2 2 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 12:54.67 9.00
3 40 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 13:30.70 8.00
4 134 Paulik OliverPaulik Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 13:34.12 7.00
5 41 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 13:58.31 6.00
6 143 Rošetzký GabrielRošetzký Gabriel 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 14:05.47 5.00
7 5 Petho KristiánPetho Kristián 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 14:15.69 4.00
8 36 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14:35.44 3.00
9 28 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 15:04.64 2.00
10 6 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 15:08.32
11 26 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16:41.73 1.00
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 12:01.89 11.00
2 43 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 12:30.15 9.00
3 33 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12:58.01 8.00
4 44 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13:07.30 7.00
5 47 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 13:45.34 6.00
6 49 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 14:15.69 5.00
7 45 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 14:52.02 4.00
8 48 Hrabovská ViktóriaHrabovská Viktória 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 15:04.64 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150155158161164167170173176179182185188 Body
1 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 150 ooooooooxxx 11.00
2 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 5 SB 130 ooooxxx 9.00
3 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 6 130 ooxooxxx 8.00
4 5 Petho KristiánPetho Kristián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 3 PB 125 xxooxxoxxx 7.00
5= Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 120 ooxxx 5.50
5= 65 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 PB 120 ooxxx 5.50
67 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 1 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145148151154157160163166169172175178 Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 23 140 oooooooxoxxx 11.00
2 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 26 135 ---ooooxxx 9.00
3 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 15 PB 135 oooooxooxxx 8.00
4 Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 19 PB 135 -xooxooooxxx 7.00
5 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 21 135 oooooxoxoxxx 6.00
6 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 25 135 --oooxoxxoxxx 5.00
7 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 2 PB 130 ooooooxxx 4.00
8= 49 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 18 130 --ooxooxxx 2.50
8= Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 22 130 --ooxooxxx 2.50
10= Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 14 125 oooooxxx 0.33
10= 47 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 24 125 --oooxxx 0.33
10= Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 17 125 oooooxxx 0.33
13 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 PB 125 ooxoxooxxx
14 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 11 PB 125 ooooxoxxx
15 2 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 16 125 ooooxxoxxx
16 84 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 20 125 --oxoxxoxxx
17 69 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 6 PB 120 ooooxxx
18 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 9 PB 120 xoooxxoxxx
19 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 PB 115 oxxooxxx
20 95 Tóthová KristínaTóthová Kristína
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 10 115 -xoxoxxx
21= 119 Račková VanesaRačková Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 5 PB 110 ooxxx
21= Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 4 PB 110 ooxxx
23 33 Holková NatáliaHolková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 3 105 oxxx
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 16 PB 496 +2.6 m/s 480 +1.0 m/s 451  +2.4480  +1.0461  +2.4480435  +2.0496  +2.6468  +2.0 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 17 480 +1.7 m/s 455  +1.9465  +2.5462  +1.0465457  +1.3480  +1.7475  +2.0 9.00
3 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 15 452 +1.0 m/s 452  +1.0440  +1.4450  +1.5452424  +0.0449  +2.4308  +2.1 8.00
4 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 13 PB 432 +2.0 m/s 432  +2.2432  +2.0403  +1.5432416  +1.5426  +2.1418  +2.3 7.00
5 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 12 PB 432 +2.2 m/s 415 +1.1 m/s 431  +2.4403  +2.4415  +1.1431xx432  +2.2 6.00
