<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Trnavský kraj)

Trnava (28. 6. 2020)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Pohybko Sereď (A){8} 007.00
2 Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter ŠK Jablonica (A){8} 011.00
3 Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias AK Borský Svätý Jur (A){8} 020.00
4 Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Atletický klub Bojničky (A){8} 022.00
5 Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana AK AŠK Slávia Trnava (A){8} 029.00
MS Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján ŠK Jablonica{8} 000.00
MS Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej AK AŠK Slávia Trnava (B){8} 000.00
Celkom 7 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria AK AŠK Slávia Trnava (A){8} 010.00
2 Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela AK AŠK Slávia Trnava (B){8} 010.00
3 Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej AK Borský Svätý Jur (A){8} 021.00
4 Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia AK AŠK Slávia Trnava (C){8} 022.00
5 Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Funny athletics Piešťany (A){8} 024.00
MS Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Funny athletics Piešťany (B){8} 000.00
Poznámky:
O víťazovi rozhodol vyšší počet prvých miest v jednotlivých disciplínach
Celkom 6 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) 1:41.30 1.00
2 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Pohybko Sereď (A)Pohybko Sereď (A) 1:42.80 2.00
3 Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) 1:57.80 3.00
4 Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) 2:01.50 4.00
5 Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) 2:08.90 5.00
MS Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) 1:30.10
MS Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek ŠK JablonicaŠK Jablonica 1:53.30
Celkom 7 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) 1:17.40 1.00
2 Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) 1:21.40 2.00
3 Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) 1:21.43 3.00
4 Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic AK AŠK Slávia Trnava (C)AK AŠK Slávia Trnava (C) 1:22.00 4.00
5 Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Funny athletics Piešťany (A)Funny athletics Piešťany (A) 1:25.20 5.00
MS Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Funny athletics Piešťany (B)Funny athletics Piešťany (B) 2:35.20
Celkom 6 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Pohybko Sereď (A)Pohybko Sereď (A) 1:39.10 1.00
2 Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) 1:40.80 2.00
3 Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) 1:53.00 3.00
4 Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) 1:53.50 4.00
5 Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) 1:58.00 5.00
MS Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) 1:20.10
MS Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek ŠK JablonicaŠK Jablonica 1:32.70
Celkom 7 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) 1:02.80 1.00
2 Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) 1:04.70 2.00
3 Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic AK AŠK Slávia Trnava (C)AK AŠK Slávia Trnava (C) 1:05.90 3.00
4 Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Funny athletics Piešťany (A)Funny athletics Piešťany (A) 1:06.20 4.00
5 Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) 1:08.80 5.00
MS Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Funny athletics Piešťany (B)Funny athletics Piešťany (B) 1:50.60
Celkom 6 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Pohybko Sereď (A)Pohybko Sereď (A) PB 45 1.00
2 Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) PB 43 2.00
3 Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) PB 42 3.00
4= Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) PB 41 4.00
4= Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) PB 41 4.00
MS Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 27
Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) DNS
Celkom 7 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) 14 1.00
1= Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) 14 1.00
1= Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Funny athletics Piešťany (A)Funny athletics Piešťany (A) 14 1.00
4 Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia AK AŠK Slávia Trnava (C)AK AŠK Slávia Trnava (C) 13 4.00
5 Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) 12 5.00
MS Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Funny athletics Piešťany (B)Funny athletics Piešťany (B) 17
Celkom 6 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Pohybko Sereď (A)Pohybko Sereď (A) PB 35.58 1.00
2 Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) PB 34.60 2.00
3 Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) PB 32.36 3.00
4 Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) PB 30.05 4.00
5 Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) PB 26.65 5.00
MS Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 23.16
MS Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) PB 17.53
Celkom 7 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) 05.81 1.00
2 Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) 05.60 2.00
3 Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) 05.16 3.00
4 Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Funny athletics Piešťany (A)Funny athletics Piešťany (A) 05.12 4.00
5 Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia AK AŠK Slávia Trnava (C)AK AŠK Slávia Trnava (C) 04.62 5.00
MS Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Funny athletics Piešťany (B)Funny athletics Piešťany (B) 06.72
Celkom 6 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Pohybko Sereď (A)Pohybko Sereď (A) PB 63.40 1.00
2 Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) PB 50.20 2.00
3 Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) PB 41.60 3.00
4 Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) PB 41.40 4.00
5 Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) PB 34.40 5.00
MS Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 29.20
MS Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) PB 14.80
Celkom 7 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) 27.00 1.00
2 Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) 25.00 2.00
3 Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) 24.40 3.00
4 Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia AK AŠK Slávia Trnava (C)AK AŠK Slávia Trnava (C) 20.60 4.00
5 Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Funny athletics Piešťany (A)Funny athletics Piešťany (A) 17.80 5.00
MS Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Funny athletics Piešťany (B)Funny athletics Piešťany (B) 21.60
Celkom 6 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Fogelová, Fogelová, Stejskalová, Valach, Slovák, Vranka Lea Pohybko Sereď (A)Pohybko Sereď (A) PB 175.60 1.00
2 Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter Martiš, Poláčková, Koch, Zavadilová, Matejov, Králiková Peter ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) PB 143.20 2.00
3 Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias Vaniš, Bolaček, Macejka, Balážová, Maslínová, Kovaničová Tobias AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) PB 103.40 3.00
4 Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Chalásová, Kamenčík, Lehocký, Balaban, Tubonemi, Uhráková Alžbeta Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) PB 100.20 4.00
5 Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana Gallová, Vadovičová, Zuzčáková, Šimo, Binovec, Vacula Hana AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) PB 071.60 5.00
MS Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján Cablková, Chalúpka, Jamrichová, Gbelcová, Klásek Ján ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 076.40
MS Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej Petrušová, Gergely, Petrušová, Baláž Matej AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) PB 033.00
Poznámky:
výsledky sú v decimetroch
Celkom 7 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria Rybnikárová, Neštický, Klimová, Dvonč Ria AK AŠK Slávia Trnava (A)AK AŠK Slávia Trnava (A) 041.00 1.00
2 Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia Rolníkova, Hurek, Chocholoušková, Šarvaic Lucia AK AŠK Slávia Trnava (C)AK AŠK Slávia Trnava (C) 039.40 2.00
3 Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela Genčúrová, Rybářová, Vysudil, Fülöp Michaela AK AŠK Slávia Trnava (B)AK AŠK Slávia Trnava (B) 032.80 3.00
4 Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej Safian, Hrica, Poláková, Kadlicová Andrej AK Borský Svätý Jur (A)AK Borský Svätý Jur (A) 032.00 4.00
5 Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Štefíková, Šilhán, Repčíková, Michalec Barbora Funny athletics Piešťany (A)Funny athletics Piešťany (A) 030.80 5.00
MS Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Frankovičová, Michálek, Bedečová, Hornáková Milan Funny athletics Piešťany (B)Funny athletics Piešťany (B) 031.80
Celkom 6 pretekárov