<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská štafetová liga (Žilinský kraj)

Žilina (10. 7. 2020)

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika starší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drozdová, Švagrová, Lisko, Pokorný Drozdová, Švagrová, Lisko, Pokorný ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 39.9
2 Gočová, Gašinec, Žúborová, Zelienka Gočová, Gašinec, Žúborová, Zelienka MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto ... 41.3
3= Hudák, Važan, Hudecová, Ovečková Hudák, Važan, Hudecová, Ovečková ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 43.0
3= Ďuroška, Hnát, Piková, Kollárová Ďuroška, Hnát, Piková, Kollárová Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) 43.0
5 Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška ŠK Juventa Žilina C (C)ŠK Juventa Žilina C (C) 44.4
6 Jedinák, Pochyba, Prištiaková, Škorvagová Jedinák, Pochyba, Prištiaková, Škorvagová Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... 44.7
MS Hrivko, Smyčková, Holešová, Šidlovská Hrivko, Smyčková, Holešová, Šidlovská Atletická akadémia Žilina (B)Atletická akadémia Žilina (B) 46.7
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika mladší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turjak, Trocha, Targošová, Halvoníková Turjak, Trocha, Targošová, Halvoníková Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... 45.3
2 Solárová, Kačerík, Drozdová, Kekely Solárová, Kačerík, Drozdová, Kekely ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 49.2
3 Kasaková, Machlica, Bartoš, Baranková Kasaková, Machlica, Bartoš, Baranková Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) 50.5
4 Halvoník, Žibrúň, Ozaniaková, Koščálová Halvoník, Žibrúň, Ozaniaková, Koščálová Atletický klub Stará Bystrica B (B)Atletický klub Stará Bystri... 51.6
5 Ovečková, Ďuroška, Remencová, Kadurik Ovečková, Ďuroška, Remencová, Kadurik ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 52.3
6 Janíčková, Švancer, Lutišan, Peterka Janíčková, Švancer, Lutišan, Peterka Atletická akadémia Žilina (B)Atletická akadémia Žilina (B) 56.8
Celkom 6 pretekárov