6 200 Kubíček FilipKubíček Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 11 PB 417 +2.9 m/s 407 +1.1 m/s 406  +1.2404  +1.3407  +1.1407402  +2.2394  +2.8417  +2.9 5.00
7 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 14 413 +1.2 m/s 391  +2.1397  +1.9408  +1.8408413  +1.2410  +2.3402  +1.5 4.00
8 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 10 408 +2.7 m/s 406 +0.0 m/s 406  +0.0402  +1.3378  +2.6406400  +2.8406  +2.9408  +2.7 3.00
9 206 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 8 PB 393 +0.8 m/s x393  +0.8373  +0.4393 2.00
10 Hindák MiroslavHindák Miroslav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 9 388 +1.1 m/s 379  +1.8388  +1.1387  +1.9388 1.00
11 203 Janota EduardJanota Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 7 PB 386 +1.4 m/s 386  +1.4352  +1.3377  +2.4386
12 54 Tkačivský AlexTkačivský Alex
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 PB 370 +0.0 m/s 370  +0.0xx370
13 Beke ÁronBeke Áron
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 2 PB 348 +1.6 m/s x340  +3.3348  +1.6348
14 Závodný LeoZávodný Leo
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
11 11 6 348 +3.3 m/s 324 +1.6 m/s 335  +2.3324  +1.6348  +3.3348
15 63 Repický MichalRepický Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 338 +1.4 m/s x338  +1.4324  +1.2338
16 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 5 318 +2.2 m/s 317 +1.2 m/s 310  +1.6317  +1.2318  +2.2318
17 36 Ábel FilipÁbel Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 PB 220 +2.6 m/s xx220  +2.6220
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 42 452 +2.3 m/s 412 +1.7 m/s x412  +1.7441  +3.0441444  +3.5452  +2.3x 11.00
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 39 PB 448 +3.7 m/s 436  +2.3x428  +3.5436448  +3.7x420  +2.2 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 36 PB 447 +2.9 m/s 421 +1.4 m/s 415  +1.3421  +1.4432  +2.6432447  +2.9439  +2.8446  +4.0 8.00
4 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 38 436 +3.0 m/s 427 +2.0 m/s 375  +2.1422  +1.0427  +2.0427402  +3.7436  +3.0424  +2.6 7.00
5 82 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 34 PB 433 +2.8 m/s 418 +1.9 m/s 330  +0.0418  +1.9x418433  +2.8x413  +1.8 6.00
6 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 32 PB 430 +3.1 m/s 424 +1.9 m/s x412  +1.2430  +3.1430412  +3.5424  +1.9406  +2.3 5.00
7 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 12 PB 425 +3.5 m/s 418 +1.9 m/s 391  +1.3398  +4.0418  +1.9418425  +3.5-305  +2.4 4.00
8 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 41 423 +1.9 m/s 390  +1.4388  +2.1417  +1.8417399  +2.7419  +1.4423  +1.9 3.00
9 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 33 397 +3.4 m/s 384 +1.3 m/s 367  +1.9397  +3.4384  +1.3397 2.00
10 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 37 396 +1.6 m/s 386  +2.7396  +1.6394  +3.7396 1.00
11 Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 24 PB 395 +2.7 m/s 377  +2.3373  +2.2395  +2.7395
12 Kompasová NatáliaKompasová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 2 PB 395 +2.7 m/s 322 +0.4 m/s 286  +3.4322  +0.4395  +2.7395
13 24 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 394 +1.5 m/s 394  +1.5382  +2.0373  +3.1394
14 Višňovská ElaVišňovská Ela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 25 PB 394 +3.2 m/s 380 +1.8 m/s x380  +1.8394  +3.2394
15 91 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 40 391 +2.4 m/s 386 +1.2 m/s 386  +1.2391  +2.4388  +2.7391
16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 35 389 +2.2 m/s 366  +2.4389  +2.2x389
17 88 Bertoková BarboraBertoková Barbora
Lesky´s runnersLesky´s runners
08 08 17 PB 388 +1.6 m/s x388  +1.6363  +2.7388
18 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne
Lesky´s runnersLesky´s runners
07 07 19 PB 385 +1.2 m/s 385  +1.2348  +1.9370  +3.1385
19 Brežná DanielaBrežná Daniela
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 31 381 +2.8 m/s 375 +1.6 m/s 381  +2.8375  +1.6367  +1.9381
20 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 26 376 +1.6 m/s 376  +1.6362  +1.7x376
21 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 27 375 +2.7 m/s xx375  +2.7375
22 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 30 372 +3.7 m/s 372  +3.7315  +2.6342  +2.2372
23 Kováčová KamilaKováčová Kamila
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 23 362 +1.9 m/s 336  +2.2362  +1.9347  +1.8362
24 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 14 PB 361 +1.9 m/s 338  +0.9341  +0.8361  +1.9361
25 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 9 PB 358 +3.2 m/s 332 +0.3 m/s 332  +0.3358  +3.2318  +2.4358
26 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 20 352 +1.3 m/s 327  +1.2352  +1.3350  +2.8352
27 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 28 352 +3.7 m/s 349  +3.2352  +3.7x352
28 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 13 PB 350 +2.7 m/s 346 +1.4 m/s 345  +0.7346  +1.4350  +2.7350
29 90 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 22 346 +2.2 m/s 322 +0.7 m/s 322  +0.7315  +1.1346  +2.2346
30 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 11 PB 344 +1.5 m/s 344  +1.5342  +3.2330  +3.1344
31 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 15 338 +2.1 m/s 337 +1.6 m/s 337  +1.6338  +2.1335  +1.7338
32 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 21 333 +1.1 m/s 321  +1.4333  +1.1x333
33 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 16 328 +1.1 m/s 328  +1.1317  +1.7x328
34 Repová AlexandraRepová Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 PB 325 +1.9 m/s xx325  +1.9325
35 Pavelková MiriamPavelková Miriam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 8 PB 295 +1.4 m/s 244  +2.1x295  +1.4295
36 Mešková PetraMešková Petra
Lesky´s runnersLesky´s runners
07 07 7 286 +2.6 m/s 282 +1.8 m/s 282  +1.8286  +2.6275  +1.5286
37 Horná SimonaHorná Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
11 11 18 248 +1.3 m/s 248  +1.3240  +2.1235  +2.6248
38 5 Macková AnetaMacková Aneta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 PB 235 +2.7 m/s 235  +2.7x230  +2.9235
39 Bílá KristínaBílá Kristína
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 6 225 +1.9 m/s xx225  +1.9225
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 29 NM xxx0.0
Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 10 NM xxx0.0
Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 NM xr0.0
Celkom 42 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 19 10.14 09.4609.4009.9509.9508.8409.3010.14 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 16 PB 10.12 09.3009.2307.8109.3009.1309.1710.12 9.00
3 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 17 PB 10.10 09.6009.4009.7009.7009.4309.5510.10 8.00
4 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 15 PB 09.57 08.8508.6409.2809.2809.5709.2009.57 7.00
5 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 18 09.50 08.8509.1509.2109.2109.1909.5009.41 6.00
6 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 14 08.74 08.5307.9006.9208.5308.2208.7407.91 5.00
7 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 13 PB 08.39 07.4608.0308.1108.1108.0407.8008.39 4.00
8 55 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 PB 08.28 08.2807.8007.5008.2807.5007.5907.95 3.00
9 134 Paulik OliverPaulik Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 12 PB 07.95 07.7007.7607.9507.95 2.00
10 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 9 PB 07.85 07.8507.7707.5207.85 1.00
11 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 8 PB 07.60 07.2906.9507.6007.60
12 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 11 07.13 07.1305.5706.5807.13
13 Repický MartinRepický Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 PB 06.80 06.2006.8006.5406.80
14 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 5 PB 06.75 06.7506.2305.9506.75
15 Ayiba KiranAyiba Kiran
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 1 PB 06.64 05.8905.9506.6406.64
16 41 Handl RichardHandl Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 PB 06.50 06.50x05.8206.50
17 Kupči MarkoKupči Marko
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 3 PB 06.30 06.2706.3006.3006.30
18 Šrámek Tadeᚊrámek Tadeáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 6 PB 06.17 05.9505.9206.1706.17
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 12 PB 09.70 08.5508.7509.0509.0509.3309.7009.44 11.00
2 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 10 PB 09.45 08.2707.9107.9608.2709.1009.0009.45 9.00
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 11 PB 08.93 08.5408.5808.2608.5807.8708.9308.04 8.00
4 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 PB 07.40 07.4006.9707.2707.4006.87x06.55 7.00
5 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 5 PB 06.57 06.0205.8305.9006.0206.1906.5705.67 6.00
6 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 1 PB 06.38 05.5905.8406.3806.3806.17x06.15 5.00
7 29 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 PB 05.96 x05.8005.5705.8005.5505.8605.96 4.00
8 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 8 05.90 05.57x05.9005.9005.47x05.15 3.00
9 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 PB 05.65 05.0705.1105.6505.65 2.00
10 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 6 PB 05.25 04.7504.7905.2505.25 1.00
11